Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Карти, които показват на направа на магията

Go down 
+4
Tanya111
twilight
merilen
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeПон Окт 04, 2010 3:57 pm

І. МАГЪТ - млад мъж, който ви е направил магия.

XV. ДЯВОЛЪТ - силна магия.

ІІ. ВИСШАТА ЖРИЦА - възрастна жена, която ви е направила магия.

V. ВИСШИЯТ ЖРЕЦ - възрастен мъж, който ви е напрвил магия.

IX. ОТШЕЛНИКЪТ - магия направена преди много време.


ШЕСТИЦА ПЕНТАКЛИ, АСО ЖЕЗЛИ, АСО ЧАШИ- тези карти указват на уроки и магия.



ДЯВОЛЪТ + ДЕВЯТКА МЕЧОВЕ + ДЕСТЯТКА МЕЧОВЕ = силна магия за инфаркт, ако не се махне, човек може да умре.
ДЯВОЛЪТ + ДЕВЯТКА МЕЧОВЕ + ДЕСТЯТКА МЕЧОВЕ +АСО ЖЕЗЛИ = това е една от страшните комбинации, магия за смърт, човек получава удар и умира.

ОТШЕЛНИКЪТ + ДЯВОЛЪТ +АСО МЕЧОВЕ+ ОСМИЦА МЕЧОВЕ = възрастен човек-магьосник, който е направил магия , за смърт с помоща на восъчна кукла, която се прободва с игли.

АСО МЕЧОВЕ+ ДЕСТЯТКА МЕЧОВЕ + ДЕВЯТКА МЕЧОВЕ = магия за смърт, отслабване и бавно умиране.

ДЯВОЛЪТ + АСО МЕЧОВЕ + СИЛАТА = обсебване.

СТРАШНИЯТ СЪД(обърнато) + ВИСШИЯТ ЖРЕЦ +ДЕВЯТКА ЧАШИ + ШЕСТИЦА МЕЧОВЕ = свадбена магия.

ДЯВОЛЪТ +ВИСШИЯТ ЖРЕЦ +ДЕСТЯТКА МЕЧОВЕ = църковна магия.

ДЯВОЛЪТ+ДЕВЯТКА МЕЧОВЕ + СМЪРТТА (обърнато) = гробищна магия.

АСО МЕЧОВЕ+ АСО ЧАШИ + РИЦАР ЧАШИ= магия за безплодие.

ПЕТИЦА ЧАШИ + СМЪРТТА +ДЕВЯТКА ЧАШИ = магията е напраена с вода, която се взима след къпането на умрелия.

ПЕТИЦА МЕЧОВЕ + СЕДМИЦА ПЕНТАКЛИ + ШЕСТИЦА ПЕНТАКЛИ = нещастие за дома.

ДЕВЯТКА ЧАШИ + АСО ЖЕЗЛИ + КРАЛ МЕЧОВЕ = магия за мъжкото полово безсилие, направена от роднини, клиента изял или изпил "направията".

СЕДМИЦА ЧАШИ+ДЕСЯТКА МЕЧОВЕ + ОСМИЦА МЕЧОВЕ+ ДЕСЯТКА ЧАШИ= магията е направена с игли, които са скрити в дома на клиента, за болест и раздяла.
КРАЛИЦА МЕЧОВЕ + ОСМИЦА ЧАШИ = вдовица-блондинка, колежка по работа или комшийка която е направила магия, за да отнеме мъжа на клиентката.

ШЕСТИЦА МЕЧОВЕ + ВЛЮБЕНИТЕ(обърнато) + ДЕСЯТКА ЧАШИ (обърнато) - за раздяла.

СТРАШНИЯТ СЪД + ШЕСТИЦА МЕЧОВЕ + АСО ЧАШИ = фамилна магия.

КОЛЕСНИЦАТА + ШЕСТИЦА ЖЕЗЛИ (обърнато) + СЕДМИЦА МЕЧОВЕ +КУЛАТА = смърт в автокатастрофа.

ДЕСЯТКА МЕЧОВЕ + СМЪРТТА (обърнато) + ЛУНАТА -направена на гробища с помоща на фото.

КРАЛИЦА МЕЧОВЕ + ОСМИЦА МЕЧОВЕ + ЛУНАТА = циганска магия.

МАГЪТ + ДЯВОЛЪТ = проклятие.



Силата + Асо мечовей + СВЕТЪТ+ Крал Жезли + десятка мечове + девятка мечове= Смърт

Силата + Асо мечове + четворка мечове = смъртта от рак

Силата + Асо мечове + четворка мечове + Крал мечове = клиента трябва да почине в резултат на неуспешна хирургическа намеса.


Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
merilen
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 4
Join date : 29.07.2012

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 4:03 pm

Здравейте пак, толкова се радвам ,че ви открих! За да разбера дали е направена магия, каква е подредбата на картите? Благодаря.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 4:05 pm

merilen написа:
Здравейте пак, толкова се радвам ,че ви открих! За да разбера дали е направена магия, каква е подредбата на картите? Благодаря.

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t6-topic
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 6:55 pm

merilen написа:
За да разбера дали е направена магия

Какво е магия и кой има достатъчно власт и воля за да отмени дарът на Бог към хората, а именно свободната им воля?
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:20 pm

Tanya111 написа:
Какво е магия и кой има достатъчно власт и воля за да отмени дарът на Бог към хората, а именно свободната им воля?

Чудесно е това изказване!Абсолютно съм съгласна с него! мерси
Върнете се в началото Go down
forever__young
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 5
Join date : 21.12.2012

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeПон Дек 24, 2012 1:52 pm

Джема, статията е много интересна. мерси За първи път попадам на нея.
Реших да проверя чрез таро дали имам направена магия и комбинацията от карти е следната: Отшелник, 3 меч, 2 меч.
По-горе пише, че Отшелникът е показател за магия, направена отдавна. Преди година-две се чувствах много зле, предполагам е било в резултат на чуждо негативно влияние.
Но не зная, дали влиянието на магията е прекратено, и кой може да я е направил. Ще съм ви благодарна ако споделите вашето виждане по картите.
Отделно от това, Честито Рождество Христово на всички! Нека сиянието на тези светли празници озари душите ни и ни донесе здраве, сили и удовлетворение за бъдните дни.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeПон Дек 24, 2012 2:27 pm

Redgina написа:
Tanya111 написа:
Какво е магия и кой има достатъчно власт и воля за да отмени дарът на Бог към хората, а именно свободната им воля?


Чудесно е това изказване!Абсолютно съм съгласна с него!


Понякога ние самите си замърсяваме аурата и си докарваме лоши последици, но аз лично като дете имах магия за смърт и помня всичко много добре. Помня как след баене, за да се разбере и колко тежка е магията ми, бабата пусна в чашка с вода конец натъркалян като топченце и каза "До където потъне толкова й е силна магията" , и конецът потъна като камък на дъното. Помня абсолютно всичко. Даваха ми от 6 до 8 месеца и то с диализа и на двата бъбрека, нямаше време и да чакам за трансплантация. Нямах ден без криза вече. Водеха ме по цяла България да се разбере какво ми е. И накрая една баба от Кресна ми развали магията. Бях на най-тежките лекарства и нищо не помагаше. След като изпих цялата вода с конеца вътре, косми, нокти и яйце, за 2 месеца се оправих и то на нищо и никакви хапченца, а в нито един мой мускул неможеше да се бие вече инжекция защото бяха почернели от инжекции! На скорошна цветна снимка на бъбреците се вижда тежките поражения от възпалението. Магия има, и не дай Боже някой да пострада от нея. Може би Неговата воля е да се сблъскаме с магията и после да се излекуваме, когато това се случи, но магията я има.

И само да допиша че бабата описа от глава до пети жената която е направила магията, къде живее и каква ни се пада. Как може да знае че живее под нас, че е ниска и руса, че е била приятелка на майка ми и е роднина. Една единствена роднина имаме, която живее под нас и наистина е ниска и руса! И как един конец ще падне на дъното на чашата с вода като камък на дъното ? Как, когато ми се е лял куршум се показва едно към едно лицето на света Богородица с всичките й детайли и ръцете, все едно е направена статуя? Аз наистина имам дълга линия на живота и дай Боже, каквото и да стане аз ще оживея, дано да съм и в добро здраве, НО гадната магия съществува и страданията са много ако е тежка !
Върнете се в началото Go down
coolest
Наблюдател
Наблюдател
coolest


Male Брой мнения : 30
Join date : 11.01.2013

Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitimeПет Яну 18, 2013 4:51 pm

Доста интересно. Аз в практиката си използвам картата "Луната" , "Звездата" и "Дявола" като карти за откриване на магия. Незнам защо ... просто така ги чувствам.
A каква подредба да използвам ,за да видя дали имаме направена магия?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Карти, които показват на направа на магията Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Карти, които показват на направа на магията   Карти, които показват на направа на магията Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Карти, които показват на направа на магията
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Егоизмът и/или нереалните представи в любовта - кои карти Таро ги показват
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Карма и съдба.Магия.-
Идете на: