Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Теглих 3 карти

Go down 
+15
MichelLaBelle
abc2014
Frog
Suzana
La la
cherryyy
minirka
sugar6
oliv
Galanthus
DeTe_Ha_Xaoca
Зуки
lindaLI
БабаВуна
gabrielsolis
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28 2014, 19:37

болест?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28 2014, 19:43

Но го познаваш отдавна нали ?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28 2014, 19:54

Ами Бабе, на мен тази Умереност след КЖ ми е като нещо да му охлажда огъня и със 7М след това,да се опитва да манаврира.. мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28 2014, 20:08

Ами когато на мен ми излезе Умереност изобщо не ми е охлаждане. Душата ми е а нагоре, а надолу, опитвам се да си балансирам емоциите. Ама в основата е желание. Поне на мен така ми излиза. Всеки път като я видя знам че ще имам емоции и ще се опитвам да ги балансирам. Но си направи сметка какви емоции трябва да са за да ме изваждат от равновесие ...

За мен този човек я желае, но не е за дълга връзка, освен това човека си има проблеми, от които не излиза с Императора и обмисля в момента ...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28 2014, 20:15

Бабе и на мен така ми излиза Умереността,по абсолютно същия начин Теглих 3 карти - Page 2 698924
Върнете се в началото Go down
gabrielsolis
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 6
Join date : 26.11.2014

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28 2014, 20:33

БабаВуна написа:
Но го познаваш отдавна нали ?

Да, от около 5 месеца.

Благодаря на всички за отговорите!
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Ное 28 2014, 23:26

Да не би да става въпрос за паралелна връзка? усмивка Изпитва трудности в момента и се опитва да не го показва.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 12 2015, 17:46

Здравейте,
Не съм сигурна дали това е най-точната тема, в която да пиша. Начинаеща съм в картите и имам нужда от помощ в тълкуването им.

Гледах на мъжа ми на 3 въпроса. Само да отбележа, че тегля 3 карти без да цепя допълнителна карта.

Единият въпрос е дали другата седмица /т.е. тази/ сделката с Х. ще стане?
10 Пентакли - О. Магьосникът - О. Асо Чаши
Моето тълкуване е, че 10 пентакли са успех в бизнеса, издигане, но обърнатият Маг е липса на собствена вяра в успеха. Притеснявам се дали не означава измама от страна на другите участващи. Обърнатата Асо Чаши също мисля, че е отново липса на вяра, мислим, че е прекалено хубаво, за да е истина. А може и да е напразни очаквания или съмнителния характер на сделката.

Вторият въпрос е дали ще станат нещата с Х. /пак бизнес взаимоотношения/?
9 Пентакли - О. 2 Мечове - О. Слънцето
9 Пентакли е материално стабилна карта, човекът сам е постигнал всичко, но на едно място четох, че всъщност 9 Пентакли основно засилва значението на съседната карта. Но обърнатата 2 Мечове говори за липса на баланс, рязко преминаване от едната крайност в другата. Не знам дали тя заедно с 9 Пентакли не говорят за рязкото преминаване от голяма материална стабилност до липса на абсолютно всякакви средства и доходи. А обърнатото Слънце като резултат мисля, че са напразни надежди.

Третият въпрос мъжът ми го зададе наум и не го знам какъв е. /Доколкото знам някои гледачи на карти го практикуват така и не би трябвало да е проблем/. Но пак е дали нещо ще се случи в определен период.
6 Жезли - 3 Жезли - Кралица на Чашите
6 Жезли според мен е сбъдване на дълго желано нещо. Тройките като цяло са проявление. 3 Жезли показва, че в настоящето е започнало проявлението на това желание и силната устременост към него. Само малко ме обърква това, че попринцип от началото на проявлението на 3 Жезли следва сбъдването на мечтите с 6 Жезли, а в случая те са в обратен ред. Кралицата Чаши накрая ми говори за успех. Осъществяване на питането. Колебая се дали тази кралица, не е само израз на силното желание за това, да показва само емоциите, но да не е реален успех?

Надявам се да чуя и вашите мнения по тези подредби, защото въобще не съм сигурна в собственото си тълкуване все още.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 13 2015, 09:57

Минирка здравей!

Моето тълкуване по първите карти за сделката е да, мъжа ти ще бъде много доволен, ще празнува
2. Да, малко бавно, има известен застой в момента,но ще станат нещата
3. Ами третото питане- аз без ясно зададен въпрос не бих се нагърбила да тълкувам- това, което виждам в картите е жена към която мъжа ти има интерес ( ти ли си не знам). Среща, комуникация- би трябвало да има. НО! Не искам да застава с категоричност зад тези думи

Кажи после дали са ми верни отговорите и ще ти обясня как съм видяла картите- сега без да знам права ли ще се окажа- няма смисъл да те затормозявам с моята визия
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 15 2015, 14:24

Здравей Линда,

Благодаря ти , че се отзова с тълкуване. Засега няма никакво развитие и по двата въпроса. По първия още са на ниво преговори и договорки, а за втория нямаме никаква обратна връзка.
Относно третия въпрос - дали ще намери нещо /не разбрах точно какво, но е свързано с работата/. Не знам дали тази кралица не показва жена, която е свързана с намирането на това нещо /дали аз или друга жена/. Или това е жена към която има чувства? Всъщност щом е въпрос свързан с работата може ли да значи интимни чувства или интерес? Нямам нищо против да чуя твоето виждане, не бих се разсърдила каквото и да кажеш.

Благодаря ти!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16 2015, 01:37

Кралица чаши ми е излизала за работа много рядко, когато много силно съм желаела нещо или работата е била свързана с някаква творческа дейност, нещо красиво, оформяне на красив облик за нещо. Но като цяло не е много работна карта. Говори за добър външен вид на нещо. Когато жена пита- силно е вдъхновена за нещо...макар, че- ако е чисто за работа и го има всичко това- най- често излиза Рицар чаши, не толкова Дама чаши.

Но когато мъж пита и излезе Дама чаши просто си мисля, че е за жена, която го вълнува емоционално. Да ти кажа, ако има нещо такова в случая с мъжа ти, не мисля, че тя отвръща на интереса му, че имат някаква афера, с това мога да те успокоя. Но според мен има дама, която той много харесва визуално и като поведение.

Едва ли бих занимавала с това някое момиче, което не разбира от карти и иска гледане. Но в случая споделих мисленето си- първо защото и за теб е важно като човек, който се занимава с Таро- да разчиташ появата на картите в различните теми и въпроси и второ- мъжът ти като е седнал да му се гледа- да си каже, да е откровен. Ти си му най- близкия човек, какво значи да си задава въпроса на ум? По- добре въобще да не пита.Ако гледам на непознат човек и той ми няма вяра и не иска да ми се обяснява (макар, че пак е непрепоръчително)- повече бих го разбрала. Но все пак като се стигне до Таро- доверието между питащия и гледащия е важно.
мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16 2015, 11:50

Какво да очаквам в любовта в следващите 2месеца?
ц.Кралица пентакли-4пентакли+4мечове+Асо мечове
Предварително ви благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16 2015, 12:46

Очаквай почивка, стабилизиране на сегашното ти положение...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16 2015, 13:23

А аз мисля, че ще има нова тръпка. Ще излезнеш от някакво дълго зациклено състояние. Виждам този период за теб да приключва мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16 2015, 15:07

Благодаря ти за изчерпателния отговор Линда! Наистина е важно за начинаеща като мен да разбере всички възможни прояви на дадена карта в определени ситуации. Иначе в интерес на истината аз настоях да не ми казва въпроса. Исках да пробвам дали така бих могла да се ориентирам в разчитането на карти.... но явно не е много удачно.
Теглих 3 карти - Page 2 2919946403
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 16 2015, 18:35

cherryyy написа:
Какво да очаквам в любовта в следващите 2месеца?
ц.Кралица пентакли-4пентакли+4мечове+Асо мечове
Предварително ви благодаря мерси

хубаво си задала срок,и картите са се вписали максимално в него.
ако си домакиня,сама жена,или живееш с майка си,двата месеца ще са фокусирани само в тия два фактора. време на почивка.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 17 2015, 18:47

Благодаря ви,момичета мерси Зуки живея с майка си засега Smile Като мината тия месеци ще дам ов
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 16:16

Здравейте,

преди около седмица написах комбинациите ми от 3 въпроса. Вчера теглих пак карти относно първият ми въпрос, който беше:
Цитат :
Мъжът ми пита дали другата седмица сделката с Х. ще стане?
10 Пентакли - О. Магьосникът - О. Асо Чаши

Понеже сделката не се осъществи в рамките на периода, за който пита, реших аз да тегля карти на този въпрос отново - около 10 дни след първото гледане. Като периода, за който питах е дали ще стане до 10 дни. Сега се паднаха:
Звездата - Рицар на Пентаклите - О. Паж на Пентаклите

Моето виждане по въпроса е, че след като Звездата е на първа позиция, то тогава нещата вече са започнали своятат реализация, но целта все още не е стигната. Чудя се дали този Рицар Пентакли не е конкретен човек /или мъжът ми или един от участниците в тази сделка/, който изпипва всичко, не търси бързина на изпълнението, а сигурен резултат. Честно казано първосигнално го асоциирах с човек. Обърнатият Паж Пентакли пък говори за безперспективност на ситуацията, но предвид Рицаря Пентакли, както четох в сайта на Вера, може би значи, че основно мъжът ми върши повечето работа, почти всички други чакат на готово. А в крайна сметка всички ще бъдат възнаградени по равно.
В крайна сметка си мисля, че сделката ще се осъществи, но не в рамките на тези 10 дни, за които питах.
Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 16:27

Ще стане сделката, само търпение. Картите не работят по часовник.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 16:41

Благодаря ти Линда,

lindaLI написа:
Картите не работят по часовник.

имаш в предвид, че не трябва да питам за конкретен период ли или, че дори да ми отговорят положително, това съвсем не значи, че питането ще се осъществи в рамките на периода, за който питам.

мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 16:48

Е, хубаво е да се слага период- но не чак 10 дни 15 дни....повечето теглени карти така или иначе дават проявление при всички случаи до месец, два , 3, 6

Скоро питах за приятел за работа, ще намери ли до месец- показа се не, тогава попитах до 3 месеца- показа се да. В смисъл хубаво е да се работи с такива по широки периоди
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 17:01

Мерси за изчерпателния ти отговор Линда! Как мога да давам положителна оценка на потребител, който ми е помогнал?

Теглих 3 карти - Page 2 2919946403
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 18:01

Минирка, след като имаш 50 поста, ти се дава право да гласуваш. мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 18:51

Цитат :
Като периода, за който питах е дали ще стане до 10 дни. Сега се паднаха:
Звездата - Рицар на Пентаклите - О. Паж на Пентаклите
Добре си тълкувала, не мисля че за този конкретен период ще стане. Нужно е търпение. мерси
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Фев 19 2015, 19:56

Благодаря ви момичета за помощта! Когато има развръзка ще пиша.

hallo
Върнете се в началото Go down
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 28 2015, 19:46

cherryyy написа:
Какво да очаквам в любовта в следващите 2месеца?
ц.Кралица пентакли-4пентакли+4мечове+Асо мечове
Предварително ви благодаря мерси

Зуки и Дете на хауса бяха прави мерси
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitimeПет Май 01 2015, 13:07

minirka написа:
Здравейте,
Не съм сигурна дали това е най-точната тема, в която да пиша. Начинаеща съм в картите и имам нужда от помощ в тълкуването им.

Гледах на мъжа ми на 3 въпроса. Само да отбележа, че тегля 3 карти без да цепя допълнителна карта.

Единият въпрос е дали другата седмица /т.е. тази/ сделката с Х. ще стане?
10 Пентакли - О. Магьосникът - О. Асо Чаши
Моето тълкуване е, че 10 пентакли са успех в бизнеса, издигане, но обърнатият Маг е липса на собствена вяра в успеха. Притеснявам се дали не означава измама от страна на другите участващи. Обърнатата Асо Чаши също мисля, че е отново липса на вяра, мислим, че е прекалено хубаво, за да е истина. А може и да е напразни очаквания или съмнителния характер на сделката.

Вторият въпрос е дали ще станат нещата с Х. /пак бизнес взаимоотношения/?
9 Пентакли - О. 2 Мечове - О. Слънцето
9 Пентакли е материално стабилна карта, човекът сам е постигнал всичко, но на едно място четох, че всъщност 9 Пентакли основно засилва значението на съседната карта. Но обърнатата 2 Мечове говори за липса на баланс, рязко преминаване от едната крайност в другата. Не знам дали тя заедно с 9 Пентакли не говорят за рязкото преминаване от голяма материална стабилност до липса на абсолютно всякакви средства и доходи. А обърнатото Слънце като резултат мисля, че са напразни надежди.

Третият въпрос мъжът ми го зададе наум и не го знам какъв е. /Доколкото знам някои гледачи на карти го практикуват така и не би трябвало да е проблем/. Но пак е дали нещо ще се случи в определен период.
6 Жезли - 3 Жезли - Кралица на Чашите
6 Жезли според мен е сбъдване на дълго желано нещо. Тройките като цяло са проявление. 3 Жезли показва, че в настоящето е започнало проявлението на това желание и силната устременост към него. Само малко ме обърква това, че попринцип от началото на проявлението на 3 Жезли следва сбъдването на мечтите с 6 Жезли, а в случая те са в обратен ред. Кралицата Чаши накрая ми говори за успех. Осъществяване на питането. Колебая се дали тази кралица, не е само израз на силното желание за това, да показва само емоциите, но да не е реален успех?

Надявам се да чуя и вашите мнения по тези подредби, защото въобще не съм сигурна в собственото си тълкуване все още.

Да дам ОВ: и на двата въпроса 1 и 2 нищо не стана. Ще го кача и в темата за ОВ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Теглих 3 карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Теглих 3 карти
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» ТАРО с 3 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: