Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 загубена карта таро

Go down 
+2
Calantha
Зуки
6 posters
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeСъб Ное 29 2014, 19:56

смятате ли за знак,загубата на карта таро от колодата си?
ако един ден разберете,че от работното ви тесте липсва не коя да е карта а асо пентакли?
кой въпрос,и какъв отговор ще имате?
-как съм загубил/а картата
-защо точно тази(да предположим и друга коя да е от колодата,не само от примера)
-колко време съм теглил/а, с една карта по-малко
-знак ли е това.как бихте тълкували карта-загуба?

*искам да кажа че моя позната наскоро разбра за изчезнало асо от колодата си.съвсем сериозно питам,и пускам темата мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 12:52

Здравейте, момичета мерси

Споделих със Зуки за изгубената си карта и решихме да споделим с вас Smile Колодата ми беше Legacy of Divine Tarot и съм я използвала две години, докато не реших да нулирам картите в един момент и видях, че липсва Асо Пентакли. Това ми беше една от най-любимите карти и особено изображението й в тази колода. Чудя се колко ли време съм си правила подредби без нея... Защото преди този момент използвах активно картите.

Ще се радвам ако споделите мнения какво мислите за това и защо пък точно асо пентакли... С новите ми карти още не съм свикнала и не ги възприемам особено - China Tarot, та затова не съм им задала въпрос по този повод. Ако някой има желание, може да изтегли мерси

Иначе картата я търсих навсякъде вкъщи и не я открих никъде, а не съм ги изнасяла от нас.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 14:10

Calantha, сигурна ли си, че е изгубена, а не е била липсваща още в самото начало, когато си ги купувала?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 16:10

Да, Вера, абсолютно сигурна съм. Откакто ги имам съм ги нулирала много пъти и всички 78 карти си бяха там.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 21:23

Каланта, а провери ли да не се е залепила за някоя друга?
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 21:43

Да, много пъти ги броих и отделях една по една... Сега съм отделила само големите аркани и с тях си гледам...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 23:48

Момичета,  скоро видях че имам две умерености,  никога до сега не съм ги забелязвала от тогава не съм пипсла картите. 

Тези дни ще ги погледна тези карти ми се Паднаха на една подредба и ги събрах и ги прибрах 


Galantha,  любимата ти карта да изчезне много кофти,  то като цяло е кофти когато загубиш карта
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 07:54

А на мен преди 3 месеца ми изчезнаха цели 4карти...къде ли не ги търсих,вдигах мебели но така и не се появиха ...
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 09:27

По принцип ги вадя и после ги прибирам,  няма как да изчезнат,  а бройката на картите ми си беше същата както по принцип. 

Сега не са при мен,  защото ги оставих в къщи

А когато се прибера ще видя какво се случва,  отначало реших,  че сигурно не съм виждала добре.  По картинки казах си,  че прочета какво пише и на двете пишеше Умереност.  Докоснах ги сложих и една до друга после една под друга.  Помислих си,  че съзнанието ми си играе.  

Това до сега не ми се е случвало. 

Понякога ми се е случвало с Ленорман да ги броя няколко пъти и да няма една или две карти и после когато съм ги взимала да ги броя и те да са си точнатс бройка
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 10:46

Моите карти си стоят в различни кутии за целта, така че досега не ми се е случвало да губя някоя. Единственото изключение беше Слънцето от Таро на феите, което разнасях с мен в чантата ми по нечия идиотска идея за привличане на повече положителна енергия. Естествено, не проработи и си я прибрах обратно в колодата. Calantha, да се сещаш да си имала някакви такива инициативи или да си слагала картата под възглавницата за през нощта и да си забравила? Може да е паднала някъде около леглото.

Иначе Асо пентакли да изчезне точно е кофти работа, но аз не бих придавала много значение на конкретната карта. Иначе ми се е случвало да се окаже, че съм гледала с една карта по-малко, защото някоя е останала в кутията. Тогава изобщо забравям за гледането, не вземам предвид посланието му. Дано да изскочи отнякъде мерси
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 10:54

Аз също си ги държа в кутии и завити с много красиво шалче но въпреки това изчезнаха... мерси
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeВто Дек 02 2014, 13:05

Вера, преди много време си я бях сложила под възглавницата, но после си беше там като съм ги нулирала. Иначе не съм я изнасяла от вкъщи. Ами нищо, каквото такова. Иначе много красива карта беше... а и аз бях много привързана към тази колода, защото ми беше освен че първата, ами и подарък от скъп човек...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeСря Дек 03 2014, 18:25

Каланта, в такъв случай не се ядосвай, просто ще изскочи от някъде точно когато не очакваш. Сега си е дала почивка, пък и сигурно не се нуждаеш от нея в този момент бухал
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitimeПет Дек 05 2014, 19:22

Благодаря на всички за коментарите мерси Може би така е трябвало да стане, за да влезе най-накрая в употреба новата ми колода - Witches Tarot Smile Тези China Tarot нещо не са ми по сърце Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





загубена карта таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: загубена карта таро   загубена карта таро Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
загубена карта таро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как се срещнахте с таро?
» Карта ДЪНО/ Картата на цепенето
» Какво е Таро?
» Таро и 18+
» Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: