Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Имам нужда от мнение

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
allnature1
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 5
Join date : 21.12.2014

Имам нужда от мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Имам нужда от мнение   Имам нужда от мнение Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 23:03

Момичета, много , много ви моля за мнение, помощ и съвет в разтълкуването на картите ми.

Какво трябва да знам за чувствата и към мен ? Дадох период от 6 месеца.

Силата Кралица чаши Колесницата

И понеже не знам как да задам въпрос, дали ще ме обича изобщо, питах дали ще има любовни чувства към мен?

6 меча Умереност Кралица чаши

Много, Много Много ви моля да ми помогнете!!! Благодаря ви момичета! Искам да уточня, че нямаме връзка на този етап.

Имам нужда от мнение 948782830
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Имам нужда от мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Имам нужда от мнение Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 01:13


Силата Кралица чаши Колесницата

Ами ДЧ - емоционалната и чувствителна жена е застанала между желанието си да потисне емоциите и страстта и това да продължи да гони собствените си цели.

6 меча Умереност Кралица чаши

Тук да питаш дали ще има любовни чувства към теб е излишно , защото според мен още първите карти казват , че Тя има чувства към теб.Умереността обаче като че ли показва , че ще е пасивна и няма да ги показва.

Хубаво е да казваш и картата на цепене.

Предполагам и другите момичета ще се включат с мнение мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Имам нужда от мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Имам нужда от мнение Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 09:41

Цитат :
Какво трябва да знам за чувствата и към мен ? Дадох период от 6 месеца.

Силата Кралица чаши Колесницата
Това, което трябва да знаеш е, че тя може да се контролира съвършено.
Каквото и да бушува в нея, на повърхността няма да си проличи.
Освен ако не се нагнети твърде много и не избухне по някое време.
Но засега тя държи здраво юздите си и няма да си позволи някой да я изкара от равновесие.


Цитат :
И понеже не знам как да задам въпрос, дали ще ме обича изобщо, питах дали ще има любовни чувства към мен?

6 меча Умереност Кралица чаши

Тъй като това е Кралица Чаши, би трябвало да кажа Да... кой друг, ще обича така дълбоко и безкористно като нея... Умереността предполагам показва отношението ѝ в момента - балансирано, както се показа и по-горе.

Покажи ѝ отношението си - няма нужда да е нападателно и веднага да намекваш за чувственост - недей, по-скоро покажи загриженост, че те е грижа за нея, наистина се погрижи за нея - надявам се да усетиш как  - така ще я приближиш и тя няма да се чувства застрашена. Много по-лесно се отваряш за човек, който показва мило и внимателно поведение към теб.
Върнете се в началото Go down
allnature1
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 5
Join date : 21.12.2014

Имам нужда от мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Имам нужда от мнение Icon_minitimeПон Дек 22 2014, 11:15

Teya, La la много ви благодаря. Много мило, че се отзовахте !!!

Имам нужда от мнение 948782830
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Имам нужда от мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Имам нужда от мнение Icon_minitimeВто Дек 23 2014, 21:35

Не се включвам с мнение, защото напълно подкрепям Тея и Лала. Няма какво повече да се допълва по тези карти, освен че нещата са в развитие. Има според мен и някаква причина, която я държи в изчаквателно положение - вероятно скорошен развод или раздяла.
Върнете се в началото Go down
allnature1
Наблюдател
Наблюдател



Male Брой мнения : 5
Join date : 21.12.2014

Имам нужда от мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Имам нужда от мнение Icon_minitimeСря Дек 24 2014, 18:14

Frog, благодаря ти !

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам нужда от мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам нужда от мнение   Имам нужда от мнение Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имам нужда от мнение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Мнение
» Моля за мнение
» Ще се радвам на мнение
» повтарящите се карти-вашето мнение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: