Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бърза и показателна подредба за развитие

Go down 
+7
zvezdichka
sugar6
Blackmoon
Зуки
Galanthus
oliv
lindaLI
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 18:49

линжери- аз не съм убедена..какъв е бекграунда- били ли са заедно?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 18:57

Да,Линда, бяхме,но вече не сме от доста време.Може би наистина не сме един за друг.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 19:16

Има любов, но тя е само от твоя страна (или на питащия), сякаш си заслепена. Може временно нещата да бъдат добре, но после има отдалечаване. Някакви лъжи, нещата са ту-добре, ту-зле. И сякаш по тая подредба ми се струва, че картите описват само твоите чувства към него, а той не присъства.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 19:31

Ето и за мен и един човек, с който имахме отношения, но той не ме обича и нещата на тоя етап са нанякъде, даже вече не знам какви сме и дали ще имаме отношения. Ето как тълкувам аз ще се радвам и на вашите мнения.

ц 6ч- в миналото е имало хубави моменти, сега всичко е спомен.
7ж - 2м - Всеки си държи на своето и мисли, че е прав и не се отказва от позицията си, което води до безизходица, не може да се намери компромисен вариант, който да удовлетворява двамата.
РМ- 4м - Всичко това ще ескалира в яд, конфликти, размяна на грубости и отдалечаване.
Слънце- Сила- После обаче ще има сдобряване, положителна промяна в отношенията, страст, но сякаш пак нещата остават по-скоро до ниво сексуални, а не до сериозна връзка.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 22:06

Благодаря ти Блякмоон.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 15 2015, 18:21

Galanthus написа:

Изтеглих:
6 чаши, обърната Луна
обърнат паж Пентакли, обърната 9 меча
обърнат Глупак (доп. 7 пентакли), асо Пентакли (доп. паж Жезли)

Много емоции, параноични, обсебващи. Страх, безперспективна ситуация. Дълго витаене в облаците и шанс за комуникация/среща. Или проблеми със започването на нещо ново, за което има шанс.
Застой, нямаше развитие, само комуникация - на приливи и отливи. Трудни, тежки емоции за мен. Изживях ги. Намеси друга жена и аз прекъснах комуникацията си с него. Появи се друг при мен.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 15 2015, 18:33

Цитат :
Линда и аз си направих за едно момче,просто така хипотетично
ц рицар ж
1-2 рицар ч и Слънце
3-4- Дама п и Отшелник
5-6- 2п и 7м
Не съм много по таро,но мисля че няма шанс да се получат нещата,май единият ще е винаги в опозиция на другият.единият ще се прави на влюбен , но другият ще премисля,после обратното и май няма как да стане .
ОВ - нещата не се получиха.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 15 2015, 18:41

Нова подредба:

3 чаши (доп. 9 меча, 4 пентакли и 5 чаши), обърната Жрица
обърната Луна, 8 жезли (доп. паж меч, 3 меча и Влюбени)
обърната 2 чаши и 6 чаши

Намеса на 3-ти лица, охлаждане и отдалечаване. Страхове, нежелание за промяна. Нещо сякаш ще разбера с обърната Луна, "случайно". Ще ме разочарова още повече.Последните 2 карти - не знам.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 15 2015, 18:50

Галантус прекалено много са обърнатите ти карти- за него всичко е неангажиращо и няма желание нищо да променя макар че ти очакваш да се обади или направи нещо, но не мисля че ще стане, с об 2ч не мисля че ще има и среща а 6ч показват че ти искаш миналото да се върне май,но е само при теб това.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 11:57

1-Сила обърната 2-Отшелникът обърната
3 Дяволът обърната 4- Страшният съд
5- Висшата жрица 6-Смърт
Аз ги тълкувам така: Несъгласие между двамата и страх. 3 и 4 ги тълкувам, като някакво нещастно стечение и вземане на решение. 5 и 6 - има страст между двамата, някаквж духовно и физическо желание, което го тълкувам като любов. Разбити надежди, някой и очаквал нещо, но не се е случило.
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 13:08

Отшелникът обърнат на мен ми се е проявявал като самовглъбяване и то доста силно изразено. Постоянно мислене за някакви други неща - проблеми и т.н., не си тук както се казва. Т.е. в обърнато положение се засилва значението на Отшелника.
Върнете се в началото Go down
Leomani
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 15.10.2015

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 04 2016, 00:00

1 Слънце обърната 2 Магьосникът обърната 3 Страшният съд 4 Висшата жрица обърната 5 Умереност 6 Жрецът обърната. .. аз мисля, че няма да се получат нещата. Вие на какво мнение сте ?
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост
Matti


Female Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 11 2016, 12:18

ц на 7 чаши

1-2 Крал на чашите/ Дяволът
2-3 Светът/ Асо жезли
5-6 Паж на мечовете/ 4 пентакли

Кралят на чашите с Дявола към момента всичко е най-вече на сексуална основа, никакви сериозни чувства.
Светът с Асото обаче е точно обратното според мен Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 617156 Развитието може да е повече от прекрасно.
Но пък след такова прекрасно развитие как да тълкувам далечното бъдеще??

Но моя опит с картите е толкова минимален,че това са само опити за тълкуване Smile
И при това това е подредба за развитие на хора, които не са заедно в момента и не си говорят Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeВто Май 03 2016, 07:53

Blackmoon написа:
Тази  подредба е за една приятелка и бившия й дали има шанс да се съберат
10ч- 2п
2ч- 8м
7ч- 3ч

Аз мисля, че  засега нещата са изчерпани, достигнали са до своя край, но все още има чувства 10ч, до 1м вероятно ще има някаква комуникация между тях и опити да се намери баланс -2п, до 2-4м е възможно да има любовни срещи, обвързване , но може и да останат само срещите, защото да не се решат на връзка, заради някакви страхове,  за 5-6м ще има срещи, хубави монети, но и някаква самозаблуда и може би намеса на 3-ти човек.

Вие как мислите, че малко са ми неясни нещата.

ОВ: Първите месеци нямаха  контакти лично. Но някъде  на 3-я месец след  подредбата понавиха отношения. Тя имаше доста задръжки и притеснения по отношение на него. За кратко бяха заедно и нещата бяха добре, но после се оказа, че всичко е един фалш, а имаше и друга жена, така че  накрая приятелката се отказа.

Blackmoon написа:
Ето и за мен и един човек, с който имахме отношения, но той не ме обича и нещата на тоя етап са  нанякъде, даже вече не знам какви сме и дали ще имаме отношения. Ето как тълкувам аз ще се радвам и на вашите мнения.

ц 6ч- в миналото е имало хубави моменти, сега всичко е спомен.
7ж - 2м - Всеки си държи на своето и мисли, че е прав и не се отказва от позицията си, което води до безизходица, не може да се намери компромисен вариант, който да удовлетворява двамата.
РМ- 4м - Всичко това ще ескалира  в яд, конфликти, размяна на грубости и отдалечаване.
Слънце- Сила- После обаче ще има сдобряване, положителна промяна в отношенията, страст, но сякаш пак нещата остават по-скоро до ниво сексуални, а не до сериозна връзка.

Малко след подредбата отношенията ни се влошиха доста. Стигна се до остри конфликти, ситуация на задънване улица, проблемите продължиха месеци наред, после малко по-малко отношенията се затоплиха, но се оправиха даже след 6-я месец.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitimeВто Май 03 2016, 08:04

Реших пак да пробвам тази подреба
9п- Глупак
Умереност- ПП
5ч- 8ж

В близко бъдеще период, в който всеки ще мисли главно за себе си и това той да е добре. Подновяване на отношенията до месец и започване на нов етап. Нещата ще са предимно несериозни. До 2 месеца, взаимни компромиси, търпение, сдържаност и хладност, до 4 месеца комуникация, приятелство, но никаква особена промяна. На 5-я месец ще има разочарование, временна раздяла и болка, но на 6-я месец ще се промени ситуацията към по-добро.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърза и показателна подредба за развитие   Бърза и показателна подредба за развитие - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бърза и показателна подредба за развитие
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Бърза проверка на хората
» Подредба път
» Психологична подредба
» три карти
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: