Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Форумът да е обществен или заключен?

Go down 
+8
Teya
pelle
La la
Зуки
Violet
БабаВуна
galiusha
lindaLI
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next

Каква да е публичността на форума?
Харесваше ми, както беше преди- отворен за всички, всеки можеше да чете навсякъде без да се регистрира
Форумът да е обществен или заключен? Vote_lcap18%Форумът да е обществен или заключен? Vote_rcap
 18% [ 3 ]
Харесва ми повече сега
Форумът да е обществен или заключен? Vote_lcap41%Форумът да е обществен или заключен? Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Категорично ми харесва така повече, дори съм ЗА това да се заключaт останалите части от различните секции- Таро, Ленорман, Руни и Астрология, които са обществен достъп
Форумът да е обществен или заключен? Vote_lcap41%Форумът да е обществен или заключен? Vote_rcap
 41% [ 7 ]
Общо гласове : 17
 

АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 16:04

Ще призова за активност в тази анкета, понеже вота ми се струва много на кантар. Трябва да решим със Зуки какво да правим.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 16:07

Има ли възможност публично да се виждат само заглавията на темите, а мненията да са достъпни за четене само за регистрирани потребители?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 16:25

не, няма такава възможност
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeПон Яну 26 2015, 17:13

Аз съм за това да се скрият и дискусиите в 3 карти, в Ленорман и т.н.

Нека само Теориите да останат отворени.  Там отново се обсъждат лични неща.
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 11:02

Аз съм ЗА да се заключат Таро, Ленорман т.н., както и Теорията. Или поне част от нея. Основата на Таро-Теория, която се базира на Уейт, може би да си остане, но другата да бъде заключена. Все пак, всеки ще влезе ще копне примерно от Таро-Теория за 78 Врати и ще си го цвъкне в неговия си форум или някъде другаде.... А Тея цял месец превежда.
Но и от друга страна, ако някой желае да се присъедини към нас, ние реално ставаме затворена група. В смисъл, заключим ли всичко, оставаме си ние.... /не, че е лошо/
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 11:22

Подкрепям те Вале !
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 11:30

И това е вярно, не че пречи на някой да се регистрира и пак да го прекопира....
Принципно и аз като съм превеждала за Манара, а и всички мнения, които пишем- това са знания опит събрани......да, някой може да се възползва "на готово", но мисля, че всички трябва да сме готови да подарим и да оставим нещо след себе си, за тълпата, за благото на всички и т.н
Нали все пак и ние като се учим и търсим мнения профитираме от такива места - в тази връзка-в теорията има доста прекопирани мнения от Сумеречная- руския форум, когато беше отворен.

Обаче отделни теми, които са по- лични и споделяме преживявания- те така или иначе са заключени и достъпни за определени хора- около 20 човека, които са активно участващи.

Иначе аз и Зуки подкрепяме идеята за заключване и на теорията -без основната Таро теория там при Райдърите. Което е останало обществено видимо е малко-говорилнята в астрото, малко теория в Лено, Таро и там, където гледаме
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 11:50

Ленорман са  само за регистрирани . Има 4,5 топика фрии.

Както и сънища.

Вече казах на Линда мнението си относно тази анкета...темите в таро теория които са авторски превод на участник ,може би е добре да са ограничен достъп.
всъщност няма как да накараш някой да пише тук ,или където и да е.

Важно е темите да са близки до потребителя,подредени,активни,градивни,форума ни е хубав.
аз се питам друго 7 ли сме пишещите тук според гласовете дадени в анкетата .... Форумът да е обществен или заключен? 402149
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 12:06

Подкрепям Вал... аз преди време трих едни неща,защото влагаш време,желание...а някой на готово...
Но пощадих ленорман значения,пак защото вложих себе си...

Трябва да направим нещо...то хубаво да сме си полезни,и полезни на други..Но ,,феномените,, по тв ни използват...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 13:16

OК!
ето какво
Група Таромания, Астрология, Ленорманите ( където са активни или не толкова активни, но все пак легитимни участници) има права за достъп навсякъде. Участници към тези групи могат да се добавят постоянно, при желание и инициатива на редови член.

Останалите редови участници имат органичен достъп до практика така или иначе, за Теорията ще им пусна да четат и Въпросите и Отговорите към Райдър, бонус- за регистрацията, за да четат за различните колоди ще трябва да са малко по- активни
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 14:19

Какво означава ограничен достъп до практика?
Аз съм За отварянето на форума по принцип, освен ако определен участник не желае негова тема да е затворена...
Аз например дойдох тук, защото ми харесваше атмосферата на форума, която как ще усетя ако нямам достъп до темите?
Свежата кръв винаги е хубава - раздвижва застоялите води.

Аз лично не бих крила моите мнения - свободно давам и вселената свободно ми връща.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 14:29

Ла, огранчен достъп в Таро практика означава, че определени теми от Таро практика- не всички! Но Таро и секс, Таро и здраве и другите в Шушу Мушу, практиките с различните колоди, там където взаимно си гледаме- тези теми са пълни с повече лична информация и истории. Нямаме нищо против някой нов човек да надникне в тези наши дискусии и обсъждания, НО ако е готов да обсъжда с нас, да помага, да учатва активно.

Отделно от това наистина преводите  на определените колоди са личен труд доста старателно положен- така, че по- скоро съм на мнението на Вал и Зуки.

При нас постоянно идват нови хора, приемаме ги, вписват се в обстановката, на никой не затваряме вратата.

Аз когато исках да се махам от форума, един от основните ми проблеми беше точно това, че постоянно давахме (една малка бройка участници), а няма Взаимообмен- между всички. Тоест- информация, енергия се изливат, а не се въртят.

И така...има достатъчно информация за пасивните читатели. Активните участници са поущрени. Не виждам аз нищо лошо.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 14:39

усмивка мерси
Благодаря за коментарът!
Да, за преводите съм абсолютно съгласна Форумът да е обществен или заключен? 698924 , както и за другите теми, които посочваш!

Каквото и да решите, нещата се случват, както трябва да се случат - това ми е мотото, за да оцелявам :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 14:44

Форумът да е обществен или заключен? 402149 мерси
в интерес на истината преди малко дадох на още един член права за навсякъде. Момичето си чете, често е тук, пита, коментира - по- рядко, но си има отношение, добре дошла е...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 14:53

Да се изкажа и аз, нищо че не съм от най-активните. В началото и мен това ме привлече - форума беше отворен. Като част от темите са затворени, как един нов човек ще се ориентира, че има и нещо повече, как ще бъде стимулиран да бъде активен, ако не знае, че при достатъчна активност, ще бъде допуснат до по-голям обем от материали на тема Таро и т.н.
Съгласна съм, че преводите, които момичетата и момчетата правят са доста работа и ангажиране на свободното им време, но и аз мисля, че като даваш и Вселената ти връща. Например във всеки един от блоговете - на Вера, на Лала и на Линда също е публикувана доста информация и то базирана на личен опит с картите, което е доста по трудоемко от чистата теория поместена в книга или сайт.
Това е моето мнение, с което не ангажирам никого Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:10

Между другото доста от мненията ми тук съдържат толкова личен опит и наблюдения..в смисъл толкова са авторски, че направо са си за блог...понякога съм седяла и съм си мислела...толкова знание изливам тук- а това е общо място, не е Моето- не е моя блог....но просто тук ми идва да ги пиша тези неща..тук е форума. Не правя сметка колко и какво давам- както мисля и всички активни потребители. Не,че пазим или крием знание, просто държим да има отговорност от другата страна. На страната от среща да й пука.
И да си направи труда.
Да се регистрира, да коментира, да се представи поне!!

Това, че отворените форуми привличат е факт. Това с регистрацията е трудоемко..особенно ако не искаш да се ангажираш. Форумът съществуваше години наред без ангажименти.
За да се развива нещо обаче трябва да има градация, промяна и прогрес...може би това е следващото ниво.

Благодаря за мнението, Пеле, надявам се да си гласувала в анкетата!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:14

Мхм Smile Гласувах още вчера, просто сега изказах и мнението ми Smile Не знам, то нали за това е анкетата, за да се прецени по-голямата част от потребителите какво би искала да стане с форума. Мисля, че така е честно! Нека е така както мнозинството иска Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:17

Точно така.
Макар, че сега има регистрация на около 800 човека. А активно-пасивно участващите (заради, които форума е това което е) са около 20-30 човека. ако 750 гласуват да е обществен форума и всичко да се чете, хората, които реално правят форума са без глас...де факто
Като се замислиш
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:25

Момичета , да се включа и аз мерси
Аз също като давам тук не го правя за да търся отплата , но на мен специално не ми харесва това , че ние даваме и много лична информация .Мисля , че без регистрация не трябва да се вижда нищо , а теорията да е достъпна само за регистрирани . Останалото ,където ние сме изписали толкова лични неща да е закрито ... Наистина ние , които участваме редовно , стараем се да сме от помощ , ще сме безгласни букви тук , ако оставим да решават всички останали , които са регистрирани /просто регистрирани , без да участват , от типа на Ивотаня / .Разбира се , това е само моето лично мнение ...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:32

Цитат :
Пеле:
Като част от темите са затворени, как един нов човек ще се ориентира, че има и нещо повече, как ще бъде стимулиран да бъде активен, ако не знае, че при достатъчна активност, ще бъде допуснат до по-голям обем от материали на тема Таро и т.н.
Знаят,повярвай ми, ако се интересуват! Форумът да е обществен или заключен? 826247
Нали раздавам достъпите. В таромания- групата има доста нови хора, не са само старите участници там. хора, които са ми писали и са се представили и са казали, че за тях е важно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:34

Ами то май само тези 20-тина човека ще гласуват, така или иначе ;) Въпреки всичко, се радвам, че тона, дискусиите и темите във форума са интересни и ме научават на нещо ново и полезно. Изключително съм благодарна, че бях приета сред хората тук!

ПС: Между другото Ивотаня и kamikadzegirl изчезнаха. Не е хубаво да се говори така, ама бях почнала да се дразня. Дали не разбираше какво се опитваме да й кажем (т.е., че нещата не се правят така) или просто се правеше на приятно разсеяна, не знам, ама беше ааааадски дразнещо. А по-принцип минавам за човек, който помага на всички, но си има граници Razz
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:39

Ама разбира се! И ние ти благодарим, защото малко или много тук сме си едни приятели- толкова си помагаме и си даваме съвети за лични неща. Вратите са широко отворени за нови приятели.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 15:47

е, а! Ивотаня и kamikadzegirl - тва е един образ на повечето (не всички) потребители в сянка. Човек, който не иска да се интегрира, не иска да даде, само да вземе.
Е как да има достъп до всичко? Ще има достъп до определени неща..т.е ние пак ще дадем, но няма да се хабим.

Също така- някои хора искат просто да им се гледа. Секцията "Ние се отзоваваме" е за тях. Във форума има за всеки по нещо. Но за най- старателните- най- много. Е , не е ли справедливо, кажете?

пп- и друго много важно- тук не се поставят оценки кой колко е добър, може или знае. Единственото, което трябва да имаш е отношение и уважение.


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Яну 27 2015, 16:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 16:19

Алекс Д одобрява катанеца на форума. Ама Алекс Д като един дърт клюкар иска да попита Зуки, че споменава нещо теле-феномени, дето ни "крадяли" инфото: верно ли бе! Surprised Twisted Evil

Иначе и Алекс Д би се издразнил, ако някой му барне сега преведените книжки и си ги припише като заслуга...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitimeВто Яну 27 2015, 19:13

Да,имаме заподозрян телефеномен....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Форумът да е обществен или заключен? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Форумът да е обществен или заключен?   Форумът да е обществен или заключен? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Форумът да е обществен или заключен?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Призив към всички желаещи форумът да бъде отключен и възобновен

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Салон :: Анкети-
Идете на: