Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 чакри/изчистване на чакри

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 12:21

Ритуал за пречистване на чакрите от Дорийн Върчу

Ще работим със следните чакри отгоре на долу.

Коронната чакра се повлиява от мисли и тревоги за Бог, божествените напътствия, които получаваме, какво изпитваме към Бог- любов, страх или яд.

Чакрата на Третото око – там се записва живота ни като филм, всички мисли и емоции, които преживаваме и се възпроизвежда след като си отидем от този свят, когато настъпи моментът да ревизираме изминалия живот в отвъдното. Третото око се повлиява от мисли за бъдещето и миналото.

Гърлената чакра се повлиява от комуникация с другите, свързана с говорене, писане, пеене, художествени проекти, преподаване. Свързана е с изразяване на собствената истина и с изразяване на нужди.

Сърдечната чакра е свързана с взаимоотношенията – семейство, любовни, приятелски, с работодатели и колеги. Отнася се към всички аспекти на любовта; към привързаности и обсебвания, зависимости – от храни, наркотици, алкохол, цигари… Както се отнася и към прошката и себе-прошката.

Чакрата на слънчевия сплит има отношение към въпроси, свързани с власт, сила, контрол. Страх от нещо или желания за власт, сегашни или минали преживявания, когато някой с по-голяма власт ни е потискал. Отнася се към страха да не „изпуснем от контрол” живота си, който страх блокира намесата на божествената сила и помощ.

Сакралната чакра е свързана с удоволствията от храна, напитки, секс, както и към тяхното пристрастяване. Също има отношение към почивката, съня, мислите ни за това как изглеждаме.

Коренната чакра има отношение към богатството, кариерата, дома, собствеността, физическото оцеляване и нужди. Повлиява се от мисли и емоции, свързани с тези области.

Балансираните и изчистени чакри са с еднаква големина, вибриращи, отворени и оформящи един общ светлинен канал.

Медитация за балансиране на чакрите

1. Седнете или легнете в удобна поза. Ако имате нужда, пуснете си нежна, отпускаща музика.

2. Повикайте своите ангели да ви помогнат. Повикайте Архангел Михаил и Рафаил да ви асистират – Архангел Михаил да ви пази и премахва страховете и негативните емоции, а Архакгел Рафаил да осъществи пречистването.

3. Вдишвайте и издишвайте дълбоко.

4. Визуализирайте прахосмукачка. Започнете за почиствате чакрите си отгоре на долу, като се спирате на всяка една толкова дълго колкото  нужно. Опитайте да се представите в какво състояние е чакрата, колко е отворена, има ли назъбени краища, твърда ли е, има ли запушвания, прилепнали материали и т.н. Забавлявайте се.

5. След като приключите с всички чакри визуализирайте лъч светлина, който се спуска отгоре и ви облива като изпълва всяка чакра отгоре на долу със светлина. Вижте чакрите как се оформят в еднакви по големина кръгове и блестят в ярка собствена светлина. Вижте как оформят един общ светлинен канал от върха на главата до петите ви и през този канал се влива божествена енергия. Почувствайте се част от тази светлина и се свържете с истинското си божествено Аз.

6. Върнете се бавно в реалността като благодарите на ангелите и докосвате с ръка всяка една от чакрите. Затворете чакрите като поставите символичен кръст или друг затварящ знак.

7. Отворете очи и изпийте с удоволствие едно горещо питие.

8. Ако по време на тази медитация ви се появи спонтанна идея или мисъл, те са от извора, запишете я.

Очистване с минерали

Муладхара/Коренна чакра/: черен турмалин, опушен кварц, оникс, обсидиан, гагат, рубин, гранат, червен яспис, хелиотроп, червен корал, хематит, морион.

Свадхистхана/Сакрална чакра/: карнеол, корал, оранжев яспис, хелиотроп, кехлибар.

Манипура/Чаклра на слънчевия сплит/: цитрин, кехлибар, тигрово око, пирит, перидот, жълт турмалин, жълт топаз, малахит.

Анахата/Сърдечна чакра/: авантюрин, смарагд, розов кварц, родонит, родохрозит, розов и зелен турмалин, нефрит, жад.

Вишудха/Гърлена чакра/: лазурит, аквамарин, син ахат, хризокола, тюркоаз, амазонит, содалит.

Аджна/Чакра на Третото око/: аметист , лазурит, флуорит, лунен камък, содалит, сугилит, син сапфир.

Сахасрара/Коронна чакра/: диамант, планински кристал, селенит, пирит, аметист, лунен камък, мъхов ахат.

http://psihobg.com


Последната промяна е направена от зуки* на Вто Мар 31 2015, 14:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 12:38

http://psyhea.webnode.com/fini-tela-chakri-i-vorteksi/

Фини тела,чакри и вортекси - много интересна статия
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 14:30


Позитивни утвърждения при дисбаланс на чакрите

Дисбаланс на Първа Чакра/Коренна/Муладхара) (чувството за несигурност; липса на опора; страх за живота, страх от болести, загуба на пари, липса на пари; преяждане; анорексия; прекалена мечтателност и липса на действие; костни проблеми; проблеми с краката и ставите, липса на постоянен дом, тревоги за оцеляването, панически атаки, проблеми с бъбреците и дебелото черво и пр.)

Балансиране (правете всички, изберете тези, които най-дълбоко ви докосват/привличат или създайте свои)

Аз съм дълбоко заземен/а

Аз съм свързан/а с тялото си

Чувствам се сигурен/на и в безопасност

Всичко в моя свят е наред

Точно като дърво или звезда, аз имам правото да бъда тук

Аз заставам зад ценностите си за истина и справедливост

Имам това, от което имам нужда

Аз съм заземен/а, стабилен/на и стоя здраво на моите два крака

Подхранвам тялото си със здравословна храна, чиста вода, упражнения и връзка с природата

Аз съм отворен/а за възможностите

Благодарен/на съм за всички предизвикателства, които ми позволиха да се развивам и да израствам

Вярвам в добротата на живота

Обичам живота

Животът е изобилие

За мен е безопасно да бъда тук и сега

Земята ме подкрепя и посреща моите нужди

Обичам тялото си и разчитам на неговата мъдрост

Потънал/а съм в изобилието на живота

Аз съм тук и съм действителен/на

Обичам живота



Дисбаланс на Втора Чакра/Сакрална/Свадищана)

(всички проблеми на половите органи, фригидност, невъзможност за забременяване и осеменяване, невъзможност да се износи плода, нередовен или тежък мензис, неприемане на женското начало у жените, липса на сексуално желание или сексуални ексцесии, подтискане на сексуалното желание, потискане на чувствеността и удоволствието от тялото, сексът като грях, венерически болести, гъбички, бяло течение, проблеми с пикочния мехур и уринирането, чувство за вина, подтисната емоционалност и пр.)

Балансиране (правете всички, изберете тези, които най-дълбоко ви докосват/привличат или създайте свои)

Обичам и се наслаждавам на моето тяло

Имам здрави граници

Отворен/а съм да изпитам настоящето чрез сетивата си

Аз съм страстен/на

Усещам удоволствието и изобилието с всеки дъх, който поемам

Храня тялото си със здравословна храна и чиста вода

Знам как да се грижа за нуждите си

Оценявам и уважавам тялото си

Отворен/а съм за докосване и близост

Позволявам си да изпитвам удоволствие

Моята сексуалност е свещена

Емоциите са езикът на душата ми

Движа се лесно и без усилие

Животът носи удоволствие

Приемам и празнувам своята сексуалност

Получавам информация от чувствата си

Полага ми се удоволствие в моя живот

Аз имам чувства. Аз съм чувствена жена/чувствен мъж

Моите чувства ме правят жив/а

Моите чувства са красиви и божествени

Приемам моите чувства (като божествен дар)

Аз съм сексуален/на

Сексът е свещената основа на живота



Дисбаланс на Трета Чакра /Слънчев сплит/Манипура)

(проблеми на храносмилателната система, язви, постоянно чувство на глад или липса на апетит, проблеми с черния дроб, жлъчката, затлъстяване в областта на стомаха, свръхего, егоцентричност, липса на его, невъзможност да защитим позицията си, слабоволие, слабохарактерност, авторитарност, властен характер, постоянно желание за контрол, невъзможност да контролираме нищо, липса на амбиция, прекалена амбиция, чувство на срам, страх от мнението на другите, липса на любов към себе си, себеразрушение, силен гняв, мазохизъм и пр.)

Балансиране (правете всички, изберете тези, които най-дълбоко ви докосват/привличат или създайте свои)

Обичам и приемам себе си

Заставам зад себе си и своите нужди

Аз съм силен/на и смел/а

Заслужавам любов, добро отношение и уважение

Избирам най-доброто за себе си

Гордея се с постиженията си

Почитам себе си

Избирам здравословни взаимоотношения

Аз съм автентичен

Аз управлявам своя живот

Оценявам силните си страни

Чувствам собствената си сила

Свободен/на съм да избирам във всяка ситуация

Търся възможности за лично и духовно развитие

Аз съм в мир със самия себе си

Аз съм във връзка с душата си

Моето его служи/ е слуга на душата ми

Уважавам нуждите на другите

Уважавам свободата и достойнството на всеки човек

Храня се с любов

Пускам контрола и напрежението

Отпускам се

Всичко е наред такова каквото е

Аз съм спокоен

Аз съм ок такъв/такава какъвто/каквато съм

Аз съм себе си



Дисбаланс на Четвърта Чакра/ Сърдечна/Анахата

(аритмия, алергия, астма, бронхит, пневмония, задух, рак, всякакви проблеми със сърцето, белия дроб, гърдите при жените, тимуса, ръцете, депресия, страх да обичаме, страх да не бъдем наранени, страх от отхвърляне, чувство на изолация, огорчение, желание за самоубийство, празнота, тъга)

Балансиране (правете всички, изберете тези, които най-дълбоко ви докосват/привличат или създайте свои)

Отворен/а съм за любов

Моето сърце е живо и обича

Моето сърце тупти въпреки всичко

Цялата любов извира от сърцето ми

Обичам и приемам себе си безусловно

Подкрепям вътрешното си дете

Аз съм желан/а и обичан/а

Живея в баланс, в състояние на благодарност и изобилие

Обичам красотата на природата

Благодарен/на съм за всички предизвикателства, които ми помогнаха да се трансформирам и да се отворя за любовта

Свързан/а съм с другите човешки същества

Усещам единение с природата и живота

Приемам нещата такива каквито са

Аз съм омиротворен/а

Аз съм достоен/на за любов и нежност

Отнасям се с любов към себе си и другите

Запасите с любов са безкрайни

Любовта извира естествено от мен и от всичко живо

Аз съм любов/ ние сме любов

Любовта е истинската реалност



Дисбаланс на Пета Чакра/Гърлена/Вишудхи

(проблеми със щитовидната жлеза, кашлица, увеличени лимфни възли, ларингит, шипове на врата, рак, заекване, проблеми с изразяването, подтиснат творчески потенциал, неправилно изговаряне на звуци и думи, невъзможност да изразим своите емоции, своите желания и истината за себе си, липса на комуникативност, прекалена приказливост, слаб глас, прекалено силен глас, невъзможност да учим чужди езици, немота, проблеми с ушите, слаб слух, невъзможност да слушаме останалите, глухота и пр.)

Балансиране (правете всички, изберете тези, които най-дълбоко ви докосват/привличат или създайте свои)

Говоря с любов и (нежност)/ моето слово е любов и (нежност)

Благодарен/на съм, че мога да говоря

Моят глас е като ручей на река, песента на птиците, вятъра в клоните

Аз говоря/мога да говоря/позволявам си да говоря

Аз съм отворен/на, ясен/на и честен/на в моето общуване

Имам правото да изговарям моята истина

С лекота комуникирам с чувствата си

Изразявам творчески себе си чрез реч, писане или изкуство

Имам силна воля, която ми помага да се справям с предизвикателствата

Подхранвам своя дух с креативност

Живея автентичен живот

Обичам да споделям опита и мъдростта си

Знам кога е време да слушам

Изразявам благодарността си към живота

Слушам тялото и чувствата си, за да знам коя е моята истина

Грижа се добре за тялото си

Аз съм в мир със себе си

Чувствам и казвам истината

Изразявам себе си с ясно намерение

Съзидателността тече към мен и през мен

Моят глас е необходим/ моят глас има значение

Аз съм чут/а/ Чуват ме

Изразявам истината за себе си с любов



Дисбаланс на Шеста чакра/Третото око/Аджна

(проблеми с очите, зрението, епифизата, малкия мозък, тъпота, мързел, невъзможност за концентрация и запомняне, липса на интуиция, невъзможност да следваме своята интуиция, постоянна нужда да се допитваме до другите за съвет, нерешителност, живот в илюзии, липса на въображение)

Балансиране (правете всички, изберете тези, които най-дълбоко ви докосват/привличат или създайте свои)

Имам достъп до своята интуиция/ вътрешно ръководство

Вслушвам се в най-дълбоката си мъдрост

Търся да открия истината въз основа на моето лично изживяване

Аз съм мъдър/мъдра, интуитивен/на и във връзка с вътрешния си водач

Подхранвам духа си

Вслушвам се в мъдростта на по-старите

Доверявам се на интуицията си

Прощавам на миналото и вземам от него само онова, което е трябвало да науча

Прощавам на себе си

Обичам и приемам себе си

Знам, че всичко е наред в моя свят

Свързан/а съм с мъдростта на вселената

Отворен/а съм за вдъхновение и благословия/блаженство

Моят живот протича без усилие

Аз съм в мир със себе си

Аз съм източникът на моята истина и любов

Виждам/гледам свободно

Приемам/обичам/харесва ми това, което виждам

Виждам и благодаря за истината



Дисбаланс на Седма Чакра/Теменна/Сахасрара

проблеми с хипофизата, централната нервна система, хормонален дисбаланс, нарушена връзка с божественото вдъхновение и истина, липса на вяра, атеизъм, материализъм, свръх религиозност, лесно излизане от тялото в медитация, нарушена връзка със земята и материалния свят, привързване)

Балансиране (правете всички, изберете тези, които най-дълбоко ви докосват/привличат или създайте свои)

Аз съм част от Бог/Богинята/Божественото

Уважавам Бог/Богинята/Божественото вътре в себе си

Подхранвам духа си

Търся да открия мъдрост в собственото си изживяване

Търся изживявания, които ме вдъхновяват

Вслушвам се в мъдростта на вселената

Вярвам на своята интуиция

Отворен/а съм да се освободя от привързаността си

Живея в настоящия момен

Благодарен/на съм за добротата в моя живот

Обичам и приемам себе си

Знам, че всичко е наред в моя свят

Свързан/а съм с мъдростта на вселената

Отворен/а съм за мъдростта на вселената

Отворен/а съм за божествената мъдрост

Животът ми протича с грация

Аз съм в мир със себе си
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 15:47

http://chakra.newage.bg/%D1%87%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82

чакра тест + начини за балансиране на чакрите
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 19:11

Имам сутришна и вечерна медитация на Дорийн Върчу от книгата й "Изчистване на Чакрите". Лошото е, че са на английски. Но вече ги няма в youtube доколкото виждам. Ако има начин да кача файловете от моя компютър ще чакам да кажете как става това. Ако иска някой мога да кача текстовете на български от книгата и да си ги запишете с вашия глас. мерси

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 19:28

иска ли питане-пишеше
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 20:28

Качих ги, файловете ще са валидни за сваляне до 14.04. И трите са за почистване на чакрите и са на Дорийн Върчу. Текстовете на първите две ще ги кача утре най-вероятно.

http://dox.bg/files/dw?a=36f93bbd01 - сутрешна
[url=http://dox.bg/files/dw?a=5f3803e20f ]http://dox.bg/files/dw?a=5f3803e20f [/url] - вечерна
[url=http://dox.bg/files/dw?a=e127b539e9 ]http://dox.bg/files/dw?a=e127b539e9 [/url] - обща медитация

Аз лично пробвах първите две - сутрин след като се събудя и вечер преди заспиване, но заспивам и не ги дослушвам. Ще видя кога ще ми дойде музата да опитам пак, но са много приятни. Чудя се дали ако се слушат дори когато сме заспали имат ефект? Как мислите?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 20:34

Мерси за док.

Ами сигурно имат ефект,то и заспиването може би е нормално ,предвид че е вечерно,и сме в легло ...
заспиваха сьм и аз,и mp3 си работи,аз спя,но другото аз може пък да чува ...
щом бебетата в корема на майката чуват ,защо и ние с пейки да не ,, медитираме,,
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 20:58

Да, и аз това си мисля Зуки, че спейки нашето подсъзнание продължава да възприема всичко, дори си мисля, че може да има и по-голям ефект когато сме в състояние на покой. чакри/изчистване на чакри  698924
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeЧет Апр 02 2015, 13:58

чакри/изчистване на чакри  Znsh9l
чакри/изчистване на чакри  2e21dhz
чакри/изчистване на чакри  2q8n0ja
чакри/изчистване на чакри  W001uc
чакри/изчистване на чакри  2rz6ux2
чакри/изчистване на чакри  27yrbs4
чакри/изчистване на чакри  K1cc5g
чакри/изчистване на чакри  X0rwc4
чакри/изчистване на чакри  2mydr8h
чакри/изчистване на чакри  344fpdk
чакри/изчистване на чакри  2i7mkip
чакри/изчистване на чакри  Xnu8vk
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeСря Дек 09 2015, 13:30

Не знам дали искате да чуете и моето мнение, което е изведено от опит, не от теория, но ще го споделя с вас.

Когато правих тестове за това коя чакра е замърсена излизаха най-вече първа и втора чакра, а аз наистина не бях свързана със земята, правех панически атаки, които не траеха по няколко минути а с цели дни.
Една малка част от борбата беше пречистването с махало, което действаше, то чисти всяка чакра по отделно, и временно ме оправяше .

Взима се картина с чакрите и си представяш че чистиш чакрите на човека, чието име назоваваш. Преди това трябва да знаеш в коя посока ти показва положително въртене и в коя - отрицателно, но трябва преди това да има практика, защото в началото махалото си сменя посоките.
Като се застане върху съответната чакра, то започва да се върти в положителна или отрицателна посока, и ако е в отрицателна се чака да почне да се върти в положителна, така показва че чакрата се е изчистила. След това се преминава към следващите чакри и след това се преминава през цялото тяло за да се хармонизират всички чакри.

Така се чистят чакри с махало. Усещането е уникално, аз след първото пречистване дори чувах гласа си по различен начин.

Но като цяло чакрите се поддържат чисти ако нашият живот е ок. Ако имаме, секс, любов, приятели, които да споделят нашето мнение, имаме връзка с Бога, не пазим неизказани думи. И като цяло ако животът ни е ок. Т.е. трябва да работим върху самите нас. Ако има нещо , което ни притеснява, то замърсява съответната чакра.

Ще споделя за момент в който усетих едно изчистване и това беше по време на оргазъм но само с един единствен човек през живота ми и това беше преди няколко месеца / при условие че съм правила секс с много хора/
Само оргазмите с този човек бяха толкова силни и изчистващи че усещах как се отпушва всичко в мен до слънчевия сплит. Може би човека с който се случват тези оргазми има значение. През живота си никога не бях изпитвала толкова пречистващ оргазъм. Не беше като другите до сега, въпреки че съм имала други преживявания по време на секс с друг човек.

Но ето, всяка чакра си иска нейното. Сърцето любов, първа чакра - секс, 7-ма чакра връзка с Бога и така. За това чакрите се замърсяват, защото има значение как живеем.

Надявам се да съм ви помогнала. мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeСря Дек 09 2015, 14:22

чакрите не само се запушват-блокират,но и не работят правилно,може да са по-слаби или напротив твърде активни,винаги има причина и тя е в самите нас(за да не обвиняваме всеки или всичко извън нас)-трябва ред и хармония...освен това не всички се движат в една посока,и с една скорост. финна материя са,но пък не пречи да изказваме впечатления и размисли...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeСря Дек 09 2015, 14:49

Ъъъъ .... добре :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeСря Дек 09 2015, 14:58

сетих се и за един добър метод за релакс,хармонизиране на енергийните потоци а именно чрез звук и то от тибетски пеещи купи - благотворен ефект както на психическо така и на физическо ниво от обертоновете им.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitimeСря Дек 09 2015, 15:15

Да, има такава група тук в Благоевград със такава огромна купа и звука е уникален. Обаче аз имам две други практики:

Танците супер много ме освобождават от натрупана негативна енергия, срещите с хора, беснеенето по дискотеки, а за останалото - за мира на душата се обръщам към Бога. Той пречиства най-добре.
Който не се е молил, той не знае. Връзката с Бога е най-силното успокоително, той дава и отговори на нашите въпроси чрез чужди думи, чрез чужди действия и ние ги разбираме.
А момента в който изпитваме дискомфорт е момента на растежа, момента в който питаме себе си и търсим отговори. Но и той преминава, когато разберем отговора.
Понякога за преминаването от едно на друго ниво са нужни повече години, отговорите идват бавно а дискомфорта е по-дълго време. След като преминеш става по-лесно, опознаването и стабилизирането пак са свързани с дискомфорт, но и това преминава.
Важното е да научим как да се "владеем" да пазим чакрите си стабилни по време на този растеж !

И защото всички ние гледаме все към източните методи за балансиране, а никой не обръща внимание на нашата религия - Християнството, за това ще постна това изображение, което се надявам да ви покаже, че това че не знаем, не означава, че не съществува !

Изображение на молитвата "Отче наш" и влиянието й върху отделните части на тялото - за които се молим - чакрите !

чакри/изчистване на чакри  24xqdqu
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





чакри/изчистване на чакри  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: чакри/изчистване на чакри    чакри/изчистване на чакри  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
чакри/изчистване на чакри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: