Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
antonia_toni
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 7
Join date : 01.04.2015

МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите! Empty
ПисанеЗаглавие: МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите!   МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите! Icon_minitimeЧет Апр 02 2015, 22:55

Здравейте!
Много ще се радвам, ако се отзовете! Въпросът ми е свързан с момче, с което се познаваме от скоро. Затова искам да знам, как ще се развие отношението му спрямо мен, през следващите 3 месеца?
цепя на крал чаши: 4 пентакли 9 меча кулата

Благодаря от сърце предварително! МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите! 531608 МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите! 531608 МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите! 531608
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите!   МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите! Icon_minitimeПет Апр 03 2015, 08:50

Ще ги прекратите. С последващите картите след крал чаши, мога да кажа, че той ще стои неутрален и няма много да се впуска в любовни истории. 4П и 9М зациклящо положение, ама не на хубаво е зациклило. А кулата, просто ще сложи край на това.

Не се впускай много много в чувства.Живей си живота! Успех!
Върнете се в началото Go down
 
МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моля за мнение
» Моля за съвет
» Моля и аз за мнението ви!
» Моля за помощ!
» Моля за помощ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: