Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как да разчета картите?

Go down 
+3
sugar6
La la
antonia_toni
7 posters
АвторСъобщение
antonia_toni
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 7
Join date : 01.04.2015

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeЧет Апр 16 2015, 00:00

Имам молба, как разчитате следните карти? Питам какво изпитва когато ме вижда?

мага/ асо меч * 9 пентакли *асо пентакли

Благодаря!!!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeЧет Апр 16 2015, 07:54

Вижда потенциал... да бъде повече, да има повече...
Върнете се в началото Go down
antonia_toni
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 7
Join date : 01.04.2015

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeЧет Апр 16 2015, 09:18

Благодаря! В какъв смисъл, вижда ме като по-слаба и си мисли, че евентуално с мен ще прояви повече характер ли? Да има повече, тоест поредната бройка? Няма чувства?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeЧет Апр 16 2015, 09:44

Супер много те харесва като жена и аз като Ла ла мисля,че вижда потенциал за по-сериозни отношения с теб,макар че май сега го играе малко несериозно...
Върнете се в началото Go down
antonia_toni
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 7
Join date : 01.04.2015

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeЧет Апр 16 2015, 23:14

Много благодаря!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeПет Апр 17 2015, 11:38

antonia_toni написа:
Благодаря! В какъв смисъл, вижда ме като по-слаба и си мисли, че евентуално с мен ще прояви повече характер ли? Да има повече, тоест поредната бройка? Няма чувства?

Ти си възможност за него. Чрез теб да успее да се прояви. И да се възползва от теб. Но не знам точно по какъв начин. За всеки случай го виждам по-скоро като егоист, интересува го материалната страна и подхранваш любопитството му.
Той мисли за себе си, не за другите.
Според мен те вижда по-скоро като оправна и самостоятелна. И се чуди дали може да се включи по някакъв начин към теб.

Но имай предвид, че това са си мои усещания за тези карти.
Опитай се да ги усетиш сама, помедитирай малко върху тях и най-вероятно ще усетиш правилния отговор. мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeПет Апр 17 2015, 19:53

Какво изпитва според мен има интерес към теб, харесва те като жена, мисли си за теб след като те види... по тези карти това мога да кажа. За потенциала, ясно с двете аса има потенциал, но понеже АП е на 3-та кога и дали ще се развие този потенциал, божа работа.
Върнете се в началото Go down
MichelLaBelle
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2015

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeПет Апр 17 2015, 20:02

Здравейте, може ли и аз да се включа с един въпрос?
Питах картите, как ще ни се развият отношенията в любовен план до 6 месеца?

КЦ 2жезли/ 10 жезли+паж пентакли+жрецът

Тези карти май не ми дават отговор на въпроса, а по-скоро състояние. Смятам, че 10 жезли е неговият страх, че няма смисъл. Страх го е, че цената може да е много голяма. Не би посмял да предприеме този риск., понеже чувствата не са му големи, има само симпатии, които не са достатъчни за да прояви смелост. По паж пентакли съда за това. Жрецът подсказва според мен, че ще бъде трудно при една евентуална връзка между нас? Защото знам, че ако стане всичко ще е свързано с големи лишения.

Ще се радвам, ако се отзовете и за моите карти! Как да разчета картите? 531608
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeПет Апр 17 2015, 23:51

MichelLaBelle написа:
Здравейте, може ли и аз да се включа с един въпрос?
Питах картите, как ще ни се развият отношенията в любовен план до 6 месеца?

КЦ 2жезли/ 10 жезли+паж пентакли+жрецът

Тези карти май не ми дават  отговор на въпроса, а по-скоро състояние. Смятам, че 10 жезли е неговият страх, че няма смисъл. Страх го е, че цената може да е много голяма. Не би посмял да предприеме този риск., понеже чувствата не са му големи, има само симпатии, които не са достатъчни за да прояви смелост. По паж пентакли съда за това. Жрецът подсказва според мен, че ще бъде трудно при една евентуална връзка между нас? Защото знам, че ако стане всичко ще е свързано с големи лишения.

Ще се радвам, ако се отзовете и за моите карти! Как да разчета картите? 531608

Като видях тези карти се сетих за една моя много стара случка... Преди години, когато бяхме все още гаджета с мъжа ми (вече бивш, но това е друга тема) бяхме се скарали жестоко, причината беше сериозна... и вместо да се разделим, както се очакваше от ситуацията, взехме, че се оженихме ... идея
Върнете се в началото Go down
MichelLaBelle
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2015

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeНед Апр 19 2015, 18:54

Благодаря Галюша, но много не те разбрах. Как да разчета картите? 531608

Може ли някой да се включи и да каже дали това, което съм написала е така! Имам още едно запитване. Искам да знам мнението на мъж към жена.
7 пентакли, асо меч, императора
Тук се затруднявам, според мен я смята за студена, с труден характер. Недоволна от нещо. Прикриваща емоциите си.
Как да разчета картите? 531608
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitimeНед Апр 19 2015, 19:46

Смята я и за работохоличка според мен. Как да разчета картите? 826247
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как да разчета картите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разчета картите?   Как да разчета картите? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как да разчета картите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Картите казват, че...
» Бележки за проявлението на картите
» Символиката в картите таро
» Въпрос за подредбата на картите
» МОЛЯ ВИ, разгадайте ми картите!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: