Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Регресия

Go down 
+8
minirka
DeTe_Ha_Xaoca
galiusha
Зуки
Frog
oliv
La la
БабаВуна
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 19 2015, 23:17

ех, Бабет, с такова нетърпение очквах да чуя какво е станало. Да ти призная честно, аз като прочетох профила на това момиче, факта, че още не се е дипломирала а е тръгнала да печели ми се видя странно че си я избра. Аз не бих и се доверила. Както и да е, другата седмица ще отида на груповата регресия, ако всичко е наред и ще кажа какви са ми впечатленията.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 20 2015, 00:04

Ох, съжалявам, че така се е получило при теб БВ... странно наистина, че не те е усетила, какво изпитваш... и това гадене.... ти не ѝ ли каза? Вероятно наистина няма опит точно с такова изживяване..... не бях чувала за такава силна физическа реакция...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 20 2015, 00:13

Ами ЛаЛа, повтарях й, но тя все по-навътре ме вкарваше. Аз между другото незнаех че не е завършила ... ужас, къде се наврях .....
Иначе у тях ми направи впечатление че всичко е старо, неприветливо. Цветето пред вратата изсъхнало и изпопадало.

След може би дълъг период, ако се навия ще отида при друг .... вероятно при Павлина.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 20 2015, 00:20

О, майко мила :


Бакалавър по Психология съм с профил Клинична Психология. Засега съм завършила семестриално. Занимавам се с хипнотерапия, регресия в минали животи и консултиране.
• Завършила съм сертифициращо обучение с продължителност две години и половина по Интегрален Life Couching към Унгарската Интегрална Академия по Интегрална Психология.
• Карала съм курс по Хипноза към Българската Асоциация по Хипноза
• Преминала съм обучение по Регресионна Терапия към Тибетската Академия, основана от д-р Алексей Шадрин.
• Преминала съм двудневно (16 часа) обучение за имиджови техники (работа с образи) в психотерапията при Анн Хакман – клиничен психолог и преподавател към Оксфордския университет
• Присъствала съм на безброй семинари и различни кратки обучения по психология


Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235 Регресия - Page 2 1329947235


Така ми е било писано, явно не трябва да се връщам назад, а да гледам напред. Нямам друго обяснение на случилото се. То така или иначе с това чувство останах след това нещо наречено "брутален сеанс". Сигурно е знак, няма какво да се бутам повече в отминали неща.

И това беше урок Регресия - Page 2 100361828
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 19:12

Ето моята 8 минутна регресия .... не съм я слушала , неискам ....

http://dox.bg/files/dw?a=bf67084bb9

Можете ли да ми дадете мнение ??


Последната промяна е направена от БабаВуна на Сря Юни 24 2015, 19:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 19:23

Изписва- некоректна заявка.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 19:33

Цъкни пак, оправих го .
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 23:54

8 минутна??? Ама ти съвсем в началото си излязла... Това означава ли, че сте я смятали за неуспешна и не си я платила?
А защо например не се реши да направите среща с водач, след като връщането не ти се отрази добре?
... или вече не искаше да имаш нищо общо с това...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25 2015, 01:05

Ами тя не ми е казала за това нещо. На мен ми беше толкова лошо че исках да излезна, да не влезна повече никога и да избягам с 34972342834692349234 км/ч.

Вчера прецених че ще си потърся парите ама не ги дава. Баси, аз си връщам парите на клиентите, ако някой не е доволен. Такова писмо ми написа .. държи там тия 50 лева и не и не. Казах й че ще пусна жалба, защото освен това тя не е и лицензирана, няма и диплома, а тя каза че има изкарани курсове за регресия и че за това не й е нужно.... Но няма да я оставя така. Ще разнищя този случай. Че то така и аз ше ида да изкарам курс и почвам регресиите ...
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25 2015, 10:34

Бабстър, недей с лоша енергия към нея мерси Тя е бременна и не е хубаво така.
По принцип, щом е бил неуспешен сеанс, може да ти върне част от парите, но не всички, тъй като все пак сте пробвали, не ти е отказала.

То си е между вас и си е ваша опитност, но аз я усещам мила и търсеща. Жалко ще е да си теглите от енергиите.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25 2015, 13:08

Бабет, чуй сега - вчера бях на групова регресия при Петър Петров. Май само той прави такива групови регресии. Беше ми много притеснено, заради това, че ще сме много хора, заради това, че очакванията ми бяха ужасно големи, и че имах надежди да си отговоря на един куп въпроси. Притеснено ми беше и заради факта, че мястото където трябваше да отида се намира до Лъвов мост, което ми е особено неприятно, заради арабско-циганската инвазия там. /абе предубеждение, че ще е гнусно/ Както и да е, отидох, намерих сградата /единствената нова в този район/и влязох вътре.Изненадата ми от това, което видях, когато се озовах беше огромна - това е един страхотен друг свят, далеч от циганията вън, усмихнат, топъл, Мандала център....Но поред - първо събуваш си обувките веднага след асансьора и влизаш в някаква заличка, в която има нещо като регистратура с една усмихната млада дама, след това има масички и удобни миндерчета с дебели възглавнички да поседиш ако си дошъл по-рано или ако искаш да си комуникираш с някой. Има и нещо като щанд, на който се предлагат природни продукти за ядене, хляб и т.н. Залата за медитация /има и други зали за йога практика иза др. такива/ е изключително чиста, подредена, приятно топла, със запалени свещи. Петър Петров е просто пич. Имаше доста хора - около двайсетина /повече жени, но имаше и 7-8 мъже. Повече от половин час човекът ни разясняваше какво да очакваме, как да се настроим и т.н, след това имахме малка пауза и започнахме. Регресията продължи около 50 минути. За нея по-късно
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25 2015, 14:48

Регресията при мен се получи, макар и не така, както очаквах. Имам някои съмнения, но тъй като Петров препоръча да се въздържаме да разказваме два-три дни, ще се съобразя с препоръката и ще ви разкажа след като този период мине ако ви е интересно. Това е, за да не се "разсейва" усещането и картините от изживяното, защото в този период могат да се получат още отговори на интересуващи ни въпроси. Тоест, не се получава отведнъж всичко.
Ще отида отново. Хареса ми както изживяването, макар, че по едно време не можех да спра сълзите си и да изляза от ситуацията, която ме натъжаваше, така и приятелското, топлото посрещане, приятната атмосфера, разтоварването. Цената от 13 лв. за тези около два часа е направо символична. Абе супер се чувствах Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25 2015, 15:00

Фроги, задължително, моля те разкажи след като мине периода. Интересно е и когато съм в София ми се иска и аз да опитам.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 25 2015, 16:44

Не ми пука дали е бременна след като ми взе 50 лева за 8 минути скапана регресия.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 26 2015, 15:53

Късно снощи написах преживяването, но точно преди да го изпратя натиснах нещо, с което затрих цялото творчество. Не се ядосах, просто си помислих, че трябва да изчакам Smile Сега ако искаш да прочетеш историята, натисни  
Тук:
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 26 2015, 16:41

Фрог-любопитно,заинтригуващо,вълнуващо...

има 2 неща ,които ще споделя...два съня:-преди много,много години сънувах подобна книга,с дебели кожени корици,с орнаменти,с камъни...отворих я,първия път нищо не видях,после четях на непознат език,нито буквите,нито чуваното,което прозинасях разбирах,макар,че в съня,сънуващата аз съм го разбирала...другото-планина,връх-сетих се за мъж,който скочи от нея,после се въздигна със смях,а аз го гледах уплашена и изненадана...

по едно време ,докато те четях си помислих,това спомен от минал живот ли е,или анимус,който говори с архетипи ...

но за първи път ми се прииска и аз да се подложа на регресия-до сега бях параноичка...

обаче,всеки за себе си вижда,как става практическото общо и разделянето ,един от друг....в смисъл-водача,как успява да е на точния момент при всеки един,и съседа до теб,не се ''вслучва'' в твоите думи,или в думите ,които водача подава към теб...защото ако вода говори на всички едно и също,някой може да не уцели своя момент...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 18:58

А знаете ли да има запис на прогресия, която да си правим в къщи сами? И някой от вас опитвал ли е прогресия? Звучи ми интересно, но не знам до колко би могло да е безопасно да се прави без специалист.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:19

Минирка, незнам, правилно ли е да шетаме насам-натам по животите си ....

Ето тук намерих за прогресия ...


http://regresia.weebly.com/106310771090108010881080-108710981090107710821080.html

Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:23

ВОДЕНА СРЕЩА С ВОДАЧ - С ОРЛИН БАЕВ !

http://kaksepravi.com/yoga/yoga%20nidra%2062.mp3



Регресия :

https://www.youtube.com/watch?v=FBuTcqLUSFU&feature=youtu.be
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 19:33

не знам  какво е прогресия,и ще напиша нещо,преди да съм  попитала и гуглето...
предивид регресия-миналото,прогресията да е бъдеще...
свързвам го с  положителна визуализация на събития ,които желаеш да се случат,вид материализараща мисъл,това като техника...
но може и да е просто и предсказателност,видение,прозрение-тук вярата в това ,какво виждаш е от значение,защото може да отдадеш видяното на фантазия,на ясновидение,на код за изпълнение на  желание...

а сега ,ще видя какво е прогресия Регресия - Page 2 402149


Последната промяна е направена от зуки* на Нед Юли 05 2015, 20:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 20:26

позна мерси ....по-скоро второто...то е близко до акъла
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 20:54

добре де-то така,може и да се научиш да бъдеш ясновидец.
и ако ти се отдава лесно да влизаш в тия полета,в които да виждаш нещата 1:1 видяното:сбъднато,може или ти да станеш ясновидец или контактьор или подобно...или някой да те използва,за да видите нещо важно за питащия,за света...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 21:34

Аз покрай това което написа Фрог потърсих за този човек, който е водил регресията й и стигнах до сайта му - http://regresia.weebly.com/105510881086107510881077108910801103.html това е и статията за прогресия. Стори ми се интересно, но предвид това, че все пак не е препоръчително да се прави регресия самостоятелно, без специалист, се чудя дали това не се отнася и за прогресията.
Бабе и аз имам разни такива съмнения доколко е редно това. А записа с водача много ми се иска да го направя, но малко изпитвам страх да си призная - да не би да отключа разни лоши неща. Не знам дали е възможно или са само мои притеснения.  Сега опитах да го пусна, но не ми се отваря, ще опитам днес, може и да го пробвам.
Зуки добре си усетила за какво иде реч, второто ти предположение - аз го приемам като прозрения по-скоро, да стигнем до дълбоко закодирана в нас информация.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 22:53

Признавам, че не съм ви изчела, но се включвам за кратко, за да ви кажа какво говори човека за прогресията - да, прави се и това наистина е като ясновидството. Ти дефакто с картите се опитваш да направиш прогресия. Доколко е успешно е друг въпрос , но според Петров прогресията е доста нестройна система - има няколко важни и неотменни неща в живота на човек раждането, смъртта и някои други 5-6 неща. Пътищата обаче, през които ще минеш, за да стигнеш до тези неща, могат да бъдат хиляди и те зависят от твоя избор. В този смисъл прогресията ще ти покаже два-три-пет вероятни варианта, но ако ти утре сутринта се качиш в автобуса, а не отидеш пеша на работа, може би ще пропуснеш онази неочаквана среща, която ще промени живота ти и ти пак ще имаш две деца, както е предвидено, но просто ще са от друг. /ефектът на пеперудата/.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 05 2015, 23:16

И като говорим за прогресия, ето нагледен пример за такава: И аз и Линд имахме известни съмнения, заради честото излизане на Дявола в подредбите ми. Изчетох де какво видях из форумите /бая е писано да ви кажа, направо трудове могат да се издадат/ и отсях две вражалици, като едната, която не е особено популярна, но само с положителни отзиви, циганка - това го казвам, заради известните им способности да се докосват до полето на познанието далеч по-лесно от нас. Та така, отидох при тази жена /интелигентна за средата си  и изключително добронамерена, не иска пари, колкото й оставиш - толкова/, завъртях чашата и започна "Виждам буква А, буква И /до  тук добре/, буква С, буква не знам коя си, аз мълча. Не се сещам за никой. Питанката в главата ми взе да става твърде голяма...обаче нищо, трая и слушам. После какво вижда - колко души сме в семейството, /позна/, единият влиза-излиза, влиза - излиза /позна/, позна и други неща. И сега бъдещето- Виждам те, вика, пред църква стоиш, вртата й е широко отворена!!! Светлина има, Света Богородица е точно пред теб! После говори, говори и пак-  виждам от едната ти страна е Света Богородица, от другата Света Петка. Брех.......Ококорих се мислено, защото имах твърдото намерение да посетя така наречената рибена църква в Асеновград. Ето прогресията, която жената направи, тя ме видя пред църквата. А църквата е "Св. Богородица", вътре има една страхотна икона на Св. Богородица, е, не беше точно пред мен, но аз застанах пред нея. А в това време вътре имаше кръщене. Сега следва другото, който е ходил там знае, че в аязмото долу под църквата има друга икона на Св.  Богородица и тя е под вода, а във водата плуват рибки, ето затова е рибена църква. Влизам в аязмото, доближавам се до водата  на пода, а срещу себе си, на стената виждам изрисувана  икона на Света Петка. Ето я прогресията - тя ме видя там, преди да съм отишла. Говори и други неща, но не вярвам да станат, тъй като в другат част май се опря на мечтите ми. Ще видим.  Та като говорим за прогресията, днес можеше да ме домързи, да си остана вкъщи, да не пътувам 350 км. и да променя пътя си.
А, Линд, и относно Дявола - нямаш магия, вика, нямаш, гарантирам! Малки дяволета има около тебе ама то това злоба, завист, такива неща....... Е как пък така се изказа "малки дяволчета"....
Между другото, Зуки, там видях дървото от един мой сън - старият чинар. Снимах го и ще го постна, но сега зверски ми се спи и ще оставя за утре
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 00:47

Фроги, много ти благодаря за изчерпателните разкази за преживяванията ти! мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 06 2015, 01:10

Да ви кажа честно, след моята неуспешна регресия, четох коментари, та и аз сама се досетих че по-добре би било да се допитам до гадател, който види миналото та ще ми каже, отколкото да се бутам там където не трябва. Същото и с прогресията. Като видях какво стана там в моята регресия си изкарах акъла и току виж в прогресията съм видял нещо дето не трябва. И наистина имаме избор. За пореден път ми се доказва.

Знаете ли , ще се отдалеча малко от регресиите и прогресиите и ще ви кажа нещо.

Има неща, които са написани и ако те се променят много е възможно целият ни живот да се промени - коренно ! За това си мисля че големите събития, важните си стоят там и няма как да се променят. Нас чакат.

Пример:

Ако не ми се беше случило да пия фалшив алкохол и да ми се повреди средното ухо, нямаше да падна в банята и да получа още по-голяма повреда, която тотално промени кариерата ми в София и трябваше да се върна в Благоевград да се лекувам на спокойствие.
Ако не се бях върнала в Благоевград нямаше да срещна човека, който промени живота ми и го обърна милион пъти на 180 градуса, да ме дари с дете, да ми причини тежка емоционална и мозъчна повреда така че да отключи гадателски и други способности .
Ако не го беше сторил сега нямаше да работя това, което работя, нямаше да се развивам духовно и нямаше да съм на това ниво, на което съм.
А преди да го срещна аз го сънувах и 2 седмици преди това аз знаех че е дошъл момента за моята сватба и препятствия.
За това си мисля че точно той е писан, защото точно нещата, които се случиха направиха така че сега да имам точно този живот.
Гарантирам ви че такъв човек трудно се намира, чийто характер и семейство да причинят подобни неща върху мен.

За това си мисля че все пак не всичко е наш избор. Че си има точно определени неща, които трябва да ни се случат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Регресия - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регресия   Регресия - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Регресия
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: