Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?

Go down 
+6
linjeri
sugar6
Teya
lindaLI
Galanthus
БабаВуна
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 24 2015, 23:55

Освен по значенията на позициите , като погледна цялата картинка , изглежда че може би ти ще си някъде в миналото и дали сравнение е това, което ще те кара да мечтаеш и да не харесаш никой в близкото бъдеще ?
Освободи се от миналото, може би това е разковничето.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 25 2015, 00:01

Благодаря ти Бабче, за мен миналото вече е приключено, надявам се на не ми влияе повече и тези 6ч да са нещо друго,не знам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 25 2015, 18:51

sugar6 написа:
Линд пак не виждам да ти се получат нещата с този човек, имаш 9-ки а те не са индикация за връзка. То и за добро няма да бъдеш с този човек. Аз така мисля

Ти Шу, защо мислиш, че 9ките не са индикации за връзка?
9 жезли често поставя много стабилни основи, например
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 25 2015, 18:52

Линжери, мисля, че подредбата ще е по- ефикасна, ако имаш конкретен човк, за когото са мислиш
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 25 2015, 18:55

На мен винаги са ми показвали, че човек си е самодостатъчен. 9ж съм я изживявала, когато не съм искала да допусна някого до себе си, поставяла съм стени. Ама не знам дано греша. Да не си теглила със 78 врати? Защото тогава ми се променя тълкуването
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 25 2015, 19:14

не, Нова визия уейт- те са като традиционните карти, ще видим какво ще излезе с тази колесница и кула ще е доста експлозивно всичко, много марс, много чудо- ще видим дали ще е взрив, който събаря всичко старо и ненужно по пътя си и съгражда ново или просто дисбаланс и несинхрон и ...безперспективност.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 25 2015, 19:23

Линда,благодаря-ще я направя пак когато се появи някой
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 03 2015, 21:14

lindaLI написа:
Шугър предположи че това ще е друг мъж който ще срещна, но на мен тази година този много ми излиза, излиза ми и за да покаже и мен, когато не съм заинтересована от някой и съм по- добре и сама... На изходяща позиция този крал ми показва че решавам да продължа пътя си сама и да търся друга половинка, много странно! Но!

Пак си правя подредбата, ще се получи ли нещо с него

Ц КМ

Искрата 3 жезли
Ухажването 10 жезли
Радостта 9 чаши
Основи 9 жезли
Предизвикателства колесница
Връзката кула


Ов: Не, нищо стана
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 00:01

Правя подредба за приятелка

ц. КП
Искра- 10 ч
Ухажване- РЖ
Радостта- 6 меча
Основи- Дама жезли
Предизвикателства- 9 меча
Връзката- Колесница


Мисля, че ще им се получат нещата. Има доста страст между тях
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 08:16

Сега, и аз мисля като теб Smile

КП е стабилен човек, той ще иска да се задържи. Искрата му ще бъде запалена от нейните желания за сериозна връзка, дом, семейство. Ухажването ще е бурно и страстно. Радостта ще дойде от това, че ще преминат заедно на друг етап. В основата на връзката ще е страстта им. Предизвикателствата са в това, тя да не позволява на нейните страхове да ръководят действията и. Иначе и аз смятам че нещата ще се получат.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 09:36

lindaLI написа:
Правя подредба за приятелка

ц. КП
Искра- 10 ч
Ухажване- РЖ
Радостта- 6 меча
Основи- Дама жезли
Предизвикателства- 9 меча
Връзката- Колесница


Мисля, че ще им се получат нещата. Има доста страст между тях

Имат всички шансове за връзка, но според мен КП е друг мъж, т.е аз си мисля че друг ще се появи. И друго си мисля, тази връзка ще бъде основана по-скоро на сексуално привличане, отколкото на любовни чувства.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 09:38

lindaLI написа:
Правя подредба за приятелка

ц. КП
Искра- 10 ч
Ухажване- РЖ
Радостта- 6 меча
Основи- Дама жезли
Предизвикателства- 9 меча
Връзката- Колесница


Мисля, че ще им се получат нещата. Има доста страст между тях

На мен пък КП ми излиза за мързелив в отношенията мъж, който няма и особен интерес.
Срещнали са се, искрата е пламнала, или ще пламне /незнам за съществуваща връзка ли е или за бъдеща?
Ухажването и то ще е вяло и егоистично, изпълнено с нерви от нейна страна може би, защото той няма да се държи сериозно.
Радостта МОЖЕ БИ ще им е интернет комуникиране. Основите с Дама Жезли, незнам как да ги разтълкувам, може би пламъка между тях, щото на мен ми е излизала за това когато аз имам страст към другия човек, флирт ... не ми е толкова позната. Предизвикателството за нея ще е това че той ще пази някаква дистанция или най-вече ще се пази от нея, няма да я допуска толкова към себе си и Колесницата е или разстоянието между тях, което може би се вижда и със комуникацията чрез носител с 6м или отново разстояние. Или дистанцията която ще има между тях, ако той се опитва да пази такава.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСря Ное 18 2015, 15:33

А защо тълкувате КП по този начин? Това все пак е карта на цепене и тя, според мен Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 402149 в повечето случаи дава настроението, желанието, усещането на питащия. В случая бих казала, че питащата търси мъж с характеристики на КП - финансово стабилен, сериозен, уравновесен, земен. Надолу - ще се видят на тържество, може и в интернет, както казва Баба#ви, радостта е от общия път ДЖ и РЖ си е някаква емоционално-сексуална огнена комбинация , а Колесницата им дава път напред, докъдето си поискат. Питащата трябва да се справи с някакви свои страхове и няма да има проблеми.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 13:16

lindaLI написа:
Правя подредба за приятелка

ц. КП
Искра- 10 ч
Ухажване- РЖ
Радостта- 6 меча
Основи- Дама жезли
Предизвикателства- 9 меча
Връзката- Колесница


Мисля, че ще им се получат нещата. Има доста страст между тях

ОВ: много бърза развръзка, НИЩО не се получи, нищо, силно разочарование претърпя приятелката ми
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 14:22

Направих си я този път като имам предвид някой
ц на Обесен
1. Искрата - кой, къде, кога ще започне връзката -Слънце-лято, о може би и осъзнаване на нещата
2. Ухажване - как ще се развие, към каква насока ще поеме-Колелото на съдбата-движение и промени
3. Радостта - как ще се разбират и изразяват любовта си-Колесница- пак движение
4. Основи - какво може да ви задържи заедно - паж ж
5. Предизвикателства - какво може да ви раздели - Кула
6. Връзката дългосрочно бъдеще- Смърт
Честно казано не мисля че ще се получи, особено с тази смърт накрая
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 14:32

И аз не мисля.. С кула и смърт...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 14:36

Линд друг ще срещне приятелката ти скоро

Линжери и аз мисля, че нищо няма да излезе
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22 2015, 14:37

Благодаря ви момичета.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 09 2015, 08:55

Реших и аз да пробвам  тази подредба.

Искра- 2м
Ухажване- 6ж
Радостта- ПЧ
Основи- 2ч
Предизвикателства-  КМ (доп. влюбени, 7ж)
Връзката- 3ж (доп 10п)

Противоречие какъв избор да направя, дали да  има връзка изобщо или не.  Ухажване и  развитие има по-скоро флирт, който ме кара да се чувствам добре. Като гледам има харесване и шанс за разбирателство, но с тоя ПЧ доста повърхностни чувства. Има основи да се получи хубава връзка. Това което може да ни раздели.... в случая мисля, че КМ е друг мъж и допълнителните  го поясняват. За връзката има шанс да се получи, но пак 3ж говорят за 3-ти човек. По-скоро ще останем добри познати част от обща компания 10п.

Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 09 2015, 11:28

Има химия между тези се вижда, обаче 6 жезли масово не ми се проявява добре в повечето питания в личен план, които съм правила. Говори за някакво разминаване, желание да продължиш сам..но като цяло мисля, че мъжа живее с някакво усещане, че е много важен, високо самочувствие, сигурно мисли,ч е жената много си пада по него, самоуверен е- това показва 6 жезли, обаче! това не е много добре на ранен етап между двама души, защото може да говори, че си мисли "в кърпа ми е вързана". Паж чаши и две чаши говорят, че има добра химия, общуване и разбирателство.
Този Крал меч може да е самия мъж- предизвикателствата са свързани с това, че той е аналитичен, съвестен, с хладнокръвна преценка и чувство за справедливост. Защо тези хубави качества могат да се явят предизвикателство? Влюбени и 7 жезли в коментара потвърждават съмненията, които са се породили в мен за странично забавление.

3 жезли като резултат не дава НИЩО, ако няма стабилна основа, на която да се стъпи, както е в случая...

Та- не очаквам развитие тук.

И като цяло искам да добавя, че това е една много точна подредба. Започвам все повече да разчитам на нея.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?   Каква ще бъде връзката ,която ще започна ? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Каква ще бъде връзката ,която ще започна ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Заслужава ли си да започна собствен бизнес?
» Призив към всички желаещи форумът да бъде отключен и възобновен
» някой иска ли да разтълкува тази подредба за отношения.Въпросът е бъдещето на връзката
» Дама жезли и Дама пентакли- коя каква любов дава?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: