Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Звезди, планети и сънища

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeЧет Сеп 03 2015, 19:38

Аз да ви попитам, забелязвате ли някаква разлика в сънищата си при определени астрозначими моменти - състояние на луната, подреждане на планетите или др. Откакто Лилит е в някаква си ситуация /не знам каква/, ама сънищата ми тотално се промениха като усещане. Сякаш си живея в някакъв паралелен живот. Събуждам се и си мисля "аха, вече съм в този". Преди, като се събудя и си мисля - този сън ме предупреждава, този сън ме плаши, този сън ме радва, или този предсказва, а сега ....абе съвсем друго е усещането.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeЧет Сеп 03 2015, 21:53

Фрог,днес ми мина нещо лунно из мислите свързано със сънищата ми.
Вече знам,че каквото горе това долу,сиреч звездите показват нас,същото и луната.
Но понеже не разбирам от астрологията,не си поставям за цел да гледам планетит ,възлите в кои домове са ми.
Но виж лунните фази чат пат се сещам да отразя.
И то се сещам,не когато не сънувам,или сънищата са ,,шантави,, ами когато станат отразяващи детайли от емоционалния ми живот,свързан с близки хора.
Тия дни сънувам хора,диалог с тях,дори споря с тях,на теми ,които са реални,съзнанието ми сънува ...
Примерно скаран се с моя оня ден,и вече 3 дни не си говорим. Вечерта сънувах че му казвам директно ,че така не бива,и ако я кара той така,и не се промени,ще се разделим....
Другата вечер сънувах вуйна му. Тя не ме харесва,болна е от ревност,и ревнува всяка жена ,която е в дома ,къщата ,щото видиш ли ,да не лапна мъжа и'...
Та щото с нея не се обичаме,я сънувах ,че вече не и влизам в положение,че си правя моите неща без да мисля за нея,за мъжа и ,че тя не е фактор в живота ми. Нещо и казвах,карах се с нея...
А снощи сънувах татко. На едно кръгово. Моя син държеше лист,приличаше на 50 лв.Татко искаше 20лв. Щях да му дам,но се криех от мъжа ми. ...всъщност моя мъж,не казва добра дума за него,а лошо не е видял от него.....Та така , сънувам терзанията на душата , виждам че мислите,и вълнуващото ми аз,сме на едно мнение,но сила нямам за промяна,само силна е търпимостта ми . Глупава работа .
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeЧет Сеп 03 2015, 22:40

Ами ето, Зуки, за това говоря, за тежестите и т.н. ма чуй това:
https://plus.google.com/+XyliLeonis/posts/8BFZwLrTu26
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeЧет Сеп 03 2015, 22:53

Frog, има значение, да!

Основно за сънуването отговарят Луната и Меркурий. Погледни транзитите и домовете, в които се намират и какви аспекти правят към наталните. Фазата на Луната също е от ключово значение.
За Лилит мисля, че няма връзка към сънищата.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeПет Сеп 04 2015, 17:20

Сетих се, че в тази книга е описана връзката между сънищата и планетите. Имам я, но не съм я чела подробно, за да споделя мнение. На пръв поглед изглежда много интересна Smile

Звезди, планети и сънища Vylshebstvoto-na-synishtata-astrologia-na-synuvaneto
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeСъб Яну 30 2016, 20:05

Предлагам ви една извадка от преведената от АлексД книга на Мери Грир. Може да ви е от полза при разгадаването на сънищата усмивка



„Аз” в съня

Изберете сън, който ви се иска да изследвате. Направете списък на всички, фигурирали в него. Включете и животните, които са се държали осмислено. Съзнателно изберете дворцови карти, които биха могли да представляват тези персонажи, в това число и вас. Въпреки че сънят нерядко отразява реално съществуващи отношения, всеки от неговите персонажи в същото време представлява и някакъв аспект от вашата личност. За обозначаване на тези аспекти могат да се използват дворцовите карти. Обърнете се още веднъж към своя списък с роли, маски и субличности / вж.глава четвърта/.
За да получите допълнителна информация за това каква роля са играли и с какво са се занимавали във вашия сън, изтеглете от оставащата част от колодата още по карта. Също с помощта на картите могат да се разкрият всички появили се в съня символи и събития.
Върнете се в началото Go down
Глория 2134
Наблюдател
Наблюдател
Глория 2134


Female Брой мнения : 9
Join date : 03.01.2018

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeСря Яну 03 2018, 21:18

Здравейте ,да попитам ако все пак някой може да разтълкува едни мои сънища.От 10-Тина дена.
Значи моя приятел с който живяхме заедно ме напусна по свое желание понеже искал да бъде богат а аз съм го разконцентрирвала.И каза че не ме обича вече.С много мъка и сълзи се съгласих.Той избяга дори от нас.Не се разделихме нормално ,ако има нормална раздяла.Та това беше на 28.09.2017 Преди 4 месеца почти .Звъня ми два пъти да си иска нещо от мен но аз му казах да си купи.И аз гледах да го забравя и наистина срещнах едно момче декември .Добре се почувствах .Не мислех Въобще за бившия.Сега изведнъж от 10 дена само него сънувам и съм много тъжна в сънищата Си.Как ми казва че ме оставя и Т.н.Последния сън беше че
Ми казва че съм била най добрата за семейство и съпруга.И ме милваше по лицето .Неперстанно мисля за него,Ей така от нищотоо се почна.Нито го виждам нито гледам снимки .От тези сънища имам чувство че се разкъсва вътре в мен нещо.Отново ми липсва ,отново мисля че го обичам.Не знам как да си обясня всичко това.Дали той не мисли за мен и така да ми дава сигнали,,,,имаме доата силна интуиция и двамата .Аз съм скорпион той стрелец .Моля ви за мнение.Само да допълня снощи сънувах Бяло гълъбче на терасата чак да го нахраня.А днес че съм в църква и гледам златни изгорели почти свещи.Не докрай без пламък.И се катеря на една стълба да Си взема свещичка да запаля .И взех цяла златна свещ но се събудих .А от септември до сега идва чисто бял гълъб на терасата ми.И аз си го храня с жито.Дали реалноста не се е преместила и в сънищата ми ??!?!
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeПон Яну 15 2018, 03:22

Не е сън, а минало което не си преживяла. Дай си време да си го изтъгуваш. Явно е било брутално изоставяне . Не се кори сама себе си, дай си време да мине.
Върнете се в началото Go down
Глория 2134
Наблюдател
Наблюдател
Глория 2134


Female Брой мнения : 9
Join date : 03.01.2018

Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitimeПон Яну 15 2018, 12:46

Благодаря ти! Напълно си права.
Беше брутално От негова страна.Но ,продължавам напред и се опитвам да не обръщам внимание на сънищата.Все някога всичко ще избледнее и ще забравя.хубав ден ❤️
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Звезди, планети и сънища Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Звезди, планети и сънища   Звезди, планети и сънища Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Звезди, планети и сънища
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» начини за пречистване от сънища
» Тълкуване на сънища с Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Сънища-
Идете на: