Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мнение

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
KiseloGrozde
Наблюдател
Наблюдател
KiseloGrozde


Female Брой мнения : 18
Join date : 19.09.2015

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 01:15

Здравейте! От скоро имам карти таро и не съм сигурна, дали правилно схващам значенията. Един съвет от по-опитен човек, ще ми бъде полезен. Вие зареждате ли си картите и как?

Какви чувства изпитва колежка към мен? Имам усещането, че не може много да ме търпи, а в същото време картите за мен са хубави.

2 пентакли отшелникът жрецът

По-скоро ме харесва, може би изпитва чувство на възхищение относно това, че съм добра в работата.

И едно друго гледане имам. Какво си мисли за мен един човек, който харесвам? По-скоро какво чувства и изпитва към мен?

6 пентакли 5 пентакли звездата

Имам чувството, че тези карти говорят за студенина, едва ли не не иска даже да ме види.

И последен въпрос, моля ви!!!

Какво ще ми се случи в любовта в близките 6 месеца?

асо пентакли асо чаши 6 чаши

Ще си живея само в спомените от любовните ми трепети, такова чувство имам, че казват тези карти.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 09:13

За зареждането, моите ги зареждам на пълнолуние. Подреждам ги по ред и ги оставям когато изгрее луната да ги види, преспиват така поле и изгрева, тъй като стаята ми е източна и това е. После ги чувствам доста олекнали.


По първия въпрос, не са някакви злосни карти, но чак да ти се възхищава. По-скоро не знам иска някакви делови сериозни отношения между вас, които да не преминават тези граници. Да не би без да усетиш по някакъв начин да си и влязла в личното пространство, не зная. Изглеждат ми точно като пазене на някакви граници.

По втория ми се струват доста студени тези карти. Не е като да не иска чак да те вижда, но нито чувства виждам нито нищо, сякаш твоята симпатия е несподелена.

И третия въпрос, мисля също като теб. Ще се замотаеш нещо в минали изживявания.
Върнете се в началото Go down
KiseloGrozde
Наблюдател
Наблюдател
KiseloGrozde


Female Брой мнения : 18
Join date : 19.09.2015

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 14:11

Благодаря ти Дете на Хаоса! По първия въпрос сигурно си права, но не се бях замисляла. Аз се майтапя с нея понякога, явно го приема като влизане в личното пространство.

По вторите карти жалко, че симпатиите са само при мен.


Аз теглих карти, искам да знам, какво мисли за мен шефката ми.

звездата/ 9 пентакли 3 чаши 7 пентакли

Много странни карти изтеглих, смятате ли, че щом има 2 пъти от боя пентакли, картите са продуктивни?

Смята ме за депресивна и негативна ли? Така го виждам по тези 7 пентакли.Което не е вярно, или смята, че съм колеблива по-скоро? Тези 3 чаши, да не би да мисли, че отделям много внимание на външния си вид? Това видях, че сте писали в една тема, 3 ч- разкрасителни процедури.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 15:16

KiseloGrozde написа:

Аз теглих карти, искам да знам, какво мисли за мен шефката ми.  

звездата/ 9 пентакли  3 чаши  7 пентакли


Не се ангажирам за достоверност на твърденията ми, все пак опитът ми с таро е минимален, но според мен, картите говорят за това, че си мотивирана, вършиш си добе работата, знаяш, за какво иде реч и си стъпила на здрави основи. По тройка чаши, да не сте някакъв малък колектив? Аз като гледам на себе си по отношения на работа често ми излиза 3 жезли, което отговаря на ситуацията ми - колектив от трима души, които аз "надзиравам" и заради които търпя критика Мнение 642334 3 чаши може да говори за успешно свършена работа, освен това може да внасяш някаква приятна асмосфера на работнто място с присъствието си - душа на "компанията". Изключвам възможността да си аутсайдер (по самотната 9 пентакли). При 7 чаши идва време за развносметка, обираме плодовете на труда си, понякога може това, което видим да не ни очарова, но при твоите карти, аз си мисля, че като цяло ръководството е дволно. Мнение 947743
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 16:03

По първите карти съм на мнението на Детето , така че няма защо да я повтарям...

KiseloGrozde написа:
Аз теглих карти, искам да знам, какво мисли за мен шефката ми.

звездата/ 9 пентакли 3 чаши 7 пентакли

Смята , че си удовлетворена от своята работа , но се държиш несериозно и в действителност има за какво да те критикува. Т.е. , че твоите представи за работата ти и поведението , не отговарят на нейните.
Върнете се в началото Go down
KiseloGrozde
Наблюдател
Наблюдател
KiseloGrozde


Female Брой мнения : 18
Join date : 19.09.2015

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 16:39

Много, много ви благодаря! Но аз исках да знам, какво и е мнението за мен, чисто като човек, не в професионален план.Извън контекста на работата. Сега ми идва на ум, че може 9 пентакли да говорят, че смята че съм различна, което е така, аз съм чужденка. Като прочетох написаното от Любомира си мисля, че може би 3Ч тук казват, че има симпатии към мен, моята компания не я дразни. Тези 7 П за нерешителна? Във вашите коментари прочетох селянин, човек без маниери. Дано да не показват това! Аз не съм нито едното нито другото, но в очите на ниакои хора знам ли? Но се съмнявам, тя ми дава често съвети за това, какво може да направя за да си намеря повече местни приятели, не само такива от моята националност. Най-вероятно описват, че мисли, че не се чувствам комфортно в тази страна, знам ли?

Харесвам този форум, много ми се иска да участвам в него, не само като гост.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 17:18

9П обикновено показват самозадоволство , доста голямо самочувствие , висок материален статут "сладък живот" в действие и практика. И понеже питаш какво й е мнението за теб - вероятно става дума за неща от сорта. В съчетание с 3Ч , която за мен е веселост , клюкарство в компания /не е задължително да е лошия смисъл/, също и несериозност ....за финал 7П , които на мен винаги ми показват една уседналост , бездействие , тогава , когато си посял плодовете ,стоиш и чакаш да видиш каква ще е реколтата и в повечето случаи недоволство...сянка Звезда ,а тя характеризира човек с отнесеност мечтателност и също липса на действие поне за момента ...тълкуванието ми няма да промени много своя смисъл , дори и в личен план.На нея може да не й допада прекалената ти веселост и да смята твоето поведение на работното място за неуместно.Все пак говорим за колежка , а не за първа дружка.Това не значи , че те мрази , напротив , но има неща които не намира , че мястото им е там.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 18:25

Ами участвай Smile Ще се радваме и ти да тълкуваш, не се тревожи, че понякога твоето мнение няма да свъпада с нашето, ще има случаи в които пък ще съвпада... участвай... ние сме отворени към нови хора Smile
Върнете се в началото Go down
KiseloGrozde
Наблюдател
Наблюдател
KiseloGrozde


Female Брой мнения : 18
Join date : 19.09.2015

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeСъб Сеп 19 2015, 20:13

Teya написа:
9П обикновено показват самозадоволство , доста голямо самочувствие , висок материален статут "сладък живот" в действие и практика. И понеже питаш какво й е мнението за теб - вероятно става дума за неща от сорта. В съчетание с 3Ч , която за мен е веселост , клюкарство в компания /не е задължително да е лошия смисъл/, също и несериозност ....за финал 7П , които на мен винаги ми показват една уседналост , бездействие , тогава , когато си посял плодовете ,стоиш и чакаш да видиш каква ще е реколтата и в повечето случаи недоволство...сянка Звезда ,а тя характеризира човек с отнесеност мечтателност и също липса на действие поне за момента ...тълкуванието ми няма да промени много своя смисъл , дори и в личен план.На нея може да не й допада прекалената ти веселост и да смята твоето поведение на работното място за неуместно.Все пак говорим за колежка , а не за първа дружка.Това не значи , че те мрази , напротив , но има неща които не намира , че мястото им е там.

Много ти благодаря, Тея!!! Аз съм сигурна, че правилно си тълкувала картите, но не се връзва с реалността. Далече съм от мисълта, че всички ме харесват. Но всички ми казват, че имам прекалено сериозно поведение и, че рядко се усмихвам. Възможно ли е картите да не са отговорили на въпроса ми? Кога да тегля нови? Дори и отново да покажат нещо подобно, аз искам отново да си задам въпроса.

Дете на Хаоса, благодаря за поканата да пиша във форума! Ще го направя ! Сега ще видя, дали ще мога да се включа с коментари!

Благодаря ви още веднъж!!!!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitimeВто Сеп 22 2015, 10:34

Киселото Грозде написа:
Аз теглих карти, искам да знам, какво мисли за мен шефката ми. 

звездата/ 9 пентакли 3 чаши 7 пентакли

Ами всъщност смятам, че те чувства по някакъв начин близка - духовно близка заради Звездата, достатъчно сериозна с 9П и 7П и същевременно, наслаждаваща се на живота. По някакъв начин отговорна и емоционална зряла.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение   Мнение Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Моля за мнение
» Ще се радвам на мнение
» Имам нужда от мнение
» повтарящите се карти-вашето мнение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: