Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Таро

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
daniela_kovacheva
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 5
Join date : 03.04.2015

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Таро   Таро Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 19:48

Здравейте! Подозирам, че една приятелка е любовница с мъжа на друга. Малко сложно.
Теглих карти с въпрос, да ми покажат какъв е любовния живот на КЖ?

За мен тези карти потвърждават, че жената има връзка със женен мъж9 може и да не е този, когото подозирам, но е женен,)

паж пентакли+ 5 пентакли+ влюбените

И 5П и влюбените показват, че има връзка с обвързан мъж. Това и пречи, подтиска я най-вероятно, но е любовница.

Питам, какво мисли мъжът когото подозирам, за нея?

Умереност/ 3 чаши 2 пентакли кралица пентакли

За мен няма любовни карти. Харесва я по КП, най-вероятно мисли, че е привлекателна, по чашите сигурно му харесва да е в обкръжението и и до тук.

Само, ако може да ми кажете, дали правилно съм се ориентирала?
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 19:58

daniela_kovacheva написа:


Умереност/ 3 чаши  2 пентакли  кралица пентакли

За мен няма любовни карти. Харесва я по КП, най-вероятно мисли, че е привлекателна, по чашите сигурно му харесва да е в обкръжението и и до тук.

Само, ако може да ми кажете, дали правилно съм се ориентирала?

Умереността-опит за балансиране, сливане на противоположности, за намиране и прокарване на път между две крайности. Опит за внасяне на хармония.
3ка чаши- освен, че може да е приятна компания, често може да говори буквално за трима души свързани по някакъв критерий помежду си.
2 пентакли - баланс между различни отговорности, жонглирането им и овладяванет им.
Кралица пентакли....мммм тази карта ми е много сексуална, а и често сигнализира трети човек в отношенията, когато става дума за връзки. Може би си права, освен, ако картите не са огледало на твоите подозрения в случая, не знам.... Rolling Eyes Ама ти питаш за неговото отношение, а те сякаш друго разказват... и две по две си се доблират или доближават като тълкуване.
Върнете се в началото Go down
daniela_kovacheva
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 5
Join date : 03.04.2015

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 20:31

Благодаря ти Любомора! И аз не знам, дали не съм повлияла на картите. Но определено нейния сексуален живот говори, че тя е любовница по тези карти, нали?

Какво искаш да кажеш за вторите карти, не те разбирам?
Че и те показват, че са любовници ли? Аз питах преди време ( понеже жена му, която ми е много близка ме помоли, тя също се съмнява), та питах какво ще се случи между тях до 1 г. Обаче не помня първата карта, а само последните 2. Бщха 3 меча+ 8 Чаши. Аз тогава ги изтълкувах, че ще се крият през тази 1 година. Тоест, сърцето иска едно, но разума няма да им го позволи и в крайна сметка въпреки волята им, трудно, но все пак ще се разделят. Ох, дано да не си развалят семейството.
Таро 99390
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 20:52

daniela_kovacheva написа:

Какво искаш да кажеш за вторите карти, не те разбирам?  
Че и те показват, че са любовници ли?

Ами и при Умереността и при 2 пентакли имаш опит за поддържане на баланс. При любовен триъгълник, този който кръшка трябва да е доста гъвкав и да лавира, така да си опече нещата, че да не го хванат и в крайна сметка хем вълкът да е сит - хем агнето цяло.
Тройката, както вече посочих говори за наличието на трима души, съвсем спокойно може да индикира любовен триъгълник. За кралицата казах,че е индикатор за физическа близост, секс, може да е и проекция на любовница. На кратко абсолютно възможно е господинът да споделя леглото си с двете ти приятелки.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 21:48

Особено като е 3Ч, Любомора е права... това е най-силната карта за любовен триъгълник. Дама пентакли обикновено е любовница, глезена жена тази чувствената. Не е задължително обаче да е обичана. Тя е по-скоро желана... така че по тия карти напълно е възможно този мъж да има връзка с въпросната жена.

По първата ти комбинация обаче съм на коренно противоположно мнение ПП не е някаква обвързваща карта, за 5П може да е несподелено нещо и дори самота а влюбените защо я реши, че е карта на изневяра не можах да разбера. По-скоро в тая комбинация виждам самотна жена, която я е страх да не нарани някого и се разкъсва между чувства и разум. Точно така я виждам 5П самотната жена ПП- разум Влюбените - чувства.
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitimeНед Сеп 20 2015, 22:51

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Особено като е 3Ч, Любомора е права... това е най-силната карта за любовен триъгълник. Дама пентакли обикновено е любовница, глезена жена тази чувствената. Не е задължително обаче да е обичана. Тя е по-скоро желана... така че по тия карти напълно е възможно този мъж да има връзка с въпросната жена.

По първата ти комбинация обаче съм на коренно противоположно мнение ПП не е някаква обвързваща карта, за 5П може да е несподелено нещо и дори самота а влюбените защо я реши, че е карта на изневяра не можах да разбера. По-скоро в тая комбинация виждам самотна жена, която я е страх да не нарани някого и се разкъсва между чувства и разум. Точно така я виждам 5П самотната жена ПП-  разум Влюбените - чувства.

Дете, и аз като теб първосигнало реагирах така на ПП, ама после като се замислих, Пажът пентакли е някакво целенасочено общуване. Примерно на мен като дневна карта ми е излизал в ситуация, в която изпускам влака и звъня на колегата на път за работа да мине да вземе. Съвсем осъзнат мотив имам да си го потърся, не просто за да му кажа "Добро утро" acute Ако го отнеса към въпроса, какъв е любовния живот на конкретната дама по пажът бих казала, че - да, тя има любовен живот, среща се с някого, сега дали е само секс или е повече, може би трябва да го търсим в съседните карти.
5 пентакли предполага самота, обаче някъде бях чела доста интересна трактовка за любовен триъгълник отново, за непълноценност в общуването, за ощетеност. Сега не мога да се сетя за източника, ама като го намеря ще пиша. От там и влюбените - изборът между разум и сърце, нещото което  застава на пътя ни, блокра енергията ни и ни пречи да сме щастливи.
Така разгледани картите мога да се съглася с Даниела, че въпросната жена играе роля на втора в нечий живот. Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitimeПон Сеп 21 2015, 10:57

Еми ако Даниела даде обратна връзка дали това наистина е така или не е така, ние само си предполагаме не можем да знаем. На мен ПП никога не ми е говорил за връзка, обвързаност или някакви такива неща. А трактовки много просто трябва всеки да изхожда от това как картите говорят на него. Ето ти много добре си направила това с целенасоченото общуване, което споменаваш, но при мен пажа никога не е говорил за нещо такова. Дори изобщо не намирам проявлението му понякога освен ако не става въпрос за изпити, работа, учене.... ей такива неща. А и Влюбените понякога са просто чувства а не избор... но тъй като са голям аркан са чувства, които са в човека за когото се пита.

P.S. Само да добавя, че попринцип при картите първосигналната реакция винаги е най-точната. Давам веднага примера. Вчера правих прогноза за мача Саутхемптън-Манчестър Юнайтед. Първото което ми дойде на ума когато видях двете комбинации беше Манчестър ще бият. Обаче после разбрах, че няма проблем мача да свърши равен и направих прогноза - равен. Просто защото картите като ги обмислих изглеждаха като за равен. И накрая знаеш ли какъв беше резултата Саутхемптън- Манчестър - 1:3. Така че слушай интуицията си. Не се опитвай да си спомниш всички трактовки и да ги нагаждаш според въпроса и случая.
Върнете се в началото Go down
daniela_kovacheva
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 5
Join date : 03.04.2015

Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitimeПон Сеп 21 2015, 21:37

Благодаря ви! Аз няма как да дам ОВ скоро. Тя никога няма да си признае, ако има връзка с него, освен, ако не я хванат на калъп. Той също. Аз съм убедена обаче, че му е любовница. Особено с картите, които теглих за това как ще им се развият отношенията до 1 г. Не помня първата, но 2 и 3-тата си го казват ясно.

Мерси!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Таро Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро   Таро Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Таро
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Беседи по таро и ТАРО на по кафе в София
» Таро
» Таро и 18+
» Как работи Таро ?
» ТАРО с 3 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: