Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Таро и 18+

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Evelyne28
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 25.09.2015

Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitimeПет Сеп 25 2015, 20:31

Здравейте!

Ще имаме ли сексуални отношения с даден човек, до 1 година?

КЦ. 10 ЧАШИ

5 МЕЧА КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ КРАЛ ЧАШИ

Според вас 5М винаги ли показва използване? Понеже, ако имам нещо с този човек в сексуален план, то ще бъде игра с огъня, дори с дявола.

Мислех си, дали познавайки ситуацията, тук 5М не показва точно това?! Игра с огъня. Аз си мисля, че ще имам сексуални контакти, по КП е ясно, че ще е тайно. Любовница едва ли ще съм в пълния смисъл на думата, но няма да съм за пред хората. За 5 М обаче, не отхвърлям и варианта този човек да ме използва.


Същият този човек, ще ми разкрие ли някакви чувства към мен пак до 1г?

КЦ 3 МЕЧА


8 МЕЧА 9 ЖЕЗЛИ ЖРИЦАТА

Ще се срамува , ще се бори със себе си, но в крайна сметка ще ми разкрие по някакъв начин, че има чувства към мен.


Бих се радвала, ако се включите и вие. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitimeПет Сеп 25 2015, 21:03

По първата комбинация, защо си мислиш, че ДП винаги говори за прикриване на отношенията? Не съм съгласна с теб. Тя може да оказва и съвсем явни такива, в които партньорите са достигнали до някакво по-високо ниво на физическа близост, добре познават нуждите на отсрещната страна и знаят как да ги удовлетворят, гледайки в един по-тесен смисъл, този на сексуалните отношения. С две думи - страхотен секс Surprised И все пак по комбинацията 5М+ДП - този мъж не е свободен, лично мое усещане за нещата. Към КЧ подхождам с огромно недоверие напоследък. Все повече го виждам, като играч и намеренията му не са толкова чисти, с него винаги трябва да се има едно на ум.
Не очаквай много от такива отношения - те ще си останат само на сексуална основа, а по начина по който е зададен въпроса (много търпение извира от него - период от 1 година чаканеShocked) си смиля, че този мъж те е заинтригувал не само на чисто физиологично развнище.


По втората - мисля, че има нещо непреодоляно в миналото, от което все още не може да се освободи.


P.S. (няма да съм аз, ако не редактирам едно мнение поне 3-4 пъти, но ....) другото, което си мисля, пак по втората комбинация е, че тя отново набляга на това, че този мъж не е сам. 8М-по-скоро вътрешни фактри, не толкова външни обстоятелства, които държат човек в подчинение, слагат преграда на пътят му и... no way out....9 Жезли - някой, който вече си е изпатил и действа доста предпазливо и премерено, гледайки обикновено няколко хода напред...и Жрицата.....
Един съвет от мен - по-добре не се хващай на въдицата.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitimeПет Сеп 25 2015, 22:27

Evelyne28 написа:
Здравейте!

Ще имаме ли сексуални отношения с даден човек, до 1 година?

КЦ. 10 ЧАШИ

5 МЕЧА   КРАЛИЦА ПЕНТАКЛИ  КРАЛ ЧАШИ

Според вас 5М винаги ли показва използване? Понеже, ако имам нещо с този човек в сексуален план, то ще бъде игра с огъня, дори с дявола.

Мислех си, дали познавайки ситуацията, тук 5М не показва точно това?! Игра с огъня. Аз си мисля, че ще имам сексуални контакти, по КП е ясно, че ще е тайно. Любовница едва ли ще  съм в пълния смисъл на думата, но няма да съм за пред хората. За 5 М обаче, не отхвърлям и варианта този човек да ме използва.


Същият този човек, ще ми разкрие ли някакви чувства към мен пак до 1г?

КЦ 3 МЕЧА


8 МЕЧА  9 ЖЕЗЛИ  ЖРИЦАТА

Ще се срамува , ще се бори със себе си, но в крайна сметка ще ми разкрие по някакъв начин, че има чувства към мен.


Бих се радвала, ако се включите и вие. Благодаря!

По първата тройка - не виждам никакви сексуални отношения. Няма движение в картите. Този КЧ накрая само ще въздиша и пръста си няма да мръдне. Няма активна значима карта.
По втората тройка си мисля, че ти ще разкриеш какво му пречи да имате отношения. Има нещо, което в момента не знаеш. Тези три меча като карта на цепене са ми интересни. Има ли жена, приятелка?
Върнете се в началото Go down
Evelyne28
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 25.09.2015

Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitimeПет Сеп 25 2015, 22:35

Благодаря много и на двете! Той е обвързан, но без чувства към половинката си. Тези 3 меча сигурно показват това, че не е сам.
Върнете се в началото Go down
Evelyne28
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 3
Join date : 25.09.2015

Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitimeПет Сеп 25 2015, 23:15

Аз на напоследък много често питам картите за него. Извъртам въпросите, но все за него. Мислите ли, че това влияе? Защото едно е да питам за връзка, друго е за секс? А пък от друга страна, може и енергията ми да им влияе. Ох, не знам. От друга страна вие и двете познахте, картите го показаха, че е обвързан. Аз не го написах. А като знам какъв е, по-скоро никога няма да събере смелост дори и да иска, за да направи нещо. И все пак, дали тези карти не са моите страхове? Или сега така се заблуждавам, за да спя по-спокойно с надежда, че ще се случи нещо между нас. ь

Какво ме съветвате? Да тегля ли след няколко седмици, като оставя картите малко да си починат? Или все тая?

Какво трябва да знам за нашите отношения в любовен план?

К.Ц. ОТШЕЛНИКЪТ

АСО МЕЧОВЕ 3 МЕЧА 5 МЕЧА (БЕШЕ обърната, но не съм сигурна дали има значение. Май и като са си обърнати картите си дават един и същи отговор)

Тези карти проективни ли са за вас?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitimeСъб Сеп 26 2015, 18:33

Не, с тези карти, които ти излизат не са проекция, не си им повлияла, но е възможно ако твърде често си ги питала по един и същ въпрос да не отговарят вече. Така че изчакай месец да речем и пак питай по този въпрос. Иначе по други си питай. И един съвет от вен - записвай си в тефтер какво си изтеглила и на какъв въпрос, защото се забравя. Аз като се върна назад и виждам, че на значими за мен въпроси съм питала през седмица, а като е нещо, което изисква време, естествено е да ми дадат противоречиви отговори. По другото питане - търсиш светлината, пътя, истината .... и пак тези 3Меча... твърде обВЪРЗАН е. Ако картата е обърната има голямо значение, но при тази точно няма. Зарежи го този. Не е твоят. Поне така аз разчитам картите.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitimeНед Сеп 27 2015, 21:25

Съгласна съм с Frog. Обвързан отвсякъде, вътрешно не е отворен за нещо ново с теб. Вероятно е да стои на дистанция и да те игнорира или нещо, с което може да те огорчи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Таро и 18+ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Таро и 18+   Таро и 18+ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Таро и 18+
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Беседи по таро и ТАРО на по кафе в София
» Таро
» Таро
» Таро и държави
» ВЕЩЕРСКО ТАРО

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: