Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 До 4 месеца в работата и в любовта

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Десислава.А
Гост




До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeПет Ное 13 2015, 21:08

Добър ден на всички!
Иска ми се да ми помогнете в тълкуването на моите карти.

Какво ме очаква в професионален план до 4 месеца?

Работя в една фирма, но ми се иска да намеря нещо друго.

цепя на смъртта/ кула рицар пентакъл 10 меча

Аз имам някаква интерпретация но не съм убедена, че е правилна. За мен ще има някакави нови емоции, ще се случи нещо в рамките на тези 4 месеца, ама дали ще е за добро?! Тези 10 меча четох в темата, която сте направили за значенията, че е принудителен край. Това ме плаши. Кошмар ли ще извивявам на работното място?

Питах и дали ще сменя работата до 4 месеца?

цепя на 7 пентакли/ 2 чаши крал меч 5 чаши

100% НЕ, с тези 5 чаши отново се плаша. Период на депресия ли ще бъде? Страх ме е.

Тази депресия да идва от мъж, краля, ама аз имам жена за мениджър?

Освен, че искам да сменя работата искам и да имам любовен живот. Вече почти 1 и половина съм сама. Ама като казвам сама, смятайте че съм съвсем сама. Мъж не съм помирисвала от 1г. и половина...

Какво ме очаква в любовния ми живот до 4 месеца?

цепя на император/ 4 чаши 10 пентакли обесен

И тук за мен има един голяяяяям застой, едно нищооооо. Това ме чака, едно голямо нищо. С този обесен, ще се чувствам като мъртва според мен.

Ако някой има време и е благоразположен да се отзове ще се радвам!

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Десислава.А
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 14.11.2015

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeСъб Ное 14 2015, 20:29

До 4 месеца в работата и в любовта 2919946403
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeСъб Ное 14 2015, 20:47

Здравей, Деси. Аз нямам много опит с картите от прекалено кратко време се занимавам с тях и ги разучаввам и не знам, дали интерпретациите ми ще са много правдоподобни, но...
по първата комбнация си мисля, че картите ти са проективни и че отразяват твоето отношение към сегашното ти работно място и длъжност.
По втората комбинация не мисля, че ще смениш работата с оказания период, макар че с тези 2 чаши предполагам ще правиш опити за това, ще има срещи и интервюта, но те няма да отговорят на очакванията ти (КМ) и ще останеш малко разочарована.(5Ч)
В личен план за съжаление и аз не виждам промяна, освен ако този император не се появи, за да те извади от състоянието на 4ч и 10п, някой казват, че Обесеният може да е индикация за рязка промяна на събитията, идваща от вън. Дано!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeСъб Ное 14 2015, 22:47

Първата тройка ми говори за промяна в работата - Смъртта е вътрешната твоя нагласа към подобно действие, Кулата е самата промяна, която е възможно да се забави заради РП, който е обикновено твърде бавен. 10 меча е финал, край, завършваш нещо. Важен е обаче въпросът който си поставила, защото при следващия въпрос излизат не толкова категорични карти. Възможно е това да се е случило заради практически еднаквите питанки.
Любомора, няма как с тези ГА отговорът да е проективен.
По любовния въпрос - имаш ли някой до себе си или пък си имала и още мислиш за него? Опитвам се да разбера този Император. Иначе ще има динамика около теб, но ти няма да допуснеш никого.
Върнете се в началото Go down
Десислава.А
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 14.11.2015

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeНед Ное 15 2015, 15:51

Здравейте, благодаря ви много и на двете за включването. Относно любовния въпрос и аз се чудя какво ще означава императорът в тази подредба. Нямама никой и не мисля за никой от миналото ми. Може да означава, че ми се иска да го срещна или нещо в този смисъл...?!
Върнете се в началото Go down
Dessi.A
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 13.11.2015

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeЧет Ное 26 2015, 20:44

Здравейте отново! Искам само да ми потвърдите, дали наистина изтеглените карти показват нова работа.Теглих отново, просто това ми е цел в момента, да намеря работа по специалността си.

Струва ми се, че картите са интересни затова...Само ГА.

10жезли / луната справедливост смъртта

Сякаш ще се наложи да премервам нещо, като че ли ще дойде време да си направя равносметка коя везна тежи повече. Ако трябва да дам точен отговор на зададения от мен въпрос, дали ще сменя работата, според мен картите казват да. Смъртта символизира новото начало. Но не съм сигурна, затова се допитвам да вас. Ако имате желание, ще се радвам!!! Благодаря наистина!
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeЧет Ное 26 2015, 21:31

Деси, за мен тези карти означават, че трябва да спреш да се заблуждаваш, за това колко тежко ти сякаш носиш 2 дини под една мишница и сама себе си заблуждаваш, че така трябва. Ако по-лесно и справедливо ще е да пуснеш едната диня и да започнеш трансформацията. Smile
Върнете се в началото Go down
ljubomora
Редовен участник
Редовен участник
ljubomora


Female Брой мнения : 279
Join date : 22.06.2015
Местожителство : Northern Ireland

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeЧет Ное 26 2015, 22:16

Здравей, Деси.
Според мен още не е настъпил моментът за смяна на работата при теб и по-скоро Смъртта тук казва не. Вижда се, че не се чувстваш на място, че длъжността ти не ти носи удовлетновение и отговорностите и умората, може би ти идват в повече, имаш си своите притеснения и опасения свързани с професионалната сфера, ще има и някакво проясняване на ситуацията с тази Справедливост (тази карта при мен се проявява по всевъзможни странни начини и никога не знам, с какво ще ме изненада Таро и от кой ъгъл ще бъде разгледана 'справедливостта'), но според мен не е дошло времето за истинската промяна.
Върнете се в началото Go down
Dessi.A
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 2
Join date : 13.11.2015

До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitimeСъб Ное 28 2015, 00:31

Благодаря ви много! Надявам се, че ще намеря все пак скоро желаната работа

До 4 месеца в работата и в любовта 948782830
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





До 4 месеца в работата и в любовта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До 4 месеца в работата и в любовта   До 4 месеца в работата и в любовта Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
До 4 месеца в работата и в любовта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво ме чака до 6 месеца?
» Новото начало с нов човек в любовта
» Балансът/Разчетът за месеца
» Какво да очаква до 4 месеца?
» Какво ме очаква до 6 месеца?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: