Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+43
bibibi
pepina
MAITE
sugar6
Reni
jasminbg
Кирин
Moira
Persefona
Iva78
MARIA.ZH.
dgakova
Луничка
krisiqhua
jeni27
linjeri
lindaLI
Melpomena
pavla1118
Frog
Anima
лилиум
La la
Зуки
simonabs
Tanya111
Galanthus
bellezza
Лизи
Redgina
Poni-Bonboni
Айла
Redjy
twilight
Антония
Liliya
юлия алексиева
SilviaPesheva
Elen
viatar
Shopkata
Старо злато
Admin
47 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 18:48

Аз смятам,че много те харесва,но още не се познавате добре,иска да те опознае повече,трябва да си по-открита към него,за да се държи и той така с теб.Мисля,че един от вас двамата е наранен от предишна връзка,което пречи нещета да се развият бързо.Етап на опознаване,представляваш интерес за него.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 18:52

По-скоро е наранен от нашата връзка,защото ние дълго време бяхме заедно и се разделихме... Сега сме в обтегнати отношения,а по-вероятно е наранената да съм аз- обидена до болка...
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 18:58

Здравей, Рени!
10 Пентакли при мен излиза за въпроси свързани със семейството, получаване на материални подаръци, покупка на недвижим и движим имот също (земя, кола). В буквален превод картите според мен означават, че ако преди той е правил подаръци на други хора, прекарвал е повече време със семейството си, сега е склонен да загърби това, да напусне семейството си, да се премести. Говорили ли сте за съвместно съжителство? 6 Меча понякога ми е показвала преминаване на отношенията на нов етап. По 6 П - можеш да разчиташ на него материално.
Приятна вечер!
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 19:10

Рени,това обяснява всичко,той може би се надява отново да сте заедно.Няма да спре да те търси скоро.Все още много те харесва.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 14 2013, 21:22

Благодаря,момичета! Не знам защо,но моите комбинации трудно ги разчитам,може би,защото знам как са нещата и съм по-емоционална...
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПон Юли 15 2013, 10:11

Рени-смята, че бягаш от него, тдръпваш се и го наказваш, като се оправдаваш с разбирания и ценности, които имаш.Смята, че предпочиташ да залагаш на принципи, а не на него. С две думи-мисли, че го изоставяш, като от време на време му подхвърляш милостиня.
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 23:08

Момичета,имам молба към вас,случва ми се нещо ужасно и незнам как да постъпя.СТРАХУВАМ СЕ!!!Моля някой да ми направи подредба за това какво се случва и как да постъпя!мерси мерси мерси Въпроси и отговори - Page 39 440471 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 23:41

за какво става дума?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeЧет Юли 18 2013, 23:44

За проблем във връзката който ми показва края...а толкова не искам да е така.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПет Юли 19 2013, 00:20

Добре, ще наредя карти- аз по принцип взимам инициали и дати на хората, за да е по- точно, но да видим:

Висшата жрица казва:

1- рицар чаши
2- 9 жезли
3- Колелото на съдбата
4- Маг
5- 8 чаши
6- 2 чаши
7- умереност
8- императрица
9- Глупак

Цепя на Асо пентакли

Ех, какви хубави карти.
Притесняваш се излишно. Несериозно е това за което сте се скарали или какъвто и конфликт да има. Имало е ситуация на вече премного емоции, романтика и някак си все едно на единия му е писнало и се е оттеглил в черупката си, което пък стяга другия, стагнира емоциите му, неспособен е да ги изрази, все едно не е обичан вече и чувства все едно му се затварят всички врати в живота. Това, което се случва обаче не е случайно, това е изпитание пратено от съдбата. На гаджето ти трябва да му уври главата и предполагам той има нужда от малко време да си даде сметка за някои неща. Просто склонен е на всякакви маймуджалъци, за да е човека с власт във вашите отношения.
Ако нещо е решил да си тръгне, сам ще си се върне- ти прояви търпение.
Мисля, че ви предстои да станете родители.

Ако става дума за човек, който вече си е отишъл от теб, но ти още имаш чувства и той те е отблъснал за пореден път- може Мага да е нов мъж, който съвсем съвсем скоро ще срещнеш- и той ще ти е съдбата. и от него ще имаш бебе. А Асо П - показва, както и Колелото, че всичко е предначертано отгоре и с благословия за теб.

Дано да съм права- успех!!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПет Юли 19 2013, 07:09

Много БЛАГОДАРЯ!Истина са думите ти за това как се чувствам,сякаш непрекъснато се затварят всички врати пред мен!Истина е, че имаме предположения за бременност,но той май не е очарован!Дано е така и останалото!!!Въпроси и отговори - Page 39 531608 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 21:10

Момичета, на въпрос какви чувства има към мен той, цепих на Кралица П, а картите са
8Ж,3П,8П- не са от най-любовните, но какво мислите вие?
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 21:53

Здравейте,
аз съм жената от снощи.Значи аз съм обвързана,живея на семейни начала с бащата на детето ни.Както и да е,щом се интересувам от други мъже ,значи не съм щастлива.Но това е дълга тема на разговор.
Реших да ви попитам и да изтегля Келтски кръст, за развитие в емоционален/личен план/ при мен през следващите месеци.Дали ме очаква нова любов.

Изтеглих следните карти:
Какво ме покрива/над мен/ - 8 жезли
Какво ме кръстосва/карта върху сигнификатора/ - Асо Мечове
Какво е под мен -Паж Жезли
Какво е зад мен- 3 чаши
Какво ме коронясва - Рицар Пентакли
Какво е пред мен- Колелото на съдбата
Аз-Луната
Около мен-Рицар Мечове
Надежди и страхове-Императрицата
Резултат -Колесницата

Дано има някаква промяна към добро,споделеност и щастиеВъпроси и отговори - Page 39 402149 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeНед Юли 21 2013, 23:20

My_name_is_love, при теб е имало едно спонтанно, неочаквано изясняване на някаква ситуация - не знам дали е разговор с твоя,или с другия- но нещо сте обсъдили и изяснили.
Тук виждам и твоята обърканост, имаш някакви неясни планове,луташ се,не знаеш какво да правиш.В отношенията си с хората около теб си раздразнителна и нервна.Надяваш се за любов,топлота, дори и семейство / но такова,каквото ти си го представяш,а не това,което имаш/.Вероятно ще има някакво раздвижване на нещата, но ще е кратковременно.Колесницата се държи в повечето случаи като МА,така че едва ли ще е задълго. Възможна е и раздяла. Честно казано и на мен ми излиза в последно време, и по-скоро я усещам като пречки и трудности.
Моля те, когато задаваш въпроси ,поставяй някакъв срок.Колкото за по-кратък период питаш,толкова по-точен ще е отговорът на картите- например до края на август. Късмет! Smile
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 07:15

Благодаря ти Рени.Да,да кажем ,че става въпрос за ,до края на август.
Значи това ,което виждаш е,че няма да има особена промяна в живота ми до месец?

А по тези карти вижда ли се поява на някой човек? С когото да имаме споделени чувства или трябва нов въпрос да се зададе?

А какво значи МА?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 11:02

Μy_name_is_love, МА е малък аркан. В Таро картите се делят на големи и малки аркани.
За нов човек-сякаш не виждам- няма никакви крале в подредбата,по Паж Ж и Рицар П- може би показват,че вече си започнала някаква комуникация с друг човек,но не съм много убедена.
Гледай въпросите, които задаваш да са максимално ясни и конкретни с включен период на време- например - Ще се появи ли нов мъж в живота ми в любовен план до края на август?/Казвам в любовен план,защото можеш да срещнеш и да се запознаеш с всякакви- по работа и т.н.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 14:09

Цитат :
Изтеглих следните карти:
Какво ме покрива/над мен/ - 8 жезли
Какво ме кръстосва/карта върху сигнификатора/ - Асо Мечове
Какво е под мен -Паж Жезли
Какво е зад мен- 3 чаши
Какво ме коронясва - Рицар Пентакли
Какво е пред мен- Колелото на съдбата
Аз-Луната
Около мен-Рицар Мечове
Надежди и страхове-Императрицата
Резултат -Колесницата


Това, което на мен ми хрумва тук е, че определено ще си имаш вземане даване с мъж, няма да е леко и лесно за теб- много ще си объркана, ще те разкъсва ангажимента към семейството и новата страст. Виждам някакво развитие и промяна в обстановката, но не мога да преценя дали предстои раздяла със сегашната половинка или с тази нова тръпка, която ще се появи- един вид, че няма да стигнете до никъде. Виждам те между двама мъже, но има неща, които ми убягват.
Мисля, че КК ще се развие извън рамките на август, може би ти е показал събития до 2-3 месеца
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 22:03

Здравейте,отново ви благодаря много за тълкуванията.
Аз знам много добре,какво са големи и малки арканиусмивка Но просто явно си имате някакви съкращения....

Навремето,след 90та година когато започнаха да се превеждат и издават много книги и такива на езотерична тематика,си бях купила книги за тарото,както и карти.Но живота ми така се стече,че не можах из основи да наблегна на тях.Но пък за радост,имам друга страст - астрологията и се радвам,че поне нея я развивамусмивка
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 22:25

My_name_is_love, извинявай,ако съм те обидила- не ми е целта това Smile Предполагам,че знаеш Smile То си е в основата на теорията за Таро Smile
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeПон Юли 22 2013, 23:17

В никакъв случай!
Аз се радвам,че ме приехте сред вас и ценя жеста на всички ви,че се опитвате да ми дадете насокаусмивка усмивка 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeВто Юли 23 2013, 17:18

Линда написа:
чувствата на мъж към жена са:

крал чаши
2 пентакли 5 жезли 8 чаши - няма някакви особени чувства и при нея самата има отхвърляне, съответно не се дава някакво развитие тук

какво да очаква тя от него?


6 чаши Влюбени Асо чаши

Тук между тези двамата нямаше никакво сериозно развитие, няколко пъти се видяха за неангажиращ секс - Влюбени + Асо чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeВто Юли 23 2013, 18:01

Този неангажиращ секс излиза под какви ли не форми - Влюбени, Дявол, жезли разни.......Въпроси и отговори - Page 39 826247 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeВто Юли 23 2013, 18:08

Влюбени и Дявол....хмм..това ми прилича на доста сериозна любов, силна сексуална зависимост... Асото е виж едно такова лековато- то по- може да мине за лековато.


Влюбени в комбинации принципно с големи аркани със Слънце, Умереност, Жрец, Дявол, Императрица- това са сериозни и различни проявления на любовта- мен ако питаш. Дори Влюбени Глупак- първа любов или щастливи и безгрижни дни в любовта- дори и тази комбина ми е с тежест- но това от моя опит
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 23:15

Здравейте,ето ме пак с въпросRolling Eyes  Любовен...

Ще срещна ли скоро мъж,/от сега до октомври/ с който да имаме споделени чувства и който да ме обича и уважава?

Глупакът
9 чаши
2 пентакли
Embarassed 

Мерси!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 23:28

Ех, Любов, с тези три карти задаваш толкова важни въпроси за такъв дълъг период.... Ти защо не се опиташ да направиш анализ? По моя преценка картите не са ти отговорили, но ако са, то е нещо като 50 на 50 . Ще го срещнеш ако не стоиш със скръстени ръце и чакаш някой да излее чувствата си върху теб. Така го разбирам аз.
Върнете се в началото Go down
My_name_is _love
Наблюдател
Наблюдател
My_name_is _love


Female Брой мнения : 23
Join date : 20.07.2013
Местожителство : България

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeСря Юли 24 2013, 23:36

Мерси,
ами аз не мога д ги изтълкувам.......или да опитам....Аз чета просто значенията им една по една от един сайт.
Глупака е ново начало,по детски чисто,9 мечове я дават като щастлива карта, 2 пентакли е материална...
Как да го тълкувам? Като ДА,ще срещна и ще има споделеност, ще стане внезапно и неочаквано,но после ще ми е трудно да съчетавам домашните си задължения,работата и виждането си с него и ще трябва да лавирам.усмивка 

Това разгадах аз.
А вие?
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitimeЧет Юли 25 2013, 00:01

Според мен ти липсва ясна визия, представа за партньора, когото желаеш да срещнеш.
Така виждам Глупака от Таро, готов да рискува с всеки. Мисля, че на този етап нямаш силна нужда от партньор. Самодостатъчност по 9Ч. За една романт. връзка с идеята да премине в нещо по - сериозно, трябва да се отделя време, енергия, търпение...2 пентакли - намиране на баланс. 2 пент. може да показват и това, което търсиш в една връзка - споделени чувства, любов, уважение - ВЗАИМОНОСТ. Мисля, че Таро в случая не ти е дало отговор на въпроса. Но това е моята гледна точка. Лека вечер!!усмивка мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 39 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 39 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 39 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: