Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Сеп 30 2012, 13:29

Не душата, това са мои карти за приятелка- питах какви са мислите му и чувства към нея за определен ден- не са заедно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Сеп 30 2012, 17:18

Линда, четох някъде, че 9П в никакъв случай не е еднозначна карта и е много силна, ключ. Тя е светла и ми харесва и по тази причина и аз бях изненадана да разбера, че не винаги е това, което е изобразено на нея. Зависи много от следващите карти, а следващите я карти в случая не са добри. Според доста мнения тази карта 9П носи категоричност на посланието, а посланието тук КМ и 3М няма как да го тълкувам положително. При този крал, струва ми се емоции липсват, а 3 Меча си е страдание, но за кого - за краля или за питащия? Въпроси и отговори - Page 35 302820 Ще се радвам да чуя и други мнения
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Сеп 30 2012, 19:50

3 Меча не е само страдание - тази карта показва как разума надделява над чувствата. Може да значи необходимост от рационален подход или в случая затвърждава липсата на емоционалност в Краля Меч - той е решил така по пътя на логиката и здравия разум и това му стига, време е да продължи напред и сълзливи истории не му се слушат.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Сеп 30 2012, 19:57

добре..въпрос от мен- сърцето на крал меч може ли да е разбито- коя карта тогава би показала разбитото сърце на КМ?

Искам да ви кажа, че когато съм питала за себе си и съм излизала в картите като Кралица М, не е било като да съм била без чувства- просто се е случило нещо, което ме е карало да се затворя- била съм затворена и студена, рационална- но съм очаквала любов въпреки това...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Сеп 30 2012, 21:00

La la написа:
3 Меча не е само страдание
Много уместна забележка. Сега се засмях, дори защото съм допуснала подобна грешка, ама когато непрекъснато ми излизаше хич не ми беше до смях и подсъзнателно свързвам тази карта единствено със страдание мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeНед Сеп 30 2012, 21:30

lindaLI написа:
сърцето на крал меч може ли да е разбито- коя карта тогава би показала разбитото сърце на КМ?
Ами там е работата, че ако някой мъж беше с разбито сърце, нямаше за излезе Крал мечове, а например ревнивият Крал пентакли или уравновесеният Крал жезли... Възможно е и да греша обаче, знам ли Rolling Eyes Ако можеш да дадеш обратна връзка ще разберем къде е истината Smile
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 07:57

Разбито сърце...само чувствителен мъж може да е с разбито сърце! Кой е емоционалният образ в Таро?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 09:15

Аз съм се появявала в свои карти като Кралица меч, когато съм била хладна и премерена като поведение, но съм имала чувства в същото време- и то какви.

Когато се чувствам победителка- илизам като ДП, когато съм прекалено емоционална и ми е много изнежена душата- като ДЧ, когато съм наранена- като ДМ

ДЖ...нямам опит- сигурно е готина дама..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 09:18

Преди време ми гледаха за един човек - служебно. Излезна като Крал Чаши- с много мечове около него.

Какъв е мъжа? Пише поезия, стихове, музикант е- в свободното си време. На работа е абсолютен хищник и дирибей, който не прави компромиси и не допуска чуждо мнение, обижда и т.н
Крал Чаши.Въпроси и отговори - Page 35 262180
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 11:48

lindaLI написа:
Не душата, това са мои карти за приятелка- питах какви са мислите му и чувства към нея за определен ден- не са заедно.
Няма чувства за към определеният преиод. Сложил е край. Процесът на финализиране е почнал по-ототадвна,но сега вече мисля, че той е бил по-категоричен. Разбитото сърце мисля ,че е за твойта приятелка. Но все пак -според въпросът- "към днешна дата" т.е. след ч седмица - може да му излезе др крал. усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 12:05

lindaLI написа:
Аз съм се появявала в свои карти като Кралица меч, когато съм била хладна и премерена като поведение, но съм имала чувства в същото време- и то какви
Дама меч няма същите психологични характеристики като Крал Меч. При нея има емоци и самота, и дълга болка която я правят да бъде силна и дистанцирана, дакто при Крал Меч е чисиятт инстинкт на завоевателя, без емоции, но е и много сексуален.Негов еквивалент както достоен съратник съперник е Дама Пентакли.


Последната промяна е направена от Shopkata на Пон Окт 01 2012, 13:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 12:41

Shopkata написа:
Крал Меч е чисиятт инстинкт на завоевателя, без емоции, но е и много сексуален.Негов еквивалент както достоен съратник е Дама Пентакли.
Шопи, аз не мога да се съглася с теб. Земята и въздух по определение не си пасват. Земята се нуждае от водата, която ще я напоява и ще й придава сили, а въздухът се нуждае от огън с който ще си играе и ще му дава сила :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 13:06

Джема, съглсана съм ,че те не си пасват,но като харктери са еднакви, а както занем "два остри камъка -брашно не мелят" но са голямо предизивикателство един за друг.
П.С. Изразила съм с е погрешно , преди сутрешното ми кафе. Въпроси и отговори - Page 35 2242534855
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 13:19

Една питанка: на въпрос какво мисли един човек за мен, се паднаха 7 пентакли, Паж жезли и Рицар чаши.
Нищо не ми идва на акъла, ама нищичко.... Отношенията са служебни. Въпроси и отговори - Page 35 283610114
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 13:28

казваш ,че са служебни, ама..много на любовни мязат картите. Несподелена любов като че ли..За служебни- не знам какво биха казала... Каквоот и да е - мисля ,че скро ще има нпяакъв причтен разговор с него/нея. Не ти е враг със сигурност.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 13:32

Shopkata написа:
казваш ,че са служебни, ама..много на любовни мязат картите. Несподелена любов като че ли..За служебни- не знам какво биха казала... Каквоот и да е - мисля ,че скро ще има нпяакъв причтен разговор с него/нея. Не ти е враг със сигурност.
Въпроси и отговори - Page 35 156215 Ха да видим... Въпросният човек си е мачо, така че е напълно възможно в главата му да няма друга мисъл спрямо мен освен женската ми същност. Благодаря ти Шопка мерси
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 13:49

Frog написа:
7 пентакли, Паж жезли и Рицар чаши.


Заради рицаря чаши на трета позиция тук,се включвам и аз с въпрос.Попитах К променил ли си е отношението към мен?Част от компанията ни е,обаче ми се струва,че нещо държанието му се промени-спрямо мен,де? Въпроси и отговори - Page 35 617156
Картите са:колесница-9ж-РЧ Отбелязвам заради колесницата,че досега не сме се карали.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 13:58

Shopkata написа:
Джема, съглсана съм ,че те не си пасват,но като харктери са еднакви, а както занем "два остри камъка -брашно не мелят" но са голямо предизивикателство един за друг.

И аз съм съгласна тук. Джема като ми гледа на Манара- правилно видя мъжа и мен като стихии- огън и земя. Не, не си пасваме. Но така е интересно- така се учим. Астролозите, с които контактувам също казват, че карти, в които има много напрегнати аспекти ( опозиционни въздух- огън; земя- вода, квадратурни- земя- огън; вода въздух т.е сам по себе си въздух огън също може да е напрегнат аспект (Лъв- Водолей, може да бъде и хармониче Овен- Водолей)- , но ако е напрегнат-какъвто е и огън земя (квадрат) какво става?)...та такива партньорства- с напрегнати аспекти между стихиите, често са по- перспективни от другите- защото там има действие- борба и развитие.
Хора с прекалена съвместимост между стихиите често остават "приятелчета" или пък двойка при която няма много ..страст..живота е хармоничен, но скучен- зависи кой какво иска де- някой може и това да иска.

Най- подходящата жена за КМ- ДМ ли е в Таро?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 15:32

Мисля ,че Дама Жезли би си паснала най-много с Крал Меч.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 17:01

комбинацията от светът и маг , как ви ''иде''?:

тези карти са мои, днес си редих дървото на живота и са в позиция преход минало,сега.
отделно не красивата 5м беше след тях .

каквото и да е на борба е време...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 21:31

зуки написа:
комбинацията от светът и маг , как ви ''иде''?:
Иде като последната и първата, цял един цикъл. Сякаш завършваш нещо съществено и започваш на ново по-високо ниво. Въпроси и отговори - Page 35 698924 А какво и е на 5 меча - победителят събира трофеи - знания, опит, умения...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 21:53

Луничка написа:
колесница-9ж-РЧ

Луничка, по 9 жезли имам чувството, че това си самата ти, готова да защитаваш и отбраняваш постигнатия успех, триумф. Според мен този човек те харесва, може би тайно е влюбен в теб Въпроси и отговори - Page 35 402149 , но не разбирам каква е връзката му с твоя успех... acute
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 23:11

Shopkata написа:
Мисля ,че Дама Жезли би си паснала най-много с Крал Меч.


Еми жена Огън + мъж Въздух- както и Джема каза Въпроси и отговори - Page 35 402149
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeПон Окт 01 2012, 23:31

зуки написа:
комбинацията от светът и маг , как ви ''иде''?:
Otvорен вход за някой ,който се завръща... усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeВто Окт 02 2012, 06:17

Благодаря ти,Фрог. Въпроси и отговори - Page 35 99390

Наистина странна работа. Въпроси и отговори - Page 35 3465299449 Все ми се струва,че отношението му към е различно.И този рицар,дето се падна. Въпроси и отговори - Page 35 2805025460
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeВто Окт 02 2012, 09:07

Прочетох назад в темата коментарите на Шопи и Реджина за Слънцето.Затова реших да споделя и моето мнение по картата(колода на Кроули).Наскоро попитах има ли нещо,което приятелката ми крие от мен,но за съжаление не си записах комбинацията,която ми се падна. Въпроси и отговори - Page 35 4007341369 Помня,че Слънцето беше последна.По самото изображение,виждаме "пашкул",който излъчва светлина,светлина,която те заслепява.В долният край обаче се "открива завесата" и виждаме две танцуващи деца.(очевидно щастливи от свършената задача-а именно заблудата,която са насадили у зрителя)Така че значението,дадено по книгите,не е толкова положително и хармонично в действителност.
Така и мен успяха да ме заблудят. :sm38.gif:

Въпроси и отговори - Page 35 Taro-crowley-19
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitimeВто Окт 02 2012, 11:59

Въпроси и отговори - Page 35 302820 за криене не трябвали Луна ,Жрица, 10 ж да излезе? То вярно че е важно и другите карти какви са...ама....
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 35 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 35 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 35 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: