Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Обртана връзка по подредби

Go down 
АвторСъобщение
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Обртана връзка по подредби Empty
ПисанеЗаглавие: Обртана връзка по подредби   Обртана връзка по подредби Icon_minitimeНед Сеп 11 2011, 07:12

Shopkata написа:
Online

Брой мнения: 338
Точки: 499
Репутация: 157
Join date: 13.10.2010


ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори Вто Яну 18, 2011 11:37 am Отговорете с цитат Променете/Изтрийте това мнение Изтрий това мнение Вижте IP адреса на потребителя
7

5

3 1 4

2

6



1. отношенията в настоящия момент-6п(0)

2. съвместимост-9ч

3. твои надежди и очаквания към партньора по отнощение на връзката ви-4п

4. надеждите и очакванията на партньора спрямо теб-Р П (0)

5. най-вероятната линия на развитие-Сила (0)

6. какво можете да промените в отношенията си с любимия-9П(0)

7. краен резултат-Асо П(0)
Брех що пентаклиии- Shocked - нещо ще се заземява май или заравя под земята?Ма пък с тези необуздани животниски инстинктиии-Сила (0).С 9п макар и обърната

Обраютна връзка
по тази и по други преидшни подредби- само да ги изнамеря усмивка
Към момента на задаване на въпроса си беше чиста проба високомерие и от моя и от негова страна , и така цяла година ,че и повече. Личният живот на господина е било и ще бъде табу,както Джема казва.Връзка нямаше към момента на питанката. Съвместимостта е 100%, Има и вкопчване и желание (поне преди )кой е по-по-най. Бе няма какво да преписвам точка по точка.Всичките сте били много прави с едно малко допълнение- взаимоотношенията са подновени,но това отново нищо не значи- .Още не знам имам ли връзка с тоя човек.След 4 години. ...Искам да се гръмна с патрони за глиган.....
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Обртана връзка по подредби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обртана връзка по подредби   Обртана връзка по подредби Icon_minitimeПон Окт 17 2011, 16:05

Цитат :
Как ще изкарам почивката си?
Обртана връзка по подредби 1281097612_cybm4098_Universal-35016 Обртана връзка по подредби 1281097645_onph3802_Universal-35053об.Обртана връзка по подредби 1281097628_qpus7755_Universal-35034

Ще бъда изненадана от нещо свързана с фантазиите ми, с мечтите ми. И Да не би да имамв ръзка с долния въпрос?


Обртана връзка по подредби 1281097632_ahyl1878_Universal-35038 Обртана връзка по подредби 1281097629_yvgv3444_Universal-35035 Обртана връзка по подредби 1281097607_emfy9820_Universal-35011

Мъж ще дойде ли при мен докато съм на почивка?
С тоя паж Обртана връзка по подредби 302820 .май ще се орпавдава и ще го усуква. Макър че 2 чаши са си среща .
Или ако съотнесем 7 ч с пажа М - май някой ще подклажда илюзиите ми ....
Обратна връзка:
Мнгого алкохол -ето ти 7 чаши (не че не го предполагах Smile),много срещи с приятели -2 чаши, застой отвсякъде- 2ж.
Мъжът не дойде,но пък и аз не съжалявах,да не кажа ,че не се и сетих за него. Това ли ще е Крал Меч? Най-важното е ,че за първи път ми просветна пред очите и в душата след 5 години- това е ролята на Асо М.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Обртана връзка по подредби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обртана връзка по подредби   Обртана връзка по подредби Icon_minitimeПон Яну 30 2012, 14:59

Цитат :
1 –2 Действащите сили в момента, които могат да си помагат, може и да си противодействат.
5 П+Паж Меч
Три фази на Луната:

3 – пълнолуние- В момента водещите сили и влияния- Крал Ч

4 –Първа четвърт- Силите ,влиянията, които нарастват-9 ж

5 – Последна четвърт- Силите, чието влияние отслабва- рицар М



6 – "Боаз" Подсъзнателните импулси- може и страхове, надежди.- 7 ч

7 – "Жакин"Съзнателните видими импулси, това, което се показва- Глупак


8 – На къде води този път-3ж
9 – Това е отговора на Висшата жрица за ситуацията и това какво води до нея- тази карта се тълкува единствено, ако е обърнат Голям Аркан. Ако е от малките се връща обратно и не се тълкува, означава, че Жрицата не дава отговор.- Маг


Много ми се искаше да поместя изображенията ,но не знам как става за голяма подредба.
Така че ... Въпросът е : "Каква е причината Ю пак да изчезнае/ в смисъл защо пак престан да се обажда?"
Обратна връзка:
Бил ми обиден и наранен - паж м+рицар м+9ж
Възможно ли е 3ж+маг да дават срок 3 месеца???? Защото се появи точно след 3 месеца от задаването на въпроса.... (27.10/11)
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Обртана връзка по подредби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обртана връзка по подредби   Обртана връзка по подредби Icon_minitimeПон Яну 30 2012, 15:07

Shopkata написа:
Момичета , питах картите -ще получа ли положителен отговор за това за което кандидатствам?
Маг+Дявол+крал Ж
Винаги този крал ме обърква на въпроси да речеме служебни...
Обртана връзка по подредби 1276672097_bqmj2198_GD-30006 Обртана връзка по подредби 1276672154_lzlz7290_GD-30076 Обртана връзка по подредби 1276672143_rjni6126_GD-30060

Обтанта Връзка
Половината от нещото се изпълни и то много бързо,но другата половина- ядец.Поне за сега. Ще кандидатствам отново?
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Sponsored content





Обртана връзка по подредби Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Обртана връзка по подредби   Обртана връзка по подредби Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Обртана връзка по подредби
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Обратна връзка по гадание с Библията
» lenormand - Разпределение на любовната връзка - Carla Basta
» Подредби
» подредби за двойки
» Подредби за руните

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: