Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За успешно търсене на работа

Go down 
+4
Frog
Persefona
lindaLI
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeПет Дек 16 2011, 12:51

За успешно търсене на работа Image048


1 - Тази карта описва вероятността за успешно търсене на работа;

2 - решение на основния въпрос (подсъзнателното влияние);

3 - условия на труд;

4 - заплата;

5 - как ще се развиват отношения с колегите;

6 - как трябва да се държи питащия

7 - перспективата за кариерно развитие;

8 - Аркан дава съвети на питащия (или да не приеме тази оферта).
http://www.gadanie-i-goroskop.ru/
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 17:16

Една приятелка кандидатства за работа

цепя на Асо ж

1- вероятност да я вземат- Звезда
2- решение 2 пентакли
3- условия на труд - 5 чаши
4- заплата- Колесница
5- отношения с колегите- Луна
6- как да се държи- 4 меча
7- 3 жезли
8- 4 чаши

Ми нещата не изглеждат розови, но по звездата си мисля, че може и да не я вземат...Странно- защото фирмата се слави като много добра, заплатата не е лоша- какви са тези 5 чаши...

ма много карти на депресия тук- тю..въобще не харесвам 4 чаши- много гадна карта ми е- даже чак ми е по- гадна и от 5 чаши.


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Юни 19 2013, 17:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 17:24

И за друго момиче за едно място- а креативна работа става дума

цепя на 5ж

1- Колело
2- 3 чаши
3- Дявол
4- 4 пентакли
5- Звезда
6- Императрица
7- Кралица меч
8- Паж чаши

Тук ме притеснява този дявол при условията на труд...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 18:11

Няма да е лесно, има конкуренция голяма.Мисля, че скоро ще намери работа, която да й пасва на мирогледа, но нея много не й се работи-иска да прави нещо, което й доставя удоволствие, не е склонна да работи дисциплинарано само за да работи и за заплащане. Условията на труд ще са свързани обаче с някакво бреме-финансово, ще трябва да е зависима, подчинена, но пък за стабилни пари. Не много, но достатъчно да се чувства спокойна.Трябва да е креативна, творчество изисква нейната работа, огън и нестандартно мислене.Има добри перспективи за развитие, но само ако работата й е по сърце.Възможно ли е да сатва дума и за прекалено търсене на удоволствието, прекалена зависимост от удоволствието има при нея.Тя не може да се пребори със силата на желанието за наслада, удоволствие-вероятно води бохемски живот.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 22:25

Благодаря Персефона..това по коя от подредбите? И двете търсят удоволствие- да..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 22:26

Линд-нещо не мога да цитирам-за втората става дума.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 07:38

Тук и двете мацки ударих на камък- едната не я одобриха, другата се отказа от идеята.

Подредба за мен, описвам тази работа като работа-мечта, зад граница е
Цепя на Маг

1-Свят
2-10 жезли
3- условия- Колесница
4- заплата- 6ж
5- колеги Паж Пентакли
6- как да се държа аз- Кула
7- възможности за развитие- Асо чаши
8- съвет към мен- 7 чаши


Харесва ми тази подредба. 7 чаши сякаш казва- иди и сбъдни мечтите си.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 08:14

Линд, това, което аз виждам е млад колектив, добра заплата, работа свързана с пътуване, обаче защо трябва да се държиш разрушително......не разбирам /може би да разрушиш всичко от настоящето....но помисли дали си склонна да загубиш постигнатото/. По-скоро приемам, че ти самата ще се откажеш защото възможностите за развитие са хипотетични - съществуват, но са трудно постижими. Седемте чаши като съвет са да не витаеш в облаците. Сега ми хрумва, че първите пет карти показват работата такава, каквато ти я виждаш. Включително и с трудностите около една такава сериозна промяна. Иначе си твърде ентусиазирана с този Маг. Смяташ че можеш да се справиш. Моят съвет е да действаш. Прави каквото трябва и каквото искаш, а ако не е писано, просто няма да се случи, но после няма да съжаляваш че не си направила необходимото.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 08:46

Frog izlizat tolkova chashi zashtoto rabotata e v sferata na beauty and cosmetics. Mnogo ti blagodaria! Moje bi povedenieto mi triabva da e burno radikalno promeniashto situacii
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 15:45

Линд-акакъв е въпросът за тази подредба, защото ако е ще стане ли с тази работа-ми се струва, че тълкуването ще клони към по-скоро не и ще си остане само мечта.Кула от облаци да не стане накрая.Виждам доста илюзии и лъскава фасада, но не ми изглеждат като нещо, което реално ще се случи.Повече описват твоята представа за нещата, а не събитията.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 18:27

момичета, радвам се, че ви има, иначе ще затъна до гушата в мечти и позитивизъм- нали знаете всеки на своите карти как се надява.

Въпроса винаги е дали ще се случат нещата с тази работа. Кулата аз я разбрах като местене- защото при евентуално почване ще ми се наложи, или екстремни и бързи действия- защото тя стои за- как да се държи човека.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeЧет Юли 04 2013, 19:16

Една подредба за приятелка, колежка от унив. - ще намери ли работа:
1- 4П-вероятност
2-7Ч-подсъзн. влияние
3-2П-условия на труд
4-ВЖ-заплата
5-8Ж-колеги
6-Асо П - поведение
7-6М-перспектива
8-Крал Меч-съвет
Според мен има вероятност, но и нейните изисквания са нереални, трябва да се приземи. Бързо ще се развият събитията. По 2 П - възможно е да има предложения от 2 места и трябва да е по -решителна. Вие как ги виждате тези карти?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeПет Юли 05 2013, 17:31

Ами аз мисля, че тази подредба е много показателна ако човек в главата си има вече конкретна оферта.

тя няма никаква идея какво иска да прави. Сякаш стои и чака промените да се случат от самосебе си. Настроена е обаче за някаква работа на бюро, с документи.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 03:49

Ще си намери ли една приятелка нова работа до 6 месеца?
Моля за помощ, понеже нещо не знам как да свържа тези карти с робота.


1 - Вероятност - Императрицата
2 - решение на основния въпрос - 4ж
3 - условия на труд; -6м
4 - заплата; - 3п
5 - как ще се развиват отношения с колегите; -7м
6 - как трябва да се държи питащия - 3м
7 - перспективата за кариерно развитие; - Свят
8 - Съвет към нея- 2ж
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 08:09

блакмун-тази жена пътя и за работа е на вън,дали зад граница,дали друго населено място,но за да започне ,тя трябва да се премести ...
друго си мисля ,тя няма да стои на едно място.ще сменява,което има и добра страна,ще има поток от предложения,и избор ...
с колегите-тя дали не е твърде чувствителна,да приема всичко твърде лично...защото тези 3м в тази позиция,направо ме объркаха...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 19:41

И мен ме объркват тези 3м сякаш ще се наложи да направи нещо, което няма да й харесва. Иначе 6м показват според мен смяната на работата. Понеже сега тя работи на едно място, но там ще е до юни и после иска да почне нова работа и ме накара да видя, дали ще има успех в намирането на новата работа.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitimeНед Апр 06 2014, 20:55

1 - Вероятност - Императрицата -  Да,има голяма вероятност да намери работа.Интересно ми е с тази Императрица каква ще го играе- или ще работи на място,където ще има мъже и ще изплезват езици по нея... Или някъде във фризьорски салон и подобни места... някъде,където външния вид е от значение...
2 - решение на основния въпрос - 4ж - 4Ж е празник,комуникация,срещи - да не започне в някой бар/дискотека... някъде,където има купон...4Ж все за празници ми излиза- за рождени дни,купони,партита,събирания... знам ли... Просто ще е място с много хора...
3 - условия на труд; -6м - Вероятно ще й се наложи да се премести,заради тази работа, в началото ще й е трудно...
4 - заплата; - 3п - Според мен тази заплата ще е въпрос на договорка,вероятно нещо + процент
5 - как ще се развиват отношения с колегите; -7м - Ще си играят театър и всеки ще гледа да цака другия. Конкурентна среда виждам аз...
6 - как трябва да се държи питащия - 3м - Ами,дори и да й харесва и да си прави добри пари, трябва да се прави на недоволна...
7 - перспективата за кариерно развитие; - Свят - какво да кажа тук... има накъде да се развива...
8 - Съвет към нея- 2ж - Трябва да изчака...

Не знам дали тази подредба функционира изобщо,не съм я пробвала. Както казва Зуки,възможно е да се наложи да се премести- не знам дали в друг град,или в чужбина, но имаме 6М,Свят... което си е... Според мен е нещо,което е работила и преди,и няма да е кой-знае колко по-различно... мерси


Мислех си и друго,а дали тези карти не показват,че може да работи,например в туристическа агенция- място,което е свързано с пътуване-пристигане и заминаване /6М,Свят/, семейни почивки един вид - 4Ж...или хотел... за нещо подобно си мисля...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За успешно търсене на работа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За успешно търсене на работа   За успешно търсене на работа Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За успешно търсене на работа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Работа
» Работа
» Работа
» Работа 2
» Предлагам ви работа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: За работа-
Идете на: