Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ПартньорскиII

Go down 
+9
AlexD
Reni
linda10
zvezdichka
Вера
Blackmoon
magica
Зуки
Admin
13 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПет Дек 16 2011, 14:31



1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза.
4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза.
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза.
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза.
(източник: Хайо Банцхаф)

------7-------2------
------6---1---3------
------5--------4------

Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПон Дек 09 2013, 10:19

звезда---------светът
10п-----жрец---луна
7м-------------4чаши

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.-жрец
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.-светът
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза.луна
4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза.4чаши
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза.7меча
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.10чаши
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза.звезда

сейство,младо от няма и година.но от седмица ,две нещо не вървят нещата,раздели,кавги,търсене,гонене...
колко на място се появява този жрец,и то като цяло за тях,проблем точно в брака,и като отношение на двойата към брака.разбиране,възпитание,ангажимент.
за мъжа-май смята че жената твърде фриволно се отнася към съюза им,не разбира какво става с нея,или с брака им,смята че го мамят,и май е от дълго време,затишишие пред буря е самия той,за момента не предприема нищо,просто чака,май не му е много намерението и да се сдобряват.като да се е наситил на жената,или на нейното женско поведение,което той познава...акцент-луна
колкото за нея-тя май е на друга планета,все и е тая.проблема е че че има проблем,и то е какво да прави...но никак не си го лсага на сърцето.
дори си мисля,луна ,жрец,7м,10 чаши- мъжът нещо е научил,тя го е крила...и сега иска да се измъкне по някакъв начин...

тези 10 чаши-голяма игра е,котка и мишка...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeЧет Апр 10 2014, 20:59

Какво се случва между мен и него?

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.-Страшен съд

Избран по очевидна причина. Търся отговори, търся присъда, търся решение.

2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.-Крал Чаши

Съпричастност и емоции. Смята ме за човек, който го изслушва, разбира, проявява съчувствие, може да ми има доверие и съм надежден приятел.


3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза - Обесен

Ключова тема: жертва. Смята, че аз трябва да направя жертви в името на съюза. Или съюза трябва да бъде пожертван. Или и аз, и съюза трябва да бъдем пожертвани. Всичко е подложено на преоценка.


4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза. -7 мечове

Прикрива се, не е искрен, прехвърля вината върху мен. Има желание да избяга и отклонява разрешаването на проблемите.


5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза. -Колело на Съдбата
Надявам се на промени към по-добро. Искам да взема важно решение. Осъзнавам, че съм направила зависещото от мен и оттук-нататък всичко е в ръцете на Съдбата.  


6.Чувствата на питащия към партньора и съюза -2 жезли
Изчаквам, но не съм спокойна. Опитвам се да се подготвя психически за промени. Чувствам, че трябва да поема отговорност каквото и да се случи.

7.Мислите на питащия относно партньора и съюза - 8 чаши
Така повече не може, искам промяна и нещо ново. С него или без него.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 03:24

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.-Страшен съд
Времето за крайно решение е дошло или ще се разделите или ще се възродят нещата. Изясняване на ситуацията.
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.-Крал Чаши
Ти си го казала точно. Но крал в подредбата от негова страна може да значи и че мисли, че има и друг мъж около теб, така четох в една книга.
3 Чувства, че нищо не може да се направи. Иска да се откаже, равнодушие, примирение. Може би мисли, че ти се изкарваш жертва.

4 Избягва директни разговори , хитрува, лъже и крие нещо.
5 Все едно и също си повтаряш и няма никакво развитие.
6 Изчакваш да видиш дали плановете ти ще проработят. Обмисляш, някаква апатия.
7 Ще решиш да се разделите, макар да ти е тъжно, ще решиш, че няма смисъл и ще тръгнеш по своя път.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 09:46

magica, картата сигнификатор също се тегли, както останалите шест карти. Нарича се така, защото се разглежда като обобщаваща за моментното състояние на нещата между партньорите, един вид като лакмус на връзката. Но не е сигнификатор, както при келтския кръст например. До колкото разбирам, ти си я избрала отделно, не си я изтеглила? Което обезсмисля тълкуването й. Жалко, защото тя обикновено е доста полезна.

Иначе ми прави впечатление, че за този човек досега един път не е излязла карта от боя жезли, даже май и пентакли няма - само мечове и чаши. Което ме навежда на мисълта, че той може би е доста пасивен като цяло или може би само по отношение на връзката ви? Инициативата явно само от теб идва? Мисля, че когато нещата между вас са наред, той вижда връзката като стабилна, като спокоен оазис, в който се чувства защитен и обгрижван. Но е заел някаква пасивна позиция като цяло, за което ми говорят Обесеният и 7 мечове. Най-вероятно избягва комуникация и не споделя много, много какво мисли по въпроса. Може би все още и той самият не е наясно какво мисли. От твоя страна се вижда желание за промяна (Колелото), може би усещаш някакво несходство в характерите по 2 жезли или пък както казва Blackmoon още си раздвоена донякъде в чувствата си, но съзнателно определено смяташ връзката за приключила по 8 чаши.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПет Апр 11 2014, 23:44

Момичета, браво- отново доста точни преценки  мерси 

Обърках сигнификатора аз с картата на Питащата. И понеже цялата съм един ходещ Страшен съд след Кула -направо си посегнах към СС, а не е трябвало.

Той действително е доста пасивен, се оказва. Не правеше такова впечатление в началото, напротив, много активно и лидерски се отнасяше, обгрижваше, защитаваше...до момента на първата криза. Тогава обърна другия край, зае съвсем противоположно поведение. А аз поех върху себе си неблагодарната роля на търсеща отговори и получаваща откази за такива.

Не мога да разбера и това си е! Толкова мечове не ми приличат на безразличие и липса на чувства, в което преди време се опитваше да ме убеди. Чашите не са ми достатъчно категорични, за да ми говорят за хармонично приятелство без напрежение в него.

Ще продължа да питам явно картите, като не мога да го питам директно...мдаа...

Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 05:10

Как ще се развият нещата между двама души (любовници жената е омъжена) за 1м?
Реших да тегля по 2 карти за всяка позиция за доизясняване

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза. - 3ч +2ж
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.  - Дявол+ ПЧ
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза. ДЖ+ 3Ж
4.Как партньорът ще действа (какво ще показва), поведението му относно питащия и съюза.  Жрец+ ПП об
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза. Император об + Умереност
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.  Маг + 2ч
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза. Жрица + 4ч

Мисля, че нещата между тях не вървят. Сякаш има неудовлетворение, нещо липсва. И се обмисля възможността за дрруг човек. Мисля, че има още една жена, от която се интересува мъжът.
1-во наличие на 2 3-ки, 2-ро дявол в неговите мисли и 3-то наличие на жена при чувствата му. Нещата в тази връзка сякаш се крепят главно на секса, но нямат стабилна основа. Мъжът мисли за нея, че е страстна любовница, чувствена жена, която му носи удоволствие, но се опитва да е лъже. Жената усеща интуитивно или ще усети, че има друга и ще се чувства пренебрегната, недоволна, неоценена. Изобщо доста мрачни мисли на неудовлетворение ще й се въртят, но те ще са на базата на това, че е разкрила неговите лъжи.
Въпреки всичко жената ще чувства привличане към него, любов и ще се опитва да запази тези отношения. Неговите чувства обаче ще са насочени към другата жена.
Като поведение той ще се държи приятелски, грижовно и внимателно, но несериозно, няма да й даде нищо кой знае какво и да показва голям интерес.
Жената ще се опитва да се държи сдържано, да проявява търпение и разбиране, но нещата ще и идват в повече и може да не постъпи много разумно. Нейното недоволство ще се изразява в упоритост и студенина.

Вие как виждате нещата?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 10:02

Защо има по две карти за всяка позиция?
Иначе тази подредба е хубава за оглеждане на ситуацията такава, каквато е в момента, не толкова за бъдещо развитие.

По тези карти ми се струва, че това си е просто извънбрачна връзка и като че ли нито има потенциала да прерасне в нещо повече, нито някой от двамата партньори има такова желание. Първо като сигнификатор на връзката 3 чаши е повече от ясна. Не мисля, че мъжът има интерес към друга, те така или иначе вече са си тримца.
Пред нея той може да е: "Ооо, това, което вършим е много лошо, толкова е нередно" по Жрецът, плюс бонус от типа "Това между нас няма бъдеще" по обърнатият Паж пентакли, но истината е, че сексуално е привлечен от нея, буквално обсебен по Дяволът и цялата тази връзка доста му напомпва егото по Кралица жезли.

От друга страна в жената като че ли се забелязват някакви наченки на задръжки по обърнатият Император, но с Умереността май й се иска да задържи и двамата - и вълкът да е сит и агнето цяло, така че поведението й най-вероятно е от типа: "тоя път за последно се виждаме и няма повече", след което естествено не си удържа на думата. По Магът плюс Висшата жрица вероятно това, което я привлича в човека, е, че се чувства като омагьосана, силно привличане между двамата, а и може би й харесва той да е движещата сила и тя просто да му се подчинява. Пасивна е, ситуацията засега я устройва и не мисли за развитие.

Аз лично не виждам любов по тези карти. Дяволът докато не стане Влюбените, не знам какво развитие се очаква.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 14:06

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.
Магът - Решителност. Взимане на решение. Постигане на някаква цел. Хм....
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.
Смъртта - Може да означа, че ме оставя в миналото или че иска на нова да се възроди връзката ни.
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза.
Крал Жезли - Страст...
4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза.
Звездата - Може би в близко бъдеще ще действа по някакъв начин.
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза.
Страшният съд- Аз искам да има присъда, искам да му кажа някой неща.
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.
Асо мечове- Да някой неща трябва да се изяснят
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза.
Мечове 4 - Емоционалност, огорчена, рухнали мечти
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Май 04 2014, 11:27

Звездичка,картите на мъжа не ми харесват.Крал жезли,може да показва мъж,който има ясна цел и нищо по пътя му няма да го спре.Звездата си е отдалечаване,вие поддържате ли някаква комуникация?  мерси 

Една подредба за приятелка
1.Сигн. на съюза - 3П /като видях картата,се усмихнах,всичко е наред,но.../
2.жената мисли-9П
3.жената чувства-ДП(о)
4.нейните действия-3Ж(о)
5.неговите действия-КС
6.неговите чувства-Колесница
7.неговите мисли-4П

Тя го мисли за егоист,че си е самодостатъчен.Недоволна и изморена е в момента.Нещо е разколебана,не вижда перспектива в тези отношения.
При него ще има някакви промени/КС/,но в каква посока ще са с тази Колесница...И тази 4П???
Не ми харесват картите,но тази 3П за сигнификатор,какво идва да покаже...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Май 04 2014, 11:41

Linda10, на мен 3П ми е показвала период,в който обсъждаш и получаваш мнение,съвети от хора,които според теб имат някаква идея за нещата,правиш преценка заслужава ли си да се занимаваш изобщо,или не и търсиш мнение на други.
Жената мисли за себе си и да е добре,иска да й се угажда,сама вижда,че той има тази възможност да направи за нея това,която тя иска,но на този етап е назодоволена,имала е някакви идеи как да постигне това,което иска,но сякаш се е отказала от тях,поради някакъв страх или просто усилията й не са дали резултат.
Действията му са оставени на самотек-каквото дойде,съобразява се с обстоятелствата. Чувствата нямат приоритет при него, всичко се подлага на ясен и логичен анализ,на моменти може да се държи грубо,дори,все пак е Колесница. Възможно е да той да пътува нанякъде. Неговите мисли относно нея - ами с 4П - вероятно я има за ревнива и вкопчена в него.Понякога 4П ми е показвала,че те мислят за материалист.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Май 04 2014, 11:52

Да,и аз така го видях мъжа.Оставил се е на течението,но не съвсем...С тази Колесница,има нужда да контролира и доколкото знам успява.Един вид-нещата ще стават ,така както ги искам.Ако си съгласна добре,ако не си съгласна-пак добре.Може би това показва и 4П/някъде го бях чела,за отношения/ ти на мене-аз на тебе...
Благодаря,Рени  мерси 
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПон Май 05 2014, 11:58

linda10, не нямаме контакт, доста отдавна... Sad
Обърках Асо Жезли с Крал Жезли  ПартньорскиII 1329947235 
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeСъб Авг 02 2014, 15:04

Ами хайде да ги видим двамата като партньорски потенциал. Приемам Д.за питаща, цепя вместо нея с пълното й съгласие.

Такаааа...

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза. -Страшен Съд

2.Какво партньорът / В този случай И./ мисли за питащия и съюза. - Умереност

3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза. -Любовниците

4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза. -Жрец

5.Поведението на питащия /Д./, свързано с партньора и съюза. -Паж Пентакли

6.Чувствата на питащия към партньора и съюза. - Асо Чаши

7.Мислите на питащия относно партньора и съюза. -Кралица Пентакли


Първи впечатления - СС като сигнификатор, връзка с кармично значение, научаване на истини, съдържаща промяната в себе си като отправна точка, срещнали са се неслучайно, важно е и за двамата.

Изцяло големи аркани в неговата половина , изцяло малки -в нейната. При него всичко се случва на вътрешно ниво, при нея -на външно събитийно.

Стремежът на И.е да постигне смирение, да се адаптира. Той добре разбира, че нищо няма да го бъде без да се балансират крайностите и да се създаде някаква приемлива златна среда. Обикновено ще е компромисната фигура, дори и да има периоди на временно отдръпване. / Умереност/. Това обаче което чувства като емоция е раздвоение / Любовниците/. Въпросът за избора му е поставен веднъж от нея и веднъж- той сам си го има. Много му е важен. Ще мисли през цялото време. Няма да се води от крайни и моментни емоции. Поведението му / Жрец/ показва желание и стремеж към съюз. Ще прощава, дори и през стиснати зъби. Отнася се много сериозно наистина.

Д.се държи сдържано, но има желанието нещо да научи от тези отношения / Паж Пентакли/. Има някакъв материален интерес / ОВ- бъдещи финансови съвместни проекти/. Чувствата й / Асо Чаши/ е...ами тя си му го е казала, пада си по него, почнала е нещо да се вживява и се надява това да е споделено. Обаче и тук...повече мислене и планиране, отколкото потапяне в красивата емоция само ей така, заради едните чувства... /Кралица Пентакли/.

Егати философите  ПартньорскиII 531608  Включете се и вие.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 09:13

Алекс- силна партньорска. Поне по тази раздяла в ниакакъв случай не се вижда, а обратното. Хората са достигнали момент на изпитание, което ще преминат успешно. Чувствата са взаимни и споделени, и двамата гледат напред. Д. е малко по- големия егоист от двамата..но тя не го разбира така и често е недоволна, мисли, че тя е жертвата по- скоро. Да бъде по- толерантна.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПон Авг 04 2014, 21:27

Потенциала го видях, но ще си остане най-вероятно неоползотворен. Напрежението между тях стана ежедневно. Д.определено е по-искащата, но животът й не е лек и тя се опитваше да получи от И. някаква емоционална сигурност. От друга страна И.пък е от ония мъже, на които като ги попиташ "Какво чувстваш към мен"? -първо смотолявват нещо с половин уста, после млъкват, а накрая се издразват зловещо, че "все едно и също питаш". Тя съответно се чувства отхвърлена и още по-несигурна какво аджеба прави там. Тя не проявява достатъчно толерантност, той не проявява достатъчно емпатия.

Колкото и да им е добър партньорския, така както са я подкарали...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 23:18

Тук са за съпрузи пак, но тук мъжа има любовница, ама каро гледам май и при жената ще се появи друг:

Той________Тя
7п_________ПЖ
ДЧ___КЧ_____КП
2п__________5п
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 23:22

Че и като го гледам, няма да се задържи кратко време, ще е дълго и обсебващо...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 23:30

Само не ми е ясно. Тук КП дали е мъжа й или новия мъж. Понеже КП и КЧ са за мен 2 двама различни хора в тази подредба.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПон Авг 11 2014, 06:52

Мисля, Блекмуун, че КЧ като сигнификатор представлява мъжа и, тъй като подредбата е направена за тяхната връзка, а той излиза като сигнификатор, от друга страна КП излиза само от нейната страна, така че логично е той е да е новия мъж. Още повече, КП ще покрие повече тези 5П накрая от колкото КЧ. КЧ ми е някак по-неутрален, той не е РЧ не и КМ да каже раз храс, той е повече дипломат, по приказките... той се стреми да запази статуквото. КП от друга страна прави инвестиции в жени в бизнес в себе си... той е по напорист и тя ще му поддаде, за да запълни 5-те пентакъла. Това е според мен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeПон Авг 11 2014, 10:00

Мисля Блекмун, че мъжа все още обича жена си, приема я за своята пловинка...виждам труден и зациклен период при тях, но не мисля, че има раздяла при тях. Те са свързани по много особен начин...че има изневяра при тях се вижда по Крал чаши по средата- от негова страна..
Тя не е доволна от партньорството си с него...мисли го за пасивен и слабохарактерен, но не се решава да го напусне. Но той нея си я обича. Не знае какво да прави...труден период- раздяла не.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 07:08

зуки* написа:
звезда---------светът
10п-----жрец---луна
7м-------------4чаши

1.Карта-сигнификатор (определител) на съюза.-жрец
2.Какво партньорът мисли за питащия и съюза.-светът
3.Какво партньорът чувства по отношение на питащия и съюза.луна
4.Как партньорът действа (какво показва), поведението му относно питащия и съюза.4чаши
5.Поведението на питащия, свързано с партньора и съюза.7меча
6.Чувствата на питащия към партньора и съюза.10чаши
7.Мислите на питащия относно партньора и съюза.звезда

сейство,младо от няма и година.но от седмица ,две  нещо не вървят нещата,раздели,кавги,търсене,гонене...
колко на място се появява този  жрец,и то  като цяло за тях,проблем точно в  брака,и като отношение на  двойата към  брака.разбиране,възпитание,ангажимент.
за мъжа-май смята че жената твърде фриволно се отнася към съюза им,не разбира какво става с нея,или с брака им,смята че го мамят,и май е от дълго време,затишишие пред буря е самия той,за момента  не предприема нищо,просто чака,май  не му е много  намерението и да се сдобряват.като да се е наситил на  жената,или на нейното женско поведение,което  той познава...акцент-луна
колкото за нея-тя май е на друга планета,все и е тая.проблема е че че има проблем,и то е какво да прави...но никак не си го лсага на сърцето.
дори си мисля,луна ,жрец,7м,10 чаши- мъжът нещо е научил,тя  го е крила...и сега иска да се измъкне  по някакъв начин...

тези 10 чаши-голяма игра е,котка и мишка...

В края на краищата се оказа че тя има любовниЦи,изневери,разведоха се
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 13:28

тя-------той

5м------5ж
8п--3ч--кула
6ч------маг

за една двойка,която е нова,от няколко месеца.
май нямат едно усещане,виждане за тяхната любов.
мисля че мъжът ,е твърде обсебващ,в старанитео си да е обичащ.
а тя е малко свободомислеща,и някак е с различна настройка за своето си живеене...
мъжът е по-активен в секса май,всъщност си е сладострастник...
тя малко съзряващо по детски го дава
закачат се-с тези 5,3
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 13:50

Ами , Зуки , на мен ми се струва , че той е голям егоист , а тя май не е съвсем готова да се обвърже твърде много. Полага тя усилия , ама цялата работа не й е по вкуса. Мнението ми , като цяло се припокрива с твоето... само че аз го смятам не толкова за обичащ , колкото иска да е обичан , а пък и ако друг е добре покрай това ОК. А тя направо си се напъва да му угоди , само че ми изглежда незряла , за нещата ,които той иска.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 14:21

а,сега вече виждам по-ясно...

-понеже той ми е близък,та ти си много права ,като казваш че иска да бъде обичан.
да егоист,има си няква крива справедливост,която на първо място слага него си,пред другите,като не мисля че момичето е пренебрегвано в случая ...

той-има зад гърба си кратковремен,брак,несполучлив.без деца.няколко връзки,от които излиза ''гол и бос''- та видиш ли егоизма излиза през носа,ама урок,който май не е успял да усвои...

тя-по-млада от него(десетина години),с детенце (4,5год.)-от странични хора,само знам ,че е млада,не че е дечко,но е млад дух...

може би искат едно нещо,но нещо не са се нацелили двамата...друго време,или с друг човек...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





ПартньорскиII Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПартньорскиII
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: