Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ПартньорскиII

Go down 
+9
AlexD
Reni
linda10
zvezdichka
Вера
Blackmoon
magica
Зуки
Admin
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 13:50

Ами , Зуки , на мен ми се струва , че той е голям егоист , а тя май не е съвсем готова да се обвърже твърде много. Полага тя усилия , ама цялата работа не й е по вкуса. Мнението ми , като цяло се припокрива с твоето... само че аз го смятам не толкова за обичащ , колкото иска да е обичан , а пък и ако друг е добре покрай това ОК. А тя направо си се напъва да му угоди , само че ми изглежда незряла , за нещата ,които той иска.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 14:21

а,сега вече виждам по-ясно...

-понеже той ми е близък,та ти си много права ,като казваш че иска да бъде обичан.
да егоист,има си няква крива справедливост,която на първо място слага него си,пред другите,като не мисля че момичето е пренебрегвано в случая ...

той-има зад гърба си кратковремен,брак,несполучлив.без деца.няколко връзки,от които излиза ''гол и бос''- та видиш ли егоизма излиза през носа,ама урок,който май не е успял да усвои...

тя-по-млада от него(десетина години),с детенце (4,5год.)-от странични хора,само знам ,че е млада,не че е дечко,но е млад дух...

може би искат едно нещо,но нещо не са се нацелили двамата...друго време,или с друг човек...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 15:20

То не , че е пренебрегната , ама не й идва от вътре всичко , Зуки... А той може и аз да не обяснявам правилно , но някак ще направи нещо , ама не щото иска друг да е добре , а заради себе си .Нещо от типа :Е , сега дадох / направих/ купих ти трябва да си ми благодарна и да ме обичаш ...Така го усещам аз ... А тя полага усилията да е благодарната... Образно , казано де
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 15:38

разбирам те много добре,и в посоката в която мислиш мерси , и си права ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 05 2015, 15:46

мерси мерси мерси , Зуки
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 08:23

и една партнъорска за разплитане:
ПартньорскиII - Page 2 1cPWi5MG9d49HXWe4GAy0K
ПартньорскиII - Page 2 Editor100x15

Той поддържа връзката и я води като виждам, при него чувства, любов, страст, но май при нея е проблемът, тази жена показва че го обича, но май е заключила сърцето си за него и търси победа, не любов.Не зная как ги виждате?Много ме озадачава, защот о тази жена е кралица чаши, няма нищо общо с мечове и е отдадена, нежна, обичаща.Не разбирам картите обаче, какво може да означава, най-вече ме озадачава нейната страна ПартньорскиII - Page 2 617156
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 13:54

Ами , аз мисля , че той прекалено много я задушава с неговата си любов.Тя като че ли иска повече свобода , изява и самостоятелност.Точно писнало й е да е ДЧ.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitimeСря Юни 24 2015, 14:41

Да, той е доста доминиращ,но тя не случайно се явява само на ниво чувства мечовете, няма сила да се изяви наистина май.Тя не може да му се противопостави ми се струва, даже тази 6Ж е пак неговата победа, за която тя мисли.Неговите правила, неговите победи, неговата любов, тя е като негово отражение, този рицар жезли вижте как огледално е повторен в 8Ж, сякаш тя го следва за всичко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ПартньорскиII - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПартньорскиII   ПартньорскиII - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ПартньорскиII
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: