Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Една гара за двама

Go down 
+12
Teya
БабаВуна
Антония
DeTe_Ha_Xaoca
sugar6
lindaLI
Blackmoon
zvezdichka
Shopkata
Redgina
simonabs
Admin
16 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Дек 16 2011, 14:34

"Вокзал для двоих"

Една гара за двама Rasklad-vokzal-dlya-dvoih

1 - сигнификатор показва характера на отношения в момента, това, което свързва двамата.

Ляво платно (7, 6, 5) -питащия.

Дясното платно (2, 3, 4) - неговият партньор, мъж или жена.

7 +2 - първите две карти характеризират нагласа. Те показват какво мисли всеки от партньорите и как той оценява тези отношения.

6 +3 - характеризират психическо, емоционално отношение. Те показват, какво им е "на сърцето", техните надежди и страхове.

5 +4 - описват външната страна на връзката, как изглеждат отношенията от страни. Може би това е просто фасада, която крие съвсем различни мисли (горното ниво) и чувства (средно).

http://youtaro.ru/rasklad-vokzal-dlya-dvoih.php[img][img]
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeНед Фев 26 2012, 17:22

Момичета, помагайте Една гара за двама 440471 аз съм заинтересирано лице и не мога да съдя обективно.

Лявата колонка жена-дясната мъжът.

Една гара за двама Orphal43



Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПон Фев 27 2012, 23:28

В момента ви свързва борбата за запазване на вашата връзка, чувствате се несигурни. Много труд се е положил за изграждането на основите на тази връзка но тя не прогресира с желаното темпо и постоянно се срещат трудности които е възможно да продължавате да срещате.

Като че ли нещо те спира в тази връзка някакво минало, някакво събитие и ти не се отпускаш напред. При него като че ли той е оптимистът във връзката и вярва че нещата ще се оправят или поне така показва на външен вид защото в емоц. отношение нещата са коренно разли4ни.
В емоционално отношение - при теб като че ли ти отдаваш страшно много за тази връзка до степен на забрава. Всичко задържаш в себе си и не се чувстваш готова да говориш. Добре е да намериш човек с който можеш да споделяш своите чувства и мисли за да не стигне до депресивни състояния. Той също се чувства обезкуражен но трябва да намери начин да промени нещата. И двете карти при него говорят за ВЯРАТА на човек в дадена ситуация. Той само чака да му се даде сигнал.

Пред хората всичко изглежда че е наред във вашата връзка и двамата целеустремени.

Незнам защо но си мисля че си била наранена и изпитваш страх да не се случи отново, той иска само шанс.

Късмет мерси
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeВто Фев 28 2012, 09:42

simonabs, мерси аз нарочно не дадох никакви пояснения, да не ви обърквам.
Подредбата не е направена за мен, а за една двойка, която е разведена преди седем години, но последно време бившата жена взе много често да се появява в живота на бившия си мъж и по-точно ме интересуваха намеренията й и съответно неговото отношения към нея.

simonabs написа:
я не прогресира с желаното темпо и постоянно се срещат трудности които е възможно да продължавате да срещате.
Мъжът е оженен и при развода с втората си жена ще може да пострада материално.
simonabs написа:
При него като че ли той е оптимистът във връзката и вярва че нещата ще се оправят или поне така показва на външен вид
Интересно Една гара за двама 1224881819

simonabs написа:
Незнам защо но си мисля че си била наранена и изпитваш страх
Да жената е била наранена.

Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeВто Фев 28 2012, 20:20

интересно Джема за мен жената е тази която обмисля и се дърпа??? А той има някаква надежда, но бъдеще няма да имат, ще срещат пречки по пътя си. От друга страна интересното е че той има някаква вяра и надежда и чака отговор от нея.
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeВто Фев 28 2012, 20:22

Джема написа:
Подредбата не е направена за мен

Радвам се че не става въпрос за теб аз се притеснявах да коментирам Smile не исках да давам празни надежди, но явно трпбва да пиша това което мисля. Добър урок за мен мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeСъб Мар 03 2012, 12:05

Джема, аз не разбрах подредбата за кого е направена ,за мъжът и бившата му жена
или за мъжът и втората му жена? усмивка
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeНед Мар 04 2012, 05:05

Джема написа:
Момичета, помагайте аз съм заинтересирано лице и не мога да съдя обективно.

Лявата колонка жена-дясната мъжът.
Джема, мисля ,юе при жената нещата са приключили, тя знае че връзката име няма да доведе до никъде,а той си ближе раните,но няма да може да промени нещата,след ккато тя го е напуснала.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeНед Мар 04 2012, 23:00

Redgina написа:
за мъжът и бившата му жена
Smile

Shopkata написа:
при жената нещата са приключили
Интересно, обаче последно време го преследва, може би има финансов интерес Една гара за двама 617156
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeЧет Авг 21 2014, 15:39

Интересно подредба да видим, какво ще покаже.

1. Жезли 10 (о)
За него- Паж Жезли-чаши 10 - Светът (о)
За мен-Жезли 9 -Асо Пентакли (о) - Пентакли 4

7+2 За него взел е това, което може от живота. А за мен, просто съм била по -смела в тази връзка. Аз обичам приключенията.
6+3 Чувствал се е щастлив, обичан или ме обича  Една гара за двама 617156  ( помагайте) За мен гледала съм към него с голяма преспектива. Чувствала съм се стабилна с него.
5+4 За него трябва да се преодолеят препятствия. За мен нещата изглеждат безнадеждни

Някой ако има желание да се включи  Една гара за двама 156215 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Авг 22 2014, 07:01

Звездичка, между вас има много трудности и пречки, но най-тежкият период е към края си. Той мисли, че го привличаш , харесва те, чувства те близка и му е хубаво с теб, може е би изпитва обич, но като към близък човек, а не влюбване, не смята да продължава нататък, решил е да се оттегли и да не задълбочава отношенията.


Ти си притеснена, изплашена и решена да си пазиш своето, да защитаваш позицията си. Но смяташ, че трябва да си предпазлива и да стоиш на дистанция. Чувстваш, че няма шанс, сега да получиш това което искаш, но той е твърде скъп за теб и не смяташ да се откажеш от него. Така оставаш в това положение, държейки на своето.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeСъб Авг 23 2014, 11:40

Blackmoon, благодаря ти много за отговора. Все очаквах най- тежкият период да отмине с надеждата пак за събиране. Но явно означавало, че няма връщане назад. Така е аз съм като малко дете което са му вземи всичките играчки. Толкова искам да се върнат, сякаш това е целият ми свят. И толкова мъка изживях. А не е трябвало... мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeЧет Юни 04 2015, 17:00

Цепя на Справедливост

Между нас Луна

В мислите му 6 меча
В сърцето 10 чаши
Действията Асо чаши

В моите действия - обесен
В сърцето ми - Свят
В мислите - Смърт


Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeЧет Юни 04 2015, 19:02

Линд той по- емоционалният ли е от вас двамата, ти сякаш си по-пасивната, но пък виждам много силни чувства към него или пък сега се зараждат. Той играе много важна роля в живота ти да знаеш, мисля, че ще те промени това момче. Някакви неясноти и неразгадани неща/тайни стоят между вас. Гложди го мисълта, че си на разстояние от него, постоянно го мисли това нещо или пък предстои пътуване за него скоро. Ще ви разделя разстояние, определено, ама чувствата сякаш още повече ще се разгорят мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeЧет Юни 04 2015, 20:13

и аз я направих със 78 врати
изпадна Асо ч
ц.7п
1.Дама пентакли
за него Глупак+Жрица+Колесница
за мен Дама чаши+Крал меч+Звезда
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 08:56

Линда, той сякаш е чист в мислите, искам да кажа необременен от стари връзки и т.н. Малко ме притесняват 10Ч защото са неустойчиви, но пък са хубави чувства, а действията са още в зародиш. За теб все още сменяш някаква перспектива. Ще имаш някаква промяна в отношението си някаква която е била отлагана и си си затваряла очите за нея, или просто си си казвала не е сега момента. Обаче благодарение на този човек ще я осъществиш до край, в момента с този свят сърцето ти го виждам буквално като планетата земя, снимана от космоса отворено и необременено от кофти чувства...

Шугър, твоя човек е в някаква фаза имам чувството, объркан е. Мислите му са като все едно да ги няма, той не може да разбере емоциите си и твърде много се контролира с тази Колесница. Ти от своя страна знаеш, че си чувствителна и няма да допуснеш някой да се гаври с емоциите ти. За това си предпазлива в действията си Smile


И последно една от мен

Между нас 9Ч

В мислите му - Императрицата
В чувствата му -9М+ДМ
Действията - Свят

В мислите ми - 9Ж
Чувствата ми - АЧ
Действията -6Ч
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 12:10

Дете този да няма друга връзка? В момента май го карате на приятелство сякаш. Според мен сте имали история зад гърба си и ти сякаш искаш да я възобновиш, но има някакви пречки, сякаш разума казва недей, стой настрана, докато сърцето ти си го обича. Засега го раздаваш пасивно. Той ще си промени гледната точка, но май си го наранила, аз така си обяснявам ДМ тук
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 12:14

sugar6 написа:
и аз я направих със 78 врати
изпадна Асо ч
ц.7п
1.Дама пентакли
за него Глупак+Жрица+Колесница
за мен Дама чаши+Крал меч+Звезда

друга жена виждам при този мъж, не ми излиза перспектива при вас
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 12:16

дете- той е ангажиран с други неща и не му е до любов, с майка му здравословни проблеми...не съм убедена за някакви действия и развитие при вас
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 12:18

И по-добре, че няма перспектива. И колкото абсурдно да прозвучи радвам се за него и дано си намери подходящата мацка. То ако бяхме заедно да сме се изтрепали :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 14:31

Llinda написа:
Цепя на Справедливост

Между нас Луна

В мислите му 6 меча
В сърцето 10 чаши
Действията Асо чаши

В моите действия - обесен
В сърцето ми - Свят
В мислите - Смърт


Аз мисля,че още е рано да се каже как ще се развият отношенията ви,Луната ми говори,че има неясноти и непознаване добре на другия човек. Справедливостта като карта на цепене ми дава идея, че нищо не зависи от вас двамата,просто обстоятелствата и животът ще предопределят бъдещето.Иначе има чувства,повече от страна на момчето,наистина е доста емоционално,даже прекалено,мисля че има склонност да бяга от проблемите.Ти си отворена за любов,но някак не можеш истински да се престрашиш и да допуснеш близо до себе си някой.Явно не ти е дошъл моментът.Но за теб ти предстои наистина ново начало,всички стереотипи,свързани със стари връзки ще бъдат разрушени и ще започнеш да градиш отношения начисто.Отношенията ти с това момче могат да бъдат доста приятни и лековати,но ти си човек,който е с доста по-дълбока душевносст и тези отношения няма да те задоволят напълно. мерси
Аз си направих тази подредба и ми излязоха карти доста сходни с твоите
ц.на Паж пентакли
Между нас Асо пентакли

В мислите му 10 пентакли
В сърцето 6 пентакли
Действията Справедливост

В моите действия - обесен
В сърцето ми - 8 меча
В мислите - 9 пентакли

Май и двете не си даваме много зор. усмивка
Ще се радвам,ако някой кооментира моите карти. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 14:39

Дете написа:
И последно една от мен

Между нас 9Ч

В мислите му - Императрицата
В чувствата му -9М+ДМ
Действията - Свят

В мислите ми - 9Ж
Чувствата ми - АЧ
Действията -6Ч
Дете,аз мисля,че момъкът доста те харесва,даже много,не виждам да има друга при него.По тези карти мога да кажа,че не винаги споделя чувствата си,склонен е да ги държи за себе си,каквото си науми го прави без много,много да се съобразява с другите и теб по някога това те дразни.Иначе е широко скроен и отворен към света,това пък ти харесва в него.Ти се се запънала като магаре на лед и го държиш в напрежение,той не знае как ще реагираш при определени ситуации,на него пък това не му харесва.Иначе по тези карти бих казала,че доста си подхождате и ще ви е добре заедно.мерси
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 16:56

Шуг, нямаме история, няма друга връзка, но да караме го на приятелство и аз не бързам въобще да го карам на нещо друго, не съм го наранявала, няма как просто да го нараня. По скоро според мен 9М+ДМ го е страх да не го отрежа. Линд, не ми е известно да има здравословни проблеми, но да има някаква работа с майка си. Тони такъв е своенравен, не се съобразява много и е много отворен към света и към всичко.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeПет Юни 05 2015, 17:01

Цитат :
Аз си направих тази подредба и ми излязоха карти доста сходни с твоите
ц.на Паж пентакли
Между нас Асо пентакли

В мислите му 10 пентакли
В сърцето 6 пентакли
Действията Справедливост

В моите действия - обесен
В сърцето ми - 8 меча
В мислите - 9 пентакли

Ами да приемем, че гледам на съвсем непознати хора. За мен този човек е много сериозно обвързан в момента- и трите карти наредени в редица 10 п- 6п - Справедливост ми показват ангажимент другаде. Когато се пита за въпроси в личен аспект и се пада 6 п често не си единственият/единствената на която мъжа дава внимание.
Твоите карти ми показват невъзможността да предприемеш каквото и да е, така ти е стегната душата, мъчат те чувствата ти- 8 меча. В смисъл според мен Обесения показва зависимост от неговите действия, а в действията си човекът не е свободен- Справедливост. 9 пентакли показват една уравновесена и силна личност с ментални сили. В ума си ти си силна, в сърцето си слаба, а в действията безсилна. Асо пентакли казва- по- натам във времето и че сега е бед тайминг. Според мен перспектива тук има, но не сега. Проблема обаче тръгва от него и неговия живот, това се вижда ясно.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitimeСъб Юни 06 2015, 18:43

Много ми е интересно тук да видя някой вижда ли подредбата на Тони различно от мен?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Една гара за двама Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Една гара за двама   Една гара за двама Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Една гара за двама
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Още една подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: