Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как се отнася

Go down 
+15
Violet
Blackmoon
zvezdichka
ivotania
Зуки
linda10
Aldemira
Calantha
Вера
dgakova
bibibi
lindaLI
CaPuHa
Galanthus
Admin
19 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeЧет Фев 02 2012, 01:52

Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Апр 21 2013, 23:19

Как се отнася той към теб?

4................8..................6
...........2......1.......3..........
5................9..................7

1 – мислите му
2 – чувствата
3 – какво ще показва
4 и 5 – какво ще иска от теб
6 и 7 – твоята реакция
8 – плановете му за теб
9 – резултат, близкото бъдеще
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 21:59

Здравейте,

Как се отнася той към мен?

4................8..................6
...........2......1.......3..........
5................9..................7

цепя на - 4 пентакли

1 – мислите му - принцеса на жезлите
2 – чувствата - 3 пентакли
3 – какво ще показва - 4 пентакли
4 и 5 – какво ще иска от мен- страшния съд и асо чаши
6 и 7 – моята реакция - принц на пентаклите и обесеният
8 – плановете му за мен - дяволът
9 – резултат, близкото бъдеще -справедливост
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 22:59

Марина по тези карти виждаме,че той те мисли за спонтанна и прибързана, неуловима. Чуства има, улегнали и сериозни. Ще показва ревност и собственическо отношение. Иска някак си да върне тръпката и страстта като в началото. Ти обаче си малко като в ступор- не знаеш какво да предприемеш и какво точно ще се окаже вярното.
Плановете му са пъклени. Иска да се изкара отгоре на ситуацията, да манипулира нещата...не е много чиста тази история, но ти ще го разбереш. Ще се стигне до някакво изясняване при вас - нищо чудно да застанеш на позиции, на които безапелационно ще защитиш мнението си и вярванията си- каквото и да ти струва това.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeСря Дек 04 2013, 23:18

ЛиндаЛи, много добре си описала. Аз наистина съм много спонтанна, пребързана, искам нещата да се слуват на момента. Обича да спори, ако някои не приема това, което той смята, че  е правилно. Налага се, устоява позиции. В момента съм в период на лутане, задаване на въпроси, искаща отговор дали държи на мен и какво съм за него. Какво ли ще означава пъклен план???
Времето ще покаже.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeЧет Дек 05 2013, 09:16

Пъклени планове - след като има дявол на плановете за теб- това ми хрумна. Просто държи да те ограничи, наложи своето, своя интерес както той вижда нещата, без да се съобразява
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 21:58

Отново едни и същи карти Smile

1. Мислите му: кралица пентакли
2. чувствата му:жрецът
3. какво ще показва: умереност
4. и 5 какво ще иска от нея?-дявол, 2 ч.
6 и 7 нейната реакция- Сила, паж мечове
8 плановете му за нея- 9 жезли
9, резултат- близко бъдеще- 3 жезли
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:16

никак лошо отношение няма към жената според мен....кралица жезли е страстна, любяща, добра...сериозен изглежда към нея, пък би било и суров.... умереността като линия на поведение дали ще означава, чче ще се ръководи от интуицията си или просто ще действа по-скромно и сдържане- съдя в комбинация със Жреца.
2 чаши е много любовна карта, а в комбинация със дявола ми прилича на празни любовни приказки, с които се цели някой да падне в капана.
реакцията на дамата май ще е по-остра на моменти....емоционална, но и силна, няма лесно да падне в капана.
с тези 9 жезли ми се струва, че ще задържи топката...скоро няма да предприема нищо различно от това, което преди е правил.....но пък 3жезли като резултат показват, че ще се задейства в близко бъдеще...


Някакви други идеи, момичета?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 22:55

не са лоши картите Биби! Ще иска да изконсумират любовта си. Тя му се струва правилната жена за отношения връзка семейство и дом. Като Жреца започне да излиза - за чувствата не знам, но със сигурност човека те обмисля като фигура до себе си в обществото. Може да се разтълкува...че се чувства спокоен да се влюби! Защото вижда нещата в перспектива.

Ще действа, спокойно, мило, никакво напрежение, галантно. Иска това между вас да се консумира...иска от теб да се поддадеш на изкушението и ти да го изкушаваш- срещи пълни със страст, страстно отношение очаква. Ти ще демонстрираш превъзходство, ще ревнуваш, ще изискваш. И така ще се заформят отношенията. Сравнително нестабилни в началото. още един човек ще бъде обмислян като опция. Поне на мен 3 ж така ми излиза.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 08 2013, 23:00

и аз мен са точно такива нещата! Ще дам обратна връзка, когато разбера!
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:00

Днес първото ми гадже ме потърси след 20 години раздяла ..... /не съм толкова дърта, рано започнах с гаджетата  :sm38.gif: / и много се зачудих защо така иска да се видим и да подновим отношенията ни ?

Асо Пентакли падна

Цепя на 5 Пентакли

1 – мислите му - 9 Меча
2 – чувствата - 2 Меча
3 – какво ще показва - 9 Чаши
4 и 5 – какво ще иска от теб - 3 Пентакли + 8 Жезли
6 и 7 – твоята реакция - Страшният Съд и Обесеният
8 – плановете му за теб - Светът + 8 Чаши, Паж Пентакли, 10 Чаши
9 – резултат, близкото бъдеще - Асо Меч + 4 Пентакли, 7 Меча, 10 П

Егати шмекера значи, нищо не чувства ама ще се петелчи .... аз пък ще му видя сметката че ми беше запалил моторетката още от тогава.
Иначе той е от Сандански , може и за това да ми се показва Светът.


Последната промяна е направена от dgakova на Сря Дек 11 2013, 21:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:18

Деси, май ще си подновите отношенията!

Аз по КК нали ти казах, че може да е мъж от миналото, този, който ще дойде в живота ти.
Сетил се е за теб, сега...големи и категорични чувства няма как да има точно на този етап- но явно не те е забравял през всичкото време. Според мен ще започнете отношения мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeСря Дек 11 2013, 21:19

И аз това се сетих 6 Чаши, между другото падна Асо Пентакли докато месех, ще видим де ...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:26

сега тука ако пак погледна- мисля, че той ще ти предложи подновяване на отношенията - 3 пентакли 8 жезли, но по СС и Обесен ти може да го отхврълиш, и малко да сте на нож в някакъв момент, Асото меч е резачка, може да покаже остроумие също или скандал...иначе мисля, че този иска подновяване.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 10:24

Деси, може това ми тълкуване да няма нищо общо с действителността, но кой знае защо ми се струва, че този човек те търси от някакво чувство на вина, което го преследва. Не знам как сте се разделили... Като че ли иска да получи прошка от теб, за да може да продължи нататък, да затвори тази страница. Може и някаква новина да ти стовари. И на мен ми се струва, че картите не са особено любовни, но може и да греша. Ще е интересно да дадеш обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 08:54

много е вярна тази подредба  мерси 

мисли- Свят- или всичко най- хубаво, или нищо
чувства- 6 п- циция на чувства
поведение- Дявол- подло
иска от мен - 4 м, 7ж- не ме иска
моята реакция- асо м 5 ж- бурна
плановете му- колело- никакви
резултат- 3 меча- разочарование
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 09:49

Линда, Вера, със сигурност ще дам ОВ, аз си следя подредбите.

По 9 и 2 Меча ли казваш за чувството за вина Вера ?

Иначе, да, има такова нещо. Дори сега като каза че иска да се видим /Боже мили, след 20 години .../, в разговора, му казах че аз помня някои неща /визирах последната случка/, а той каза че помни всичко ... т.е. предполагам че е говорил за нея, неприятна и силно огорчаваща за мен ...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:21

Най-вече по 9 мечове, а и от Страшният съд и Обесеният за теб, които ми говорят на мен тук за прошка и някой, който се чувства жертва, в случая ти, предполагам.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 11:44

Не точно като жертва, но като глупачка със сигурност ..... А и наистина нямаше какво да направя тогава, просто трябваше да приема случилото се и да оставя всичко в миналото.

Ще го видим какво ще иска и кога. Че той е в по-далечен град и кога ще стават тия срещи- незнам ...  Как се отнася 302820
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 23:10

Деси написа:
Асо Пентакли падна

Цепя на 5 Пентакли

1 – мислите му - 9 Меча
2 – чувствата - 2 Меча
3 – какво ще показва - 9 Чаши
4 и 5 – какво ще иска от теб - 3 Пентакли + 8 Жезли
6 и 7 – твоята реакция - Страшният Съд и Обесеният
8 – плановете му за теб - Светът + 8 Чаши, Паж Пентакли, 10 Чаши
9 – резултат, близкото бъдеще - Асо Меч + 4 Пентакли, 7 Меча, 10 П


Вера написа:
Деси, може това ми тълкуване да няма нищо общо с действителността, но кой знае защо ми се струва, че този човек те търси от някакво чувство на вина, което го преследва. Не знам как сте се разделили... Като че ли иска да получи прошка от теб, за да може да продължи нататък, да затвори тази страница. Може и някаква новина да ти стовари. И на мен ми се струва, че картите не са особено любовни, но може и да греша. Ще е интересно да дадеш обратна връзка.

Вера ето я ОВ :

Той си има сериозна приятелка, искал е просто да сме си приятели. Каза че съм била най-хубавото нещо в детството му и е искал да имаме приятелски отношения. Но ме кани на селото ни въпреки че и приятелката му е там, да спя у тях ... незнам как ги мисли тези неща ...
Както и да е, стана каквото стана, изясни си човека до някъде нещата, въпреки че на мен не ми стана ясно съвсем, но важното е че неиска връзка.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 22:42

Деси написа:
Цепя на 5 Пентакли

1 – мислите му - 9 Меча
2 – чувствата - 2 Меча
3 – какво ще показва - 9 Чаши
4 и 5 – какво ще иска от теб - 3 Пентакли
6 и 7 – твоята реакция - Страшният Съд
8 – плановете му за теб - Светът
9 – резултат, близкото бъдеще - Асо Меч

Вера и Линда, аз мисля че тук допълнителните карти са излишни. Затова сега ще ги изтрия от цитата. Значи Линда, 3П - пожела подновяване, но на приятелска основа, СС аз наистина повдигнах темата за последната случка, а той даде обяснение, което на мен ми прозвуча глупаво, но продължих напред. За плановете - Светът, той много силно предлагаше да отида на село,там да съм при тях, при братовчедите ми или където пожелая. А резултата в близко бъдеще беше Асо Меч, разговора и прекратяването на старите отношения и започване на нови.

Много благодаря за тълкуванията. Те освен че ми показват бъдещето, ми помагат и в ученето.
Благодаря !  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 12:49

Да- 3 п в такъв случай като градивно поведение, а Света- иска хубав финал на недовършената история, един вид хепи едн, приключване с добро, но виждаш, че приключвайки старата история, автоматично се слага началото на нов етап във вашите отношения. Света тоест като преход, а не просто край и точка.
Както бебето от корема на майката отива във външния свят, или както физическата смърт значи просто преминаване в едно друго състояние - за това тази карта може да значи преминаване на определено нещо от едно в друго състояние
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 20:06

Как се отнася той към теб?

цепя на 4 чаши

1 – мислите му - Висшата Жрица - май мисли, че аз съм жената
2 – чувствата - Рицар Пентакли - стабилни, показва търпение
3 – какво ще показва - 10 жезли - той вече го показва - ситуацията му тежи и иска развитие или поне яснота
4 и 5 – какво ще иска от теб - Крал жезли, 10 мечове - тук се затруднявам
6 и 7 – твоята реакция - 8 жезли, 5 чаши - ще съм поласкана от вниманието, но и ще ми отключи една любовна болка
8 – плановете му за теб - 10 чаши - семейство, дом, уют
9 – резултат, близкото бъдеще - Кралица Жезли, доп. 9 пентакли, 6 жезли - тук също се затруднявам...

Кралица Жезли изпадна и докато размесвах картите.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 20:58

Да, Линда, виж как не се сетих за това значение на Светът, щото е последна карта че е край на нещо и начало на друго .... !

Благодаря  Как се отнася 3351190372 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:14

Каланта- вижда те като любима, сериозни чувства, поведението му е да покаже ангажимент към теб независимо от това,че му тежи- 10 ж, иска от теб тотално да му влезеш под кожата, да го накараш много да обича, представя си някаква голяма любовна история, но ти не виждам да отвърнеш на тези вопли или пък..ще отвърнеш, но с нежелание. Близкото бъдеще зависи от теб и това, което ти ще решиш.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Как се отнася Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се отнася   Как се отнася Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се отнася
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: