Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Той - на мушката!

Go down 
+34
linjeri
skarlet_01
sugar6
oliv
Teya
БабаВуна
Violet
ivotania
AlexD
DeTe_Ha_Xaoca
kamikadzegirl
sisulche
magica
Зуки
zvezdichka
Miss Bloom
Blackmoon
Galanthus
Aldemira
linda10
Calantha
Вера
bibibi
Frog
lindaLI
dgakova
Fareq O'Neal
Антония
Старо злато
Shopkata
La la
twilight
Tanya111
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторСъобщение
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 07:28

Пита мъж ,в момента са скарани
ц.6Ж
мисли за него-9П
казва -7М(об)
чувства-Император(об)
иска-6П
ще прави-8Ч(об),КЖ(об)
нейната цел-4Ч,4Ж
Мисли за него,че може да й осигури комфорта от който се нуждае.Като,че ли прикрива доста неща,не е искрена.За чувствата- не знам обърнатия император какво показва...,като че ли не е безразлична,но можеше и да е друга карта тук.Иска помощ,подкрепа,така че това което ще прави е да се върне с подвита опашка.Малко меркантилна история ми се вижда...Вие какво мислите?


Последната промяна е направена от linda10 на Сря Апр 23 2014, 13:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 12:03

Да, много е възможно и за мен да се отнася. Ще дам ОВ. след като го пратя Smile
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 14:21

linda10, аз така, както ги виждам нещата, жената го мисли за егоист и човек, който е свикнал да става на неговата, това и казва за него. По отношение на чувствата е наранена и се опитва да ограничи щетите. Иска спокойствие и хармонични отношения, а при тях явно има доста драма. Ще се опитва да си тръгне от тези отношения, но още й е слаб ангела и не може. Иска й се той да й подаде ръка първи, той да направи жест, твърде вероятно е тя да му отговори реципрочно.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 23 2014, 19:18

Вера,по това което той ми разказа-започнали са връзка,като той я е предупредил да не очаква от него нещо повече от забавление.Минава обаче известно време и тя започва да предявява претенции за деца ,семейство и започва проблема.За това може би виждам в картите известна доза меркантилност,със сигурност има чувства,но и финансовата част ми се струва сериозно застъпена.Може и да греша ,разбира се  мерси 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 09:36

linda10, заради 9 пентакли и 6 пентакли ли мислиш за финансовата част?
Аз по-скоро си мисля, че 9 пентакли е как тя го вижда, какво мисли за него - един вид самостоятелен, стабилен, живеещ в охота човек, който се чувства добре, където е, и си е самодостатъчен. Което се връзва с това, което казваш ти, че я е предупредил да не очаква нещо повече от забавление. 6 пентакли пък е по-скоро жест, единият проси внимание от другия. Просто на мен така ми се струват картите, не знам...

В крайна сметка не е ли това основния проблем във всички връзки? Мъжете все не искат да се обвързват, а жените все бързат за брак и семейство?  усмивка
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 10:19

Да,точно заради тези две карти,но това което казваш,най-вероятно също е вярно.Като според мен двете тълкувания/моето и твоето/ не се изключват взаимно.
И да ,това е основния проблем на връзките.Това,което го оправдава в случая е,че той не се е опитвал да я залъгва.Директно го е казал и то не веднъж.Имал е семейство има и пораснали деца и на този етап не иска това.

 Той - на мушката! - Page 6 99390 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeЧет Апр 24 2014, 12:46

Не само не се изключват, най-вероятно се и допълват. Забелязала съм, че чрез таро хората обикновено с различни думи описват едно и също нещо.
Най-вероятно тя го мисли за егоист, той нея за меркантилна. Така или иначе явно не могат да си дадат един на друг това, от което имат нужда.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСъб Апр 26 2014, 20:59

Ок- Той на Мушката

Цепя на 5 жезли

Сложни, проблемни отношения с много борба на характери в тях.

1.Какво мисли за мен?

Кралица Чаши

Смята ме за човек с дълбоки чувства, добра интуиция, развихрено въображение, може би по-емоционална от необходимото.

2.Какво говори за мен?

Звезда

Хубави неща общо взето.

3.Какво чувства?

8 пентакли

Чувства, че има да учи...

4.Какво иска?

Рицар Жезли

Предизвикателство, приключения, емоции, удоволствия...

5, 6 Какво ще направи?

3 чаши, 8 жезли

Възможно е да премине в "атака", да ухажва някого. Не твърдя, че мен.

7, 8 Неговата цел?

6 мечове, 9 чаши

Да не мисли за проблемите и неприятностите. Да намери някакво тихо пристанище за себе си. Да срещне човек, когото да обича.
Върнете се в началото Go down
sisulche
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 18
Join date : 27.04.2014

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 01:21

Здравейте, от скоро се занимавам с карти Таро и ми е много интересно да чета тук. Все още обаче нямам смелост да се включа в тълкуването и подредбите във форума. някой от вас има ли желание да ми хвърли такава подредба, на мен и на парт.ми?
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeНед Апр 27 2014, 20:36

Linda10 написа:
Ето две подредби ,за отношението на мъж към две различни жени-
ц.9Ч
какво мисли-Кралица чаши
какво казва-Крал меч(об)
какво чувства-Влюбените
какво иска-Паж Жезли(об)
ще прави-7П(об);РЧ
какво цели-Свят(об);2Ч

и за другата:
ц.РМеч
мисли-Смърт
казва-Крал Жезли
чувства-10П (об)
иска-Дявол(об)
ще прави-Император(об);Сила+Звезда
цели-2Жезли;8пентакли(об)
 

Антония написа:
Линда10,ако ти си една от двете жени,по добре помоли някой друг да ти тегли карти.Прекалено категорични са ми тези подредби,някак черно-бели,което е почти невъзможно да се случи в живота.


Ами тук картите си отразиха действителната ситуация.Поне за сега,настроенията са точно такива,макар и аз да бях сигурна,че картите са проективни  мерси 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 30 2014, 05:22

Той на мушката:
2 подредби за моя  бивш и отношението му към мен и новата му приятелка  Той - на мушката! - Page 6 3311952119  Twisted Evil 

Какво мисли за мен? - РЧ
Какво казва за мен? - Колесница
Какво чувства? - 8м
Какво иска? - ДЖ
Какво ще прави? - АМ, ДП
Какво цели? 7ж  и 10ж


Какво мисли за нея? - Отшелник
Какво казва за нея? - 2ч
Какво чувства? 9м
Какво иска? 9ч
Какво ще прави? АМ, Справедливост
Какво цели? ДЖ + 2п


Сега коя ли се пада ДЖ и коя ДП Той - на мушката! - Page 6 283610114  Той - на мушката! - Page 6 826247 

Какво мисли за мен, че съм романтична, влюбена, творческа, чувствена. Може би мисли, че все още има чувства към мен.
Казва, че само му се карам и го нервирам, че не спирам да си държа на своето.
Има притеснения страхове и сам е решил да подтика чувствата си и си поставя бариери и ограничения.
Какво иска? ДЖ - не ми е явно
Нито какво ще направи ? АМ ДП
Дали се отнасят двете неща за мен или едното е за нея Той - на мушката! - Page 6 302820 
Цели да покаже, че той е прав, да отстоява това което си е решил, да поеме отговорност и да ми помогне.


Мисли, че трябва да остане сам, за да реши какво да прави. Той - на мушката! - Page 6 302820 
Казва, че иска да е с нея, че я обича и тя е неговата половинка.
Но дълбоко в себе си се чувства много нещастен и виновен.
И иска любов и щастие.
Ще вземе справедливо и разумно решение.
Какво цели ? ДЖ +2п тук пак се чудя някой да помага  Той - на мушката! - Page 6 302820  
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeПон Май 26 2014, 13:01

Моята подредба е:
1-справедливостта
2-Отшелникът
3- Рицар чаши
4-3 пентакли
5-магът
6-2 мечове
7-4 мечове
8-2 пентакли
Какво ще кажете
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 21:38

1- мисли за мен- 8 жезли о.
2- казва- Висша ж о.
3- чувства- 7 меча о.
4- иска- Имп-р о.

5,6- ще направи Свят + Сила о.
7,8- цел- 7ж о. + асо п
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 21:58

Мисли, че си доста настъпателна, казва че не те разбира, чувства, че сякаш му се изплъзваш, иска да контролира (теб или ситуацията) но се побърква, че не може. Ще се опита да играе по твоите правила сякаш. Цел... много ми е трудно тук...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 22:17

аз от 1 до 4 виждам само сексуално желание показно с различни карти...а по другите мисля, че ще се срещаме, човека вижда потенциал някак си занапред...с това асо п
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeВто Юли 15 2014, 22:29

А 7-те жезли, там ми дойде затруднението... не съм много навътре със сексуалното желание и това кои карти го показват, честно казано... за това забих на друга посока Smile  Той - на мушката! - Page 6 99390 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 09:34

8 жезли об.- заклещване, може да покаже полов акт
обърната ВЖ- плътската любов, голямата страст
7 меча прави обърнати- секс показват често в питания за лични неща
обърнат император- това е когато на мъжа му текат лиги от устата по жена

7 ж об. е когато успяваш да предолееш нещо и да се успокоиш. За мачовете тази карта излизаше при отбори които печелят

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 18:47

Според мен иска да сте любовници и свят+ сила о. може би това показва, че ще има хубав секс. Иска да преодолее стара връзка чрез теб 7ж об + ап показват преодоляването на старата връзка и започване на нещо ново. 8ж об обикновено са и застой и нещата не вървят. Мисия, че плановете които си прави са главно сексуални. Привличаш го, но няма я духовната близост, което го показва об. Жрица. Остава само копнеж, привличане и нещо материално, също един вид любовница или 2-рата жена за него.

Сила обърната или права си е все показва секс, даже при права може да го има желанието, но да не го осъществиш, докато обърната се оставяш на страстта. Свят може би точно означава, че ще ти хареса много, обаче и че той ще си мисли главно за себе си, един вид си е самодостатъчен, както и някаква отдалеченост между вас. Всеки си остава емоционално в собствения си свят.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСря Юли 16 2014, 20:03

съгласна съм - само без визията за обърната жрица, която за мен е изключително любовна. Тя е реализираната любов на този свят- човешкия. Това е най- пленителната женска карта, в обърнато положение опознала дебрите на любовта- от най- нишите до най- висшите октави
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeЧет Юли 17 2014, 15:42

Ами тази обърната жрица тук обаче други значения има според мен, различни от тези които описваш.

Направих и аз тази подредба

1 9ж
2 9ч
3 6п об
4 Маг
5 АП 6 9п
7 КП 8 Жрец

Общо взето мисли да бъде предпазлив и дистанциран, казва за мен, че му е приятно с мен, че се чувства добре в моята компания, чувства приятелство и това, че не може да ми даде това което искам, иска да наложи собствената си воля, да манипулира, лъже само и само да постигне целта си.
Ще даде нов шанс на отношенията ни но явно от приятелска гледна точка и така както на него му е угодно, ако аз се съглася.
Цели да постигне нова което си е наумил и да запази духовна близост с мен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 18 2014, 09:01

много 9ки насъбрани- не е леко положението
Не мисля дори че олкова мисли или говори за теб тъй като при 9-ките енергията е концентрирана в АЗ-а
на чувствата обърнати 6 пентакли- любвни чувства не, но някакви съжаления за загуба.

Следващите карти показват, че не всичко е приключило окончателно...но може въобще да няма развитие в близко бъдеще
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСъб Юли 19 2014, 06:33

Ами на мен 9п винаги ми е изглеждала като егоистична карта, добре си си сам и мислиш главно за себе си. 9ж мисли да ме държи на дистанция и да не ме допуска така близо до себе си като преди. Той сам ми го каза. 9ч мисли, че съм влюбена в него, че съм му приятна, но прекалявам с вниманието, че чак му се виждам досадна. 6поб е ясна.... не може да ми даде това което искам. Маг иска да наложи своето, пак егоистично проявление, а и не само тази карта постояно се пада за него, понеже той отговаря на описанието й магнетичен, обаятелен, но мислещ главно за себе си, непостоянен, идва и си отива и така на приливи и отливи. За оставалите неща Жреца описва винаги при мен когато някой е загрижен и мил с теб, но само като приятел. КП също иска да е все неговто.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 23:23

Пак за съпрузите. Какво е отношението му към нея. Пояснявам, че има намерение да започва нов живот с друга жена.

Мисли 10п
Казва: Справедливост
Чувства; Кула
Иска : АМ
Какво ще направи: АП, 2П
Цели : 2ч, 10ч
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeНед Авг 10 2014, 23:53

Blackmoon,

Мисли, че: Занимават го сериозно битовите, финансовите моменти на предстоящата раздяла. Както и отношението на роднините и близките. Ще запази ли репутацията си? Мисли също, че раздялата с настоящата съпруга е добре да се уреди по възможност без излишни емоции и да остане опцията "взаимно уважение"

Казва че: Нещата е по-добре да приключат справедливо, опитва се да постъпи честно.

Чувства, че: Бракът е рухнал и нищо не може да се направи.

Иска: Окончателно уреждане на ситуацията, включително юридически. Няма да протака.

Това, което ще направи: Ще инвестира средства в проект или в някаква покупка. Ще урежда финансовите въпроси на първо време. Ще отиде на лекар. Ще въвежда делата си в ред и вероятно ще предприеме някои ключови промени.

Цели: Подписване на договори и търсене на помирение с настоящата. Като под помирение НЕ търси подновяване на любовта, а по-скоро създаване на нормална атмосфера за уреждане на нещата максимално безболезнено. Има желание за хармонични нови отношения и иска да се наслаждава на любовта, без нещо да му виси на шията като товар.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeПон Авг 11 2014, 04:29

Съгласна съм с теб, само за лекаря не знам как го реши?
Но според мен ще направи някакъв мил жест към жена си от финансова гледна точка. Обаче тези 2п ми говорят като двойна игра, лъжи и жонглиране. Или казано с други думи иска "хем вълкът да е сит хем агнето цяло"
Иначе 2ч е връзката му с новата жена, която иска да е романтична и хармонична, а 10ч жена му с която иска да се разберат и да има мир и хармония, като между хора, които имат толкова общо зад гърба си. На мен 10ч ми е показвала в живота, когато някой държи на теб, но като на близък човек без романтични чувства, докато 2ч е една двойка вече или човек в който си влюбен.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeПон Авг 11 2014, 06:43

А П - Грижи за физическото здраве.
Лекар не толкова като неотложна необходимост, по-скоро като "обръщам си внимание, ако имам някакви болежки, да не се усложнят".

Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitimeСъб Авг 16 2014, 23:13


1 - Какво мисли за мен?-6 мечове
2 - Какво казва за мен?-5 чаши
3 - Какво чувства?-5 мечове
4 - Какво иска?-рицар пентакли
5,6 - Какво ще прави?-крал мечове-5 жезли
7,8 - Неговата цел?-10 жезли/рицар чаши
Цепя на 2 жезли
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Той - на мушката! - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Той - на мушката!   Той - на мушката! - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Той - на мушката!
Върнете се в началото 
Страница 6 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: