Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интерпретиране на намеренията

Go down 
+34
Антония
oliv
БабаВуна
Violet
Teya
ivelina13
sugar6
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
zvezdichka
ivaivanova79
Moira
kamikadzegirl
Calantha
Blackmoon
CaPuHa
Galanthus
linda10
Зуки
YsDiD
Persefona
Reni
VEnera
lindaLI
Iva78
Frog
magica
dgakova
krisiqhua
La la
Старо злато
twilight
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 00:40

Я сега да видим и този хубавец какво иска Интерпретиране на намеренията - Page 2 826247


1. Какво очаква партньора - 8 Меча - мда, нормално е да очаква враждебност от моя страна
2. Какво не очаква - 6 Меча - не очаква да се загърбят предишните отношения (а те не останаха добри)
3. Какво иска - Императрицата - ясно :sm38.gif:
4. Какво не иска - Жрицата - безбрачие ? Или е разбрал с какво се занимавам ....
5. На какво се надява - Рицар Жезли - на авантюра ?
6. От какво се бои - Рицар Пентакли - да покаже чувства и да постави начало на стабилна връзка ?
7. Какво има намерение да прави - Справедливост - да поговорим и да се разберем ?
8. Какво няма да направи - Сила - да ме притисне, може би да изчака удобен момент или действие от моя страна ?
0. ??? - Паж Чаши - и ако това е краен резултат от цялата подредба, намеренията му са, да започне някаква лека връзка или авантюра , която евентуално да прерастне в сериозна връзка заради Императрицата ?


Маджика, и аз като теб се чудя нулата за какво е, но по-скоро може да е изход, щото е последна, най-отдолу, но знам ли това дъно какво означава? Пък и никой не казва ....
Освен това 9 Пентакли в твоята подредба ми говори че неговите намерения в момента са да се въздържи.
И ти с коя колода гледаш? Щото има леки разлики, особено в дворцовите карти с Търсещия
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 10:55

dgakova написа:
но знам ли това дъно какво означава?

Това е най-долната карта от тестето ! само по тази подредба не знам какво означава иначе е усещането на човек като емоция, като състояние от всичко останало, но така е при три карти, а при тази подредба може и друго да е.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 11:16

Това е интерпретация на неговите или нейните намерения, значи трябва да е дъното на неговите или нейните емоции и желания. Значи горе-долу правилно съм го разбрала - в дъното на неговите намерения при Маджика е да се въздържи в момента, но като цяло иска връзка по утъпкани пътища, и да осъществи проектите си. А при мен - нова лека незадължаваща връзка - Паж Чаши, може би като авантюра - Рицар Жезли с цел да прерастне в сериозна връзка заради Императрицата.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 17 2013, 11:54

Абе като гледам в една друга част на форума как включвате Императрицата в много секс, дали не съм се объркала в крайния резултат?
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 25 2013, 21:04

Какви намерения има мъж спрямо мен
0.
Интерпретиране на намеренията - Page 2 930122861 Хъм това неговите чувства или моите са?Аз определено не се чувствам наранена...
1. Интерпретиране на намеренията - Page 2 528937173 Започвам да си мисля, че всички мъже ги интересува само едно...
2. Интерпретиране на намеренията - Page 2 145187631 Не очаква да го нараня или да съм безчувствена
3. Интерпретиране на намеренията - Page 2 939789221 Иска да му се даде шанс да започне ново начало Интерпретиране на намеренията - Page 2 528869
4. Интерпретиране на намеренията - Page 2 696988094 Тук вече съм в чуденка. Не иска нещата да се придивижват бавно?
5. Интерпретиране на намеренията - Page 2 822085761 Е тук поне показва чувства, надява се на нежни и трайни отношения.
6. Интерпретиране на намеренията - Page 2 107403243 Страхува се че нещата са в застой или че може да го отблъсна
7. Интерпретиране на намеренията - Page 2 567344258 Ще флиртува, ще се опита да започне отношенията от нулата.
8. Интерпретиране на намеренията - Page 2 978586219 хм, определено няма да бездейства
Ще се радвам изключително много да чуя вашите мнения Интерпретиране на намеренията - Page 2 99390
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 22:09

охооо- сега видях, че си писала тук!

Така...това, че цепиш на 3м не ми харесва, но понеже това са неговите намерения- може да кажем, че този човек е в тежко емоционално състояние, може да се чувства отблъснат и в безизходица.

Какви са картите на пътя му- Дявол,ПП,6ч, Глупак- те са ти най- важните. Очаква отношения с теб и плътски удоволствия, НО не само- заради ПП. Надява се това да не разруши хармонията между вас и добрите отношения от преди. Нов човек ли е в интимен план?Не му се сърди, ако в началото действа не винаги адекватно. Той явно се тресе от емоции и много го изживява..по тази 3м на дъното...миличкия- може и много да ревнува- не му е леко. Виждаш ли тук Глупака какво прави- затваря очите и скача- да става каквото ще!- така ще постъпи и той. Ще направи нещо с теб, което не е правил преди. Но това- само ако говорим за НОВ човек в интимен план...ако е със съществуващ партньор Глупака може да означава и отдалечаване един от друг.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Мар 04 2013, 10:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeНед Мар 03 2013, 23:07

Линда много ти благодаря Интерпретиране на намеренията - Page 2 156215 Да това е нов човек в интимен план, господинът който се "пържи в ада" от предната тема, но го познавам от поне две години. Само че този интерес забелязах чак сега.
Върнете се в началото Go down
VEnera
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 05.01.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 22 2013, 21:10

Здравейте, acute направих подредбата за намарение за един мъж, с който сме на етап свалка, но се страхувам, че е изгубил интерес. Ето какво се получи:
1. Какво очаква - Слънцето
2. Какво не очаква - 3 жезли
3. Какво иска - Колесницата
4. Какво не иска - Мага
5. На какво се надява - 6 жезли
6. От какво се бои - кралица пентакли
7. Какво има намерение да прави - Любовниците
8. Какво няма да направи - 7 жезли
0 - Папата
Това което
Как ще развият нещата според вас, има ли още интерес към мен?.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 22 2013, 21:24

Aз мисля, че секс като цяло не би отказал, подходящи сте, но не мисля, че има по- сериозни планове...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
VEnera
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 05.01.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Апр 23 2013, 12:14

И според мен картите показват, че не иска да положи никакви усилия, няма планове, просто ще чака да види какво аз ще предприема.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeСря Май 01 2013, 00:01

Да не остана назад и аз направих тази подредба Smile

0. Дъното- Луна- пасивност,предполагам
1. Какво очаква партньора- 6М - очаква да замина (предполагам буквално,защото това му казах,че възнамерявам)
2. Какво не очаква - Тук изтегих 2 карти - бяха залепнали - Рицар Чаши и Кулата
3. Какво иска- 3 Мечове- да ми разбие сърцето. Бях чела във форума,че когато се падне 3М ,можеш да изтеглиш 3 карти-хм,изтеглих Смъртта,10 Чаши и Крал Чаши-
4. Какво не иска- Отшелникът
5. На какво се надява- 4 Пентакли
6. От какво се бои- Императорът
7. Какво има намерение да направи- Силата
8. Какво няма да направи- Кралица Чаши

И от 4 надолу нещо не схващам...Help!
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeСря Май 01 2013, 08:43

Reni написа:
Да не остана назад и аз направих тази подредба

0. Дъното- Луна- пасивност,предполагам
1. Какво очаква партньора- 6М - очаква да замина (предполагам буквално,защото това му казах,че възнамерявам)
2. Какво не очаква - Тук изтегих 2 карти - бяха залепнали - Рицар Чаши и Кулата - Не очаква че ще го оставиш
3. Какво иска- 3 Мечове- да ми разбие сърцето. Бях чела във форума,че когато се падне 3М ,можеш да изтеглиш 3 карти-хм,изтеглих Смъртта,10 Чаши и Крал Чаши-
Ами май си иска свободата... и като погледнем предните карти очевидно не очаква скоро това да се случи
4. Какво не иска- Отшелникът - не иска да стои настрана от живота, иска да е в него, не знам на колко години е този човек, но сякаш е някакъв буен 25 годишен мъж, който иска да опита всичко, което животът може да му предложи.
5. На какво се надява- 4 Пентакли - Предполагам, че тук не става дума за продължаване на ситуацията такава, каквато е.
6. От какво се бои- Императорът - има ли някой твой близък мъж, който да е в час с вашите отношения - брат, баща
7. Какво има намерение да направи- Силата Тук тази карта ми е абсолютно никаква. Има намерение да стои и да гледа какво се случва
8. Какво няма да направи- Кралица Чаши няма да те направи любима жена

Рени, гледах и другите подредби, струва ми се че е време да се огледаш около себе си и да потърсиш човека, който те заслужава. По картите които излизат аз виждам един неуравновесен мъж който явно не знае какво иска. И по дявола от другата подредба подозирам че секса е едно от нещата, които ви свързват. мерси Това е само моят поглед, може и да не съм права..... Интерпретиране на намеренията - Page 2 531608
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeСря Май 01 2013, 09:43

Благодаря,Frog! Доста на място са казани нещата...
Този Император в последно време все ми излиза, има такъв човек да,но не мисля,че се бои от него... По-вероятно е да се бои самата аз да не стана "Императорът" или т.е нещо повече от него... Така си мисля, защото в подредба от 3 карти за развитие на отношения ми излезе - Асо Ч, Отшелникът и Императорът...
А относно 4П на 5 позиция- може и да се надява ситуацията да остане такава,каквато е,защото му е доста изгодна... И да,ще прояви характер и твърдост и няма да ме потърси,или пише...
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeСря Юли 17 2013, 21:51

Направих тази подредба за намеренията на Х. спрямо моята приятелка:
0.Кралица П
1. Какво очаква партньора-Смъртта
2. Какво не очаква - Луната
3. Какво иска - 5Ж
4. Какво не иска- Крал Ж
5.На какво се надява- 3М
6. От какво се бои- 7Ч
7. Какво има намерение да направи - Императрицата
8.Какво няма да направи - Паж Ж
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 10:44

Рени, те били ли са гаджета преди- този мъж иска да се върне в живота на приятелката ти, но без да има сериозен и директен ангажимент към нея. Има ли друга жена в живота му- официална половинка?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 10 2013, 12:15

Рени написа:
Направих тази подредба за намеренията на Х. спрямо моята приятелка:
0.Кралица П
1. Какво очаква партньора-Смъртта
2. Какво не очаква - Луната
3. Какво иска - 5Ж
4. Какво не иска- Крал Ж
5.На какво се надява- 3М
6. От какво се бои- 7Ч
7. Какво има намерение да направи - Императрицата
8.Какво няма да направи - Паж Ж

Този човек ще бъде много директен-няма нужда от подредби.Той няма тайни намерения-каквото прави като действия това е.Да не търси под вола теле.Този човек няма скрити намерения към нея.Вероятно е женен за друга жена или силно свързан с друга жена.Не обича неясни и мъгляви неща, няма да търпи игрички и да му се прави театър, нищо неясно няма при него.Той показва недвусмислено отношението си и тълкуванията биха били само фантазия на приятелката ти, но далеч от реалността.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 13 2013, 00:52


Дъно Дама пентакли

1- какво очаква- 10 меча - гледа песимистично на цялата история, нещо прекалено трудно и изтощително
2- какво не очаква- 6 жезли- не очаква обаче да загуби
3- какво иска- 3 чаши- иска неангаже отношения
4- какво не- Императрица- нищо сериозно
5- надежди- Колело- всичко да се нареди от самосебе си
6- страхове- Луна- има всичките страхове на света
7- ще направи- 6 пентакли - не смята да си дава зор
8- няма да направи - 2 м- няма да стои безучастен...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 18:53

0- 7Ж -
1- колесница - напредък?
2-РП
3-ПП
4-ДЧ
5-4М
6-Светът?
7-Колелото на съдбата
8-Какво няма да направи

LITTLE HELP HERE PLEASE XX
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 20:43

Ysdid коя е последната карта?
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 20:55

sedmica jezli e nulevata Iva
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 21:06

а 8та карта коя? Липсва - 8та карта от подредбата..
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 21:12

Да и аз това питах. А иначе според мен човека е объркан, сякаш иска да се придвижват нещата, но същевременно го е страх от влюбване и обвързване. Иска спокойствие за да преосмисли всичко.
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 21:13

oh sorry momicheta :D:D:D Dama Pentakli
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 21:15

ama nie sme obvyrzani ot poveche ot godina i polovina , jivqhme zaedno polovin godina no az se premestih na 5 min ot nego zaradi rabotata mi tai kato mi se nalaga da jiveq sas semeistvoto pri koeto rabotq , inache v momenta ne moga da razbera toi kak se 4uvstva ot fakta 4e az se premestih i dali spored tazi podredba ima namerenie za seriozni neshta (godej,brak,premestvane zaedno) eventualno. Blagodarq vi mnogo xx
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 11:02

мерси 


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Дек 01 2013, 23:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 12:55

хм, за сега по подредбата на YsDiD- бърз отговор на нейния въпрос няма.
тук с тези карти май става дума за характер,поведение,виждане на ситуациите.
сигурно тази моментна раздяла носи някакви милси у него-4м
но всичко е в нормите,бавен и муден на решения.
обаче късмета ,съдбата ще се намесят за теб.
за мен винаги в твоите карти се появява нещо ново,какво е не мога да знам,но нещо ново ти предстои,какво е кога е-не знам.
изглежда ситуацията и мечтите малко се разминават,и те обърква мерси Интерпретиране на намеренията - Page 2 99390 

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 09:48

Ето и моите карти по тази подреба: цепя на Жрицата
1.Какво очаква- Смърт
2.Какво не очаква-6 чаши
3.какво иска-8 пентакли
4.какво не иска-9меча
5.на какво се надява-Кралица Жезли
6.от какво се бои-4 меча
7.какво ще направи-7пентакли
8.няма да направи -Кулата
Разбирам,че иска промяна.Може би не иска тези отношения да останат в миналото/тука не съм много сигурна,дали на тълкувам както ми се иска/.Общо взето неяснотите са ми за Кралица Жезли и всичките пентакли.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интерпретиране на намеренията - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интерпретиране на намеренията
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: