Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интерпретиране на намеренията

Go down 
+34
Антония
oliv
БабаВуна
Violet
Teya
ivelina13
sugar6
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
zvezdichka
ivaivanova79
Moira
kamikadzegirl
Calantha
Blackmoon
CaPuHa
Galanthus
linda10
Зуки
YsDiD
Persefona
Reni
VEnera
lindaLI
Iva78
Frog
magica
dgakova
krisiqhua
La la
Старо злато
twilight
Admin
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 13:52

Оххх,не знам.В главата ми е каша и не мога да мисля трезво.На този етап не съм готова да простя,камо ли да се боря.Тежко ми е,ще изчакам да попреминат страстите и тогава ще го мисля на по-бистра глава.
Не знам как да ти благодаря вече Smile
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 14:15

Ето подредбата и на една приятелка -

дъно-6П
1.очаква-5Ж
2.не очаква-Колелото на съдбата
3.иска-АП
4.не иска-7П
5.надява се-6Ч
6.бои се -Император
7.мисли да прави-АМ
8.няма да направи-Кралица Чаши
Какво означава 5Ж на първа-може би очква да се бори за него,не вярвам да очаква сканадли?
И това Колело и страх от Императора???
Асото меч на намеренията му,дали не означава,че ще реже и тя няма да е Кралицата чаши?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 14:18

Човека иска изясняване на някаква ситуация и логични обяснения, иска конструктивен диалог- не водене на монолози и обидени моми.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 14:25

Да,тя малко сърдита го играе Smile
Линда  мерси 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 23:47

Тази подредба за какъв интервал от време я гледате? Кога най-рано е удачно да тегля отново? мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 10 2013, 23:54

ами поне 2-3 месеца е добре да са минали
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 08 2014, 00:53

Здравейте,

цепя на крал на мечовете

0. Дъното-гледаме долната карта на колодата. - страшния съд
1. Какво очаква партньора. - кралица на мечовете
2. Какво не очаква - принцеса на мечовете
3. Какво иска - 2 пентакли
4. Какво не иска - крал на жезлите
5. На какво се надява - 7 мечове
6. От какво се бои - 2 жезли
7. Какво намерен да прави - 9 пентакли
8. Какво няма да направи - 7 пентакли

ПС: по-късно ще напиша и моето мнение по картите
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 01:41

Ето какво ми се падна на мен; Вижте аз как тълкувам картите и кажете какво е вашето мнение, дали съм ги разбрала правилно?
0. Дъното-гледаме долната карта на колодата. - 9ж
чувства се наранен от предишни конфликти, заради това е предпазлив и дистанциран. Страхува се да не бъде наранен отново.Смята, че трябва да отстоява позицията си, да е силен и да се отбранява.Поставил е бариери, защото не иска да изпитва отново болката.
1. Какво очаква партньора. - императрица
Очаква да бъда мила, грижовна, нежна, романтична, чувствителна. Да бъда специална жена за него. Да съм привлекателна, женствена.
2. Какво не очаква - 9 П. об
Не очаква, че може да ме изгуби и затова не ме оценява.
3. Какво иска - Луна
Иска да ме излъже за нещо или да скрие нещо от мен.
4. Какво не иска - 2м
Не иска да загуби баланс. Не иска да взима решение. Не иска да приключи всичко, но не иска и да прави компромис. Намира се в патова ситуация.
5. На какво се надява - ПП
Надява да получи добри новини. Да има положително развитие. Или да получи някакъв подарък от  мен?!
6. От какво се бои - ПМ
Бои се от конфликти, неразбирателство, критика или от това да не разкрия какво крие.
7. Какво има намерение да прави - 5ж
Има намерение да води спорове, с които да покаже, че той е прав. Също да се държи грубо. Да се налага.
8. Какво няма да направи - 6ч -обърната
Няма да възстанови миналите ни отношения и да бъдат нещата такива, каквито бяха.
изпадна РЧ
Въпреки всичко има някакви романтични чувства, които обаче ги крие и отхвърля.
Интерпретиране на намеренията - Page 3 1uLRYaRAF9i8FrZ8DtSH3l
[url=http://editor.mantike.pro/]Интерпретиране на намеренията - Page 3 Editor50x15
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 02:50

много е объркан все още...не знам с човека скарани ли сте, заедно ли сте..но ще бъдете заедно, иска да е с теб.Но нещата няма да се случат по лесния начин
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 09 2014, 03:13

ПП си е среща - иска да се видите. Не иска да загърби миналото с носталгия и да скъса с хубавите моменти, които сте имали. Но му е трудно в момента, опитва се да си подреди нещата в главата, а му се губят елементи и не може, и не може. Дали един спор би извадил наяве нещо или той така си мисли.мерси
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 19:01

Eто я и подредбата за намерения:
Какви са намеренията му към мен ?

Дъно / Нулева карта/ - 10 чаши
1 -Рицар жезли
2- Император
3- Кула
4- 9 мечове
5- Кралица мечове
6- 4 пентакли
7- 9 жезли
8- Крал пентакли
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 28 2014, 20:58

Как то ти казах човекът по-скоро  иска приятелство или неангажиращи отношения.
РЖ показва, че иска силни страстни преживявания. Не очаква стабилна и сигурна връзка, която да е скучна и монотонна, иска предизвикателства авантюри и секс. Иска или бурен секс или просто да се разделите. Но не иска да те наранява. Не иска да драматизираш и да го обвиняваш. Надява си да действаш разумно, смело и решително, а не да се впускаш в разни чувства и драми. Бои се, че няма да искаш да се откажеш от него, ще искаш да го задържиш, ще ревнуваш, ще искаш да го притежаваш и ограничаваш. Има намерение да се държи на дистанция, да бъде предпазлив и да си отстоява това което иска. Няма намерение да инвестира в сериозни отношения и да даде нещо от себе си.

Според мен като обобщя и от предните ти карти  или ще имате някакви неангажиращи отношения през април или приятелство.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 00:34

Магика, исках да те попитам този мъж да не би да е обвързан,да има семейство?
0. Дъното-10Ч
1. Какво очаква партньора- РЖ - Очаква авантюра, нищо ангажиращо.
2. Какво не очаква - Император - Не очаква нищо сериозно,нито да спазва думата си,нито да спазва обещания. Не иска да взема крайни решения.
3. Какво иска - Кула - Както Блекмуун казва - или секс,или раздяла. Иска нещо ново и различно,да срине досегашния ред на нещата.
4. Какво не иска - 9М - Не иска излишни драми.
5. На какво се надява - ДМ - Надява се да си хладнокръвна,да мислиш трезво и логично,да нямаш чувства. Може да се надява и ти да действаш,да поемеш нещата в свои ръце...
6. От какво се бои - 4П - Бои се от ревност и вкопчване.
7. Какво има намерение да направи - 9Ж - Вероятно ще се отдръпне, на този етап.
8. Какво няма да направи - КП
Не иска той да определя развитието на тази връзка,нито има желание да влага в нея. Да не би той да е по-голям от теб?

Така,като гледам, мнението ми се припокрива с това на Блекмуун.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 04:16

Много добре сте преценили и двете нещата.

По-малък е от мен, няма семейство, живее в чужбина...Много са аргументите, че нещата нямат бъдеще. Аз се вкопчих в емоцията, която се получи в началото, защото беше прекалено силна и всеобхватна на много нива...Влюбих се. А там раз, праз, след няколко дена "каквото било-било"

Той не е глупак и осъзнава, че ме наранява. Не го иска. Иска да постъпи "правилно", но правилно по неговия начин означава и вълкът сит, и агнето цяло...Та ако може хем аз да нямам чувства и нищо да не искам, хем да има някакви отношения - и точно това някакви отношения ми обърква картинката отвсякъде.

Болезненото за мен е именно това
"Не иска да взема крайни решения." Ако имах сили, щях да ги взема аз и то много категорично. Но нямам. И се разкъсвам. Щеше да е по-лесно той да ги вземе...Да ме разкара в прав текст, а не да ме залива непрекъснато със студена вода всеки път напоследък.

Явно няма да стане...
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 04:45

Ами повечето мъже така правят казват "да си останем само приятели" или "да имаме някакви отношения", но в крайна сметка това е едно клише, уж да не нараняваш някой, ама го нараняваш повече понеже му даваш напразни надежди, които не можеш после да оправдаеш. Така решението го вземи ти или да го разкараш или да се задоволиш с несериозни отношения, понеже той явно друго не може да ти даде.   Успех мерси 
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 05:20

То ми е тръгнало явно тая нощ да питам Таро...ще направя още няколко подредби по въпроса.

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 14:53

Момичета,един мъж,с когото имахме отношения,случайно ме потърси- какви са намеренията му:

0.Дъно-Дявол
1.Какво очаква- АЧ
2.Какво не очаква- Умереност
3. Какво иска- Силата
4.Не иска-Колесница
5.Надява се-
6. Бои се - Справедливост
7. Мисли да прави-Жрец
8. Няма да направи-Крал М

Какво мислите вие? Според мен няма смисъл да се занимавам....
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 16:18

Ами като цяло иска секс и нещо да те залъгва.
Очаква ти отново да се влюбиш в него. Да поднови връзката ви.
Не очаква да си сдържана. На него не му се чака и няма търпение.
Иска страсти, секс.
Не иска го отбягваш, не иска и да продължите после с някаква връзка.
Надява се да получи това, което иска. Чака да обира плодовете от предишни негови усиля с които те е спечелил. А и посяването на нивата има и друго значение ;)
Бои се от това да е честен и открит, както и от това да не му го върнеш заради предишните му прегрешения към теб.
Мисли да се държи приятелски, грижовно, внимателно.
Няма да вземе крайно решение, да бъде директен и груб, нито много разумен и честен. Явно се опитва с хитрост и внимание да те спечели.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 19:07

Това е- Асо ч Сила 7 п Жрец

Това не е- Умереност, Колесница, Справедливост, Крал М

Тежките карти са там, където трябва. Много ми харесват картите за намеренията му. Да определено иска страсти, харесал му е секса с теб явно, но мисля, че нещата могат да поемат стабилна посока. Всичко обаче трябва да става постепенно и да се заредиш с търпение
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 19:12

На мен ми прилича като да иска реванш за нещо - без значение дали в сексуален аспект или друг... Може би имате нещо незавършено/недовършено с този човек? Но иначе много сексуални карти, иска да те покори безапелационно...Май се страхува, че ще го отрежеш.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 19:29

Аз искам реванш,не той...  Тези отношения са от преди и тогава той постъпи безотговорно...Сега отчасти се повтаря същата ситуация... Sad
Просто не знам какво да правя, харесва ми,но...нещо от вътре ме спира... мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 12:17

Здравейте,

момичета, моля Ви кажете ми вашето мнение по тази наредба. Важно ми е!

Наредбата е за отношения.

ц. на 9 меча

1. Какво очаква партньора. - 5 П
2. Какво не очаква - 7П
3. Какво иска-колелото на съдбата
4. Какво не иска - 6Ч
5. На какво се надява-принц на жезлите
6. От какво се бои-6П
7. Какво намерен да прави -5Ч
8. Какво няма да направи - 10 Ч

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:03

Марина, в последните ти подредби появявали ли са се 9М или Луна? Питам,защото виждам,че цепиш на 9М.

Очаква проблеми в тези отношения, които не са предизвикани от него. Настроен е песимистично, твърде дълго е очаквал някакво развитие и промяна,но сякаш търпението му се изчерпва. Иска нещо да се случи, да се промени в тези отношения,не иска да са,както преди. Надява се да замине,може би, да се отдръпне - ако имате уговорка за среща,ще я промени в последния момент. Бои се пръв да направи крачка, бои се и от това,че трябва да влага в тези отношения. Това, което ще направи,няма да те очарова особено, 5Ч си е непоносимото чувство и болка на загуба - имаш нещо на лице,но то не е достатъчно, а какво няма да направи - няма да сбъдне мечтите ти.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:07

Картатата 9 меча показват отчаяние, раЗОчарование.
1. Какво очаква партньора. - 5 П - чувства се отхвърлен и пренебрегнат, разочарование
2. Какво не очаква - 7П - не е очаквал провал, чувства проваляне на отношенията, депресия
3. Какво иска-колелото на съдбата - желание да продължи започнатото, иска да контролира положението
4. Какво не иска - 6Ч - има някаква носталгия за минали моменти. или му пречи от миналото да продължи напред и да се държи добре
5. На какво се надява-принц на жезлите -иска да се премести на ново място, за да продължи напред
6. От какво се бои-6П - според мен се бои да признае, какво е станало в миналото и да потърси помощ от други хора, подкрепа
7. Какво намерен да прави -5Ч - да се затвори в себе си и да се самообвинява
8. Какво няма да направи - 10 Ч - няма да се опита да потърси хармония в отношенията
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:07

Преди време имах Луна мисля, че в наредбите ми, но не съм сигурна по-късно ще потърся
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:34

9М показва напразни страхове и паранои, нереални, безпочвени страхове от рода на "Краят на света е дошъл" и в един момент нещата се оказват други,колкото по-бързо се отърсиш от 9М,толкова по-добре за теб Smile
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitimeЧет Май 15 2014, 13:57

Мислиш, че 9М показва моите страхове?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интерпретиране на намеренията - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интерпретиране на намеренията   Интерпретиране на намеренията - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интерпретиране на намеренията
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: