Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
АвторСъобщение
twilight
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 19:52

Благодаря ви много,момичета. три карти - Page 5 99390

Джема написа:
Срещата по-работа ли?

Не,Джема,не е във връзка с работа. три карти - Page 5 617156 Но сега като се замисля,може покрай работата да стане срещата.Много се обърках в изразяването.Ще посетя близка,където работи и Х.Това ми е мисълта. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 23:17

twilight написа:
.Ще посетя близка,където работи и Х.

Тогава срещата ще се състои, но няма да бъде романтична, ще ви бъде интересно заедно и толкоз.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 23 2012, 08:10

Благодаря ти отново,Джема. мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 27 2012, 08:43

Момичета започнах нова работа усмивка ,на въпроса "добре ли ще е за мен ако работя на това място "?
2 пентакли, 5 чаши , Магът
Как мислите ,защо 5 чаши ми се явява на средна позиция ,дали показва загубата на бизнеса в миналото,или нещо ,което ще се случи в новата работа.Ако описва емоционалното ми състояние ,не съм много съгласна ,не се чувствам депресирана . три карти - Page 5 114321
Хубав ден на всички!
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 27 2012, 09:04

Поздравления и късмет,Реджи. мерси
По картите си мисля,че 5ч показва загубата на бизнес(както казваш и ти),и оттам балансирането и поставянето на ново начало. За мен отговорът е ДА. усмивка
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 27 2012, 15:12

Много се радвам, Redgina!!!
Дано нещата се развиват по най-добрият за теб начин Smile

А подредбата на мен ми говори, че всичко е в твои ръце, от теб зависи дали ще вземеш най-доброто или ще оставиш нещо да ти се пречка :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 27 2012, 15:28

Redji, имах преди време подредби по повод смяна на работа с Магът на последна.Оказа се голям въздух под налягане....Обещания и намерениея много големи ,а в деситвителност нямаха понятие от бизнес.. Пожелавам ти в товя случай Магът да вещае само добър професионализъм. мерси
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПет Апр 27 2012, 18:44

ммммм за Мага не е от много работещите,той е онзи кроткия,мислител,планиращ действията си. Но пък защо да не си на мястото си, щом като всичко ще ти е под ръка в близко време.
Shopkata написа:
Пожелавам ти в товя случай Магът да вещае само добър професионализъм.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСъб Апр 28 2012, 22:05

simonabs написа:
И мен малко ме озадачи 5М. Аз мисля че е чувствен човек но външно показва арогантност обича да печели на всяка цена без да се замисля за последствията. Дори не мисля че осъзнава как точно другите се чувстват. Но е нежен, вечно влюбен може би е под въздействието на майка си. Мечтател
La la написа:
и аз мисля, че е хитрец, а може дори използвач...изглежда тих и мирен, но накрая изиграва всички.
twilight написа:
Присъединявам се към мнението на Ла Ла.
Благодаря ви за коментарите мерси
Когато теглих картите, бях афектирана и се дерзаех именно за нещата, които сте написали. Което ме кара да си мисля, че картите вероятно да са го отразили. blush Доколкото четох, 5М е с единствено негативно значение. Впечатленията ми от този човек са положителни. Обаче, взаимоотношения тип 6П нищо хубаво не носят и накрая наистина се чувстваш като загубилите от 5М...в смисъл, няма бъдеще. Аз се държа максимално приятелски (направо не се трая :sm38.gif:), но приятелство - няма (поне не и по начина, по който го разбирам).

И да има нещо от 5М, то е доста омекотено от двете карти-чаши.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29 2012, 03:57

Благодаря на всички за подкрепата , три карти - Page 5 99390,заплатата не е кой знае какво,но ще мога да си творя на воля....и да общувам с хора на изкуството ,защото е като тип галерия където различни творци оставят нещата си за продаване,и най важното имам Интернет за да мога да ви чета във форума..... :sm38.gif:
Дано 5 чаши да показва един отминаващ период ,2 пентакли преходът ,а Магът
да съм аз ,човек който работи. усмивка
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29 2012, 04:22

simonabs написа:
Galanthus написа:
Изтеглих: 2-ка чаши, Кралица чаши, 5-ца Мечове
Според мен комбинацията отразява твоите емоции породени от този мъж.Ти си привлечена от него ,той те вълнува , но това е видно и за него ,и той би се възползвал от тебе по всякакъв начин ,това ти показва 5 меча ,а не че е лош човек усмивка
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeНед Апр 29 2012, 16:58

Redgina написа:
Дано 5 чаши да показва един отминаващ период ,2 пентакли преходът ,а Магът
да съм аз ,човек който работи.
Така както го каза ме подсети за друго;"Познанието идва ,чрез страданието" т.е. ако в миналото си била 2п ( дребният факир и новобранецът) сега в следствие на 5ч и чрез нея ставаш истински Магус-.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30 2012, 00:24

Redgina, усмивка и аз така смятам, а и то взе да става очевидно. Обективно погледнато хич не говори добре за него. три карти - Page 5 800909
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30 2012, 14:59

Shopkata написа:
Redgina написа:
Дано 5 чаши да показва един отминаващ период ,2 пентакли преходът ,а Магът
да съм аз ,човек който работи.
Така както го каза ме подсети за друго;"Познанието идва ,чрез страданието" т.е. ако в миналото си била 2п ( дребният факир и новобранецът) сега в следствие на 5ч и чрез нея ставаш истински Магус-.

Така по ми харесва... три карти - Page 5 698924
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30 2012, 15:02

Galanthus написа:
Redgina, усмивка и аз така смятам, а и то взе да става очевидно. Обективно погледнато хич не говори добре за него. три карти - Page 5 800909
Повечето мъже биха се възползвали.....факт три карти - Page 5 2582547572
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeПон Апр 30 2012, 20:25

Galanthus написа:
И аз с подобен въпрос - какъв е като човек Х (мъж)? усмивка

Изтеглих: 2-ка чаши, Кралица чаши, 5-ца Мечове

Много опасен за отношения, пази Бог да се влюбиш в такъв човек. Чувствата за него нямат стойност (2Ч+5М), също така и жена която ще го обича (КЧ+5М), защото той върви по неговия си път, където място за любовта няма (квинт-Колесницата 7)
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСря Май 09 2012, 06:55

twilight написа:
Въпросът ми е другата седмица ще осъществя ли контакт с Х?Картите са 3ж-8ж-РП

Момичета,извинявам се за късната обратна връзка. blush Но контактът не се осъществи. три карти - Page 5 396312
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСря Май 09 2012, 09:19

twilight написа:
Но контактът не се осъществи.
Интересно три карти - Page 5 617156
twilight, съжалявам три карти - Page 5 396312
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСря Май 09 2012, 11:36

twilight написа:
3ж-8ж-РП
Момичета ,не знам как е при вас ,но при мен 8 жезли никога не е показвала ,че ще има среща или контакт. Във всички книги пише - тел.разговор ,и-мейл ,или среща ,събития ,които се случват бързо....но уви! А 3-ка жезли си е точно колебание,и когато човек сам си слага бариери,тоест всичко е ясно ,но човека осмисля нещата и не предприема нищо,и накрая с този Рицар пентакли ,дето е най мудния от всички ,картите точно са показали ситуацията ,но друго изтълкувахме.
Може би ще бъдете приятели за в бъдеще,или някакви бизнес отношения ,но имай предвид ,че това е човек ,който много трудно би предприел някаква крачка. усмивка
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСря Май 09 2012, 12:33

Благодаря ви отново. мерси
Реджи,точно тази 8ж ме подведе. три карти - Page 5 402149 Вече ще знам какво да очаквам от нея.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСря Май 09 2012, 13:59

8Ж е твоето нетърпение,бързаш да осъществиш този контакт,но РицарП казва,че няма да стане в периода за който питаш-ще се забави.Нещата ще следват своя ход,ще стане,но след месец два
Цитат :
Реджи,точно тази 8ж ме подведе. Вече ще знам какво да очаквам от нея.
В случая 8Ж не е завършваща карта с какво те подведе?
Цитат :
,но имай предвид ,че това е човек ,който много трудно би предприел някаква крачка.
Напротив...човека е сигурен,въпреки ,че е муден-знае какво иска и преследва целта си
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСря Май 09 2012, 18:21

Zlatna,благодаря ти и на теб! мерси
Не е завършваща тази 8ж,но си помислих,че ще има бързо развитие;и след всичко това ще се положат основите на едни стабилни отношения. Embarassed
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 10 2012, 02:40

twilight, според мен, картите показват, че за да се осъществи контакт, трябва да изчакаш и като един РП да действаш бавно и методично. Т.е. от 8Ж да преминеш в РП. усмивка Няма ли профил в социалните мрежи три карти - Page 5 826247
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeЧет Май 10 2012, 09:00

Galantus,благодаря ти! три карти - Page 5 531608
Няма профил или поне аз не знам. три карти - Page 5 617156
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeСря Май 16 2012, 13:23

Цитат :
Galanthus написа:
Изтеглих: 2-ка чаши, Кралица чаши, 5-ца Мечове
Джема написа:
Много опасен за отношения, пази Бог да се влюбиш в такъв човек. Чувствата за него нямат стойност (2Ч+5М), също така и жена която ще го обича (КЧ+5М), защото той върви по неговия си път, където място за любовта няма (квинт-Колесницата 7)
Давам обратна връзка - има си приятелка, което разбира се не е споменавал Twisted Evil А, всъщност, това е първото нещо, което си помислих като видях картите. Ей, всички се оказахте прави три карти - Page 5 402149 А аз ще излезна навън да си излея гнева...Интуицията не ме излъга и този път, само че аз не я слушам. три карти - Page 5 4007341369 Определено се чувствам като загубилите от 5М. Толкова късно разбрах.
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeВто Май 22 2012, 09:22

Преди няма и месец,бях попитала дали ще започна работа в точно определено предприятие.Картите бяха 4ж-смърт-9ч.Мислех си за ДА,но днес ми се обадиха и казаха,че няма да стане.Евентуално,може би по-нататък. три карти - Page 5 3465299449
Картите ги изтълкувах така:
уговорки и вълнения(4ж),но ще има сериозни промени(смърт) и ще бъда доволна от резултата(9ч).
Защо така се получи?Вие какво мислите? три карти - Page 5 440471
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitimeВто Май 22 2012, 12:00

twilight написа:
артите бяха 4ж-смърт-9ч.Мислех си за ДА,но днес ми се обадиха и казаха,че няма да стане.

twilight, 4Ж си е някаква фирма или работно място, с което трябва да се сбогуваш (Смърт) и ти остават само емоции (9Ч).
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Sponsored content





три карти - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 5 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: