Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
АвторСъобщение
krisiqhua
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 14
Join date : 25.10.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 08:38

Фрог, моето коте обожава едни пръчици с пилешко и със съомга, които му купувам от ДМ. Струват около 3,50 за 8 бр. Просто ги обожава... Защо не опиташ с тях? Може да му харесат.. Smile
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 11:03

Frog, ако е мъжки много често им се запушва пикочния канал ,и спират да уринират
и вследствие на това кръвта се натравя (това го казвам от опит ,не по картите).Обърни внимание дали пишка и колко често. усмивка
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 11:24

Фрог,наличието на Рицар пентакли говори за проблеми с червата,черния дроб или жлезите.Все пак го заведи на лекар.
Пожелавами ти успех!
Дано всичко да се оправи. мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 11:29

За съжаление , аз мисля че е пътник (8 чаши ) котенцето ,като се има предвид и възрастта
три карти - Page 16 396312
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 14:38

Страхотни сте! Благодаря ви за съдействието, момичета. То с тия карти какво да очаква човек....освен ако не са проектирали страховете ми. Надявам се да устиска и този път. Днес му купих специална храна за бъбреците. Нея я яде и то с удоволствие. Иначе цял ден го преследвам със спринцовка с вода. Борим се двамата, но пие и се изпишка, което е добре за него. Зениците му се свиха. А, да, и тревичка си хапна! Старичък си е Реджи, пък и е изцяло домашен котак/сиамец/, от раждането си, но е много спокоен и мил за разлика от събратята му. Криси, това е котка, която не е кусвала мляко през живота си, не го обича, и пилешко месо не обича. Нищо не обича, освен определена гранулирана храна. Още утре ще го заведат на лекар, възможно е наистина проблемът да е с уринирането и така да се трови. Но в момента е добре, припича се на слънцето и си мие лапите, което е добър признак.

обратна връзка благодаря ви за съчувствието и съдействието. За жалост Зуки и Реджи се оказаха прави, а такова беше и моето усещане с този Рицар пентакли. Миличкият отиде в котешкия рай преди четири дни в клиниката. Не успяха да го спасят, нито да разберат от какво си замина, въпреки че правихме консултации с изключителен специалист и въпреки направените три рентгенови снимки, изследвания и ехографии. Знам, че ми съчувствате, но ми е много тежко и предлагам повече да не пишем тук по тази тема. Само ако някой иска съвет и добра клиника, нека ми пише на лични. Още веднъж благодаря на всички, които така мило се отзоваха и коментираха по проблема.


Последната промяна е направена от Frog на Вто Ное 27 2012, 20:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 18:02

преди време и аз имах мъжки котарак, също получи запушване от гранули,лекари,какво ли не и на края си отиде...но при него се усложни защото получи и нещо като парализа в задни крака,мъка....
сега имама персийка, бяло момиченце...това лято бях взела гранула,някаква гръцка...ужас..вет ми каза че ги правят с много соли и нишисте и никаква хранителна калоричност,отрова за живия организъм, котето пиеше неистово вода,пишкаше през пет минути, така зяла седмица...гранулата е изхвърлих,подхванах с булцнчета,вода...и нова гранула...не мога да е причикна на домашна храна... мяучи цял ден и не хапва от манджи и попари...за жалост с тези гранули,ето какви проблеми идват... дори имаше веднъж една , не и понесе на стомаха, тогава също беше много лошо...започнах да е тъпчам с ориз,и смекта...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 18:38

на врмето и аз имах мъжки котарак ,който си замина от сухите храни.Слагат нещо за пристрастряване вътре и те отказват всичко остало.Сега на мацана- само манджа с хляб или пауч с хляб. В квартала вече мишките намаляха ,но и врабчетата. усмивка
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 11 2012, 20:38

Извинявам се, че и аз ще се включа по котешките въпроси, а не карти, но....персийският ни котарак почина по това време точно преди 2 години. Не му давахме суха храна, за да не стане такъв проблем с пишкането,но пък се отложи много зъбен камък по зъбите му, та го упойваха, за да го изчистят. Ветеринарката каза да му даваме от време на време суха храна, за да се прочиствала с нея тази плака от зъбите. Не знам дали от тази суха храна, въпреки че купувах най-скъпата и не давах много, но след 4-5 месеца си отиде. Няма да забравя как всички криеха от мен (защото бях бременна ) докато се прибера от работа и аз нося бонбони да почерпя, че се оправил , а той починал. Така че не знам с тези сухи храни...
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 11:59

--


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 13:19

И според мен са хубави. Показват благоприятен период в живота, финансово стабилен с успехи. .... Жена С май обича сама да прави всичко. Не знам дали рицаря не показва и някоя командировка три карти - Page 16 617156
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 14:16

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 15:47

хубави карти за работа,има развитие,отговор,и вероятно повишение...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeЧет Ное 15 2012, 16:24

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 14:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 17 2012, 13:03

Теглих 3 карти като пояснителни за обърнат Рицар чаши в една подредба и ми се паднаха:

Кралица Жезли
10 пентакли
Жрецът
три карти - Page 16 396312


Последната промяна е направена от Galanthus на Вто Дек 11 2012, 05:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 17 2012, 20:23

Galanthus, какъв е въпроса и дай комбинацията с обърнатия рицар чаши усмивка
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 17 2012, 20:55

Galanthus написа:
Теглих 3 карти като пояснителни за обърнат Рицар чаши в една подредба и ми се паднаха:

Кралица Жезли
10 пентакли
Жрецът

Права е Реджи, висят във въздуха тия карти. Иначе бих казала, че отбелязват материално и душевно богатство около Кралицата жезли /ако е човек/ - креативна жена с неизчерпаема енергия да пътува, да се забавлява, вдъхновение за семейството и приятелите си./ Но тъй като 10-ката е финал на един цикъл, значи следва нов такъв. Не е задължително да е с катаклизми или неприятности. Просто работата е свършена и се захваща нова. Жрецът отбелязва хармонията в общността, традициите и вярата. Той е по-скоро стожерът на общността, центърът - учител, съветник, терапевт.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 18 2012, 07:54

Интересна комбинация от пажове.въпроса е към младеж защо е затрил фейса си...младоста има такива въпроси...
Паж чаши - паж меч - паж пентакъл.


Имах съмнение от картите за некрасиви публикации.
И реших да тегля ище една,следващата карта по ред,хм дали няма да е фругия паж
Не,изтеглих двве слепени , 10пентали и9меча.... Мисля че вярно съм усетила пажовете...но остава чуденка за паж пентакли-какво ще измисли,щом премине 9м
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 18 2012, 09:17

Redgina написа:
Galanthus, какъв е въпроса и дай комбинацията с обърнатия рицар чаши
Въпросът е каква ще е общата тенденция в следващите 3 мес. Изтеглих:
Паж Меч
4 чаши (обърната)
Рицар чаши (обърнат)
като пояснение към него изтеглих още 3 карти:
Кралица Жезли
10 пентакли
Жрецът
Паж меч може и да е определен човек, но също и неприятна новина, а този Рицар Чаши не го разбирам - емоциите ще са в повече или потиснати. Не се определям като Кралица Жезли, определено. Надявам се да няма проблеми вкъщи. Или пък 10П+Жрец е сватба?
По-добре е да не си гледам общо, а за отделни области, иначе се смесват енергиите и картите не са ясни. три карти - Page 16 262180
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 21 2012, 01:59

Ако се притеснявш от смърт- няма такова нещо. По-скоро ще яхенш метлата за нещо, но после ще следва помирение. Да -10п+Папа -освен ,че вещят сватби и тръжества, може да покават и погребения ,но около тях ще има други карти, например Звезда. Смърт, Дявол, 10м., а тук си е обикновенни свади.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 24 2012, 08:46

Galanthus написа:
Въпросът е каква ще е общата тенденция в следващите 3 мес. Изтеглих:
Паж Меч
4 чаши (обърната)
Рицар чаши (обърнат)
Galanthus, сори за забавянето Embarassed
сега се питам защо си изтеглила 3 допълнителни карти за Рицар чаши об.
Според мен ти подозираш нещо и малко си се "филмирала " Rolling Eyes ,Паж меча си ти,
може би, а 4 чаши и Рицар чаши си е излишно драматизиране на нещата ,
трите допълнителни карти
може да показват ,че всичко е наред , но ти ще дадеш обратна връзка ,
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 24 2012, 15:21

Теглих доп. карти, защото някак не ми "говореше" комбинацията и имах нужда от помощ. А може и да са отразили моментното ми състояние - напоследък ми е по-емоционално, но сякаш имам нужда да ги извадя тези емоции. Обаче, сега са ми още по-заплетени картите Rolling Eyes

По отношение на рицар Чаши (об.) четох в един форум да се коментира, че често се появява при една от потребителките и съветите към нея бяха, че вероятно тегли непрекъснато карти, като се получава прегряване и има нужда да ги остави за известно време настрани.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeСъб Ное 24 2012, 15:47

Въпрос от приятелка:
Какво е отношението на мъж към нея след доста спонтанно съобщение от нейна страна.

паднаха се Императорът+Рицар мечове+2 пентакли
Ще се развам да чуя вашето мнение три карти - Page 16 826247
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 25 2012, 11:38

Galanthus написа:
Теглих доп. карти, защото някак не ми "говореше" комбинацията и имах нужда от помощ. А може и да са отразили моментното ми състояние - напоследък ми е по-емоционално, но сякаш имам нужда да ги извадя тези емоции. Обаче, сега са ми още по-заплетени картите Rolling Eyes
Е как да не ти "говори",комбинацията като сама казваш ,че напоследък ти е по- емоционално ,и картите точно това показват ,че тези емоции са свръх - 4 чаши (о)+Рицар чаши (о) и ти пречат на реалната преценка ,и те правят подозрителна.

Антония написа:
Въпрос от приятелка:
Какво е отношението на мъж към нея след доста спонтанно съобщение от нейна страна.

паднаха се Императорът+Рицар мечове+2 пентакли
Ще се развам да чуя вашето мнение
Ами не е реагирал много добре ,това го е извадило от строя.Той не може да контролира ситуацията и това го е побъркало ,сега има период на адаптация с новото положение ,но като че ли няма да е генерална промяна ,ще се заземят нещата... усмивка
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Ное 25 2012, 12:07

Redgina написа:
Ами не е реагирал много добре ,това го е извадило от строя.Той не може да контролира ситуацията и това го е побъркало ,сега има период на адаптация с новото положение ,но като че ли няма да е генерална промяна ,ще се заземят нещата

Точно това е станало,въпросът не е бил повдигнат отново от негова страна,нещата са останали непроменени,но определено се стегнал от нейното съобщение. усмивка
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 26 2012, 12:30

Redgina написа:
Е как да не ти "говори",комбинацията като сама казваш ,че напоследък ти е по- емоционално ,и картите точно това показват ,че тези емоции са свръх - 4 чаши (о)+Рицар чаши (о) и ти пречат на реалната преценка ,и те правят подозрителна.
мерси Не ми се връзват допълнителните карти - изглежда ми като сватба на някоя ДЖ усмивка, но не се очаква скоро да присъствам на такава. 10П я свързвам със семейството. Но ще видим след 2-3 мес. като дам обратна връзка. усмивка
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Дек 02 2012, 19:17

Здравейте момичета три карти - Page 16 826247
Въпрос от приятелка: Ще започне ли до края на декември връзка с един мъж?Ще се срещнат по събирания и тя се надява момичето. Паж мечове, Силата и кралят жезли


три карти - Page 16 Db_78D-_Schwerter_11_-_Bube три карти - Page 16 Db_78D-_XI_-_Die_Starke три карти - Page 16 Db_78D-_Stabe_14_-_Konig
Aз бих казала да,обаче тоя паж мечове ме притеснява,много е мнителен и подозрителен. Или картите отразяват личността на мъжа?
Моля за помощ и коментари.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitimeНед Дек 02 2012, 20:30

Iva78 написа:
Въпрос от приятелка: Ще започне ли до края на декември връзка с един мъж?Ще се срещнат по събирания и тя се надява момичето. Паж мечове, Силата и кралят жезли


Дали пък няма да се появи и друг човек - друг мъж или по-млад мъж, освен този към който се е устремила и да я разсее малко ?
Защо не наредиш карти за пажа?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 16 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: