Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
АвторСъобщение
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeНед Дек 02 2012, 19:17

Здравейте момичета три карти - Page 17 826247
Въпрос от приятелка: Ще започне ли до края на декември връзка с един мъж?Ще се срещнат по събирания и тя се надява момичето. Паж мечове, Силата и кралят жезли


три карти - Page 17 Db_78D-_Schwerter_11_-_Bube три карти - Page 17 Db_78D-_XI_-_Die_Starke три карти - Page 17 Db_78D-_Stabe_14_-_Konig
Aз бих казала да,обаче тоя паж мечове ме притеснява,много е мнителен и подозрителен. Или картите отразяват личността на мъжа?
Моля за помощ и коментари.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeНед Дек 02 2012, 20:30

Iva78 написа:
Въпрос от приятелка: Ще започне ли до края на декември връзка с един мъж?Ще се срещнат по събирания и тя се надява момичето. Паж мечове, Силата и кралят жезли


Дали пък няма да се появи и друг човек - друг мъж или по-млад мъж, освен този към който се е устремила и да я разсее малко ?
Защо не наредиш карти за пажа?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeПон Дек 03 2012, 17:12

Iva78 написа:
Здравейте момичета
Въпрос от приятелка: Ще започне ли до края на декември връзка с един мъж?Ще се срещнат по събирания и тя се надява момичето. Паж мечове, Силата и кралят жезли

Да, според мен там има потенциал НЕЩО да се случи, заради Силата и действения Крал жезли. Пажът е състоянието на момичето, което анализира ситуацията, наблюдава и е готова да действа в момента, в който това се наложи с целия си талант и потенциал, който иматри карти - Page 17 262180
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeПон Дек 03 2012, 18:11

Frog,dgakova, благодаря ви за мненията три карти - Page 17 531608 До края на декември би трябвало да имаме обратна връзка усмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeПон Дек 03 2012, 18:27

Фрог, да права си защото самата дума Паж ми говори за момче, но сега се сещам че Паж може и да е момиче. Съгласявам се с теб.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeПон Дек 03 2012, 21:17

dgakova написа:
Паж ми говори за момче, но сега се сещам че Паж може и да е момиче. Съгласявам се с теб.
Освен това Пажовете на първа позиция могат да не са конкретни хора, а състояние на питащия Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeПон Дек 03 2012, 23:56

А този господин, за когото се пита, дали е семеен? Може би наистина Пажа покава как тя се интересува от него - търси информация, да речем. Силата е особена карта - дали не са с различен статус в обществото, разлика в годините или големи различия на характерите? Има привличане, но до колко ще е лесно да се преодолеят пречките...
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeВто Дек 04 2012, 15:21

Iva78 написа:
Здравейте момичета
Въпрос от приятелка: Ще започне ли до края на декември връзка с един мъж?Ще се срещнат по събирания и тя се надява момичето. Паж мечове, Силата и кралят жезли
Според мен на събиранията ще се опитат да я провокират с нещо, да се създаде някаква некомфортна ситуация, сплетня с една дума. Тя трябва да се опита да я избегне, да подтисне отрицателните си емоции, за да може да се сближи с мъжа. Не знам, някак си го виждам обграден от много хора, които все искат нещо от него, гледат да го използват, защото е добронамерен и явно в нейно лице ще видят пречка.
И аз също смятам, че е по-възрастен или може би с по-високо положение в обществото.
Не знам дали се изразих много правилно Embarassed
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeВто Дек 04 2012, 19:45

Лизи, благодаря ти и на теб за мнението три карти - Page 17 531608
Доколкото знам,имат малка възрастова разлика. Обаче той наистина заема висок пост, мисля че е заместник директор и ангажиментите му са доста.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeВто Дек 04 2012, 22:04

Galanthus написа:
А този господин, за когото се пита, дали е семеен? Може би наистина Пажа покава как тя се интересува от него - търси информация, да речем. Силата е особена карта - дали не са с различен статус в обществото, разлика в годините или големи различия на характерите? Има привличане, но до колко ще е лесно да се преодолеят пречките...
Напълно съм съгласна с Galanthus, три карти - Page 17 698924 .Аз също мисля,че мъжът е семеен,
Силата не е любовна карта ,това изпитание наложено ни от някой друг,нещо което ни се налага да търпим ,без да искаме,подтискане на нещо-чувства ,емоции,агресия ,но не и сексуално желание!
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeВто Дек 04 2012, 23:25

Според мен чрез Силата решаваме вътрешни конфликти, като ни среща с определени хора и обстоятелства. Та в този смисъл може да се почувстваме силно привлечени към някого. усмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 15:44

Айде пък сега да видим как ще се развият тези карти ?

Въпрос:

Ще започна ли скоро работа?

И картите са:

Майка на камъните - Възприемане
Глупакът - Начало
Справедливост - Баланс

три карти - Page 17 73632452



три карти - Page 17 86252089



три карти - Page 17 79729477




Моите предположения от това което виждам е пак нещо със съда .... недоволен Ама началото и този Глупавия как е поел на някъде с песен на уста ... дали няма да започна работа в съда или подобна "справедлива" институция ? А какво ли трябва да приема с тази Майка на Камъните ??? Нещо сигурно ще е свързано може би с моите възприятия, да не би да е с духовното и след това материалното, след това - начало и този съд ... ???? Объркано, но ще видим до 10 дни може би. Хубави ми се виждат картите. Отговора ми е - да, но какво точно е ще видим три карти - Page 17 283610114 Razz
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 20:43

dgakova,
според мен, тази майка на камъните би трябвало да съответства на кралица пентакли, а доколкото знам тя е работещото момиче в таро. Само с този глупак да не се хвърлиш на първата срещната работа три карти - Page 17 396312 От друга страна пък справедливостта на мен лично ми е излизала като твърдо взето решение. Може би ще ти се отвори възможност за започване на работа или ще получиш помощ от жена в търсенето на работа. Успех три карти - Page 17 531608
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 03:23

Благодаря, ще видим как ще станат нещата, ще пиша като се случат.
Още само немога да си представя какво е това нещо, което носи информация на едни карти за следващи събития? Значи и всичко е предначертано вече? Понякога имаме избор а понякога - не!?!? Много интересен е света на Таро. Просто немога да опиша колко странно и хубаво е. Нов свят, нов поглед, нов живот!
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeПет Дек 07 2012, 21:32

Здравейте, момичета. Може ли за малко помощ. Въпросът, който зададох е : Що за човек е П.? , а комбинацията е следната: Рицар жезли, 9 мечове, 10 мечове. Малко ми е притеснено, възможно ли е картите в този случай да говорят за физическа смърт??
Благодаря Ви предварително.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСъб Дек 08 2012, 03:25

MARIA.ZH. написа:
Що за човек е П.? , а комбинацията е следната: Рицар жезли, 9 мечове, 10 мечове.

Млад човек е, до 30 г. Решения приема спонтано, не търпи критика, не е превързан към нещата и хора (РЖ) наскоро преживял някаква депресия, трагедия (9М+10М).

MARIA.ZH. написа:
възможно ли е картите в този случай да говорят за физическа смърт??
Според мен-НЕ.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСъб Дек 08 2012, 09:02

Млад човек е, до 30 г. Решения приема спонтано, не търпи критика, не е превързан към нещата и хора (РЖ)..
За това си права Джема, благодаря ти за отговорът. Хубав ден.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 11:11

MARIA.ZH. написа:
Здравейте, момичета. Може ли за малко помощ. Въпросът, който зададох е : Що за човек е П.? , а комбинацията е следната: Рицар жезли, 9 мечове, 10 мечове. Малко ми е притеснено, възможно ли е картите в този случай да говорят за физическа смърт??
Благодаря Ви предварително.
Според мен изживява доста труден период в живота си,склонен е да изпада в крайности
не е стабилен като психика,поне за в момента.Любимото ми тълкуване за 10 меча е
"болезнено осъзнаване на истината".
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 13:58

в тоя ред на карти и мисли , Реджи - респект към теб ...


само че при мен няма притеснения за него, а самия въпрос който бях задала е защо този човек,мъж, се държа към мен изключително грубо и неприятно.картите трябва да са неговата предистория,основата на това което е довело да избухне по този начин(не го заслужавах)

9меча-10меча-страшен съд(рицар жезли)

рицаря е дръпнах допълнителна заради големия аркан.

всяко нещо което е било натрупано у него ,страх,неизказани неща,ако е имал към околни,може и към мен,е да изплуват,и да се изкажат,естествено на неподходящие човек....

до колко обаче страшния съд , се е пречистил, този рицар жезли, на къде ще я подхване,след като имаме 9,10,меч и финала от съдът,трусът,и наместването...


Цитат :

Според мен изживява доста труден период в живота си,склонен е да изпада в крайности
не е стабилен като психика,поне за в момента.Любимото ми тълкуване за 10 меча е
"болезнено осъзнаване на истината".

Джема - тук ще цитирам и теб,различни хора са, за различно е питано, но картите ...
Цитат :
Решения приема спонтано, не търпи критика, не е превързан към нещата и хора
- и ,млад е но е под 40 Smile ...абе какво преживява, донякъде си е характер,както си го пречупи през него,но кофти да го излива върху друг...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeПон Дек 10 2012, 14:25

dgakova написа:
Айде пък сега да видим как ще се развият тези карти ?

Въпрос:

Ще започна ли скоро работа?

И картите са:

Майка на камъните - Възприемане
Глупакът - Начало
Справедливост - Баланс

Хора, 5 дена минаха, и нищо не се случва за работата, а и немога да разгадая картите или да предположа каквото и да било със сигурност. Понякога ми казват на 100% нещата , а понякога се чудя какво по . Twisted Evil .. са ми казали ?
Върнете се в началото Go down
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 22:12

Привет! Реших да попитам моите карти каква съм била в предишният ми живот, очаквах някакви дворцови карти, но се появиха само малки аркани - 10меч, 7меч и асо жезли. Имате ли някаква идея за какво говорят?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeВто Дек 11 2012, 22:36

Лош, дребнав човек и голям женкар три карти - Page 17 2805025460
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСря Дек 12 2012, 08:43

какъв, не мога да кажа, но със сигурност не е било леко да живееш,трябвало е да импровизираш за да се измъкваш , работата е била съчетание на мисъл е дела , може и разказвач на истории да си била,доносник,притискан човек си ,не е по твоя воля онова което е ставало,под влас на не
о си била...хм така мисля...
има едн аподредба на друиди духът на ауен, направи си е,хубава е
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
MARIA.ZH.
Наблюдател
Наблюдател
MARIA.ZH.


Female Leo Брой мнения : 40
Join date : 02.12.2012
Age : 34

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСря Дек 12 2012, 12:53

Добре ще я потърся. Благодаря ви много. мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСъб Дек 15 2012, 17:33

Какво ще кажете за тази тройка - Асо пентакли, Асо чаши, 8 чаши?
Първо се паднаха като дневни на 12 декември. Нищо забележимо не се случи. Може пък и да съм пропуснала някакъв детайл.
Днес отново ги вадя за едно събиране - същите карти в същия порядък - Асо пентакли, Асо чаши, 8 чаши. Разликата е единствено в картата на цепенето - Асо желзи мв първия случай, а сега 8 пентакли....
Някакви идеи?

обратна връзка купона мина супер, веселих се страшно много, пях и танцувах до среднощ. Имаше обаче едно "но" в цялата тази хубост. Вътрешно имаше едни светлинки дето ту изгряваха, ту изгасваха и те бяха свързани със спомени от едно прекрасно минало, които трябва да забравя. Имаше и още нещо, което се прояви тези дни, и което силно ме безпокои, но ще хвърлям там други карти. Двама приятели мои/жена и гей/ са в остър конфликт. Мисля, че всеки се опитва да ме привлече на неговата страна. Много тъпо се чувствам. Така се почувствах и на купона заради двамата - единия ми пазеше място, а с другия отидох и трябваше да избирам къде да седна и кого да "пренебрегна"... тъпо се получи. Сега някак цялата ситуация ми отива към горната подредба, но ще видим конкретно подреждане какво ще покаже...


Последната промяна е направена от Frog на Пон Дек 17 2012, 11:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСъб Дек 15 2012, 19:57

Струва ми се ,че нещо което го искаш някак си ще бъде възпрепятствано по пътя за постигането му. ОТ 2 страни ще има препятствия ,които ще бъдат след време преодолени ,но не сега.Сега няак като да се затваря пътят към целта.Мисля че е временно.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitimeСъб Дек 15 2012, 20:05

Frog написа:
Какво ще кажете за тази тройка - Асо пентакли, Асо чаши, 8 чаши?
Първо се паднаха като дневни на 12 декември. Нищо забележимо не се случи. Може пък и да съм пропуснала някакъв детайл.
Днес отново ги вадя за едно събиране - същите карти в същия порядък - Асо пентакли, Асо чаши, 8 чаши. Разликата е единствено в картата на цепенето - Асо желзи мв първия случай, а сега 8 пентакли....
Някакви идеи?

Смятам, че има нещо, което много го искаш, но всеки ден виждаш как ти се изплъзва... Материално - пари, дом... и все се чудиш как да го постигнеш, но реално няма изгледи за това.
Може би ти казват, че трябва да обърнеш вниманието си на другаде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 17 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: