Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Други кратки въпроси

Go down 
+17
oliv
galiusha
sugar6
Violet
Marrina
linda10
Teya
La la
pelle
zvezdichka
Зуки
AlexD
CaPuHa
desi1973
Galanthus
Admin
lindaLI
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 18:37

Благодаря ви, момичета! мерси


Карти за Валентин


2 вода о.(венера в рак)
9 въздух (марс в близнак) + Императрица о. (венера) + 7 земя (сатурн в телец)

И на теб като при Тея илиза 7 земя - жалейката по миналото. Валентин, аз виждам в теб огромна мощ, но някак си липса на инициативност у теб..умишлено ли няма да изживяваш силните си страни? Като цяло 9 въздух показва, че си в хубав период на интимност, сбъдваш фантазии, имаш отношения, които дълго си желала. Обърнатата Императрица обаче показва неспособност да изживяваш женското си начало пълноценно, което неминуемо ще смачка желанието ти в някакъв момент и за отношения..и либидото ти... не знам. Прекалено много власт даваш в ръцете на партньора, в един момент може да изгубиш себе си и удовлетворението си и да не се чувстваш щастлива. Може и ти да се върнеш в носталгични мисли по минала любов с друг.


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Сеп 14 2014, 18:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 18:48

Карти за Галантус

7 земя (сатурн в телец)
Висша жрица (Луна) + Дама вода о. (рак) + Рицар вода о. (Риби)

Ти вече си страдаш по стари и неизживяни работи. Няма да имаш само лесни моменти. Ще намериш човек за себе си, от твоята кръвна група, с който ще имате много красиви и емоционални моменти и който винаги ще успява да те успокои в паниката ти и люшканията ти. Той много ще те разчупи, ти ще се трансформираш. Хубави месеци за личния живот ти предстоят. Ще бъдеш влюбена, ще излезеш от апатичното състояние. За стабилност не мога да гарантирам на този етап, но не тя е най- важното в началотомерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 21:41

Благодаря ти, Линд!!! Уникално точна си! мерси
Сега имам връзка с едно момче - всичко е точно, чудесно, той ми дава всичко, от което една жена би се чувствала щастлива и има нужда... Но... Има едно Но! Преди него имах взаимоотношения с един мъж, който имаше връзка, а аз му бях любовница около 6 месеца. В един момент той ми каза, че това един ден трябва да приключи и аз понеже съм млада, трябва да си намеря някого.... Е, аз си намерих, а сега той ми държеше сметка защо си имам. Та, така, аз се опитвам да избягам от него и чувствата си към него. Да не си мисля за него, колкото и да е трудно. Явно ще ми е много трудно да се оттърся от миналото и да спра да се връщам назад. Отново, страхотна си, мерси много !!!! мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 21:42

ЛиндаЛи - благодаря. Ще дам обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Сеп 14 2014, 21:54

Мерси момичета! Много сте мили, благодаря за хубавите думи! След месеци като направим ревизия на старите карти, ще ви гледам пак!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 20:34

lindaLI написа:
Теглене за Шуг

3 въздух (сатурн в скорпион)
Обесен (нептун) + 4 вода (Луна в рак) + 9 земя о.(венера в дева)

Много емоции, много чудо. Да ти кажа откровено- изначално тези отношения са принципно обречени, НО е факт, че ти в момента изживяваш нещо много интензивно чрез този човек и да ти кажа- ти си го правиш да е така, ти се вкарваш във филма, ти създаваш цялата тази емоция и всичко това ще продължи до момента, в който ти не решиш да го спреш. Този човек няма твоята фантазия, твоята чувственост и дълбок поглед за любовта- такива неща, както ти си ги изживяваш.. тези емоции- те са плод на твоята емоционална възвишеност и търсене, имане нужда от такива емоции. Този човек не ги създава, ти си ги предизвикваш. Не ти е на нивото, но явно за в момента не можеш да намериш друго "вдъхновение", така да се каже.

Туй венера в дева е ужасна скумрия...въобще не е на октавите на нептуна в любовните там истории. Просто два различни свята, които никога няма да заимат нещо общо...но той нептунианеца се вкарва във филми и така деситилетия може да изкюта...

Давам ов понеже 2 месеца,за които питах за развитието на отношенията миинаха-абсолютно точна беше Линд.Аз се бях вкарала във филма,наистина и двамата сме от различни светове,но пък и двамата сме имали тежко минало,това ни свързва.Засега престанахме да контактуваме,но си мисля,че нещата не са приключили,така го чувствам.Супер си,Линд Други кратки въпроси - Page 3 99390
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 20:44

lindaLI написа:
Марина

Жрец
3 вода о (мерк рак) + 7 вода о (венера скорпи) + 9 въздух о. (марс в близнака)

Марина, мисля, че си в труден приод. Не предприемай никакви съществени действия, няма да бъдеш разбрана и поущрена, най- много порицана. Прави си тихо. Размишлявай над ситуацията. Момента да предприемеш каквото и да е не е подходящ. Мислите ти са объркани, възможно е да бъдеш изманипулирана или подведена от някого да направиш някакви грешни стъпки и после ще съжаляваш. Чакай другите да действат към теб- ти не действай

Благодаря ти. Нямах кои знае какво движение през месеца. Наистина не съм предприемала действия към никои, просто стоях и гледах. Имах няколко важни срещи, които се развалиха.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 20 2014, 09:18

Благодаря за обратната връзка, момчета!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 10 2014, 13:20

Карти за Тея

linda написа:
6 вода (слънце в скорпи)
10 огън ( сатурн в стрелец) + 7 земя (сатурн в телец) + Паж огън

Ох, какво да кажа, много сатурн много нещо...и все в знаци, в които не му е до там комфортно. Ровене в миналото, в спомените. Някакъв деспотичен мъж, към който си имала чувства се показва, страдаш обаче за него, мислиш го, някаква буйна страст е било...а сега самота. Пажа огън тук може би показва, че ще търсиш спасение в някакво странично занимание-работа, за да не мислиш толкова за миналото. То още не е отшумяло съвсем.

Тъй като срока изтече давам ОВ
Линд мерси за всичко беше права барабар с точките и запетайките дето си написала.Кофти карти за мен , но пък поздравления за теб Други кратки въпроси - Page 3 99390
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 11:16

Благодаря, слънце мерси И ти ми познаваш най- редовно, явно добре са ни напаснати аурите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 11:47

Благодаря ти и аз Други кратки въпроси - Page 3 99390 Други кратки въпроси - Page 3 2560441086
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 18:36

---
мерси


Последната промяна е направена от Valentine на Сря Фев 25 2015, 16:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 20:30

Нормално е това, Вал. Ти ще намериш правилния път, сигурна съм!
Е, ако искате ще тегля пак за вас! Мина достатъчно време!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 20:41

Искаме Други кратки въпроси - Page 3 2875332484
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 21:38

Хайде моля!

Въпроси, въпроси.... Други кратки въпроси - Page 3 826247
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 21:42

Линда ще ти дам обратна връзка веднага
А  въпроса ми е Какво да очаквам в любовта да 3м.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 21:46

Ще се върне ли Х в живота ми?аз си знам,че не,ама поне и картите да ми го потвърдят.Мерси,Линд мерси
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 21:51

Ето и обратната ми връзка 
2 земя (юпи в коза)
5 вода (марс в скорпи) + 2 вода о. (венера в риби) + 9 огън (луна в стрелец)

Линда написа:
До края на годината ти излиза ново вълнуващо запознанство. Много страстни отношения ще се заформят с мъж, който ще ти е много интересен, ще учиш жадно от него, ще разговаряте на интересни теми и ще правите хубав секс..ще е някакъв нетипичен партньор- по- малък, от друга националност или ще се занимава с нещо, което ще ти е супер ново и странно. Откриване на нови светове с него. Той е е доста деспотичен, ще обича да се налага.


Запознанство ново нямаше остана си старата любов явно може би с ново отношение .Всичко си беше така както си го написала на 100 процента.Само че нещата нещо започнаха да загрубяват към лошо което не е хубаво.За това те моля ако може отново да наредиш карти и за мен 
Благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 22:00

lindaLI написа:
Теглене за Галюша

Дама огън (овен)

Звезда о (водолей) + 10 земя (меркурий в дева) + 4 земя о. ( Слънце в коза)

Тъй тъй...какво виждаме тук, плам от страна на жената, нейна добра предварителна настройка, готовност да се отдаде, но цялата тази чистота и разгорян с въздуха огън срещат брутализма на козешкото слънце. Няма физическа близост в тези карти, много желание, прекалено много мисъл, анализиране, може би силен интелектуален контакт, 0 страст. Хладно те приема човека, ще се почувстваш унизена и много обидена от него. Не те възприема по начина, по който ти него. Не разчитай тук на нещо. Възможно е той вече да има друга дама в предвид, на която много държи.

И моята ОВ
Аз наистина бях готова да дам всичко от себе си за този човек и доста време страдах от раздялата ни... отсреща нищо, ама кръгло нищо...
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 22:02

И сега, ако мога да попитам Какво да очаквам в любовта следващите 6 мес? мерси

И ако може и още едно въпросче... Аз и Н. какво предстои за нас в следващата 1 година?
Други кратки въпроси - Page 3 99390


Последната промяна е направена от galiusha на Нед Дек 21 2014, 14:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 22:08

мерси Ако може и за мен Линд...Какво да очаквам в любовта до 3мес?
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 20 2014, 22:34

Линда ... аз бъкам от въпроси в момента, за колата, за финанси, но ще си питам за най-болната ми тема - любовта !

За 6М е ясно че няма да имам връзка, за това можеш ли да питаш за една година дали ще започна любовна връзка ?
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 11:36

Айде пак да се наредя и аз тук Smile
Какво да очаквам на любовното поле следващите 3 м.?
Благодаря мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 13:19

desi1973 написа:
Линда ще ти дам обратна връзка веднага
А  въпроса ми е Какво да очаквам в любовта да 3м.

Момичета, няма да ви снимам картите- ще стане дълга и широка!

Ц. Висша жрица/ обърна се Умереност - Луна и Стрелец

Об. Обесен (Нептун) + 5 жезли о.(сатурн в лъв) + 4 въздух о. (юпитер във везни)

Влачене, бавно изгасяне на огъня, една мудност и сексуална неудовлетвореност....Мисля, че в близките 3 месеца ще се стремиш да поддържаш нещата каквито са, но вътре в теб ще липсва ентусиазъм. Ще имаш нужда от повече спокойствие около себе си, за да си дадеш сметка реално за някои неща. Грубостта на човека до теб ще убива удоволствието ти, желанието и възбудата...едни по- мудни и тихи месеци на равносметка ти предстоят мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 13:34

Благодаря Линда по това което си писала предполагам че ще са ми тежки тези месеци.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:02

Е- чак тежки. Няма да преувеличаваме. Но няма да си доволна на максимум от личният си живот. Просто чудото, което да преобърне колата и да настъпи пълното щастие- това чудо все още няма да се случи.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 21 2014, 15:07

Мен ме е страх да попитам, вземе да излезе нещо лошо, от сега ще се настроя за лоши депресарски неща хахахах Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Други кратки въпроси - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други кратки въпроси   Други кратки въпроси - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други кратки въпроси
Върнете се в началото 
Страница 3 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» .....и други ненормалности....
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники
» Въпроси и отговори 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Манара-
Идете на: