Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ще намеря ли истинската любов?

Go down 
+23
CaPuHa
БабаВуна
ivelina13
sugar6
zvezdichka
linda10
AlexD
La la
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
linjeri
ivotania
pelle
Blackmoon
Calantha
Frog
Galanthus
ivaivanova79
lindaLI
Зуки
Reni
Miss Bloom
dgakova
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 21:45

Подредба за момиче от форума:



1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? - Слънцето -
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? - 3 Пентакли
3. Ще има ли възможност за брак ? - 4 Жезли
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? - 7 Жезли
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? - 4 Меча
6. Ще пламне ли магията между тях? - Паж Жезли
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - 6 Жезли


Може вече да си разбрала или ще разбереш относно него, което ще ти даде отговора дали той е истинската ти любов. Но в повечето случаи се светкам за нещо и си казвам колко глупава съм била че не съм го видяла и разбрала до сега. Ще се чувстваш толкова стабилно, колкото стабилно може да се чувства човек с любовен триъгълник. Хм, тук ако може другите да се намесят за 4 Жезли дали може да показва брак, на мен ми показва поразненства, купони, дом, но незнам, да не кажа голяма дума, какво ще кажете за брак с 4 жезли ? Тази любов е свързана доста със самозащита и нападения за да се защитиш, но не винаги това са супер агресивни нападки и защити, а могат да бъдат съвсем леки, но да ги има. Дали е възможно обвързване с 4 меча - по-скоро ще се отдавате на мързел, тази връзка може да не е съвсем активна. Магия с Паж Жезли, наскоро четох че може да е свързана с доста секс. А ти самата доста се петелчиш за да го спечелиш този човек.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 22:21

БабаВуна написа:
Подредба за момиче от форума:



1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? - Слънцето - Да, може да го е срещнала, но сякаш е заслепена момента от него.
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? - 3 Пентакли ще трябва да отделяте повече внимание на човека до себе си и по малко на емоциите си
3. Ще има ли възможност за брак ? - 4 Жезли тази карта я дават като щастливи и доволни от себе си. Хора които съсдават семейство
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? - 7 Жезли ще има устояване на позиция и конфликти, ще има показване на характери
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? - 4 Меча да, трябва само да се прегрупират силите и двамата, за да се получат нещата
6. Ще пламне ли магията между тях? - Паж Жезли пламнала е любовта, витае във въздуха
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - 6 Жезли трябва да направи признание

Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 02:52

Какво мислите вие?
За една приятелка  през 2015
ц Маг
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? 8п - ще немари , ако се потруди повече
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? 8ж - мисля, че не нещата ще пламнат бързо и бързо ще отминат, повече страст ще е.
3. Ще има ли възможност за брак ? ДМ- не, ще е самотна и недоволна, може би тя сама ще го отреже.
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? ПЖ по-скоро ще  бъде някакво любовно увлечение, флирт или сексуална връзка, която ще разнообразява ежедневието
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? 9ч- по-скоро не, но ще и бъде добре с него
6. Ще пламне ли магията между тях? Смърт- не знам дали ще пламне магия , но ще е нещо, което ще я промени доста.
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - Свят - Да си е самодостатъчна, спокойна , да е общителна, а може би и да пътува?


През тази година моята приятелка се занимаваше предимно с нейните си работи и учене. Появяваха се някакви краткотрайни предложения за секс и флиртове, но нищо сериозно. Тя си беше сама, но доста разумно отрязваше неподходящите мъже. Имаше някои сексуални контакта, като цяло си беше добре и сама. Приключи окончателно с един бивш , който все искаше да се събира с нея. Мислеше предимно за собственото си усъвършенстване.


Последната промяна е направена от Blackmoon на Пет Май 06 2016, 01:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 10:49

Blackmoon, аз мисля,че нещата зависят само от приятелката ти.Ще има страстта,искрата. По смъртта,ще има много страсти. А тя трябва да е по-общителна,по отворена към света и към хората. мерси
Изтеглих и за мен /да не остана назад/
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? - Асо П - Да
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? - Справедливост - да??
3. Ще има ли възможност за брак ? - 4Ч- някой от двамата няма да е въодушевен като гледам
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? - 9Ч- не-ще бъда обградена от внимание, доволна
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? - звезда - може би,някога?
6. Ще пламне ли магията между тях? - СтрСъд- да- изглежда ми като да се събудиш от зимен сън :sm38.gif:
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - Дявола -ъъъъ ?
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 12:36

Blackmoon , и аз като Олив мисля , че ще има страст , но приятелката ти трябва да се промени и да НЕ си бъде самодостатъчна .

Оли , с тая Справедливост , 4Ч , 9Ч си помислих , че човека може да е женен , за това ти да си недоволна по някакъв начин .На мен 9Ч винаги ми показват известна доза самота ...мерси Ама нека другите момичета да си кажат и те мнението , защото аз тия любовни подредби ги чета малко като Дявола евангелието :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 12:45

Оф амааааа...тез женени мъже Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 4007341369
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 12:49

Момичета и аз да си направя отново пак тази подредба
ц-10 ж-мисията невъзможна или трябва да се отърва от нещо за да се получи
1.Ще намери ли питащият истинската любов-4ж-би трябвало да има шанс да стане или скоро да има някакъв резултат
2.Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек-рицар пентакли-не знам ,вероятно да
3.Ще има ли възможност за брак -6п-да,може да се получи връзка
4.Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? - Дама меч-това не знам как да го разбирам,да не е някой който съм разкарала
5.Възможно ли е обвързване с тази нова любов -8п-мисля че да,поне ще положа усилия и ще опитам
6.Ще пламне ли магията между тях-4ч-май не,това за мен си е отдалечаване, размисли
7.Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си-5ж- да се боря, да премахна конкуренция, или да устоявам себе си
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 15:32

За приятелката ми съм съгласна и аз мисля, че ще това показват картите ще срещне някой, но дали ще стане нещо повече от секс зависи от нея главно.

oliv написа:

Изтеглих и за мен /да не остана назад/
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? - Асо П - Да
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? - Справедливост - да??
3. Ще има ли възможност за брак ? - 4Ч- някой от двамата няма да е въодушевен като гледам
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? - 9Ч- не-ще бъда обградена от внимание, доволна
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? - звезда - може би,някога?
6. Ще пламне ли магията между тях? - СтрСъд- да- изглежда ми като да се събудиш от зимен сън  :sm38.gif:
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - Дявола -ъъъъ ?
Мисля, че ще се появи нова любов в живота ти. Да си стабилна с него не вярвам все пак при Справедливостта е едно търсене на баланс, но дали ще бъде постигнат??? Има надежда за обвързване, но за брак не с тази 4ч, най вероятно той няма да иска. Ще вложиш доста чувства 9ч, но сякаш са само от твоя страна понеже 9-ките винаги дават някаква самота в преживяванията. Тази любов за теб ще е като едно пробуждане и осъзнаване на много неща. Трябва да бъдеш изкусителка, по-хитра, манипулативна, страстна- един вид фаталната жена.

linjeri написа:
Момичета и аз да си направя отново пак тази подредба
ц-10 ж-мисията невъзможна или трябва да се отърва от нещо за да се получи
1.Ще намери ли питащият истинската любов-4ж-би трябвало да има шанс да стане или скоро да има някакъв резултат
2.Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек-рицар пентакли-не знам ,вероятно да
3.Ще има ли възможност за брак -6п-да,може да се получи връзка
4.Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? - Дама меч-това не знам как да го разбирам,да не е някой който съм разкарала
5.Възможно ли е обвързване с тази нова любов -8п-мисля че да,поне ще положа усилия и ще опитам
6.Ще пламне ли магията между тях-4ч-май не,това за мен си е отдалечаване, размисли
7.Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си-5ж- да се боря, да премахна конкуренция, или да устоявам себе си

В момента сякаш в тежък период за теб, не си се освободила от стари тревоги и чувства. Ще се срещаш най-вероятно с някой. Той ще е стабилен, уравновесен, приятел. За брак може и да стане, ако си дадете шанс. Но тази любов няма да е подобна на предишните ти ще си доста студена към него,ще преценяваш нещата с разума си и е възможно да го отрежеш или да се чувстваш самотна и недоволна. Ако положиш усилия може и да се стигне до връзка. Но магия няма да пламне между вас 4ч определено са липса на чувства в единия. Какво да направиш? Да си по-борбена и общителна и е възможно, да се наложиш да се бориш за любовта с конкуренция.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 15:42

Благодаря Blackmoon, аз по принцип съм против официално сключване на брак, така ,че няма да е толкова лошо недоволството ми Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 156215
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 17:47

Ето за мен и един човек който ме вълнува за 2015г
Само за мен:
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? Слънце
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? Сила
3. Ще има ли възможност за брак ? Император
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? ДМ
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? 9моб
6. Ще пламне ли магията между тях? 7ж
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? дж

Ще намеря истинската любов (или вече съм), ще чувствам страст, сила, любов, ще трябва той да вземе решение дали иска брак, ще бъда недоволна, ядосана и самотна, по-скоро не е възможно обвързване, защото има страхове, някаква самота и болка се очертава, всеки ще се бори да докаже, че той е прав, трябва да бъда страстна, уверена и силна жена.

За него сега:

1 3ж -очаква сякаш да се появи, надява се нещо да се случи.
2 РЧ - Ще се чувства обичан (или той самият ще е влюбен, но май първото).
3 Справедливост - Трябва да реши дали иска, да претегли плюсовете и минусите и да е честен със себе си.
4 2ч - би могла да се получи много добра и хармонична връзка.
5 6м - по-скоро не, има някакво отдалечаване
6 РМ- Не, ще бъде ядосан или просто ще отреже жената(мен или друга).
7 АП- Да даде нов шанс.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 20:44

Благодаря ти Блякмоон.Ще видим какво ще стане.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeСъб Яну 17 2015, 22:22

1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? обърната 5П - сякаш описват сегашното ми състояние. Когато не е за конкретен човек, я виждам така.
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек? - Колелото на съдбата - вероятно ни е писано да се срещнем.
3. Ще има ли възможност за брак? - Страшен съд - интересно, не мога да преценя.
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащия? - дама Жезли - не, няма да бъде.
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов? обърнато асо П - ще има пречки и трудности.
6. Ще пламне ли магията между тях? - обърната 5 чаши - ако се даде шанс.
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - 6 пентакли - малки жестове на внимание.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 01:31

Galanthus написа:
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? обърната 5П - сякаш описват сегашното ми състояние. Когато не е за конкретен човек, я виждам така.
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек? - Колелото на съдбата - вероятно ни е писано да се срещнем.
3. Ще има ли възможност за брак? - Страшен съд - интересно, не мога да преценя.
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащия? - дама Жезли - не, няма да бъде.
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов? обърнато асо П - ще има пречки и трудности.
6. Ще пламне ли магията между тях? - обърната 5 чаши - ако се даде шанс.
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? - 6 пентакли - малки жестове на внимание.

Мисля, че на този етап не му е дошло времето на някаква нова и истинска любов, сега тепърва трябва да се освободиш от чувства, на тъга болка и загуба вероятно по някой с който сте се разделили. Ще има любов, но не на тоя етап.


Някой да каже нещо по моите подредби?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 10:12

Blackmoon, не знам защо си мисля,че при този мъж има или ще се появи друга жена. Не е твоя човек май... Но нека другите да кажат,аз не съм много силна по големите подредби мерси
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 11:41

blackmoon написа:
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? Слънце
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? Сила
3. Ще има ли възможност за брак ? Император
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? ДМ
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? 9моб
6. Ще пламне ли магията между тях? 7ж
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? дж

Blackmoon,
да , истинската любов е ще я намериш /или си я намерила /, С този Император не мога да разбера кой доминира в тези отношения , някой иска да се върти света около него. Не гледам с обърнати карти , но мисля 9М об. показват , че страховете са много по-големи в нечия глава отколкото в действителност са заплахите .Всеки ще се чувства заплашен от другия и ще се защитава , но на мен 7Ж ми е показвала ревност -желание да си защитиш своето , поради , което правиш скандали или неща , които са смяташ , че са в твоя защита .За мен ДЖ ми е дива работа - огън и жупел ,особено в компанията на 7Ж .


blackmoon написа:
1 3ж -очаква сякаш да се появи, надява се нещо да се случи.
2 РЧ - Ще се чувства обичан (или той самият ще е влюбен, но май първото).
3 Справедливост - Трябва да реши дали иска, да претегли плюсовете и минусите и да е честен със себе си.
4 2ч - би могла да се получи много добра и хармонична връзка.
5 6м - по-скоро не, има някакво отдалечаване
6 РМ- Не, ще бъде ядосан или просто ще отреже жената(мен или друга).
7 АП- Да даде нов шанс.

Той като че ли се оглежда за нещо ново . Не очаквай обвързване , колкото и да се чувства обичан има в него насъбран някакъв яд . 6М мисля показват , че той емоционално не е в тази връзка . АП си е нов шанс , ама като че ли за него ще е нов .

Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 11:57

Блякмоон ще се опитам да коментирам.
За теб
1-Слънце-може би в момента си на етап осъзнаване,какво искаш и от какво се нуждаеш, преосмисляш нещата.
2-Сила-ще има страст и любов,но и доста трудности,не знам дали ще ти даде спокойствието и сигурността.
3-Император-не знам,не ми изглежда като мъж искаш точно това, по скоро и така ще му е добре
4-Дама меч-приемам че ще има доста неща да премисляш за тази връзка, а може и да го отрежеш или самата връзка няма да е това което ти искаш и за това да се държиш на разстояние.
5-9м об- може ,но има доста страхове и притеснения ,с които трябва да се пребориш
6-7ж ще е трудно ,но може да се получи при вас
7-Дама ж-ако искаш този мъж трябва да действаш повече
За него-
1-3ж приемам ги като избор между повече жени,но май още изчаква.
2-Рч-може да се влюби
3-Справедливост- май ще се чуди дали иска или не брак и да направи това ,което е правилно,но за него.
4-2ч- да,може да се получи връзка,но може и 2ч да показват просто приятни срещи
5-6м-тук мисля че може да си тръгне, да се отдалечи
6-рицар м- бих казала че има безразличие и гняв,раздразнение
7-асо п- мисля че това е шанс за него,но не сега и не с тази жена
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 19:33

Благодаря на всички за коментарите! мерси Само не разбирам защо АП го разбирате кано нов шанс за него с друга жена, като е за въпрос " Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си?" т.е какво трябва да направи като съвет, а не какво ще му се случи? Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 302820
Иначе аз мисля, че и моята и негова подредба описват ситуацията в момента. При мен слънцето, че го смятам за важен и имам чувства, но някак си съм заслепена, а той 3ж че се опитва да избира между повече жени и очаква нещо различно, Силата- нещата повече бяха сексуални и проблематични, РЧ при него може би, че се чувства обичан(а може би е влюбен в друга)Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 302820 , за брак или сериозно обвързване при мен -Император, че той е този който решава нещата и зависи от него, а при него справедливост да реши дали си струва и дали иска, при мен ДМ че се чувствам ядосана, пренебрегната, недоволна, а при него тези 2ч не знам какво значат, че е можело да се получи добра връзка или че ще има с друга Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 302820 , при мен 9м- страхове самота, депресия и тн; при него 6м отдръпване и бягане от обвързване; 7ж че съм се борила за тези отношения; РМ при него някакъв яд, желание да прекрати нещата, раздразнение, грубост и студенина; ДЖ че трябва да стана като нея, ако искам да съм с него и да ме харесва, а при него АП, че трябва да даде нов шанс , ако иска да се получат нещата. Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 302820
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 19:43

Ами нищо не прави Blackmoon, АсоП си е шанс,ръката е пред вратата ама дали ще я премине?....Съгласна съм с Тея мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeНед Яну 18 2015, 19:55

Блякмоон аз виждам така асото п, защото за мен е малко като съдба, това е нещо което не може да промениш,просто така е решено, наистина дава да,но при други обстоятелства, като време ,място или друг човек.При него това е на 7 позиция, сякаш реално той няма да може да направи нищо защото не е дошъл момента за него, съжалявам,дано да греша.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeВто Авг 04 2015, 19:41

DeTe_Ha_Xaoca написа:
Така... Ще намери ли Шугър истинската любов в период от 1 година.

1. Колелото на съдбата - ще има шанса да срещне някого, съдбата ще и даде тази възможност.
2  Силата - От това по-сигурна, здраве му кажи.
3. 8Ч - По-скоро няма да е съпругът.
4. АМ- Не няма да прилича на останалите, ще е нещо ново.
5. ДМ - Обвързване с ДМ може би не. Твърде много ще мисли
6. 7П - Малко ще те поразочарова сякаш. На пръв поглед магия, на втори не съвсем
7. 6М - Преминаваш през някакъв приод успееш ли за себе си, ще се докоснеш за този човек.

Така го виждам аз.

Дава ов- Дете, когато си ми я теглила се занимавах с едно момче и явно картите са описвали отношението ми с него. Доста ме поразочарова, но срещата ни хич не беше случайна (КС), промени ме коренно. 6м- всеки пое по пътя си
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 21:19

lindaLI написа:
направих си пак тази подредба за близките месеци- година

ц. Крал жезли о.

1- Ще намеря ли любов - Дама жезли о. - да
2- Ще се чувствам ли сигурна- Крал меч о. - аз мисля да.
3- Възможност за брак - 6 пентакли о. - не/ тук ми намирисва на развод...разведен мъж???
4- Ще прилича ли на предишни любови- 5 пентакли о. - досущ!....
5- Обвързване - Асо меч о. - няма да е ясно до колко сме обвързани и до колко развързани
6- Тръпката трайна ли ще е- Слънце - явно химия голяма ще има
7- Аз какво да направя- 8 пентакли- да не се отказвам да се запознавам с нови хора, да бъда в нови ситуации...да се уча, да положа старание за човека.

Ами хайде...живи и здрави до година до амина - пак обратна връзка

И ето, че настана време за ОВ.
Истинската любов не я намерих и на всичкото отгоре мога да кажа, че това беше много самотна година за мен. Много трезва в личен план.
ДЖ о.- не намерих любов, но емоции и запомнящи се моменти- да
Да кажем, че в това време общувах с двама мъже, с които имах добра химия (ДЖ + КМ),но сериозна разлика в годините и просто- в някаква безизходица се вкарваш - това до някъде обяснява 5 п. Нямаше обвързване- Асо м и не бяха трайни тръпките- Слънце- то е ден до пладне.
Съвета към мен- да продължавам да развивам себе си и да си гледам моите интереси- 8п
Краля жезли в сянка описва мен и сериозния ми и отговорен поглед към нещата, особено по отношение на партньорствата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 21:32

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 262180

ц. на 8 жезли

Ще намеря ли любов- Глупак
Ще се чувствам ли сигурна- 2 меча
Възможност за брак- Рицар пентакли
Ще прилича ли на предишни любови- 7 пентакли (9 меча + Смърт + Крал меч)
Обвързване- 10 пентакли
Ще е трайна ли тръпката- Справедливост
Аз какво да направя- Асо жезли

Моето мнение е, че когато хората са много влюбени и слепци- те са глупаци. Това е чувство свързано с много наивното вярване, че светът е прекрасен и лоши неща и опасности просто НЯМА. Не мисля, че сигурността е основното, на което ще разчитам защото глупака и 2м все пак са на прага на нещо ново...другите карти са това, което са. ОВ до година до амина, живи и здрави
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 21:45

Линд голям стабиляга се задава. Те картите са си показателни сериозна връзка ще имаш, даже към брак отиват нещата. Дано, пожелавам ти го от все сърце Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 947743
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 21:52

Макар и да не теглиш с обърнати, сякаш съм съгласна с тълкуването ти мерси Глупакът е влюбен, леко му е на душата и сърцето... въобще "пей сърце" усмивка Даже си мисля, че нещата могат и по-сериозни да станат.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 21:53

аз юни си правих за 6м
Ще намеря ли любов- КС
Ще се чувствам ли сигурна- 2 меча
Възможност за брак- СС
Ще прилича ли на предишни любови- 8м
Обвързване- 6м
Ще е трайна ли тръпката- ПЧ
Аз какво да направя- Колесница

да ще срещна някого пак на път ще е или по интернет. Имам чувството, че ще изживея нещо повторно, сякаш този човек ще ме накара да изживея същите неща от минали отношения, което хич не ме устройва. Не виждам връзка като връзка ами пак ще е от среща на среща
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 21:53

аз вече имах една такава годишна подредба, тука съм давала ов по нея- там по обвързването пак имах 10 пент и 3 чаши- възможност за брак. В онази година има много сериозна връзка, където си заживяхме заедно почти от първия момент и момчето със сигурност ме гледаше много в перспектива, но аз нещо не го исках и се разделихме
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 22:02

sugar6 написа:
аз юни си правих за 6м
Ще намеря ли любов- КС
Ще се чувствам ли сигурна- 2 меча
Възможност за брак- СС
Ще прилича ли на предишни любови- 8м
Обвързване- 6м
Ще е трайна ли тръпката- ПЧ
Аз какво да направя- Колесница

да ще срещна някого пак на път ще е или по интернет. Имам чувството, че ще изживея нещо повторно, сякаш този човек ще ме накара да изживея същите неща от минали отношения, което хич не ме устройва. Не виждам връзка като връзка ами пак ще е от среща на среща

Ами аз съм забелязала, че колелото дава положителни отговори, когато е на важна позиция в подредба. тръпка ще има, но за бракове или някакви обвързвания по- сериозни- още няма да му е времето, но срещи може да има. 8 меча там по- скоро е показател, че имаш някакви преживяни травми в миналото и от това ще те е страх и още си го носиш.ами да кажеммм- че може да си намериш занимавка, но всичко ще е много люшкащо се и променливо, може би на по- късен етап ще се развие
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ще намеря ли истинската любов?
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Любовен въпрос
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА ЗА ЛЮБОВ
» lenormand - Още значения за любов,здраве,професия и комбинации
» Дама жезли и Дама пентакли- коя каква любов дава?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: