Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Човекът в табакера

Go down 
+4
Redgina
La la
Антония
Admin
8 posters
АвторСъобщение
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 16:07

Човекът в табакера Galler11
1. Това е кутията ти, преди ти е било добре в нея, но сега си пораснал и тя ти е станала тясна. Обаче продължаваш да сидиш в нея и се боиш да я напуснеш.

2. А това е вътрешната причина, поради която сидиш в нея, твоите вътрешни мотиви, които не ти дават да напуснеш табакерата.

3. А това е една външна причина - какво ти плаши във външния свят, това което те принуждава да седиш в табакерата и да се маеш.

4. А това е, което губиш седейки в кутията.

5.А това ще намериш, ако се измъкнеш.

6. Какво или кой ще може да ти помогне да се измъкнеш.

7. А това е резултат за определен период от време. Ще можеш ли да я напуснеш, или така ще останеш да сидиш в нея.


Последната промяна е направена от Джема на Чет Дек 06 2012, 12:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 16:10

Кой иска с мен да пробва подредбата?
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 20:29

Аз! мерси
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 20:33

Антония, Ок
Дай си въпроса.

Моят е свързан с ресторанта, който ми е омръзнал, но никак не мога да се реша да го зарежа.
Дали трябва да се откажа от бизнеса?
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 20:52

Моят въпрос свързан с твоя.
Да продължавам ли да работя същата работа?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСря Дек 05 2012, 21:16

Таро на Уейт
Джема написа:
1. Това е кутията ти, преди ти е било добре в нея, но сега си пораснал и тя ти е станала тясна. Обаче продължаваш да сидиш в нея и се боиш да я напуснеш.
Крал пентакли-Свикнала си с относителната сигурност на работата в ресторанта,имаш приходи,които ти позволяват да посрешнеш нуждите си,даваш работа и на други хора,като по този начин им помагаш да се справят в живота.Затова се занимаваш с този бизнес,обаче се чувстваш ограничена да се занимаваш с нещата,които наистина те вълнуват.
Джема написа:
2. А това е вътрешната причина, поради която сидиш в нея, твоите вътрешни мотиви, които не ти дават да напуснеш табакерата.
Глупакът-страх те от новото,от новите предизвикателства,които ще срещнеш.Много мислиш и преценяш.
Джема написа:
3. А това е една външна причина - какво ти плаши във външния свят, това което те принуждава да седиш в табакерата и да се маеш.
Рицар на мечовете-Плаши те агресивната външна среда,как всеки се мъчи да успее без изобщо да се съобразява с другия и е готов да го прегази,преследвайки собствените си интереси.Агресивната,добре подготвена и арогантна конкуренция.
Джема написа:
4. А това е, което губиш седейки в кутията.
4 пентакли-Губиш възможността да се развиваш в друга посока,посока,която ти е по сърце,за да опазиш благополучието на семейството си.
Джема написа:
5.А това ще намериш, ако се измъкнеш.
3 жезли-Ще намериш нови перспективи,нови възможности за развитие.
Джема написа:
6. Какво или кой ще може да ти помогне да се измъкнеш.
10 чаши-Твоето семейство може да ти помогне,някой от твоето семейство да няма други идеи за бизнес?
Джема написа:
7. А това е резултат за определен период от време. Ще можеш ли да яо напусне, или така ще останеш да сидиш в нея.
Рицар на пентаклите-Отговоръ ми е -да,ще можеш да се откажеш от бизнеса,но не в този момент,периодът подходящ за смяна на бизнеса ще е около август-септември следващата година,тогава наистина може да получиш много добро предложение.
Дано правилно да съм разбрала подредбата и да съм ти писала смислено.
Поздрави и успех във всичко,с което се захванеш! мерси
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 01:41

Антония написа:


1. Това е кутията ти, преди ти е било добре в нея, но сега си пораснал и тя ти е станала тясна. Обаче продължаваш да сидиш в нея и се боиш да я напуснеш.

Крал пентакли-Свикнала си с относителната сигурност на работата в ресторанта,имаш приходи,които ти позволяват да посрешнеш нуждите си По скоро екстрите ,даваш работа и на други хора,като по този начин им помагаш да се справят в живота.Затова се занимаваш с този бизнес,обаче се чувстваш ограничена да се занимаваш с нещата,които наистина те вълнуват. Човекът в табакера 3032713799



2. А това е вътрешната причина, поради която сидиш в нея, твоите вътрешни мотиви, които не ти дават да напуснеш табакерата.

Глупакът-страх те от новото,от новите предизвикателства,които ще срещнеш.Много мислиш и преценяш. Човекът в табакера 3032713799

3. А това е една външна причина - какво ти плаши във външния свят, това което те принуждава да седиш в табакерата и да се маеш.

Рицар на мечовете-Плаши те агресивната външна среда,как всеки се мъчи да успее без изобщо да се съобразява с другия и е готов да го прегази,преследвайки собствените си интереси.Агресивната,добре подготвена и арогантна конкуренция.
Не, от това изобщо не се плаша.

4. А това е, което губиш седейки в кутията.

4 пентакли-Губиш възможността да се развиваш в друга посока,посока,която ти е по сърце,за да опазиш благополучието на семейството си.
Човекът в табакера 302820

5.А това ще намериш, ако се измъкнеш.

3 жезли-Ще намериш нови перспективи,нови възможности за развитие.
100%

6. Какво или кой ще може да ти помогне да се измъкнеш.

10 чаши-Твоето семейство може да ти помогне,някой от твоето семейство да няма други идеи за бизнес?
Да, мъжът ми няма да ни даде да гладуваме, за други бизнес-идеи не знам, дано да му хрумне нещо.

7. А това е резултат за определен период от време. Ще можеш ли да яо напусне, или така ще останеш да сидиш в нея.

Рицар на пентаклите-Отговоръ ми е -да,ще можеш да се откажеш от бизнеса,но не в този момент,периодът подходящ за смяна на бизнеса ще е около август-септември следващата година,тогава наистина може да получиш много добро предложение.
Ето , сега ми се отвориха очите. Не е напразно хората казват, че "Одна голова хорошо, а две лучше" Докато не намеря нещо по-добро и по-изгодно няма да рискувам.
Дано правилно да съм разбрала подредбата и да съм ти писала смислено.
Поздрави и успех във всичко,с което се захванеш!

Антония, благодаря ти много за подредбата и помощ Човекът в табакера 2560441086 Човекът в табакера 948782830

Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 12:24

Антония, мерси

1. Това е кутията ти, преди ти е било добре в нея, но сега си пораснал и тя ти е станала тясна. Обаче продължаваш да сидиш в нея и се боиш да я напуснеш.
Човекът в табакера Orphal57

На теб ти се дава да разбереш, че това, което очакваш или изискваш няма да ти се даде, било то повишаване на заплатата, кариера .... Ситуацията на работното ти място много ми прилича на моббинг. Резултат-депресия.

2. А това е вътрешната причина, поради която сидиш в нея, твоите вътрешни мотиви, които не ти дават да напуснеш табакерата.

Човекът в табакера Orphal58

Все още се надяваш да поправиш ситуацията, не си готова за промени и се боиш от тях.

3. А това е една външна причина - какво ти плаши във външния свят, това което те принуждава да седиш в табакерата и да се маеш.

Човекът в табакера Orphal59

За хората с твоя професия или квалификация няма работни места.

4. А това е, което губиш седейки в кутията.
Човекът в табакера Orphal60

Конфликти с други хора, борба за правото си, гняв.


5.А това ще намериш, ако се измъкнеш.

Човекът в табакера Orphal61

Ще се чувстваш победена, ниско самочуствие, комплекси и ниска самооценка.

6. Какво или кой ще може да ти помогне да се измъкнеш.

Човекът в табакера Orphal62

Момент, ситуация, която още не е настъпила.

7. А това е резултат за определен период от време. Ще можеш ли да яо напусне, или така ще останеш да сидиш в нея.

Човекът в табакера Orphal63

За сега не е време да предриемеш нещо радикално, защото в момента изобщо не владееш ситуацията. Изчакай, скоро ще дойдат промените.

С нетърпение чакам коментарите Човекът в табакера 402149
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeЧет Дек 06 2012, 18:52

Много интересна подредба!!!
Задължително ще я направя за себе си Smile
Ако някой желае, ще се радвам да се пробвам и за друг.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 11:22

Аз бих искала усмивка
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeНед Дек 09 2012, 13:15

Джема написа:
На теб ти се дава да разбереш, че това, което очакваш или изискваш няма да ти се даде, било то повишаване на заплатата, кариера .... Ситуацията на работното ти място много ми прилича на моббинг. Резултат-депресия.
Много си права.Много се изтощавам.
Джема написа:
Все още се надяваш да поправиш ситуацията, не си готова за промени и се боиш от тях.
Човекът в табакера 3032713799 Точно така е!
Джема написа:
За хората с твоя професия или квалификация няма работни места.
по принцип има,но ще трябва да започваш всичко отначало,да се доказваш,което е крайно изтощително и просто за сега нямам сили да започвам всичко отначало.
Джема написа:
Конфликти с други хора, борба за правото си, гняв.

В този случай,мисля,че печеля,ако стоя в табакерата си. мерси
Джема написа:
Ще се чувстваш победена, ниско самочуствие, комплекси и ниска самооценка.
Човекът в табакера 3032713799
Точно така ще се чувствам,доколкото се познавам.
Джема написа:
Момент, ситуация, която още не е настъпила. Човекът в табакера 3032713799
Точно така е.

Джема написа:
За сега не е време да предриемеш нещо радикално, защото в момента изобщо не владееш ситуацията. Изчакай, скоро ще дойдат промените.
Мноето мнение,също е такова. Човекът в табакера 99390
Джема,благодаря ти!
Наистина си права,че две глави мислят по-добре от една.Много е важно някой да те подкрепи,когато се колебаеш. Човекът в табакера 99390

Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 02:22

Хайде да опитам и аз подредбата:

Въпросът, който зададох е защо се вкопчвам в хора, които ме нараняват?
Имам deja vu и повтарящи се ситуации и реакции при различни по тип отношения и хора.
Самоанализирам се по въпроса.

1. Това е кутията ти, преди ти е било добре в нея, но сега си пораснал и тя ти е станала тясна. Обаче продължаваш да сидиш в нея и се боиш да я напуснеш.
Силата

2. А това е вътрешната причина, поради която сидиш в нея, твоите вътрешни мотиви, които не ти дават да напуснеш табакерата.
Асо чаши

3. А това е една външна причина - какво ти плаши във външния свят, това което те принуждава да седиш в табакерата и да се маеш.
2 жезли

4. А това е, което губиш седейки в кутията.
Асо жезли

5.А това ще намериш, ако се измъкнеш.
4 чаши

6. Какво или кой ще може да ти помогне да се измъкнеш.
Рицар чаши

7. А това е резултат за определен период от време. Ще можеш ли да я напуснеш, или така ще останеш да сидиш в нея.
Кралица Жезли

Ще очаквам с интерес коментарите Smile
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСъб Мар 02 2013, 13:59

magica
Опитваш се да минаваш пре з ситуациите твърде деликатно, прекалено си учтива и мека с хората, не изказваш истинските си чувства и мисли.Не изразяваш гнева си, а го подтискаш и го насочваш към себе си.Причината е, че си прекалено емоционална и това води до страх, че няма да те обичат, няма да те харесват.Във външния свят те плаши твърдото обвързване с избор, необходимостта да излезеш от мечтите и да направиш реален избор, като по този начин пропуснеш останалите възможности.Това, което губиш седейки в кутията е свързано с огнената ти и страстна страна, която си подтиснала и все още не си развила, асо жезли го свързвам с удоволствие, творчество, но и блясък-да те видят, да те забележат, да те чуят.Сякаш ти е трудно да заявиш и наложиш себе си. Ако се измъкнеш ще намериш 4 чаши, което за мен говори, че не си готова на тоя етап да се измъкнеш наистина, защото ще остане неудовлетвореност.Любовта в лицето на мъж и не само, любовта към живота и себе си ще ти помогне и ще върне цвета. Тази кралица жезли е някъде дълбоко скрита същност. С две думи за определен преиод от време ще откриваш своята чувствена, страстна природа. Тези жезли ти казват, че ще трябва да се научиш да изнасяш гнева си навън, а не винаги да си учтива и мила.Така няма да се налага да се свързваш с хора, които те нараняват. Понеже съм на тема архетипи-ще откриеш Афродита в себе си и така ще излезеш от тази ситуация.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeПон Авг 26 2013, 22:32

Ако някой ми помогне със своето мнение тук- ще бъда благодарнамерси 

Кутията в която съм:
8 Жезли

Вътрешната причина да не напускам кутията:
6 пентакли

Външните обстоятелства:
Асо чаши

Това губя стоейки в кутията си:
3 мечаЧовекът в табакера 642334 .......голяма загуба!

Това ще намеря, ако се измъкна:
ДяволTwisted Evil 

Кой или какво ще ми помогне да се измъкна:
4 пентакли

Резултат:
Справедливост
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 01:06

Линда, защо си мисля, че твоята кутия всеки момент ще се промени - 6 Пентакъла са и помощ отгоре, т.е. има смисъл да си там - така е по-добре за теб - помисли защо! Засега няма да се измъкнеш от нея, но тя е важна за теб, погледни на нещата от различен ъгъл мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 08:16

благодаря ти La la мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeВто Авг 27 2013, 08:41

Линда-печеш се на собствения си огън.Предпочиташ да приемаш трошички на внимание и любов, отколкото да търсиш истинска любов, която обаче ще трябва да се запечата с болка-като всяка любов.Губиш способността си да страдаш, но с нея и опасно затваряш сърцето си.За съжаление не виждам скоро да си готова да се измъкнеш.Стоши вътре-на сигурно, топло, защитено.Мислиш, че така е добре.Ако излезеш ще се сблъскаш съ ссобствените си страхове, недостатъци и вероятно ще трябва да понесеш болката.Но това е единствения път, по който човек израства и намира истинска любов.4П в тази подредба е предвестник на кулата.Вероятно сама няма да решиш да излезеш от кутията, но цената за това ще е висока.Мисля, че все пак ще се случи нещо, което ще ти помогне да тръгнеш по пътя към истинската любов и да се откажеш от удобните и приятни илюзии на сигурността в кутията.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 23:01

Въпросът е: защо на девойка не й върви в любовта. Теглени са само прави карти.

1. Това е кутията ти, преди ти е било добре в нея, но сега си пораснала и тя ти е станала тясна. Обаче продължаваш да седиш в нея и се боиш да я напуснеш. - паж меч
2. А това е вътрешната причина, поради която седиш в нея, твоите вътрешни мотиви, които не ти дават да напуснеш табакерата. - Умереността
3. А това е една външна причина - какво те плаши във външния свят, това което те принуждава да седиш в табакерата и да се маеш. - 10м
4. А това е, което губиш седейки в кутията. - КП
5. А това ще намериш, ако се измъкнеш. - ДЧ
6. Какво или кой ще може да ти помогне да се измъкнеш.- Жрицата
7. А това е резултат за определен период от време. Ще можеш ли да я напуснеш, или така ще останеш да седиш в нея.
-


Паж меч - Млад, интересен, любопитен човек; търсещ ум; може и рязък, с по-сложен характер. Интелигентен, отстояващ позициите си, но рядко довеждащ идеите до реално изпълнение. А е пълен с много идеи, някои могат да са и гениални. Липсва земя, вода, огън. Аналитичното мислене го има, но проблемът е, че трудно се реализира, поради липса на нещо;
Умереност - отнесена към въпроса ... трудно успява да намери баланс в отношенията;
10 меча - страх да не я наранят, да й забият нож в гърба;
Крал Пентакли - стабилен мъж до себе си е това, което губи;
Дама Чаши - ще бъде обичана или обичаща, ако успее да се справи;
Жрицата - да потърси по-надълбоко в себе за отговор;
- неприятна карта, вероятно още известно време ще е в това състояния.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Човекът в табакера Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Човекът в табакера   Човекът в табакера Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Човекът в табакера
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Самопознаване-
Идете на: