Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 повтарящите се карти-вашето мнение

Go down 
+7
sugar6
Universe
lindaLI
Iva78
Galanthus
Лизи
Антония
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013

повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: повтарящите се карти-вашето мнение   повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 11:34

А на мен ми се пада все, жезли 10, не спри всички гледанки, но много често.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: повтарящите се карти-вашето мнение   повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 11:55

Pollie, това, което трябва да имаш предвид, ако си теглиш дневни карти и то само с Големи аркани, е, че това обикновено смалява значението им до съвсем ежедневни теми. В твоя случай с Дяволът, не е задължително да има някакви кой знае какви драматични събития, примерно изневери, зависимости и т.н. Достатъчно е само да се има предвид ядрото на картата - подвластност на материалното. Тогава вече картата може да се отнесе до абсолютно всичко, например, ако си започнала диета наскоро - борба да се храниш с по-малко или по-здравословно и особено ако това ти е трудно, е напълно възможно да предизвика появата на Дяволът.

На мен ми се е случвало Дяволът да ми излиза за един ден, в който си бях взела отпуск по средата на седмицата и го прекарах целия в леглото, с много шоколад и гледайки невероятно повърхностен сериал. Просто човек понякога има нужда да си презареди батериите  усмивка Така че помисли в каква сфера от живота ти има борба или напротив, отдаване на материалното и физическото. Ти най-добре си знаеш какво се случва в живота ти.

По същия начин, zvezdichka, можеш да помислиш по какъв начин и в коя сфера в живота си си се е нагърбила с тежка задача. Това може да е в работата, може да са трудни лични взаимоотношения с някого, може да е нещо, което ти предстои да свършиш, но ти тежи от сега дори самата мисъл за него. Може картата да е сигнал, че носиш прекалено много дини под една мишница и имаш нужда от почивка. Може би има предвид, че трябва да се довериш, че и околните могат да свършат нещата не по-зле и от теб и да делегираш правомощия... Ти ще кажеш какво по-точно се случва при теб.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: повтарящите се карти-вашето мнение   повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 12:35

Определено трудни лични взаимоотношения. Не съм очаквала да е така тежко. Но може и да ми предстои те първа  Shocked 
Върнете се в началото Go down
Pollie
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 4
Join date : 26.05.2014

повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: повтарящите се карти-вашето мнение   повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 14:46

Вера, благодаря! мерси 
Не става дума само за дневни карти, а и за търсене на отговор на въпрос.
Права си в тълкуването, обаче - за презареждането на батериите.
Полезна ми е бележката ти, че гадаенето с Големите Аркани стеснява значението им. Може би е по-практично засега да се ограничавам с питане за по-ежедневни неща, докато вникна по-сериозно в това, което Таро има да ми каже. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: повтарящите се карти-вашето мнение   повтарящите се карти-вашето мнение - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
повтарящите се карти-вашето мнение
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Гледането е опасно за вашето здраве!!!
» Мнение
» Моля за мнение
» Ще се радвам на мнение
» Имам нужда от мнение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: