Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как се срещнахте с таро?

Go down 
+7
dgakova
Admin
Лизи
Старо злато
lindaLI
La la
coolest
11 posters
АвторСъобщение
coolest
Наблюдател
Наблюдател
coolest


Male Брой мнения : 30
Join date : 11.01.2013

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 15:58

Извинявам се предварително ако има вече такава тема. Та... как се срещнахте с вашите карти?
При мен беше следното: тъкмо бях завършил основното си образование и много ме влечеше магията и разни видове гадания.Това се дължеше на факта ,че доста отивах при различни гадателки, магьосници и др. с майка ми и така се разбуди интереса ми. Дълго време се лутах и не смеех да направя първата крачка, а именно да си закупя поне една колода таро. Но един ден с майка отидохме при една гадателка ,която за моя изненада гадаеше на таро. Тя гадаеше по доста интересен начин. Ползваше само "позитивните" карти от колодата- около 20-30 да са били и ги хвърляше по земята, та която се обърне я разтълкуваше. Беше ме забелязала колко внимателно и с голям интерес я наблюдавам и по едно време взе да ме заговаря. Пита ме за името ми, и хвърли картите отново. Накара ме да стана и да събера нейните карти и да й ги дам. След като го направих ,тя отказа да ги вземе и ми ги подари. Каза ми ,че ако не желая да ползвам нейната колода (Артурово таро) да ги пусна по течението на някой извор или река.
[You must be registered and logged in to see this image.] Веднага след като се прибрахме от там , неоснователния ми страх от непознатото отмина и си закупих универсалното таро на Уейт.[You must be registered and logged in to see this image.]
И така започна всичко... Smile

Уф... че дълго става. Сега е ваш ред Smile .
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 16:12

Интересно.
И моето първо Таро е същото - на Артур, подарък от една приятелка - беше първото, красиво Таро ;) което видях... не исках да си купувам някоя колода, чийто картинки не ме вдъхновяват...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 16:34

Бях много мъничка- (майка ми гледа на кафе, занимаваше се малко и с астрология, вкъщи винаги е изобилствало от такава литература, хора, правили са се ритуали, викали са се духове Как се срещнахте с таро? 2609729247 - като всичко това е ХОБИ, жената си има професия) израстнала съм в такава среда- кажи- речи...
И първите Таро, които видях бяха нейните- много красиви карти, беше ме страх да ги доближа, държеше ги в един бял, копринен шал и ми забраняваше да ги пипам.
Но майка ми не си е картоманка и не задълбочи знанията си в тази насока.
Аз обаче се оказа,че съм и дълги години гледах на обикновени карти.

За първи път ми гледа на Таро Шопито- разби ме, позна ми всичко, започнах малко да се престрашавам...взех си Ленорманд разучих ги и след като Старото Злато веднъж ми три сол на главата, че тегля онлайн карти Как се срещнахте с таро? 2805025460 си купих първото Таро на Уейт. После една моя скъпа приятелка ми подари Манга Таро...и те така Как се срещнахте с таро? 481290215

Аз забравих да добавя и Манара Тарото, което имам- Уникално- работих тук дори върху темата със значенията. Много са ми близки тези карти, много ги усещам- също са ми подарък от една дама, чиято поява също мисля, че не е никак случайна в живота ми. Нея пак срещнах тук..изобщо този форум ми е КАТО ДОМ Как се срещнахте с таро? 698924


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Яну 19 2013, 10:46; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
coolest
Наблюдател
Наблюдател
coolest


Male Брой мнения : 30
Join date : 11.01.2013

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 16:43

lindaLI интересно. И аз в такава среда израстнах , та може би заради това. Майка и баба гадаят на боб. Smile
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 16:47

Цитат :
и след като Старото Злато веднъж ми три сол на главата, че тегля онлайн карти си купих първото Таро на Уейт.
Хахааа Линда ти ме разби... Как се срещнахте с таро? 1329947235 но се радвам,че е имало ефект моето мъмрене Супер
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 22:58

Много ми е интересно като прочетох Вашите истории. Ето накратко и моята.
До работата ми имаше козметичен салон, който посещавах често, обикновенно вечер след работа. Собственичката впоследствие ми стана най-добрата приятелка и много си споделяхме. Една вечер когато отидох салона беше затворен за други клиенти и вътре имаше само една стара дама, която на плота където се правеше маникюра беше разпростряла карти усмивка Разчовърка ме така отвътре, пожелах и на мен да гледа....от тогава доста пъти ми е гледала и е странно, че въпреки че нищо не познаваше пак и пак съм и звъняла, направо и аз се чудя защо....накрая реших аз да си взема карти, поне сама себе си да лъжа, без да плащам Rolling Eyes И така си купих картите на Уейт. Две години жената все твърдеше да съм спокойна, ще си имаме детенце, момченце и т.н. ... но все пак съм и благодарна за запознанството с таро, което много ми помогна по пътя, който извървях и сега се радвам на три прекрасни дъщери Surprised
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeСъб Яну 19 2013, 01:40

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeНед Яну 20 2013, 22:23

Лизи , е неможе да има толкова яка история просто Как се срещнахте с таро? 642334 рядко се хиля на постове ама тоя беше уникален Как се срещнахте с таро? 642334 Супер яка история и много ме изкефи отношението ти към жената въпреки, че нищо никога не ти е познала acute
Както и да е, да ви кажа и мойта си историйка Smile

От дете гадая. Доста често преди да отида на детска градина знаех какъв ще е денят ми там. Сънищата ми говореха, чувствата ми говореха, идвала ми е информация съвсем ясно за дадени истории на хора, съдби и какво ли не ... Предсказвах съвсем точно и ясно дадени събития особено след развода всичко стана много по силно и ярко, дори за близки на мои приятели без да знам че в момента с тях става нещо , ми идва такава информация .... Че дори и за хора, които не познавам, ако имат силен проблем ми е идвала подробна информация за проблема им в момента в който ме заговорят. А преди 12 години ми се случи и нещо, което чак сега започвам да изучавам и да разпитвам какво е било:
По време на секс с най-дълбоко обичаният от мен човек досега, докато се любехме душите ни се отлепиха от телата и се издигнаха на 30-40 см над нас. Моята беше първа, а той ме последва. Когато стигнаха на това ниво започнаха да се завихрят точно както е знака на Ин и Ян, те бяха бели на цвят а като се завихряха все по-бързо и се сливаха и ставаха все по-бели. Не помня как са се върнали в телата, помня само как се отделиха и се завихриха. Видях за кратко неговото тяло над моето докато изчаквах неговата душа да се изкачи до моето ниво. Чак сега разбирам какво е било това, но все още има какво да науча и защо и как се е случило.
После една бяла вещица в САЩ ми гледа на Таро и каза, че съм духовен човек и ми предстои развитие в това отношение и то сериозно развитие.
После се омъжих и един ден много исках да си купя карти - купих ги, но ги занемарих защото ми изглеждаха много трудни. А точно два часа преди развода реших да ги извадя и учудващо ми предсказаха целия процес на развода. Тогава реших че явно ще се занимавам с тях. Но до колкото виждам те са един малък посредник в това което трябва да правя. Така че така се запознах с Таро - много събития, много чудесии ... Как се срещнахте с таро? 440471
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeСря Май 21 2014, 01:13

Чрез близка приятелка, която пише тук. Нямам опит, имам интерес. Мисля, че преди да се заема с реални подредби - ми е нужна добра теоретична основа.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 10:33

аз съм от поколението което първо си гледаш на обикновени карти.
макар,че  и по онова време 80',90' имаше  шарени карти с картинки (била съм дете,и не съм била на ясно  с имената им,но съм виждала такива колоди)
на един летен лагер,бях в 3 клас-едно момиче редеше  пасианс с 36 обикновени карти,колоните бяха аспекти-здраве,дом,приятели...както и домово - явно тогава  е била първата ми среща с Голямата подредба  на Ленорман.
след това у една съседка се бяха събрали  жени  да им гледа  една гледачка. тя имаше  цигански оракул,или кипарски...
после изтрещях от кеф като видях  колодата  от 22аркана на площад в пловдив,и само ден след това  в нашия град  видях  и ленорман...
за таро бях чела ''психо'' че е от 78 карти...
този вестник ''психо''- публикуваше  и за таро,и за и дзин,зарове-всичко което сега го има в интернет,го имаше там. май е било в по-чиста форма,и по-богато на информация,качесто.от колкото  сегашни  тълкувания,които са направо безумни,и простовати.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeПон Юни 08 2015, 10:42

Мисля, че бях в 3 клас като намерих един стар вестник и там имаше много интересна гледанка с обикновени карти и започнах да си ги нареждам. От малка ме влекат картите, постоянно си правех фокуси или пък се правех, че разчитам бъдещето :sm38.gif: И след това в 8-ми клас си купих ГА и започнах да гледам на една приятелка и така до ден днешен.
Върнете се в началото Go down
little lemon
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 7
Join date : 11.01.2017

Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitimeСря Яну 11 2017, 12:01

От пустото влечение към магията и всичко различно. От малка като видя някоя гадателка или вещица във филм да гадае на карти и такава еуфория ме е обхващала и тайничко си мечатеш да си имам. И ето че гледах Penny Dreadful и видях, че Ева Грийн също има таро. През това време за първи път получих стипендия ктай училище и един вид първите ми спечелени пари и отидох и си купих Таро карти. Беше голяма мъка докато си избера някоя колода и се спрях на Old English Tarot.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се срещнахте с таро? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се срещнахте с таро?   Как се срещнахте с таро? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се срещнахте с таро?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Беседи по таро и ТАРО на по кафе в София
» Архетипи и Таро
» Таро и етика
» Таро
» Уроците на Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро дискусии и философия-
Идете на: