Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 14:54

lindaLI написа:
ще се свърже ли А. скоро с мен?

10 Ч- Слънце- Колесница о.

Не се свърза


lindaLI написа:
Какво да очаквам от мъж в следващите 2 седмици, цепих на Дявол

ДЧ Страшен Съд Сила

Тук имаше един страхотен период и даже си помислих, че нещата ще поемат добра посока за повече от 2 седмици...но каквото попитало, такова отговорило...


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Яну 29 2013, 15:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 15:08

lindaLI написа:
Какъв е шанса да получа работата? Цепи се на 2 ч

Дама Чаши Крал Пентакли Паж Жезли

Оказа се не достатъчен


lindaLI написа:
Какво да очаквам от мъж в скоро време от него?

Цепя отново на 10П

Асо Жезли 5М(Рицар Жезли пояснителна) 4Ж


НИЩО- като аз имам огромна роля за това- желание от другата страна имаше
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 21:12

Днес имах една гостенка, която започна да обикаля по стаите на апартамента ми да взима разни неща да гледа, влизаше в стаи, в които никога не е била канена ... като оставим наглото и неадекватно поведение, се зачудих защо обикаля и преди малко наредих карти:

2 Чаши, 5 Чаши и 3 Камъни ... Въпроси и отговори - Page 5 617156
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 30 2013, 20:56

dgakova написа:
Днес имах една гостенка, която започна да обикаля по стаите на апартамента ми да взима разни неща да гледа, влизаше в стаи, в които никога не е била канена ... като оставим наглото и неадекватно поведение, се зачудих защо обикаля и преди малко наредих карти:

2 Чаши, 5 Чаши и 3 Камъни ...

Не съм запозната с твоите карти и не знам тяхното значение,но ако взема предвид значенията по Уейт,то твоята позната според мен е търсила да намери нещо,с което да те уличи във връзка с човек,който познавате и двете и на нея това не би и било приятно,тя ти се представя,че ти е приятелка,но не мисля така.Спроде мен е наранена от нещо и търси под вола теле,като се чуди кого да обвини за собствените си несгоди. мерси
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 30 2013, 22:57

Да, не ми е приятелка, нито тя, нито майка й,но поддържам фалшиви отношения и аз незнам защо ... Само обаче си мисля че в момента може и картите нещо да неискат да ми говорят, но въпреки всичко се зачудих и попитах. Въпросните две Чаши ме озадачиха ... незнам, страно ми се видя поведението й. Ще я попитам директно за да й видя реакциите. Просто влизаше в стаи в които никога не е била,дойде и взе да се рови в гримовете ми без да попита. Незнам, пияна ли е била още от снощи та не беше адекватна .... Странно ми беше ...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 01 2013, 15:15

MarinaSmith написа:
Здравейте,

Ще имаме ли връзка с Х. до 3месеца-7ч+2ч+справедливост


Какво е вашето мнение?

Благодаря ви!


Марина не е дала ОВ, но мисля, че отговора се оказа положителен!

Задала е въпроса август месец.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 01 2013, 19:08

lindaLI написа:
Здравейте,

Ще имаме ли връзка с Х. до 3месеца-7ч+2ч+справедливост


Какво е вашето мнение?

Благодаря ви!


Някаква илюзия, чудене по кой път да тръгне, естествено става въпрос за гадже :sm38.gif: , ама справедливост ??? Сигурно е имало някакво харакири и накрая някой е клекнал пък другия е простил .... Въпроси и отговори - Page 5 617156 Какво нещо е фантазията ... :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 01 2013, 19:38

ee Справедливостта е ок тук- виж колко са хубави предните карти- тя матереализира мечтите
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 01 2013, 22:21

Не съм наясно със Справедливостта в любовта. На мен скоро ми се падна като краен резултат на въпрос дали скоро ще срещна любовта. Беше подредба с 4 карти - минало, настояще, съвет и резултат, като съвета беше Колелото на Съдбата (всеки път си мисля че някой ден просто ще напиша Колелото на Късмета хехехехехехехехе Въпроси и отговори - Page 5 642334 - с този Къци Вапцаров просто .... :sm38.gif: ) , а резултата - Справедливост. И аз специално я разчетох че едва ли не, има още да преживея докато срещна някой друг, ще се раздава правосъдие демек, но резултат още няма. Поне при мен така я разчетох. Незнам ... може друго да е означавала...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 02 2013, 00:56

Хм, какво чувства Х в момента ? (не към мен,а просто какво чувства в момента)

8 Камъни, Висшата Жрица, Майка на Камъните

Като при мен Майката на Камъните (Кралица Пентакли) е представена като интуитива, духовна, чиста и дълбока в мислите си ....

Явно картите ми показват че този човек в момента може би чувства силното присъствие на духовна жена, научава нещо за нея и нейната силна свързаност със духовното и земята ... ? Вие какво ще кажете ?


Ето я и картата на Майка на Камъните:

Въпроси и отговори - Page 5 71001798

Висшата Жрица:


Въпроси и отговори - Page 5 40340078




и 8 Камъни

Въпроси и отговори - Page 5 73719200


Като естествено следващият въпрос е какво изпитва към мен Smile

ЕОН - Умереност, 8 Камъни (отново) и Висшата Жрица (отново)

Явно, наистина става въпрос за мен . Сигурно съм му изкарала акъла Въпроси и отговори - Page 5 932032551
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 02 2013, 10:07

dgakova написа:
Хм, какво чувства Х в момента ? (не към мен,а просто какво чувства в момента)

8 Камъни, Висшата Жрица, Майка на Камъните

На мен това ми прилича на осъзнаване на себе си, разбиране на определени неща.
Не знам, защо го свърза веднага с жена - Висшата Жрица е по-скоро състояние, Майката също. Работи, за да разбере нещо, да научи нещо, което живо го интересува.

dgakova написа:
Като естествено следващият въпрос е какво изпитва към мен
ЕОН - Умереност, 8 Камъни (отново) и Висшата Жрица (отново)

Виж, повтарящите се карти са вече интересни...
Но си мисля, че сравнително рядко ВЖ е лелеяната жена, образа на съвършената жена в мечтите.
Честно казано, не мисля, че изпитва някакви особени чувства към теб - по-скоро се е вглъбил в себе си.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 02 2013, 13:44

La la написа:
На мен това ми прилича на осъзнаване на себе си, разбиране на определени неща.
Не знам, защо го свърза веднага с жена - Висшата Жрица е по-скоро състояние, Майката също. Работи, за да разбере нещо, да научи нещо, което живо го интересува.

La la написа:
Виж, повтарящите се карти са вече интересни...
Но си мисля, че сравнително рядко ВЖ е лелеяната жена, образа на съвършената жена в мечтите.
Честно казано, не мисля, че изпитва някакви особени чувства към теб - по-скоро се е вглъбил в себе си.


Не, не , не питам за това дали съм перфектната жена в мечтите му. А и наистина няма как Висшата Жрица да показва това, поне според мен.
Просто знам че това му вглъбяване е свръзано дълбоко с мен. И за това предположих че може да изразяват и мен. Аз нямам любовни желания към него, просто бях любопитна. А относно повтарящите се карти и друг път ми се е случвало да се показват по един и същи проблем с различни въпроси.
Така се затвърди предположението ми че аз може да съм в дъното на това му състояние.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 06 2013, 21:40

Днес подадохме едни документи за работа на мъжа ми и казаха, че ще гледат да има резултат до 2-3 дни...."Какъв ще е резултата?"
Паж мечове, Глупакът, Крал пентакли

Въпроси и отговори - Page 5 1232893712_uuzk9572_image061Въпроси и отговори - Page 5 1232893681_qmor7393_image029Въпроси и отговори - Page 5 1232893664_gcqx4331_image014
Както винаги за мене си навързах нещата , но ще се радвам да чуя и Вашето мнение мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 06 2013, 21:58

Лизи,много съжалявам за това,което ще напиша-дано да не съм права-мисля,че резултатът ще е отрицателен.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 06 2013, 23:07

Лизи, дали тоя крал пентакли няма да си измисли някаква глупава причина за да му откаже. Тая комбинация паж мечове и глупака ми се беше падала веднъж и показа засилен интерес към моята персона. Стискам му палци на мъжа ти, дано да се похвалите с добра новина Въпроси и отговори - Page 5 698924
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 07 2013, 00:42

аз по- скоро бих казала, че мъжа ти май нищо не очаква- подал ги е докуметите ей така- търсил, питал,разпитвал- а дали пък от фирмата не са разпитвали и да са стигнали до него- не знам кой точно е разпитвал- не мога да се ориентирам усмивка

Но! На мен ми се струва, че поне покана за интервю ще има. И после пак ще редиш карти

А дано... acute
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 07 2013, 10:50

Благодаря момичета мерси
Всяка една от Вас е по малко права, а за крайния резултат....ще дам ОВ :-)
За тази работа мъжа ми пита много отдавна, имаше интеес преди година, а сега от 2 месеца пак и чакахме един вътрешен човек, който да подаде документите на "точното" място.
По скоро не му се вярва, че ще стане, той си е такъв...песимист.
Иначе като видях Паж мечове ме ръгна едно такова...но си имам и хубаво тълкувание на подредбата, както ми е угодно и на мен blush
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 07 2013, 18:58

Лизи написа:
Паж мечове, Глупакът, Крал пентакли

Лизи, Паж мечове са страховете на твоя човек, опасява се да не го елиминират, да оставят без внимание молбата му, абе да не го отсвирят. Глупакът на втора е новото начало и е много хубаво, че присъства в подредбата, само малко ме притеснява този Крал пентакли на трета. Нещо му нямам вяра много, освен ако не е трансформацията на мъжа ти. Другият вариант е, да е този, от когото зависи работата, а той май не е благосклонен много. Дано реши във ваша полза Smile
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 08 2013, 18:11

---


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 07:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 08 2013, 18:31

не знам дали резултата ще е точно това, което очакваш.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 08 2013, 18:57

Всъщност и аз си мисля че 9 Мечове ще са просто твоите притеснения и че накрая ще си щастлива ИЛИ може да дойдат да се ядосаш щото няма да е това което си очаквала, но после може да ти харесат.

На мен лично ми се е случвало това - първо не ми харесва и после ми харесва Smile


И ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ Surprised РАДИАНТНОТО МИ ТАРО НА УЕЙТ Е ТУК Surprised И СЕГА СЪМ ЩАСТЛИВА ТА ЗНАЕ ЛИ СЕ Въпроси и отговори - Page 5 904684

От днес почвам с него че съм много ама много щастлива Въпроси и отговори - Page 5 3351190372 , искам да усетя всичко ...... Въпроси и отговори - Page 5 2560441086
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 08 2013, 19:41

Честито Дякова Въпроси и отговори - Page 5 1816326522 много да те радва мерси


Луничка, ще си доволна от това, което ще получиш, но май с доставката ще имаш ядове. Може само да се забави повече...
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 08 2013, 19:45

Мерси Фрог, радват ме Въпроси и отговори - Page 5 3351190372 !


Frog написа:
Дякова


Ей как се регистрирах с това име значи, колко обърквания вече има ... Rolling Eyes Името ми е Деси Гакова - не Дякова (от съкращение на Д Гакова), и щото навсякъде се регвам така, ама незнаех че и това ще ми остане като прякор във форума ... Де да имаше начин да го променя ....
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 09 2013, 08:13

---


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 07:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 09 2013, 10:57

Луничка написа:
Аз съм се насочила към таро "Друиди и Уика"

На мен също ми харесват Друидите , както и 78 Врати, но първо ще науча тези, че така или иначе изпитвам трудности. Две колоди са ми достатъчни за 4 месеца и половина. Иначе ако си ги поръчаш от Англия излизат най-много до 15 лева, при това мойте са едни мазнички, като пластмасови са. Отделно има фирми, които могат да ти ги донесат за 2-3 лева. Абе жива КАРТОМАНИЯ сме си тук Smile
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 09 2013, 17:34

dgakova, от кой сайт поръчваш?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 09 2013, 21:20

От http://www.amazon.co.uk . Обаче цената на тези , които са продавани от Амазон е висока. Отдолу пише че има продавани от търговци нови и втора употреба. Аз купувам от търговци - нови и излиза 3 пъти по-евтино. Доставката е към 4 паунда през Амазон, а има и всякакви други доставчици, които могат да ги доставят за 2-3 лева. Общо взето излиза всичко много евтино.


Въпроси и отговори - Page 5 Sdfsdfdx



Забравих да ви кажа че по-надолу са описани и размерите на картите, че има и малки. Така че четете и пазарувайте Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 5 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: