Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 17:00

ясмин!Smile

Каквмо може да се случи с тези хубави аса и с ЛЮБОВНИЦИТЕ накрая!Smile
Ще се обичат и..много секс ще има. АМА много! Smile

А относно съня ми- Хората рядко ми говорят на сън, но когато ми говорят- определено ще е важно.

В интерес на истината днес разяснявах с моя приятелка една грешно интерпретирана от нея ситуация, при която се наложи да защитя честта и достойнството си и да отстоявам позициите си. Чух определения за себе си като "принцеса", на която някакви хора й били като антураж и други подобни (императора)

Но се разбрахме и всичко е наред сегаSmile
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСъб Юни 15 2013, 17:41

Линда, аз се плаща, когато НЕ ГОВОРЯТ!
При последния ми сън с баба и дядо, които не говориха се разболях тежко, а после загубих и бебе, след още няколко сънища.
Така че - нека говорят Smile

Просто много се изкефих на картите, честно, затова ги постнах, иначе изходът е ясен - секс, секс, и пак сексEmbarassed
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 17:14

Здравейте,
имам един въпрос какво мнение има Х за П?
5 чаши- 6 чаши - Имеператор, цепя на Слънце.
Доста заслепен, огорче и обиден в резултат на минали действия. Ами Императорът какво иска да каже?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeНед Юни 16 2013, 20:04

Виждам по картите- детски инат и твърдоглавие, детинско поведение,но се прави на тежък.
Сякаш мисли, че могат да се разберат- но той отказва, заради свои твърди и непоклатими убеждения
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 16:54

MAITE, Х гледа на П равнодушно, но разглежда отношенията им като перспективни. Изглежда, че гледа на П като на някой, благодарение на когото може да си оправи живота и да просперира.усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeПон Юни 17 2013, 18:12

Относно Императора- на мен ми излиза като отстояване на вярванията си, правотата си и защита на териториите. Въпроса за честта и достойнството и уважението са много засегнати при тази карта. За мен тя дава потенциал ако има изясняване и компромиси- тоест успешни преговори.

Ето сега при съня- прояви се по същия начин. С приятелката ми се изяснихме и сдобрихме, но и доста поспорихме- ако мога така да го нарека- и всичко се въртеше около гордост и предразсъдъци. Но като всеки отстъпи- всичко си идва на мястото.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 12:21

Много се радвам да видя Императорът по този начин! За компромисен не бих го приела, но като изясняване е чудесен. За компромисите - не е ли по-вярно, че всеки е казал своята истина и другия е видял и другата страна (като гледането на аквариума - от всички страни е различен).
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 14:01

Da prava si Lala- s imperatora vseki otstoqva svoeto I ako pokajesh na imperatora che uvajavsh negovata chest I ala bala- priznaesh kachestvata dostoinstvata mu- moje da si stisnete rucete. V takuv smisal kompromis.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 14:15

Да, толерантност и разбиране, респект и уважение беше нужно то двете страни, за да си възстановят взаимоотношенията. В процес на разговор са си изяснили нещата. Благодаря ви за коментарите.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 16:03

MAITE, разкажи повече за тях, интимна двойка ли са или просто познатиусмивка На мен ми се струва, че човекът, който се е примирил с условията на другия, или по друг начин казано с авторитета на Императора, в известна степен си е бил самодостатъчен(6к) или е имал други варианти, т.е план Б и само заради някакви обещания или екстри се е съгласил на допълнително поставените условия. Реално погледнато 6к не се нуждае от Императора, но бягството е от предишното състояние на 5к, т.е бягство от тъмното минало и досадата на всяка цена! Или по друг начин казано, човек който е имал емоционални проблеми или проблеми с алкохола, спира да пие, понеже се запознава с 25 годишна девойка, с която е щастлив, а после отива да живее при Деми Мур, понеже тя си го е харесала...усмивка Но по-важното, което пропускаме да дискутираме е дали положителното влияние на картата Слънце не е в основата на прехода на 5к в 6к и респективно на 6к в Император...това вече си е алхимияусмивка
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 17:01

Здравей, Taroman!
Познават се от дълго време, много близки приятели са. Силни характери са и двамата, всеки един от тях със свои твърди убежедения, трудно правят компромиси. Те не са интимна двойка все още. Момичето се чувства самодостатъчно. Момчето има емоционални проблеми. Според мен, тя се чувства добре с него, приятно й е, но не желае да се обвързва. Той е по-настоятелен, уважава я,същевременно държи тя да се отнася с респект към него. Те са на по 26-27 год. Мисля, че момчето се чувства самотно, затова се нуждае от нея. Не зная как ще се развият нещата при тях, имаха противоречия, изясниха ги. Но пък, тя като че ли го иска само за приятел, иначе е малко резервирана.., в същото време и близка приятелка.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 21:06

Благодаря за инфото, MAITE. Еми ясно, те си знаят, но според мен връзка не трябва да има, защото има користусмивка Тези карти изглеждат по-добри за отношения началник-подчинен. Да не забравяме, че момичето може да има друга опция, от която повече се интересува и затова към момента не допуска по-голяма близостВъпроси и отговори - Page 17 402149
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeВто Юни 18 2013, 22:10

Taroman,  направи ми впечатление, че асоциираш 6 чаши с това, че човекът е постигнал самодостатъчност. Каква е тогава разликата в това отношение с 9 чаши. Лицето, изобразено на картата 9 чаши (колодата на Уейт) също изразява самодостатъчност и самодоволство, пренаситеност дотолкова, че да няма нужда от приятел.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 19 2013, 00:28

За теорията на Таро знам твърде малко, за да мога да кажа в действителност каква е разликатаусмивка За останалите неща си правя мой си разсъждения, за които нямам претенции, че са меродавни, просто разсъждавам на гласусмивкаВ конкретния случай съседните карти на 6к, т.е 5к и Император не са и особено интересни, което означава от една страна, че отношенията могат да се развиват постепенно и плавно във времето, но от друга, 6к на пръв поглед съдържа и излъчва някакво състояние на щастие, което съседните карти не притежават и това в случая подчертава самодостатъчността и самовглъбеността иусмивка При 9 чаши има самодоволство, или по-скоро някаква важност, както е при представителите на зодията Лъв, управлявана в зодиака от Слънцето. При 9ч., чашите ми изглеждат разположени като ореол около главата на човека, или като лъчите на Слънцето, които то еманира, знаейки колко е важно за всички насусмивка
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 08:22

Утре ще успея ли да си издържа държ. изпит?
2 Ж- Крал Меч - Асо М, цепя на Рицар Пентакли
Асото може ли даде категор. отговор?
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 09:13

Изпита е издържан Маите.Ще ти е важен и за по-нататъшно планиране-този рицар П ли ще те изпитва?
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 09:28

Не, още не е издържан. Утре е.
Този рицар П го свързвам със самия предмет - счетоводство.
А Краля Меч - най-вероятно някой от комисията, не зная.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 09:32

Исках да кажа, че ще го вземеш-това имах предвид
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 11:46

Е да, изглежда ще го вземеш. Даже всъщност може да се представиш доста добре - желанието ти да го вземеш е голямо. Кл.М е заинтересован доста повече от А.М, отколкото от 2ж. Р.П може да означава, че си чела доста и си обходила материала на длъж и на шир. Или някой може да ти изпрати кралски пищов на gsm-a, но не ми се вярва да си такова момиче, че да се възползвашусмивка
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 19:08

---


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 20:56; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 21:04

Струва ми се, че няма да се наложи престой. Само ходене до там. Възможно е да не е еднократно ходене. Само да отбележа, че тази колода не ми е позната като значения, но разгледах картите.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 22:27

Изглежда, че определено ще ти се наложи - дано не съм прав.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeСря Юни 26 2013, 22:37

Луничка-ще се разминете с престоя, ще си стоите у дома, при близките.Висока температура ли е това?
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 06:15

---


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 01 2014, 20:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 12:19

Утре ще успея ли да си издържа държ. изпит?
2 Ж- Крал Меч - Асо М, цепя на Рицар Пентакли
Давам ОВ: Отказах се от изпита. Бях в състояние да говоря изчерпателно само по единият от трите въпроса, другите два не ги знаех много добре. Предпочетох да се предпазя от разочарованието да получа ниска оценка и заявих,че се отказвам. Картите са намекнали за забавяне и вземане на категорично и самостоятелно решение за отлагане. Нищо повече.
Хубав ден!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 15:49

Явно, когато се повтаря боята на картата, която е по средата, в третата карта, се забавят нещата... Успех за следващия път!
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitimeЧет Юни 27 2013, 15:52

Маите-щеше да го вземеш.Таро ти даваше отлична възможност, но винига имаме личен избор.Ако беше останала щеше да се справиш.Общо взето по картите си стигнала само да 2ж и си избрала този път.Може би така е по-добре за теб,не се знае.
Харесвам Таро, защото то дава избори, подпомага самопознанието.Но не взима решения вместо нас.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 17 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: