Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
АвторСъобщение
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeЧет Яну 09 2014, 01:07

Здравейте,

Какво развитие да очаквам в П(фирма)?

ц. висша жрица

магъосникът - любовниците- 5 мечове

ще стана ли м. в П. до 3 месеца?

ц. висша жрица

асо чаши- умереност - кралица на жезлите

Картите ми показват, че това ще се случи във времето.
Започнало е да се заформя нещо, но нещата зависят от мен- това ми дават отговор на магъсникът и влюбените, сякаш ще чувствам разрушение.

По втория въпрос моментът не е настъпил.
Това ще бъде ново начало. Трябва да имам търпение, за точния момент. за да получа това, което искам, трябва да го направя това, което трябва, за да го постигна.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeСря Яну 22 2014, 07:53

===


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeСря Яну 22 2014, 08:25

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeСря Яну 22 2014, 08:26

===


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeСъб Май 03 2014, 20:54

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 08:49; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:09

Момичета попитах картите, дали да му пратя писмо. Вместо подаръка. Тъй като имаме зоста неща за изясняване.
Да му пратя ли писмо ?
Ц. Императрица
Пентакли 7- Луната- Мечове 5

Благодаря за помоща.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:32

Звездичка, според мен отговорът е не,ако трябва да гледам тези карти.
Имаш Луна,внимавай,нещо в тази ситуация не си е на мястото,помисли си добре...
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeПон Май 05 2014, 21:40

Не знам и аз какво да правя вече. Дали подаръка, дали да е писмото.... чувствам се объркана.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeВто Май 06 2014, 00:58

Остави картите и обмисли добре ситуацията. Прецени си нещата,изчакай два-три дни,ако можеш,за да си дойде всичко на мястото... Понякога от много информация се объркваме и не знаем какво се случва изобщо...попадаме в един хаос,така че се опитай поне ден да не го мислиш и отговорът сам ще дойде...Нали знаеш-колкото повече търсиш дадено нещо,толкова по-трудно го намираш,а когато спреш да го търсиш и не ти трябва,изведнъж изкача  мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeЧет Май 08 2014, 19:33

Здравейте,
Шефът ми е много некомпетентен и хаотичен, което обърква и натоварва работния процес. На въпрос: Какво предстои на него в работата в следващите 2 месеца, се паднаха 10 чаши, светът,справедливостта, с карта допълнение 5 мечове.
Дали с тази справедливост няма да излезе наяве що за тип е и да го махнат? Май се размечтах Smile Smile Smile Smile 
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeЧет Май 08 2014, 21:04

Звездичка по-добре не му пращай писмо ще останеш разочарована. Има голяма лъжа или самозаблуда в тази ситуация.

Какво не знам за отношенията на В. и И(момче и момиче).?

Ц. Колесница
РП, 5п, КС
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeПет Май 09 2014, 13:13

Blackmoon, пратих го вече... по зле няма как да стане  Въпроси и отговори - Page 31 302820 
Сега искам да попитам картите, какво ми предстой до края на месеца?

Ц.Асо чаши

Крал Жезли - Луната- чаши 5

Може да получа добри съвети от един, зрял и щедър човек. Ще имам възможност да срещна интересни хора. Може успешно да проведа преговори и да изразя своята гледна точка, дали е свързана с писмото...?Надявам се.Може да ме дразнят дреболиите. Този месец наяве ще излязат вътрешните ми страховете и неувереност. Да обърна внимание на интуитивните си усещания и вътрешни гласове. Да приема някой ситуации  такива, каквито са. Да бъда честна със себе си.В емоционален план ще бъда много разочарована, огорчена.И все пак предстой нещо хубаво (Асо чаши ) Любов....

Момичета, права ли съм с анализа?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 17:52

Хихиусмивка zvezdichka, противно на очакваното, този месец изглежда ще изправиш гребен, най-вече заради очакването да ти се случи нещо хубаво, но най-изненадващо това може и да се случи! Т.е очаквай неочакваното!усмивка
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 19:08

Цитат :
Не знам и аз какво да правя вече. Дали подаръка, дали да е писмото.... чувствам се объркана.
Изпратих ги и двете.

taroman написа:
Хихиусмивка zvezdichka, противно на очакваното, този месец изглежда ще изправиш гребен, най-вече заради очакването да ти се случи нещо хубаво, но най-изненадващо това може и да се случи! Т.е очаквай неочакваното!усмивка

Благодаря ти , че писа. Да се сетя, да дам обратна връзка. Реакция нулева , няма как да напиша по голямо нулааааа.
А за този месец ли говориш? И какъв е тоя гребен :sm38.gif:
Винаги се смея след постовете ти ....
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 19:48

Изглежда ще смениш стратегията и тактиката и вместо само да даваш, в един момент ще почнеш да получавашусмивка
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitimeПет Сеп 12 2014, 13:40

Обратна връзка!

Въпросът е тук и отговорите, които дадохте - https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t816p270-topic#32326
Взех всички изпити! Общо 15 в 16 дни! Тотално бях превъртяла от напрежение, но важното е, че успях Surprised
Голяма част от тях ги взех с хубави оценки, доволна съм. Но се провалих на 3 изпита и получих 3, въпреки това не го преживявам драматично.

Обратна връзка и тук!
https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t799p390-topic#32023
Няма да е тази есен, а на пролет или през следващата есен усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 31 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 31 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 29, 30, 31
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: