Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прогнози за обществени събития

Go down 
+32
БабаВуна
Teya
Violet
Miss Bloom
AlexD
linda10
Федя
magica
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
Calantha
Galanthus
sugar6
Reni
MAITE
Вера
Anakin
Ioana
Зуки
La la
Лизи
Кирин
Redgina
Луничка
Iva78
jasminbg
lindaLI
taroman
Moira
dgakova
Frog
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 00:20

Да, Мойра...тез кралици...знаеш ли какво ми хрумна!
Че може дори жена да стои зад цялото отвличане, която емоционално да е била наранена от Брендо и да е изчаткала нещо. ДМ+ А чаши, показва жена зад чийто хладен разум стоят наранени емоции. Обърната ДЖ може да е грубиянка и злобна. Отхвърлена жена.

Много женска злоба и агресия се паднаха при картите за детето. Сигурно има жена...а може и тя да е в основата на отвличането Прогнози за обществени събития - Page 2 528869 В нарко- каналите има и жени по веригата. Възможно е.Ще следим развитието.

А картата на цепенето...я гледам като "ситуацията в момента"..или причината поради която въпроса е предизвикан.

Като цяло картата е като лампа, която свети над подредбата...


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Мар 09 2013, 12:48; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 00:34

Откакто Бойко е премиер, стават обири, грабежи на банки, редовни отвличания и подобни замазващи ситуацията големи случки, Яко прах в очите на народа, докато онези отгоре правят сценарии. Незнам как народа толкова мълчи на интригите на Бойко, а тази е поредната. Трябва да се борим този човек да се махне от властта, както и на новините да промиват мозъците на хората с тези негативни новини по 100 пъти на ден, всеки ден! За мен това е поредния сценарий и каквото и да си гадаем, едва ли ще се каже истината. Освен това може такава жена да е замесена и да има също и отмъщение на лична основа, но това не изключва по висши "умове", които да са дали идеята и да са оставили реализацията на нея. По-добре да разберем дали Бойко ще спечели изборите и с цената на какво. Тогава ще разберем дали ще спрат тези театри и ще заживеем спокойно и щастливо.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 12:36

jasminbg написа:
Ще има ли още бити от полицията по протестите в рамките на две седмици?

аз съм против това да се задават така въпроси. С тези журналистически камери навсякъде, видяхме добре, че бити са главно агресорите, пияните, проблемаджиите от които и полицая, за да оживее трябва да се защити.
Не бях на протестите, но все си мисля, че ако невинни хора бяха бити от полицията просто Така, щеше да се вдигне вой до небето и всичко щеше да стигне до европейски съд.

"Как ще преминат протестите?"
"Полицията и охранителните органи как ще се отнесат към протестиращите в следващите 2 седмици?"

За мен това са коректни въпроси.

Нека да се постараем да задаваме възможно най- неутрално въпросите си, без да вплитаме политическите си симпатии в тях мерси



Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Мар 09 2013, 12:45; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 12:38

dgakova написа:
Откакто Бойко е премиер, стават обири, грабежи на банки, редовни отвличания и подобни замазващи ситуацията големи случки, Яко прах в очите на народа, докато онези отгоре правят сценарии. Незнам как народа толкова мълчи на интригите на Бойко, а тази е поредната. Трябва да се борим този човек да се махне от властта, както и на новините да промиват мозъците на хората с тези негативни новини по 100 пъти на ден, всеки ден! За мен това е поредния сценарий и каквото и да си гадаем, едва ли ще се каже истината. Освен това може такава жена да е замесена и да има също и отмъщение на лична основа, но това не изключва по висши "умове", които да са дали идеята и да са оставили реализацията на нея. По-добре да разберем дали Бойко ще спечели изборите и с цената на какво. Тогава ще разберем дали ще спрат тези театри и ще заживеем спокойно и щастливо.


Деси, ако бях модератор, директно ти трия поста. Това е форум за Таро и не е място за политически пропаганди. Моля те.

Още веднъж призовавам и при тълкуванията и при задаването на въпросите да подхождаме като таролози, любознателно- КЪМ картите.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 14:25

lindaLI написа:
jasminbg написа:
Ще има ли още бити от полицията по протестите в рамките на две седмици?


аз съм против това да се задават така въпроси. С тези журналистически камери навсякъде, видяхме добре, че бити са главно агресорите, пияните, проблемаджиите от които и полицая, за да оживее трябва да се защити.
Не бях на протестите, но все си мисля, че ако невинни хора бяха бити от полицията просто Така, щеше да се вдигне вой до небето и всичко щеше да стигне до европейски съд.

Е, имаше и невинни пострадали, затова го зададох така.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 16:22

Аз Линда, имах предвид с това изказване че каквито и карти да нареждаме, едва ли ще разберем истината, и от там ми закипя кръвта за Бойко, щото всичко е театър. Просто има теми,които много ме палят и затова така разгорещено отговорих. Иначе сега като го прочетох, наистина изглежда като пропаганда, но не е. Просто се паля много на темата Бойко, а това отвличане е поредната парлама, зад която стоят други интереси и идеи.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 11:25

Ще обявят ли довечера избора на нов папа? - 5ж/и/, 8п/и/, 9п/и/;
Сила, 3п, Император.
3П си е точно манастир, църква, а изпадащите дават ситуацията – избор и спорове, работата на конклава. Мисля, че да - големите аркани ми говорят за решение, по-точно император на 3-та. Императорът си прилича на папа освен това.

Прогнози за обществени събития - Page 2 93786245



кардинал Анджело Скола, архиепископ на Милано? - 3п/и/, 10м/и/;
Асо чаши, 3м, Страшен съд – май не. има си 3м и 10м/и/ - разочарование и край, след това съд, ако беше на 2-ра някоя по-отпимистична карта, щях друго да си помисля.

Прогнози за обществени събития - Page 2 24063133



кардиналът от Бразилия Одило Шерер – 8 м, Императрица, Асо п – може би той, освен ако няма друг фаворит, който не е обявен в пресата. Императрицата ми е много несигурна тук + 8м, но пък с вдигната ръка сякаш дава благословия, особено с Асо П накрая.


Прогнози за обществени събития - Page 2 88491343
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 13:04

С Императорът в първия въпрос, бих казала да, решението е взето.

Относно третия въпрос имам жестокото усещане, че ще е той, което кара косъмчетата по врата ми да настръхнат. Има доста пророчества за последния папа, който е ...чернокож.
Затова виждам съвсем различни неща в последните три карти - история на бъдещи събития. Но съм преедубедена от това, което съм чела.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 13:23

Здрасти и от мен!

С Император на 3-та мисля, че няма да го обявят довечера- иначе от двамата Кандидат-ПАПИSmile залагам на този от Бразилия
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 13:46

Мойра, не разбирам какво е това "и" в скобките
Цитат :
Ще обявят ли довечера избора на нов папа? - 5ж/и/, 8п/и/, 9п/и/
; Прогнози за обществени събития - Page 2 302820 да не би да са изпаднали тези карти?
после даваш други - Сила, 3п, Император. Rolling Eyes
Както и да е , вторите са постнати, така че по тях- има сериозни разговори /ЗП/, има и лидер /Император/, но няма окончателно решение.
По отношение на кандидатурите - кардиналът от Бразилия Одило Шерер ми се струва с по-големи шансове заради Асото пентакли. Много е мощно и понякога може да играе роля на ГА. Трябваше да хвърлиш за трети, неизвестен кандидат. мерси
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 14:04

Moira…по принцип може да има повече от една отвлечена дъщеря на наркобос в Италия към момента... Но ако приемем, че става въпрос за българското момиче, за което питаш, благодарение на твойте карти и цепене научих нови неща... П.П, така погледнато, е в много нетипична ситуация. Понеже научих част от нещата свързани с таро в този форум, някои от вас разглеждат средната карта, не знам до колко правилно или не, като състоянието на задаващия въпроса. Както и да е... може да се обобщи общата картинка така: Жена, която е попаднала между чука и наковалнята и не може да види изхода, понеже от едната страна да речем са наркотрафиканти, а от другата убийци, или мафия. Всеки от тях силен и тегли в своята посока и изхода от ситуацията е бавен!

jasminbg...картите, които ти си изтеглила показват, че по всяка вероятност хората, които стоят зад отвличането са чужденци(СВ.), в неблагоприятна позиция, примерно заради поровалена наркосделка(Д.), изискващи, разбира се откуп, за да върнат всичко по местата му.

Moira…по отношение на обявяването на нов папа довечера, струва ми се, че отговорът ще е отрицателен, заради две силни кандидатури...за което силно се моля да е така, защото вместо тъмен пушек, който е символ на отрицателния вот, могат да излъчат черен папа, което може да се тълкува като търговия с вярата.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 14:47

taroman написа:
Но ако приемем, че става въпрос за българското момиче
- точно така, нарочно не написах името.
Frog написа:
да не би да са изпаднали тези карти?
- Smile -
Moira написа:
а изпадащите дават ситуацията – избор и спорове, работата на конклава.

Frog написа:
Трябваше да хвърлиш за трети, неизвестен кандидат.
- Луна /изпадаща/, Кралж/и/; Кралица жезли, 8 меча, АСО ПЕНТАКЛИ - ееее, значи може да съм повлияла на картите, защото си мислех преди да хвърля, ами сега ако на 3-та пак се падне Асо пентакли? Падна се, т.е. аз си го дръпнах/изтеглих от всички карти на масата. сега вече стана интересно, според мен в този момент текат дискусии, сменят се мнения, решения, обсъждат и този третия "неизвестен" - той и бразилеца имат най-голям шанс, само че и тук се намесва 8м на друга позиция само .... като стане ясно ще коментирам пак, сега се обърках ...

Прогнози за обществени събития - Page 2 78439481


така - разликите между №2 /Бразилия/ и №3 /неизвестен/ са много малки: първо - в женските карти, №2 има Императрица на втора позиция, а №3 - Кр-ца ж на 1-ва, и двамата имат 8 меча /разменени позиции на 1-ва и 2-ра съответно/ и Асо П накрая. Като ми изпадна Луната преди да съм наредила картите, си казах - само се заблуждавам да питам за трети, няма трети, и щом се получи почти същия резултат - може и това да са казали картите, че №2 ще да е, освен ако не съм в дълбоооока заблуда естествено. Rolling Eyes Прогнози за обществени събития - Page 2 262180 Нямам търпение да кажат резултата, за да разбера какво по-точно са искали да ми покажат картите.


Последната промяна е направена от Moira на Вто Мар 12 2013, 18:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 15:01

да..този третия има също добро име и е сериозен кандидат, но сега е изпаднал в изолация и е разочарован. Изгубил е надежда.Но не всичко е загубено. Изборът предстои мисля си. Но като цяло и Бразилеца се чувства фаворит- подготвен е за някакъв успех.
С Асо П на трета мисля обаче в такъв случай, че не е категорично решено- в полза на нито един от двамата
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 15:08

lindaLI написа:
С Асо П на трета мисля обаче в такъв случай, че не е категорично решено- в полза на нито един от двамата
Честно да ти кажа Линда, това Асо ми прилича на една огромна категорична точка Прогнози за обществени събития - Page 2 642334 обаче няма как да са две точки с третия Прогнози за обществени събития - Page 2 105895932
Цитат :
Луна /изпадаща/, Кралж/и/; Кралица жезли, 8 меча, АСО ПЕНТАКЛИ
Тук изпадналата луна говори за проточване във времето....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 15:33

Да- избор ще бъде взет- но какъв- след като и на бразилеца и другия- неизвестния картите завършват с Асото? Мисля, че ще има да се точи това- ще си дадат още малко време най- вероятно.

А иначе на мен изпадналите карти при трерия кандидат ми говорят за неговото разочарование Луна+КЖ- явно се е виждал подходящ за поста...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 16:08

Аз си мисля че изборът няма да е взет вечер. Обаче е интересно че и в картите на двамата кандидати има мечове, 3 мечове за единия, осмица мечове за другия. Сякаш тея двамата нещо не са одобрени като избор от останалите.Картите на третия кандидат пък са...тотално не. Имам чувството по тези карти че ще се появи четвърти кандидат който ще бъде папа. Но това са само мои предположения де, аз дори новини не гледам напоследък...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 16:23

Frog написа:
Това е поста ми след оставката на правителството:


Цитат:

Мъж или жена ще е служебният премиер : Магьосник, 7 чаши, 3 меча - мъж
Млад или стар ще бъде: /ужас, не съм записала картите...но си спомням че имаше - някой от пажовете, Правосъдие, Крал мечове, но не знам в каква поредност /- средна възраст с младежко излъчване
от коя сфера е? 10 жезли, 2 меча, Луна - работар, но с тъмна страна или работил срещу тъмната страна, юрист, прокурор, заради горното Правосъдие. Това е на пръв поглед без задълбочаване. Обаче има още какво да се види в тези карти.

да поздравим дружно Фрог- тя позна за новия премиер. да, той няма общо със съда, но пак идва от институциите- и от към светлата им страна- представянето на България пред другите Прогнози за обществени събития - Page 2 1816326522
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 16:25

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 31 2014, 11:45; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 16:35

Moira написа:
Мъж или жена ще е следващият служебен премиер? - Умереност, Кр-ца жезли, Луна – жена
Прогнози за обществени събития - Page 2 1329947235 незнайно защо толкова женски карти ми се бяха появили, сигурно заради 3-те вицепремиерки. Прогнози за обществени събития - Page 2 4007341369


Frog написа:
Магьосник, 7 чаши, 3 меча - мъж
Супер
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 17:23

Redgina написа:
"Ще има ли предсрочни избори ?"

Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли

Да запиша тук един свой извод- аз по тези карти казах, че няма да има предсрочни избори и си помислих, че жена с много енергия ще излезе на преден план да успокои ситуацията.

НО-РЖ И ДМ са много бойни и двамата- 10 П може да ги тълкуваме като тълпите по улиците- за предсрочните избори не познах.
Но сега се замислих, че много често нареждаме 3 карти на тарото и отговаряме с тях на повече въпроси (както аз съм направила в случая) но ето колко показателено- да се редят карти за всеки въпрос по отделно е дбро решение
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 20:12

Много ви благодаря момичета! Прогнози за обществени събития - Page 2 2919946403
Линда, аз установих, че повече точност се получава при по-кратки, но ясни въпроси. Така ако си спомняте е при разгадаването на снимките и кутиите, които Джема ни пускаше/апропо, къде изчезна това момиче недоволен / Това, разбира се, се отнася преди всичко за начинаещите с картите. Макар че, сега си спомням от "Битката на екстрасенсите" също имаше подобни кратки въпроси с конкретни и ясни отговори на картите при хора, които са толкова наясно с тях, че човек потръпва направо.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeВто Мар 12 2013, 20:47

Frog, браво!

П.С. трябва да опитаме и с прогнози за мачове. Онзи ден познах резултата с метода с Асата, нооо...не и отбора blush
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 08:30

Аз бих помолила някой от администраторите да преместят поста ми и последвалите постове на другите участници в началото на тази тема,защото така се губи връзката... мерси

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t635p195-topic#bottom

Ето няколко въпроса свързани с обстановката в България:

"Какъв ще е резултата от протестите срещу ЕРП ?"

4 меча , Звездата , 2-ка чаши

"Ще има ли предсрочни избори ?"

Рицар жезли ,Кралица мечове ,10 пентакли

"Ще успеят ли хората да сменят избирателната система от пропорционална на мажуритарна?"

7чаши, Дяволът ,5 меча

"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"

8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли

"Ще има ли повишение на доходите на българите (скоро)?"

Паж пентакли ,Паж чаши ,7 меча

Момичета защо според Вас картите дадоха такъв отговор ,на въпроса какво ще направи Премиера ,някак не мога да ги свържа с оставката на правителството.
Ако имате ваши гледания на подобни общозначими въпроси ,ще се радвам да ги обсъдим. усмивка
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 08:35

Фрог ,Линда ,Ива 78 , Браво познахте за Папата ,че няма да го обявят
Прогнози за обществени събития - Page 2 3032713799
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 09:49

Прогнози за обществени събития - Page 2 2919946403 Реджи!

Добре, че поде инициативата с подредбите!

Както казваш- това е Таро в действие!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 10:26

Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"

8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли

Redgina написа:
Момичета защо според Вас картите дадоха такъв отговор ,на въпроса какво ще направи Премиера ,някак не мога да ги свържа с оставката на правителството.

Слънцето често ми показва край на нещо- слънцето е способно да бъде много повече край дори от смъртта и СС, според мен.
8п- обмислено е
6п- надява се да спечели от този ход.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 12:51

Момичета, имам въпрос, защо при картите Сила, 3п, Император, решихте, че няма да има решение? То така си и излезе, но на мен ми се струва странно, такъв ли опит имате с Император на последна позиция, или откъде всъщност идва отговорът?

Случвало ми се е, когато нещо няма да се получи - излиза Луна на 3-та или дори на 1-ва позиция, за първи път Император.

В тази връзка с Императора, макар че не е тук мястото, защото е личен въпрос, Умереност, Висша жрица, Император - питам за резултат /какъв ще е/ от заявление то институция, а резултат със сигурност ще има, няма опция за мълчалив отговор, та затова се обърках.
Кога Императорът казва не и кога да, или просто въпрос на усет? мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прогнози за обществени събития - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прогнози за обществени събития
Върнете се в началото 
Страница 2 от 26Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: