Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прогнози за обществени събития

Go down 
+32
БабаВуна
Teya
Violet
Miss Bloom
AlexD
linda10
Федя
magica
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
Calantha
Galanthus
sugar6
Reni
MAITE
Вера
Anakin
Ioana
Зуки
La la
Лизи
Кирин
Redgina
Луничка
Iva78
jasminbg
lindaLI
taroman
Moira
dgakova
Frog
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next
АвторСъобщение
Кирин
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeПон Мар 25 2013, 19:21

Според мен детето е живо и е в чужбина. Никой не го държи, за да накара Брендо да си мълчи, по-скоро родителите са се погрижили за сигурността на детето си. Майката дори е виждала дъщеря си след "отвличането"-като наблюдател, без никакъв контакт между двете. Това от изпадналите К-ца м и асо ч.
Другото, което си мисля е, че Лара вече е със сменена самоличност. Рж ми е излизал със значения "лична карта", "индивидуалност", "лични качества".
Родителите са се опасявали от посегателства над детето (9ж се появява 2 пъти) и са поставили враговете си пред свършен факт (10м-пак 2 пъти).

Знам, че поста може да прозвучи като подигравка с мъката на родителите и съжалявам за това, но аз виждам участие на родителите в цялата афера.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 27 2013, 23:00

Кирин написа:
Другото, което си мисля е, че Лара вече е със сменена самоличност. Рж ми е излизал със значения "лична карта", "индивидуалност", "лични качества".

Даа- това може да обясни 8 ч Справедливост и там РЖ 10ч - друг човек вече, с нова самоличност, предишния човек го няма..

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 14 2013, 16:09

Ако на някой му се теглят карти днес /аз утре ще тегля, днес не ми е ден/ - новина от вчера http://btvnews.bg/bulgaria/incidenti/28-godishen-pochina-v-diskoteka-v-blagoevgrad-prichinite-neyasni.html - каква е причината за смъртта, ще си допълня поста утре.



По картите на Фрог
- мисля, че много точно са описали всичко. 2п са си органи-чифт, т.е. бъбреци, 4м си е болестта, КМ - лечението, и аз не се сещам да показват нещо по-различно от очевидното.

Все пак, теглих карти - 10ж, 10ч, РЖ - просто си показват смърт, средна 10-ка за пореден път значи смърт, а с първата - болките преди смъртта, мъчително е било, РЖ - отпътуване към вечния дом - 10ч. За повече подробности не се сещам.


Последната промяна е направена от Moira на Пон Апр 15 2013, 14:57; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 14 2013, 21:03

Мойра, бихме могли да опитаме да видим каква е причината, но не вярвам да разберем в крайна сметка истината за смъртта на това момче.
Ето какво изтеглих:

Крал мечове, 4 меча, 2 пентаклиПрогнози за обществени събития - Page 4 1232893715_snfe0911_image064Прогнози за обществени събития - Page 4 1232893705_igiq3435_image054Прогнози за обществени събития - Page 4 1232893652_aemb6215_image002
Трудно ми е да тълкувам. Крал мечове може да бъде или нападател или лекар, а двойката пентакли .....хемодиализата....но това е защото прочетох статията. Всъщност не смятам, че е имало насилие, просто нещастен случай. Ужасно жалко е когато млади хора си отиват от този свят....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 14 2013, 21:14

Аз сега ви предлагам да започнем с предстоящите избори. Като начало нека се опитаме да погледнем колко партии ще влязат в новия парламент. Аз ще изтегля карти, но ако някой разчита повече на своите карти, нека си тегли. Така мисля, че е по-логично. Коментирам тази тема, защото преди време говорихме и някои от момичетата бяха на мнение, че не трябва да си "мерим" картите, а да тълкуваме едни изтеглени карти. Тук обаче смятам, че всеки трябва да направи свой опит.

Олеле......
Асо пентакли, Дяволът, Кралица жезли Прогнози за обществени събития - Page 4 1232893651_oqzo4944_image001Прогнози за обществени събития - Page 4 1232893696_rtex5526_image044Прогнози за обществени събития - Page 4 1232893728_qphe7200_image077

Пет партии и един самостоятелен играч. Извода го правя от наличието на пентаграмите в Асото прав и в Дявола - обърнат. Кралицата жезли е самостоятелния играч, макар да са само двама на този етап и ако трябва да бъда откровена не вярвам да има успех някой от тези.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 16 2013, 08:56

Според мен отговора на Таро не е за броя на партиите, просто Дявола проваля шанса (Асо п.) за честно управление (Кралица ж.) и честни избори.Комбинацията е много интересна.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 16 2013, 11:43

Redgina написа:
Според мен отговора на Таро не е за броя на партиите, просто Дявола проваля шанса (Асо п.) за честно управление (Кралица ж.) и честни избори.Комбинацията е много интересна.

Много, много интересен поглед.... не се бях замисляла върху този момент, но това е истината Реджи. Мисля си още, че твоят отговор не изключва моя. Просто комбинацията е многопластова Прогнози за обществени събития - Page 4 698924 Хайде и другите да погледнат Прогнози за обществени събития - Page 4 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 16 2013, 12:21

Прогнози за обществени събития - Page 4 402149 За мен когато Асото пентакли е в началото...чувала съм , че отразява надежди.

Може би тук са отразени надеждите за честен и деен управник(ДЖ), който да се справи с проблеми и слабите страни (дявола) на държавата.

Но за мен тези кари не показват друго освен надежди- на Фрог ли- на народа ли...

Ако беше дявол Асо п КЖ- тогава бих казала, че Асо П е в ръцете на дявола и някой, който се представя за честен (кралицата), а не е, ще спечели изборите с манипулации мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 16 2013, 13:10

lindaLI написа:
Но за мен тези кари не показват друго освен надежди- на Фрог ли- на народа ли...
:sm38.gif: така е, шоколадче Линд, надеждите са ми такива - и на мен и на народа :sm38.gif:
ама конкретният въпрос беше: Колко партии ще влязат в парламента? Единствените символи които се повтарят са пентаграмите и затова разсъждавам по тях Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 16 2013, 15:44

и трите карти са много силни.

За това бих казала, че може и да са три- едните с благородни, другите с манипулативни намерения и една по- малка партия която ще кодкудяка от страни.
Но ще е като цяло борба между доброто и злото постоянно.
Дуелен модел.
2 ще са основните партии- Герб БСП и ..........Кунева?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 16 2013, 22:35

Хм, аз не съм в час с политиката много,но ми се струва, че ще има сякаш обсебване на властта, сякаш една партия ще има ужасно много гласове и ще манипулира всичко, обаче с това асо пентакли може би ще е за добро това обсебване....
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 17 2013, 23:53

От новините тази вечер...според проучване на Галъп в новия парламент ще влезнат пет партии.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 18 2013, 09:14

Винаги принципно си влизат около 5-6 партии и после стават 50.

В тоя парламент бяха Герб БСП ДСБ ДПС РЗС и АТАКА, би ме изненадало ако влезнат само 3 партии... . Не че вярвам на Галъп- просто АТАКА и Кунева имат достатъчно поддръжници
ДПС са абонирани- така, че аз и без карти мога да кажа 5.
Но по картите мисля, че Кунева може да спечели повече гласове от ДПС евентуално и да играе по- съществена роля...да видим.

Иначе си мисля, че ще има главно дуелен модел Герб БСП.

някой иска ли да тегли карти за всяка една от основните 5 партии?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeЧет Апр 18 2013, 09:57

Линда, принципно съм съгласна с теб, че и без карти прогнозите са за 5 партии, ама изненади винаги може да има Razz та въпросът е ние да видим възможните изненади. Ето защо предложих всеки да тегли карти по каквито въпроси сметне за добре. Така ще получим по-ясна картина, пък и ще видим къде грешим.
Сега, относно самостоятелното теглене аз нямам нищо против всеки да си тегли ако иска дори по формулирани вече въпроси или да ползва изтеглените вече карти. Аз лично предпочитам да си тегля, не за друго, а защото така се тренираме /картите и човекът/. Ако тълкувам само изтеглените от друг карти подходът ще е теоретичен, при което се губи известна емоционална и духовна връзка. Предполагам, че и на вас ви се е случвало да гледате да речем три карти и да виждате не това, което пише по книгите. Прогнози за обществени събития - Page 4 2609729247 Давайте, теглете и да видим какво ще излезе
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 19 2013, 21:14

доообрее

да видим аз

Герб 8м/ Паж Жезли 7 чаши Паж пентакли

БСП 2 ж/ 8п Асо меч Колело

ДПС 9 чаши/ 4 жезли 7п 7м

АТАКА 5ч/ Сила 3п 8меча

Кунева Жрец/ Рицар жезли 8 жезли 2 жезли

Други 6 пентакли/ 2 жезли 6 чаши 5 чаши

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 19 2013, 21:28

Като цяло мисля, че ГЕРБ ще се представят добре- в момента са с вързани ръце, не са активни, не провеждат активна кампания..какво ги спира не знам.
В деня на изборите - хмм..хубави са картите- пажовете са силни и благотворни пажове, но като цяло не е кой знае колко силна комбинацията. С тези 7чаши нещо е неясно. Може би кроят някаква стратегия, с която да спечелят в последния момент.
Според мен ще имат добър резултат ПП е отличник, отново дадения шанс...но все още е неясно до колко успешно ще бъде представянето им. Ще е успешно, но не знам до колко.

БСП- много стабилни карти, те са в очакване на положителни резултати и очакват добрите плодове. Обаче по Асо М и Колело си мисля, че нещо ще се случи в последния момент, което ще ги парира и няма да могат да отпразнуват победата.

ДПС- очаквано- влизат, както много пъти са влизали- с подмолности, няма изненади при тях

АТАКА- Волен няма да е..ДОВОЛЕН. Явно си мисли, че ще вземе много повече гласове ли- всичко ще се окаже една голяма заблуда около него...с тея 8 м не знам дали ще изколаса до парламента

Кунева- има подкрепа от много високо ниво- явно от европа някъде за влизане в парламента. Има някаква внезапна изненада при нея, изненадващо развитие- коалиция с някой.

Малките партии- там няма изненади, няма според мен никоя от малките партии да влезе в парламента
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeПон Апр 22 2013, 08:41

http://dnes.dir.bg/news/evelin-banev-brendo-13699702?nt=4

Дъщерята на Брендо е освободена. Това е чудесна новина

но..аз нищо не съм познала по отношение на случая ми се струва Rolling Eyes

не знам..стува ми се, че за такива събития или не ползвам верните подредби или не задавам верните въпроси!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeПон Апр 22 2013, 08:58

Линда, отдавна гледахме по тези карти, а те едва ли ще отразят целия месец в който беше в неизвестност детето. Картината е била динамична, развивала се е с всеки изминал ден. Не вярвам да разберем нещо повече по случая, но е важно че детето е живо и здраво и вече си е вкъщи Прогнози за обществени събития - Page 4 947743
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 23 2013, 16:35

http://www.standartnews.com/balgariya-obshtestvo/pohititelite_na_lara_y_osiguryavali_komfort-185446.html


Аз все пак си мисля, че е било постановка от близък човек за да се предпази детето от проблеми. И тук се споменава за нещо такова....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 24 2013, 09:01

Сега набързичко ще напиша картите за следващия парламент - кой влиза, кой не, доволен, недоволен...

ГЕРБ - 6П,7Ж,4Ч - въпреки, че ще понакупят гласове няма да са доволни от резултата. Обещавали са им много повече
БСП - Любовниците, Кулата, Крал меч - някакъв скандал очаквам тук, вътрешен преди финала. И тия няма да харесат това, което ще получат
ДПС - РЧ,7Ч,10П - тези са си организирали нещата и от чужбина ще си осигурят пак комфорт
Кунева - КП,8М,8Ч - странна история, тук също има неудовлетворение от постигнатото. Сякаш са брокирани в момента.
РЗС - 4М,Смърт, 7Ж - този се бори с цената на всичко за живот/парламент/ и може и да успее защото третата е 7Ж. Ако гледам картите, казвам НЕ, няма да влезе, но логиката говори друго. Ще видим.
Атака - 2П, РЧ, 7Ч - комай и тия са пътници, нищо че им дават големи проценти. Клатят се все още - натам, насам и голеееми мечти имат, но няма конкретен отговор
ДСБ - Линда не ги вкарва в сметката, ама аз бих искала да видя и с тях какво се случва - Луната, 9П, Кралица меч - положението доскоро е било ужасно и ще продължава да е такова, но 9П променя нещата. Може и да влязат, ако действат смислено. Тази кралица ми се вижда доволно седнала в трона. Явно за някои от участниците пак ще трябва да питам по-късно.
Независим - 6М,4М,Смърт - няма да влезе никой
Друг - Крал М, 2Ж, ПМ - и тук може да има изненади....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 24 2013, 09:15

Фрогиии...аз ти казам..знаеш ли кога работят картите- в деня на събитието- излизали са ми резултати за мачове и всякакви такива...

Ще теглим на 12 май! На мен ми стига дори само по 1 карта за всяка партия
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 24 2013, 19:03

Линда, мисля че си права. Рано е още, но пък е опит. Можем да проследим картите и да видим какво ще покажат, а на 12 отново Прогнози за обществени събития - Page 4 528869
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 19:30

Пуснах един хорарен въпрос- понеже основната дилема е колко напред са Герб и дали въобще са- зададох въпрос дали Бойко ще спечели изборите.

Хорарът ми показа отговор да, но много под условие. Бойко го чака още едно сътресение през, което да премине и не знам това до колко няма да изиграе препъни камък за него. Това препятствие ми излезна, че ще е свързано с чужбина и обкръжаващата го обществена среда. Зачудих се..да не би да има балотаж..да не би тази австрийската агенция която ще брои гласовете- там да има някакъв джангър. Мисля, че Борисов ще спечели изборите, но с някакъв голям шум и нерви вероятно. Позицията на конкурентите се даде отслабена.

Аз попитах той ли ще спечели, но това, че ще събере най- много гласове, не значи, че ще управлява..нали...

Да видим какво казват ГА на пречистената ми Уейт колода...


Герб- цепя на Умереност, тегля Свят - прилича ми на очаквана победа, даже май без някакъв зор - както ми излезе по хорара. Прогнози за обществени събития - Page 4 528869
БСП- цепя на Страшен съд, тегля Луна.........ммммм....ко да кажа...прилича ми на неочаквано поражение
България на гражданите- цепя на Маг/ Императрица - охо..ето коя ще е голямата изненада
Атака- цепя на Луна, тегля Звезда- чао, чао парламент или поне..ще е наистина на границата
ДПС- цепя на Смърт, тегля Императрица- ми да..
Някоя партия от синьото разцепление дали ще влезе в парламента? Цепя на Жрец, Кула тегля- едва ли
РЗС- Маг цепя/ Императрица тегля...ахаа..абе те нещо с Меглена Кунева..ха..да не направят едно джиджи биджи и да поемат управлението???? Но както и да е- РЗС влизат...може би пак с изненадващо висок резултат...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 11:14

Хайде и аз да поставя няколко тройки за упражнение Прогнози за обществени събития - Page 4 3311952119

Честни ли ще бъдат изборите?
4 меча, 5 чаши, Кралица мечове
Кралицата е сложила всичко под своя контрол, вдигнала е меча си и е принудила някои да замрат /4М/, а други да подсмърчат заради невъзможността да правят простотии/5Ч/. Чудя се тук дали ДМ може да олицетворява колективни настроения, като например достигнатия предел на нетърпимост в обществото?

Ще бъдат ли оспорени резултатите от изборите?
Отшелник, Кралица чаши, Страшният съд Нещо коренно различно ще стане след тези избори, нещо ще се промени. То всъщност е назряло отдавна, но сега е времето. Дали няма да има отново протести? Оспорване няма да има, макар че няма да липсват емоции.

Колко партии ще влязат в парламента?
2 меча, Асо чаши, Рицар меч Заради потоците, които излизат от АЧ смятам, че ще са пет, но двата меча ми подсказват че не са изключени изненади, особено с този Рицар меч. Някой изненадващо ще се класира, струва ми се....

Прогнози за обществени събития - Page 4 2541281684

Какво казаха картите за 12 май за ГЕРБ
Рицар чаши, 7 жезли, 10 меча Ако "здравият разум" го нямаше сигурно щях да кажа че няма да влязат, ама понеже чета новините интерпретирам така - страшна борба тече /и без карти се вижда/ , но рицаря знае за какво се бори. Тоест битката е на живот и смърт тука, особено за РЧ. Струва ми се, че след като борбата приключи, независимо с какъв резултат, ще има голяма драма вътре в партията.

Тук оставям без коментар. Картите отразиха драмата с бюлетините, но не знам защо....

БСП
6 пентакли, 8 меча, 6 чаши Щедри на обещания, а за техните си хора и на кебапчета Прогнози за обществени събития - Page 4 2805025460 ограничени са, ще вземат толкова колкото и в миналото.

ДПС
Рицар пентакли, 5 пентакли, Колелото на съдбата
Тълкувам го като застой с това Колело на последна. Тоест няма изненади тук.

Атака
Рицар мечове, Крал жезли, 2 пентакли
На кантар са, но този КЖ може да ги побутне заради евентуални бъдещи общи действия. това е и първата от поредицата двойки които излязоха надолу. Ниска карта на последна позиция. Струва ми се че указва малко гласове и ситуация на кантар. Все пак ще влязат заради КЖ и РМ, който съответства пък на амбицията на ръководството.

Кунева
Рицар чаши, 10 жезли, Паж мечове Тук пък имаме една от десетките на втора позиция. Това е потенциалът им в момента. Отново Рицар на първа, макар и чаши е рицар и бута нещата. Присъствието на Пажа ме изненадва и за мен няма особено обяснение, поне на този етап. Влизат но вероятно ще са изненадани от резултата. Може да получат повече от очакваното - по 10 жезли. Прогнози за обществени събития - Page 4 2541281684

ДСБ
10 пентакли, Императрица, Справедливост мале Ето следващата десетка, но тук на първа позиция. Императрицата дава шанс на тези хора, но Справедливостта на последна малко ме изненадва. Ще получат това, което са заслужили и мисля че ще влязат. Прогнози за обществени събития - Page 4 2541281684

РЗС
Асо чаши, 2 меча, Паж пентакли
Много празна ми се струва тази тройка - АЧ - зрънцето, емоцията, зародиша до 2М - блокирането и този паж на последна, направо са си аут.

Светльо Витков
2 жезли, Умереност, ВЖ Третата двойка тук на първа позиция ми говори за вътрешна нагласа и очакване за добро представяне. Висшата Жрица е като благословия за тях, но пред нея е Умереността - това е като благословия с шамар. Мисля че няма да влязат заради 2 жезли, но ще получат достатъчно за да си повярват, че могат и да получат държавна субсидия / трябва им над 1 процент гласове, за да получават пари всяка година до следващите избори от бюджета/ Прогнози за обществени събития - Page 4 2609729247 .


Така след последния поглед върху картите ми прави впечатление подредбата на въпроса колко партии влизат в парламента - 2 меча /присъства в тройката на РЗС, Асо чаши /петте потока от нея - ГЕРБ, БСП, ДПС, Кунева и ДСБ последните са с десеткитев подредбите/ и накрая Рицар меч - присъства в подредбата на Атака. Това са седемте. Те са вътре Прогнози за обществени събития - Page 4 2541281684


Последната промяна е направена от Frog на Пон Май 13 2013, 18:26; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 12:11

Mislia che horarnia mi vupros shte izlezne prav..veche pochnaha izkazvania na chujdi medii I politici sreshtu gerb I borisov..ha da vidim razvitieto!


Izvinete che sum ot vreme na vreme na latinica, no pisha ot telefona
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 14:00

Да видим в днешния ден какви карти ще излязат за всяка партия на въпрос какъв ще е резултатът от изборите за нея.

ГЕРБ - Страшен съд, Кула, 6 жезли - ще влязат в парламента, обаче не с процента, с който им се иска, победата не е истинска, след скандалите и сътресенията от последните седмици, няма как това да не се отрази на резултата, хората ще ги имат предвид и затова въпреки че духът им ще е победоносен, вътрешено ще са разочаровани и неприятно изненадани, кулата им просто рухва. Освен ако 6 жезли не е просто една шегичка на картите, толкова неестествено стои след другите два ГА, 6 жезли е с нетипично значение, не е триумф на 100%, много мръсен и затрупан с боклуци и отломки от рухналата кула под напора на голямото изпитание на СС. Реших още 1 карта да дръпна, когато теглех СС на 1-ва, не знам защо - 4 меча - 4м+СС - просто вече нямат сили да се борят, оставили са се на самотек - каквото дойде. ОБРАТНА ВРЪЗКА - според социологическите проучвания / ако има промени след обявяването от ЦИК ще пиша допълнение/ картите хич не се шегуваха с 6ж, а съвсем сериозно си показаха победа с някъде 3% отгоре.


БСП - Смърт, Рицар пентакли, 7 чаши - за тях е настъпила доста плодотворна промяна, в смисъл че бавно са си градили положението и имат стабилна основа, мисля, че хората, които по приницип винаги си гласуват за тях, пак ще ги подкреят. Сега тази 7 чаши накрая - хрумва ми, че на тях ще им се даде някаква възможност да избират между много опции - поне 7 други, хаха. След РП ми се вижда доста положителна карта. Иначе бих казала, че напъните им са илюзии, но просто не ми върви като значение тук след смърт и пентакли. Ще видим. Тегля обясняваща 7ч карта - 2 пентакли - да, избор ще им се даде за нещо какво да направят или не, 7ч е с леко, лежерно значение, балансиране между 2 неща. Може те да са най-висок процент, съвсем малко по-висок и да си избират с кого да се коалират. ОБРАТНА ВРЪЗКА 7 чаши въпреки стабилната подкрепа не се реализира, остана да си виси, макар че още нищо не е свършило, тепърва ще има преговори, само като резултат от днешния ден - на 2-ро място са, само с 3% разлика. 7-мицата накрая не вещае по-голям успех от 6ж по-горе... Всъщност, като се замисля, за нзам защо съм очаквала победа с тези карти и особено 7ч, хм, заради СС+Кула горе, реших, че тука положението на бсп е по-добро. Обаче 7ч не е победа, друго е...


ДПС - 5 чаши, Крал пентакли, Умереност - мислят, че с пари и влияние ще спечелят, и така и ще се получи, интересно в миналото какво е било това отчаяние, сега мъж - богят и властен действа, ще си получат подкрепата, която са си поискали. ОБРАТНА ВРЪЗКА - на 3-то място


Кунева - Отшлникът, Глупакът, Слънцето - много интересни карти, ще успее да влезе в парламента и ще изиграе важна роля, само че не знам слънце на последна какви резултати дава, пък и глупак на средна често е буквално глупак, затова може и да бъркам. Много малка подкрепа ще има, останала е неразбрана и някак изолирана, не се е появявала в обществото, сега разчита на нереални неща и ще получи слънцето - трудно ми е да кажа какво значи, изглежда много положителна комбинация, но нямам опит с подобна, за да съм сигурна. При Кунева ми изпадна Император - силна жена с власт, има повече подкрепа зад гърба си, отколкото се знае за нея. ОБРАТНА ВРЪЗКА - Слънцето изгаря всичко, ще чакам още инфо, жалко за картите, на пръв поглед така доре стоят, ама с повече опит: хич не стоят добре.


Атака - 8 пентакли, 6 пентакли, Влюбените - на тези им се дава някакъв невероятен шанс и ще успеят да влязат, поредстои им избор. 6-цата може и буквално да се гледа като даване пари или нещо на някакви хора, може и такова нещо да се случва в момента, обърна ми се Асо пентакли, докато бърках, затова им казвам, че имат шанс. ОБРАТНА ВРЪЗКА - на 4-то място


РЗС - Глупак, 2 чаши, 6 меча, изпаднаха ми докато бърках 8 чаши и 10 пентакли - на тези ще им кажем чао-чао, лоша шега ще им излезе свързването, съюзяването с някого, глупаво са постъпили и сега са на път да отплават. ОБРАТНА ВРЪЗКА - така си и стана


ДСБ - Глупак, 4 жезли, Рицар жезли - същото като РЗС, отиват си и те, много ще ми е странно, ако това наистина се случи, не е имало досега НС без тях. За първи път забелязах пирамидите и пустинята на РЖ, доста надалеч ще се отправят. ОБРАТНА ВРЪЗКА -същото като по-горе, много ясни карти ми се паднаха за рзс и за дсб


Друг - Паж пентакли, Рицар жезли, Паж чаши+5 жезли - млади хора, голяма конкуренция, но излъгани надежди, по-скоро не. ОБРАТНА ВРЪЗКА - ще чакам за последна инфо, ама май няма да има други



Колко партии ще влязат в НС? - 9 пентакли, Слънце, 10 пентакли - тук май вече попрекалих с въпросите към таро, ама нали съм любопитна и си питах все пак. Та, 9, 19, 10 - ако ги събера и редуцирам става от 38 общо - 3+8=11, 1+1=2, може би 2 ще са управляващите, които ще излъчат МС. Картите приличат на приключване на някакъв етап.
ОБРАТНА ВРЪЗКА - така като гледам наистина се очертава 2 партии да са водещи, а иначе 4 или 5 ще са. Засега 4, чакам да видя ще има ли 5-та...



Последната промяна е направена от Moira на Нед Май 12 2013, 23:36; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 18:47

Теглих карти за някои от кандидатите, във връзка с резултатите от изборите днес:
Герб - 8 Жезли, 7 Меча, ІХ Отшелникът - много планове в последния момент, отдалечаване по Отш.!?

БСП - 10 Чаши, 10 Меча, Паж Чаши - голямо разочарование

Костов - ХІХ Слънцето, VІІІ Силата, 8 Меча - вързани ръце

РЗС - 7 Жезъла, 7 Меча, V Папата - не знам... този папа се появи на още няколко кандидати...като цяло планове, действия, които ще видим докъде водят.

ДПС - ХІХ Слънцето, 5 Меча, ХV Дяволът - тези ако не се изхитрят нещо...

мои любимци са
Зелените - Папата, 3 Жезъла, 5 Пентакъла - май ще си останат с надеждите.
и
Витков - Кралица Меч, 10 Чаши, Папата (изпадна КЧ) - хммм, силна ми се вижда тази комб., но май стопирана от Папата.

теглих и за Кунева - Дяволът, Светът, 10 Меча - разочарование

някак всички карти са на една тема и тъй като са ми интересни конспиративните теории - виждам подмолни сили, които влияят на изборите. Забелязвате ли Папата, колко пъти се появява, и Слънцето, и 10 Меча - 5-ци, 7-ци...
Не се занимавам с политика и не ми е интересна, но се виждат големите игри там.
Като видя резултатите, ще има бая да помисля по тези комбинации Smile
Благодаря за идеята на Реджина ;)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прогнози за обществени събития - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прогнози за обществени събития
Върнете се в началото 
Страница 4 от 26Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 26  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: