Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 23 2013, 03:39

Az mislia che I'm predstoiat trudni vremena no razdiala ne vijdam...makar che muja malko na tam kloni v momenta
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 23 2013, 14:28

Благодаря, Линда мерси 
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 16:08

1.Тя- глупакът
2.той- колесницата
3-предстояща ситуация- Сташния съд
4. усещания- императорът
5. ситуацията между тях-умереност

На пръв поглед ми се стори страшничка тази ситуация, но СС на 3-та позиция, според мен значи някакво обновяване,, свеж полъх който ще даде нов живот на тези отношения, които са малко рутизирани от Умереността в момента.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 16:53

А на мен ми изглежда, че всеки ще тръгне по своя път. мерси Липсва им баланс.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 16:56

Мисля,че в момента тези хора са дистанцирани.Според мен СС ще постави на изпитание връзката им,тежка карта е.Ситуацията м/у тях е мудна,даже скучна.не виждам живинка в отношенията им.На кантар са им отношенията,възможно е да се разделят.
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 17:07

ех, този строг и справедлив император какво прави Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 10:58

Биби,страшничко е,те творят кошмари....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 12:03

 hallo  hallo  hallo 
Момичета, предлагам ви да разгледате постовете си от началото на тази тема и да добавите към тези постове с теглените карти по един ОВ. Подозирам, че при повечето нещата са се развили и вече е ясно какво са казвали картите. Моля, ако не ви затруднява, направете го, ще е полезно за всички ни, а това е хубава подредба.

 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 156215 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 156215 ❤
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 13:25

----------------Императрицата(обърната)--------------
Обесеният-------Колелото на съдбата------Магът
--------Светът---------------------

Това е човекът,за когото пиша напоследък във форума.Имам дълбоки и сериозни чувства към него от 2 години,но е обвързан и не смея да му кажа какво чувствам,макар че не е безразличен.Просто имам си принципи и това е!Но определено напоследък започваме да показваме чувствата си,а това хич не е добре Sad защото искам да продължа напред
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 13:30

1 Колесницата
2 Кулата
3 Слънцето
4 Силата
5 Императорът

Това е човек,когото срещнах по време на път и да си призная веднага усетих силно привличане към него и той към мен,но не направи и крачка,за да се запознаем,а толкова исках.... От ноември не съм го виждала и засега няма развитие по тези карти и едва ли ще има.Жалко, много го харесвах.......
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 15:07

Според вас тези отношения обречени ли са?
Аз чак се изплаших!

1. Колелото на съдбата
2. отшелникът
3. смърт
4. колесницата
5.. СВетът
Беше за моя приятелка. Прекъснаха отношения, може би имаха шанс, но просто разстоянието ги разделяше, а и мъжа си беше типичен " отшелник" ;)
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:00

а за колко време според вас важи тази подредба, ако не сме задали срок?
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:22

Правя подредба на леля ми и мъжа с който тя иска да бъде

1.Колелото на съдбата
2.звездата
3.Светът
4.Страшен съд
5.Глупакът

Може ли мнение
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:25

Artemiss Мисля че докато двойката ca заедно?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:31

ами ако не са заедно?
абе и да са заедно не ми се вярва да е завинаги, нали хората и обстоятелствата се променят  
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:36

vazmojno e togava da e sled promqna na otnosheniq
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:50

Artemiss, тази подредба с ГА без зададен срок се случва за около 2 седмици, в редки случаи месец. Както Линда Ли е написала - взаимоотношенията ни сега и в близко бъдеще- в повечето случаи близкото бъдеще е около 14-20 дни,месец максимум.

YsDid, сякаш леля ти и този мъж ги дели разстояние. Някой от двамата ще пътува, може би в чужбина и то за пръв път? Не знам,но до месец нещата няма да са кой знае какви при тях...
На какво цепиш?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 22:58

благодаря
ами тогава мога да дам ов по тази:
Цитат :
1- аз - луната
2- партньорът - справедливост обърната
3- ситуация, която предстои-силата обърната
4- усещанията ни-висш жрец обърнат
5- ситуацията между нас-умереност обърната
нищо не се случи, освен едно обаждане от негова страна да ми честити нг - т.е. след почти месец от подредбата. ако въобще това може да се нарече събитие Smile
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 23:02

Reni cepq na spravedlivostta
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 23:08

Артемис,не си трови живота с тези обърнати карти... Тази подредба съм я правила доста пъти и няма смисъл от обърнати.
Ти си била изпаднала в някаква заблуда,нерви,страхове и депресия, а той сякаш се крие като мишка,защото е трябвало да вземе  преди време някакво решение,но не го е направил; трябвало е да постъпи по определен начин,но не е.
Единият от двамата не е склонен на компромиси, не може да приеме това,което се случва между вас, сякаш се разкъсва отвътре,но няма силата да се справи с цялата тази ситуация,изпитва,може би, някакъв страх..
Усещанията за тази връзка е,че сякаш всичко,което се случва не е нормално,не е логично,не е приемливо и не би трябвало да е така. Сякаш и двамата си имате изграден модел на връзка и вашата съвсем не отговаря на този модел... С тази обърната Умереност определено има застой... Сякаш преди нещата са се случвали по-динамично между вас - от едната крайност в другата - ту се виждате и поддържате комуникация, ту не се виждате и идея си нямате какво ви се случва един на друг.. и сега... умереността се е установила точно в тази крайност - липса на комуникация...
Така разбирам аз тези карти Smile
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 23:10

благодаря ти, много си права Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 23:19

Артемис, окончателен край няма при вас... Интересно ми е развитието
YsDid,

1. аз-Колелото на съдбата
2. той -Звездата
3.това,което предстои - Светът
4.усещания-Страшен съд
5.ситуация в момента-Глупакът

и имаме една Справедливост...

Тези хора,може би, са се сдърпали за нещо... И ,вероятно, леля ти не е никак доволна от цялата тази ситуация,чувства се ощетена, обидена,търси справедливост. Както споменах по-горе, с този човек ги дели някакво разстояние ,единият от двамата ,може би, ще пътува...Усещанията помежду им за тази връзка е тотален край- все едно всичко е приключило и връщане назад няма. Ситуацията в момента - всеки си е тръгнал в неговата посока... Имат шанс да се оправят нещата,все пак ,вероятно и мъжът се надява на това...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 00:10

Фрог написа:

Иска ли някой да погледне тези карти и моето тълкуване за отношения между мъж и жена? Пита жената, но нямам представа каква е ситуацията между тях.

1-Императрица
2-Смърт
3-Жрец
4-Слънце
5-Страшен съд

Ето и моята интерпретация:
Всичко тук говори за промяна - много голяма, сериозна промяна. Аз си мисля или че предстои брак, или че ще имате дете. Изключвам промяната да е раздяла, защото няма карта, която да сочи това.


на мен ми е интересна обратната връзка тук Фроги
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 11:57

А пък аз си мислех,че тази подредба е валидна за цялата година  :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 12:11

ами да- тендеции доста напред във времето показва- поне при мен
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 21:42

Цитат :

                            Колесницата
Страшен Съд --- Императорът ---  Висшата Жрица
                            Дяволът
Според мен мен тук все още има чувства и силно привличане, но е взето рационално решение за радялата. Но като перспектива тази Колесница не показва промяна предполагам, ще си останат разделени.
Линда написа:
мисля,ч е тя желае подновяване, той още я обича, имали са силна любов и свързаност, сега против волята си са разделени, мислят, че така е правилно, защото ситуацията е излезнала извън контрол.
Нещо, което може да раздвижи Императора е Колесницата - дано има развитие в нова посока при тях. събирането не ми изглежда невъзможно.
Мисля, че тази ВЖ е символ на това че той я обича- но за по- сигурно проверете няма ли вече нова жена в живота му.мерси
ако се окаже, че ВЖ е друга- възможно е- то Колесницата би означавала окончателна дистанция.

Каланта написа:
Все пак зададох въпрос - Има ли друга жена в живота му?
Цепя на 2 Меча
Колесницата, Асо Пентакли, 5 Меча, доп. Кралица Мечове

Т.е. вероятно въпреки , чувствата, болката и всички останали негативни емоции, е решил да продължи, да постави ново начало в живота си и това ново начало вече май има друга жена....(Въпреки че по горната подредба все пак хвърля по едно око към миналото и не го е преодолял.) Може пък да е решил да намери отдушник просто при някоя друга, все едно с разума иска да продължи, съпротивлява се, опитва се да игнорира чувствата, но от друга страна, сърцето не го пуска да продължи напред спокойно...
Линда написа:
Мисля, че приема всичко като минало бешело...боли го още от нещо, има някакви недовършени неща за него...спомня си за нея с някаква болка, яд го е на нея, ..иска да й каже нещо мило, с което да успокои цялото това напрежение- тя определено още живее в него като...спомен..определено неизживяна любов...ама тук виждам, че ако тя не действа той ще си седи само с тези мисли- че те трябва да разчистят тежките неща от преди. Според него това за което са се разделили е можело да бъде преодоляно- това му се върти в главата по отношенмие на нея- минала голяма бурна любов
все още дали чувства- затруднявам се с 6 чаши....
По- скоро мисля, че някакъв яд му е преминал. би й казал нещо хубаво ако се видят. спомня си за нея с хубаво. ама май е решил да загърби миналото 2 ж сле 6 чаши Sad
Има друга жена, да...мисля, че дори е възможно да е нещо като влюбен

ОВ- стана ясно, че той е имал връзка с друга по това време. Подредбата е от 22 ноември. Както Линда каза - Колесницата тук е показала окончателна дистанция, защото двамата главни герои до днес не са подновили отношение и изобщо нямат контакт. Дяволът тук явно показва трети човек също, допълва ВЖ на 2-ра позиция.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 05 2014, 22:04

Цитат :
            Обесеният
Дяволът ------- Луната ------ Звездата
                      Умереност

за двойка, която има сложни взаимоотношения в момента. Има огромно напрежение във връзката. С този Обесен май ще приключат тези отношения или пък ще има зацикляне на едно място и въртене в кръг както до сега....
sugar написа:
Според мен ще има стопиране на отношенията между тях за по-дълъг период от време,но за прекратяване не знам
Linda написа:
ужас- това е някакъв период на ужас при тези хора. Толкова страдат. Особено единия. Малко садо мазо отношения са това- чисто от психологическа гледна точка
Calantha написа:
Линда, по-точно от това не може да бъде казано. Направо си е садо-мазо. И много страдат и двамата, но мъжът мисля, че повече - не може да си намери място от яд, гняв и болка. Върти се в собствения си ад и прави от нищо нещо и се побърква. Не знам защо в случая тук на нейната позиция излезе Дяволът, като в същото време при него всичко гори и залива и нея и това е резултата. Тези отношения са все на ръба, все на приливи и отливи и то големи и бих казала, че стават опасни и дори животозастрашаващи. Ще се опитам да повлияя на едната страна за стопиране, чак страх ме хвана, щом и ти си го усетила така...
А какво мислиш за Обесения тук, ще се приключи ли?
Linda написа:
едно зацикляне в ада така виждам тука обесения. ни заедно, ни разделени, ни щастливи.
ОВ - подредбата е направена точно преди месец. Тези отношения все още не са приключили, но има постоянни спорове, конфликти, ревност, обсебване, манипулиране от страна на мъжа. Имаше няколко опита да се приключат отношенията, но не се получи, имат силна зависимост един към друг, но по-зависим в случая е мъжът. Той продължава по същия начин - гняв, яд, болка, огън и жупел заради егоцентризма и нарцисизма си, но и не може и да се откаже. Обесеният тук е същото зацикляне, вътрене в кръг, без промяна. Днес сме добре, сме зле, от върха към дъното и обратно е все. А и да вметна, че това е неофициална връзка, жената е сериозно обвързана. Линията Дявол - Луна - Звезда си е бая страшничка да ви кажа. Не може да се вземе рационално решение и агонията продължава.

.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 7 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Любовна подредба
» Подредба за връзки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: