Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
АвторСъобщение
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 22:24

Моята подредба е следната
1-умереността
2-Светът
3-Висшият жрец
4-Магът
5-Влюбените
Моля Ви помогнете ми
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 08:51

==


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 12:40; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 21:03

kamikadzegirl написа:
Моята подредба е следната
1-умереността
2-Светът
3-Висшият жрец
4-Магът
5-Влюбените

Не зная дали ще ме разбереш... но ето какво ми дойде на ума. Тя мисли доста, той е отворен за всичко и двамата вярват, че действието ще им донесе правилният избор. Smile

Така ги навързах в едно 5-те карти. Дано си ме разбрала.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 21:51

Жената е по-сдържаната и не изразява много своите емоции. Мъжът сякаш все се стреми към нещо повече, все иска още. Двамата сякаш живеят в отделни светове всеки сам за себе си. Но между тях има силна любов. Обаче имам съмнения, че при жената може да има или да се появи друг.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 22:32

kamikadzegirl, на него предстои ли му пътуване или е някъде на път?
Ситуацията пред вас- по Жрец - доста съвети ще поплучиш,мъдри съвети... Ще ти трябва доста търпение в цялата тази ситуация,въпреки че няма да ти е особено спокойно. Виждам,че имаш желание и воля да си с него,би направила всичко,но нещо те спира на този етап,поне така се вижда,нещо,което не зависи от теб...поне засега
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 23:18

Благодаря Ви много,обмисляха да пътува с семейството в друга държава,проблема е че и двамата сме семейни,а мен ме притеснява дали изобщо има нещо към мен защото нон стоп се променя
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 18:59

Ето две подредби и от мен

Какви ще бъдат отношенията на мъж и жена ?
1. Висшата Жрижа
2. Страшния съд
3. Слънцето
4. Влюбените
5. Колелото на късмета.

Ето какво мисля аз: Тя има тайна, за която мисли че той ще се ядоса, но Слънцето сякаш ще ги сдобри, и съдбата ще им помогне да подобрят връзката помежду си, а иначе май се обичат.

Какво представляват отношенията на мъж и жена?

1.Звездата
2. Дяволът
3. Отшелникът
4. Слънцето
5. Влюбените

Честно казано тук освен, че няма общуване помежду им с този отшелник над главите им ми се струва, че тя води някакъв супер невинен начин на живот, а той по скоро си поживява. Май друго не мога да кажа изобщо не зная защо излизат тези влюбени.
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 15:03

На моята приятелка подредбата е следната
1-страшният съд
2-звездата
3-глупакът
4-Светът
5-Отшелникът
Как ги виждатд нещата?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 03:21

На практика тези от последната подредба или са разделени или тотално отдалечени. Ако 1 е приятелката ти, то най-вероятно тя самата не е доволна от тези отношения и ще ги прекрати. не виждам нещо сериозно да се получи. А този глупак говори или за несериозност в отношенията или че се появи нещо ново.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 11:51

Моята подредба е следната.
Взаимоотношенията ни в близкото бъдеще?

1. Императрицата
2.Страшния съд
3.Светът
4. Колелото на съдбата
5.Императорът
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 12:32

Императрицата, сякаш това съм аз.Олицетворявам хармонията и женствеността.2-ра позиция Страшният съд, за него сякаш ще има кулминационен момент ( не знам, точно как да го тълкувам) Светът ни дава пътуване, промяна,но може и да означава и край ( Линда ще ме извиняваш пак ако съм объркала картата, много ми е тежка.)Усещането за предстояща промяна. Императора той ли е? Според мен е той. Ако някой има желание да помогне, дали съм права с анализа?!
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 06 2014, 18:07

kamikadzegirl написа:

1-умереността
2-Светът
3-Висшият жрец
4-Магът
5-Влюбените

Умереност в момента ти показваш търпение в отношенията Ви. Той сякаш иска да ти предложи светът. Ситуацията между вас е, че имате чувства, но на този етап нещо Ви спира.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeПет Юни 06 2014, 18:22

звездичка написа:
Моята подредба е следната.
Взаимоотношенията ни в близкото бъдеще?

1. Императрицата
2.Страшния съд
3.Светът
4. Колелото на съдбата
5.Императорът

Ти си силна жена, която трябва да вложи търпение в тези отношения. Той се намира във важен етап от своето развитие. Ситуацията между вас е, че той иска стабилност в отношенията Ви и знае какво иска.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeСъб Юни 07 2014, 13:34

Благодаря ти Smile
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 08 2014, 17:22

Това е за мен...
1-колесницата
2-императрицата
3-глупакът
4-умереност
5-справедливост
аз се опитвам да поддържам тази връзка
той....не мога да разбера какво искат да кажат картите
нищо особено не предстои да се случи,ще продължим да си мълчим и да се правим,че не разбираме какво се случва.
а тази справедливост накрая-дали не показва раздяла... Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 558911 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 08 2014, 18:48

Ива според мен картите ти показват, че ти си тази, която контролира ситуациите. Ти си тази, която стискаш здраво юздите в пътя.

Мъжът сякаш е развил добре инстиктите си. Сякаш е готов за нещо.

Ситуацията, която Ви предствои е неизвестна за вас. Двамата не сте наясно как ще продължат тези отношения. Усещането за отношенията е, че трябва да правите компромиси.
За оношенията Ви - според мен ще стигните до хармонията, която искате.
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 08 2014, 20:44

Благодаря ти за помощта! мерси
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeПон Юни 09 2014, 10:23

Ива,аз не харесвам Умереност и Справедливост за отношения.Плюс това има и Императрица при него и предстои Глупак.Императрицата може и да е майка му,но определено е жена,която има влияние над него.  мерси 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 10 2014, 08:34

Къде изчезнаха всички???

Отдавна не съм правила тази подредба и ето картите,които изтеглих.Всъщност това са две подредби за един мъж и две жени и как ще се развиват отношенията до 3 месеца.

за първата
1.тя-Глупак
2.той-колесница
3.предстои-Сила
4.усещания-Обесен
5.помежду им-Справедливост


за втората-
1.тя-Звезда
2.той-Императрица
3.предстои-Колесница
4.усещания-Обесен
5.помежду им-Магът

Какво ще кажете за картите?  мерси 
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 10 2014, 09:36

Линда, за първата подредба мисля следното, тя витае във въздуха, той ще поеме контрола над ситуацията между тях, дори по някакъв начин ще я нагоди така че на него да му е добре, усещанията им сякаш висят във въздуха, но тази справедливост между тях, много не я разбирам, като че ли в момента са равни, а в следващите три месеца, той ще поеме нещата в ръцете си.

За втората мисля, че Той я харесва, но ако това е един и същи мъж, доста контролиращ ми се струва с тази колесница, а и усещанията му май и той не може да определи къде са, нито при едната нито при другата. Магът е сякаш някаква илюзия между тях.

Това мисля аз.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 10 2014, 09:39

Ето и от мен една. Какво да очаквам отношенията ни през Септември?

1. АЗ -Дяволът
2. Той - Колесницата
3. Предстои - Жрицата
4. Усещания - Влюбените
5. Помежду ни - Смъртта
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 10 2014, 09:45

Цитат :
как ще се развият отношенията ни през май?

1- аз - Висша жрица обърната
2- партньорът - Умереност
3- ситуация, която предстои - Императрицата
4- усещанията ни - Справедливост
5- ситуацията между нас - Страшен съд

цепя на Глупак обърнат
ов-събрахме се. относно справедливостта искам да споделя, че я усещам /мисля и той/ че точно така е трябвало да се развият нещата и в миналото, и в настоящето.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 10 2014, 10:33

--------3-------

-----1--5--2---

--------4-------


1- аз
2- партньорът
3- ситуация, която предстои
4- усещанията ни
5- ситуацията между нас

дете на хауса написа:
1. АЗ -Дяволът
2. Той - Колесницата
3. Предстои - Жрицата
4. Усещания - Влюбените
5. Помежду ни - Смъртта

нещо ново се задава.но ти си тази която води,която следва той...
ако ти си добра,положителна,той ше приеме твоята енергия...
ако си негативна към неги и света ви-той ще е същия
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 10 2014, 13:59

Дете на Хаоса написа:
За втората мисля, че Той я харесва, но ако това е един и същи мъж, доста контролиращ ми се струва с тази колесница, а и усещанията му май и той не може да определи къде са, нито при едната нито при другата. Магът е сякаш някаква илюзия между тях.


Императрица и Маг-дали не показват наличието на другата жена,и може би тя го усеща и леко започва да се дистанцира -по Звездата,или показва надеждите й тя да "победи" другата....

А иначе е доста контролиращ,да
Просто си разсъждавам...

Благодаря за включването  мерси 
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeВто Юни 10 2014, 14:28

Линда, да ти кажа честно в тази подредба ми е малко трудно да ги гледам като комбинации тези карти, но знам ли възможно е и да е друга жена. Звездата, може да е и двете, ще е интересно ако получим обратна връзка.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeЧет Юни 12 2014, 08:51

Точно тук не мога да дам ОВ,защото това е "другата" жена  мерси 
Върнете се в началото Go down
kamikadzegirl
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 35
Join date : 26.03.2014

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitimeНед Юни 22 2014, 17:47

Здравейте,искам да Ви помоля за малко помощ.Хвърлих си карти по подредбата на Големите Аркани,а не мога все още да ги тълкувам правилно,може лу за малко помощ?Подредбата е
1-Колесницата
2-Глупакът
3-Силата
4-Император
5-Отшелникът
Ще съм ви благодарна!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 10 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Подредба за бебе
» Психологична подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: