Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Подредба за влюбени с Големи Аркани

Go down 
+36
avsss
Антония
minirka
skarlet_01
Julsi
sun_shine1
Teya
ivelina13
pelle
Violet
geizer
desi1973
ivotania
AlexD
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
Луничка
kamikadzegirl
protuberance
Blackmoon
linda10
Galanthus
Artemiss
Зуки
CaPuHa
Aldemira
Calantha
YsDiD
sugar6
Miss Bloom
ivaivanova79
bibibi
Reni
Persefona
Frog
lindaLI
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
АвторСъобщение
YsDiD
Гост
Гост



Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 21:29

Mnogo pravilno Reni, v momenta sme v tozi period , minahme prez mnogo i da naprejenie mejdu men i nego nqma no ima naprejenie koeto idva ot drugi hora i se otrazqva na nas ! Blagodarq ti ! Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 531608 Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 99390 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 22:51

Моля Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 09:34

1 Колесницата
2 Кулата
3 Слънцето
4 Силата
5 Императорът

Май предстои положително раздвижване на отношенията ни.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 10:51

не знам....забележи, че вашите карти са пълни с движение, а картите между вас са статични. определено има желание между вас. но не знам до колко желанието и голямото его няма да ви изграят лоша шега.

виж император, сила, слънце- все карти засягащи егото, налагането на АЗ-а.

По Слънце нядявам се да успеете да се разберете.

Колесница Кула- и в двамата има много агресия. Но той е силно сексуално привлечен от теб.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 11:05

Да и аз това си помислих с този император.Грешката ми е,че не погледнах картите глобално.Видях слънцето и се обнадеждих....Определено има налагане на АЗ-а,а така доникъде няма да стигнем.Благодаря ти, Линда,че винаги се отзоваваш на подредбите ми мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeЧет Ное 21 2013, 11:16

разбира се шугър, ти също тълкуваш картите много добре. Ще се радвам слънцето да изиграе добра роля тук- Но ме притеснява естеството на вашите 2 карти Колесница и Кула и с тази сила и с този Император...това Слънце ми идва малко множко просто..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 00:59

Стана ми интересна тази подредба, може ли да ми помогнете с тълкуването? 
Реших да я направя на сестра ми, която в момента е разделена с нейния приятел.


                             Колесницата

Страшен Съд --- Императорът ---  Висшата Жрица

                                Дяволът

Според мен мен тук все още има чувства и силно привличане, но е взето рационално решение за радялата. Но като перспектива тази Колесница не показва промяна предполагам, ще си останат разделени. Какво мислите вие? 
Много е интересна тази подредба Smile Благодаря, Линда мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 08:53

мисля,ч е тя желае подновяване, той още я обича, имали са силна любов и свързаност, сега против волята си са разделени, мислят, че така е правилно, защото ситуацията е излезнала извън контрол.
Нещо, което може да раздвижи Императора е Колесницата - дано има развитие в нова посока при тях. събирането не ми изглежда невъзможно.
Мисля, че тази ВЖ е символ на това че той я обича- но за по- сигурно проверете няма ли вече нова жена в живота му.мерси

ако се окаже, че ВЖ е друга- възможно е- то Колесницата би означавала окончателна дистанция.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 11:00

Така е, Линда, много силно свързани бяха и мисля, че все още са, но взеха решението за раздяла с разума. Нещата определено бяха излезнали извън контрол. Чудех се за Колесницата, дали е развитие, дали е окончателна радяла. Но щом казваш, значи има шанс. Този Император много труден, бе, все много категоричен и решенията му не подлежат на обжалване Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 800909 
Но пък значи не е невъзможно да бъде раздвижен, дано Колесницата изиграе положителна роля в случая Smile
За ВЖ тя е убедена, че няма друга жена в момента. Аз тук ВЖ интуитивно я усетих като спотаени чувства, прикрити, но дълбоки, истински. Без да им се дава гласност....Ще видим каква е работата...

Благодаря ти много, Линда Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 99390
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 11:25

Реших да попитам - има ли той още чувства към нея? Заради ВЖ.

Цепя на Кулата

5 Меча, 5 Жезли, 6 Чаши, доп. 2 Жезли

Като разстелих картите една се беше обърнала, но я оставих така - Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 39631210 Меча  

Вижда се гневът, обидата, дори непреодоляна ревност, вътрешната борба, която той води в себе си, но и чувствата, които го карат да гледа към миналото все още. А с тези 10 меча ако ги броим-много е наранен и то дълбоко. Но на въпроса ми - мисля, че да, все още много я обича, но е много наранен, обиден, дори може би се чувства предаден и и взел решение да се откаже въпреки всичко. 

Все пак зададох въпрос - Има ли друга жена в живота му?

Цепя на 2 Меча

Колесницата, Асо Пентакли, 5 Меча, доп. (защо ли ми трябваше Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 677995 )- Кралица Мечове

Т.е. вероятно въпреки , чувствата, болката и всички останали негативни емоции, е решил да продължи, да постави ново начало в живота си и това ново начало вече май има друга жена....(Въпреки че по горната подредба все пак хвърля по едно око към миналото и не го е преодолял.) Може пък да е решил да намери отдушник просто при някоя друга, все едно с разума иска да продължи, съпротивлява се, опитва се да игнорира чувствата, но от друга страна, сърцето не го пуска да продължи напред спокойно...


Какво мислиш, Линда?
А другите дами?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 11:49

Мисля, че приема всичко като минало бешело...боли го още от нещо, има някакви недовършени неща за него...спомня си за нея с някаква болка, яд го е на нея, ..иска да й каже нещо мило, с което да успокои цялото това напрежение- тя определено още живее в него като...спомен..определено неизживяна любов...ама тук виждам, че ако тя не действа той ще си седи само с тези мисли- че те трябва да разчистят тежките неща от преди. Според него това за което са се разделили е можело да бъде преодоляно- това му се върти в главата по отношенмие на нея- минала голяма бурна любов
все още дали чувства- затруднявам се с 6 чаши....
По- скоро мисля, че някакъв яд му е преминал. би й казал нещо хубаво ако се видят. спомня си за нея с хубаво. ама май е решил да загърби миналото 2 ж сле 6 чаши Sad


Има друга жена, да...мисля, че дори е възможно да е нещо като влюбен...Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 396312
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 12:21

Както винаги си много права, Линда Smile

Наистина не е изживяна тази любов, беше много голяма. И са останали много незавършени неща, които я тормозят. 

Аз пък 2 Жезли ги тълкувах съвсем повърхностно - като раздвоение...И 6 чаши като чувства от миналото, които все още живеят в него и като цяло небезразличен поглед назад....
Напълно е възможно да има друга жена, да, защото раздялата не е от скоро, но в такъв случай, имайки предвид това, което казваш, излиза, че хем има чувства към нея и не я е преодолял, хем пък в същото време влюбен в друга.... ( не изключвам присъствието й, а влюбеността някакси) Това не ми се връзва нещо и затова си мислех, че може да е просто така някаква връзка с цел преодоляване на болката от миналото. Но е напълно възможно всичко. Благодаря ти!мерси
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 12:44

Тя се чуди дали да не излее всичко, което и тежи в имейл, поне за нейно успокоение, че е казала всичко, което иска и което таи в себе си от преди, в смисъл не да го залее с обвинения, а по-скоро да си изкаже мъката и да се опита да продължи напред. Нещо като приемане на това, което се е случило, прошка и продължаване всеки по своя път.

Зададох въпрос - Как ще реагира той ако тя му изпрати това писмо?

Цепя на Луната

7 Жезли, Рицар Мечове, Асо Жезли, доп. Умереност

Луната тук ме обърква, дали показва, че няма смисъл, защото всичко е основано на заблуди от нейна страна (може би че нещо ще се промени)? Въпреки че уж тя няма такива. Или пък на тези чувства, недоизказани, все още живи, които стоят между тях?

А за реакцията имам по-скоро позитивни предположения, въпреки този рицар меч, който на мен винаги ми се е появявал при безкомпромисен човек, бързо отсичащ и хладен. По-скоро мисля, че всичко пак ще си остане същото, само дето вече ще се постигне някакъв баланс и освобождаване след като всичко недоизказано излезе наяве.

Но по тези карти мисля, че определено в него ще има борба между разум и сърце.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 13:59

При цепене на Луна аз съветвам да се пита друг път конкретния въпрос- в момента така питащата желае да види нещата- така те са пречупени през нейната призма.

По картите се вижда как грубияна прверъща ината си и нараненото его в сексуална енергия и се прави един хубав кекс за сдобряване. Ма туй малко на розов сън ми прилича. По- нататък нека да се пита.

А относно чувствата- имам впредвид, че може би гледа на нея като на жена, която много е обичал, но в момента това е просто минало и това е. Продължил е напред. Независимо, че помни тази любов.мерси И ако има възможност би се извинил или би казал нещо хубаво.

един вид- продължил е напред и е..заинтригуван да кажа от друга. За в момента така ги виждам нещата.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 14:34

Zdraveite pravq podredba na edna moq priqtelka

M. I E. M e priqtelkata mi E e muja

1.Lubovnicite
2.Strashen Syd
3.Smyrtta
4.Imperatora
5.Vissha Jrica

Imate li mneniq tuk?

xx blagodarq vi !
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 14:49

ще се усъмня ако тез двамата са заедно. аз мисля, че тя го обича, но ВЖ между тя ми прилича на друга жена. май не ми се струва, че нещо предстои по смъртта на 3та.



Ето моя подредба за мен и гаджето, правих я преди време, не ни бяха отношенията още така сериозни.

ц. Сила

            Влюбени

Колело     Справедливост          Глупак

              Умереност


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Ное 25 2013, 12:50; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 15:01

Има привличане между вас.Много хубава и сладка любов виждам особено от негова страна. усмивка Сякаш ти си по-несигурната в тази връзка.Мисля,че предстои осмисляне дали да я задълбочиш или не.Не приемай тълкуване на 100% просто така ги виждам нещата.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 15:11

Линда написа:
По картите се вижда как грубияна превръща ината си и нараненото его в сексуална енергия и се прави един хубав кекс за сдобряване. Ма туй малко на розов сън ми прилича. По- нататък нека да се пита.
Тук ако знаеш как ме разсмя....Как се трансформира егоцентричният грубиян Smile  То наистина голям филм и то розов Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 642334 Блажени са вярващите...Smile

За нараненото его и инат имаш отново много точно попадение Smile По принцип за всичко, което каза по тези отношения си 100 %  права - Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 3032713799 

Значи по-нататък пак ще теглим нови карти, че тази Луна....Благодаря за съвета!мерси
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПет Ное 22 2013, 15:33

izvinqvam se za maimunicata . Mislq che moqta priqtelka ne e bila iskrenna kam men na 100 % v drugo gledane izleze che tq si ima nqkoi drug i 4e nqma 4uvstva kam tozi E. dokato toi ima i iska semeistvo sas neq …. tq e mnogo stranen harakter iska da ne go zagubi a v sashtoto vreme se zanimava sas drugi muje i ako toi q hvane… mai shte sa do tam
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 24 2013, 20:35

Ето и моят подредба:

                            Смъртта

          Кулата     Глупакът     Умереност

                           Висшата Жрица


Да...тук виждам моя гняв и в същото време силните ми чувства към него.... Той в същото време е оставил нещата така и няма намерение да прави нищо може би, постигнал е явно някакво спокойствие на духа. Вероятно е Висшата жрица да е друга жена и ако е така - смъртта като развитие е ясна, но ако жрицата показва нашите силна връзка на едно по-висше ниво, то тогава смъртта би могла да означава нов етап в развитието доколкото знам... А ситуацията между нас не знам как да я тълкувам с този Глупак, нещо се затруднявам.... Дали не показва свободата един вид, която сме си дали (уж) в момента....

Надявам се да ми помогнете мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeНед Ное 24 2013, 20:44

Алдемира аз си мисля,че в живота му има друга жена.Според мен за него всичко е приключило.Въпросният човек възприема ситуацията м/у вас много спокойно,даже философски.Не ми вярвай на 100%,тепърва се уча.Нека и другите да кажат.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 10:56

Глупака променя всичко в схемата. Възможно е ново начало, заради комбинацията между него и смъртта. Човека е много по- спокоен от към емоции спрямо теб. Но мисля, че има все още чувства.

моля те поптай с 3 карти каква е възможността да подновите отношенията си в следващата половин година.


допълнение : след допълнителните подредби на Алдемира се съгласявам с Шугър. Смърт на 3та си е липса на равитие, явно.мерси 


Последната промяна е направена от lindaLI на Пон Ное 25 2013, 13:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 12:07

Здравейте,

1. слънце - показва ми, че трябва да бъда по уверена и да поема отговорност. Преобразяване на мен самата.
2. сила - той вярва в себе си, гледа себе си, опознал е себе си. Търпение ще има от негова страна.
3.магъосникът - ситуацията, която предствои - оформене на дългосрочни планове за отношенията ни
4. колесница - усещания - трябва да се устоява позиция, контрол, съсредоточен и да контролираш противодействуващи сил
5. умереност- ситуацията между нас - стабилизиране на ситуацията, трябва да се намери такт към нещата

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 13:03

Марина....всичко е наред при вас- не се притеснявай- хубави са картите. той държи на теб достатъчно и има чувства въпреки моментната дистанция и напрежението- обстановката ще се успокои. Завбъдеще нещата като, че ли зависят от него повече, но той няма да иска да се откаже от теб.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 13:04

подредба за бивши гаджета.


Влюбени

слънце колело на съдбата сила

Колесница


много хубави карти според мен. предстои да се съберат май....въпрос навреме е..."съдбата" май ще помогне.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 13:15

ЛиндаЛи, благодаря! мерси 

Ще дам обратна връзка, когато има резултат.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitimeПон Ное 25 2013, 16:46

Линда,тези двамата имат много силни чувства.Определено съдбата ще ги тласне един към друг Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Подредба за влюбени с Големи Аркани   Подредба за влюбени с Големи Аркани - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Подредба за влюбени с Големи Аркани
Върнете се в началото 
Страница 3 от 19Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Кармична подредба за влюбени "Колелото на съдбата"
» Проявление на стихиите в Големите Аркани в Таро
» Подредба път
» Подредба за бебе
» Психологична подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: