Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Magic Shop Occultic

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Magic Shop Occultic Empty
ПисанеЗаглавие: Magic Shop Occultic   Magic Shop Occultic Icon_minitimeПон Апр 08 2013, 12:43

Здравейте момичета , надявам се,че тук е мястото където мога да пусна такава тема и не нарушавам някое правило.
Искам да направя една малка рекламка на магазина чийто собственици сме аз и съдружникът ми. Това е първият окултен магазин в България , съчетаващ най-доброто от езотеричните книжарници и принадлежностите за духовна практика.

Магазинът се намира на изключително комуникативно място - ул.Милко Бичев 1 - намира се срещу сградата на Алианц България при малък градски театър - точно до наказателния паркинг и началото на парка Заимов.

Тук можете да намерите много интересни неща за подаръци , като фън шуй статуетки , бижута от естествени материали - дърво ,кост,кожа,полу- скъпоценни камъни. Има богат набор от различни книги на окултна тематика , множество видове билки , гадателски пособия ( кристални кълба, махала,видове карти...скоро и И дзин монети). Наистина много видове ароматни клечици, свещи. Има и по-атрактивни и забавни неща като Пръстени на настроението , различни видове амулети с окото Назар. Трудно ми е да опиша разнообразието от стока , най-малкото защото тепърва предстои да се вкарат още много неща - самата тематика е доста разнообразна. Китай , Южна Америка , Африка и Хаити - техните символи са при нас.

Снимки на част от нещата може да разгледате тук:

www.magicshop-occultic.com (Сайта е почти готов , но все още е в процес на разработка така,че не бъдете много критични Razz )

https://www.facebook.com/MagicShopOccultic

Заповядайте!

Ще се радвам на мнения.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Magic Shop Occultic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Magic Shop Occultic   Magic Shop Occultic Icon_minitimeПон Апр 08 2013, 13:15

[b]F:


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 15:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Magic Shop Occultic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Magic Shop Occultic   Magic Shop Occultic Icon_minitimeПон Апр 08 2013, 15:04

Поздравления... В наличност ли е пръстенът на настроенията... Преди години съм го виждала...
Да ти кажа исками се все повече и по богати да са подобни магазини,книгите са най важни,но не онези за това как да правим йога,говоря наистина за окултния свят,не лигавите книжки тип как да забогатея,да бъда щастлив,това е личностна философия и здраве, другото е нужно ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Fareq O'Neal
Наблюдател
Наблюдател
Fareq O'Neal


Female Libra Брой мнения : 89
Join date : 18.02.2013
Age : 35
Местожителство : Sofia

Magic Shop Occultic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Magic Shop Occultic   Magic Shop Occultic Icon_minitimeВто Апр 09 2013, 00:12

Пръстени на настроението каквито искаш има...освен стандартните халки има и фигурални с форма на сърце.слонче,раче,пантофка (лично аз тия мн ги харесвам) , костенурче и какви ли не още. Литературата също е старателно подбрана - има конспиративни теории,фън шуй , практиеска магия (тук спектъра е голям - енохова магия,ангелска,ритуална,природна...пак какво ли не) - има работа със свещи , с кристали ...мн неща са на 300 заглавия със сигурност , все книги към които има интерес в световен мащаб. Има и книги с гадателска насоченост - доста за таро (все пак аз съм единият от шефовете няма как да не съм наблегнала на гадателските методи :D ) има за И дзин , скоро и Ленорман мислиме да вкараме в цялата схема книжки с карти Smile Човек трябва д види за да разбере трудно ми е да опиша с думи...наистина много старание е вложено дори интериора е изпипан детаилно - рисунките по стените са тематични и са дело на наша позната Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Magic Shop Occultic Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Magic Shop Occultic   Magic Shop Occultic Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Magic Shop Occultic
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Говорилня :: Обяви-
Идете на: