Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeНед Май 19 2013, 12:37

Хайде на новата темичкааааааа Три карти 2 779501134

За да не товарим всичко в една тема, пускам нова за три карти. Добре дошли и успех на всички!!!
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeНед Май 19 2013, 13:15

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeНед Май 19 2013, 22:19

Въпросът е свързан с предишната подредба Попътен и насрещен вятър-тма бяха 4Ч и крал Ч.Не станаха нещата.
Сега се пита-как ще се развият до няколко месеца и ще станат ли все пак, както иска жената?

Рицар Ч,5Ч,10Ч
Понеже въпросът е професионален си мисля, че няма да я бъде тая работа.Жената ще се разочарова много и ще търси подкрепа в семейството, не професионална реалзация.

Три карти 2 1232885258_qkdy3267_image061Три карти 2 1232885251_etka5546_image054Три карти 2 1232885256_dlqg6980_image059

С какво са свързани оплакванията при дете?
Колесница, Маг, принцеса Ж
Три карти 2 1225191097_libm5943_07-Major-Chariot
Три карти 2 1225191092_rnwk6640_01-Major-MagicianТри карти 2 1225532201_ozzw2765_77-Minor_Wands_Princes

Явно по време на път е станало нещо.Магът и принцесата не знам как да ги тълкувам в случая, като хората от които е зависело или не знам.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeПон Май 20 2013, 12:30

Цитат :
Въпросът е свързан с предишната подредба Попътен и насрещен вятър-тма бяха 4Ч и крал Ч.Не станаха нещата.
Сега се пита-как ще се развият до няколко месеца и ще станат ли все пак, както иска жената?

Рицар Ч,5Ч,10Ч
Понеже въпросът е професионален си мисля, че няма да я бъде тая работа.Жената ще се разочарова много и ще търси подкрепа в семейството, не професионална реалзация.
Тук отново имаме само чаши, както и в предната подредба. Изобщо не ми прилича като на свършена работа...единственият потенциал е на Рицаря ама и той е далеч от нужната му позиция.
По отношение на втората подредба Магът ми се е падал няколко пъти като лекар, който ми прави манипулации някакви. Но ако въпросът е здравословен не се наемам да коментирам...
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeПон Май 20 2013, 12:54

Без да съм на 100% сигурна - при детето има може би някаква хиперактивност, може да е потискано, да му се иска повече да се движи, да играе, а да трябва да си стои вкъщи, за здраве също не искам да коментирам, но с тоя Маг - бих посъветвала родителите да си го заведат на лекар.

За развитие в проф. план - не мисля, жената ще си стои вкъщи, засега е отчаяна, притеснена, не вижда бъдеще, трябва да си промени нагласата, чашите са твърде емоционални карти и може да показват състояние, а не бъдеще, затова бих разчитала да получа отговор от карти с пентакли и мечове, тук развитие няма.

виж как от 4ч се преминава към 5ч - т.е. още по-гадно, ако е чакала нещо от КЧ, мисля, че ще се разочарова. КЧ не е стабилен според мен, за да се разчита не него: независимо дали е мъж или жена в случая.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeПон Май 20 2013, 13:23

Persefona написа:
С какво са свързани оплакванията при дете?
Колесница, Маг, принцеса Ж
Нещо с двигателния апарат, нервната с-ма, която задвижва мускулите.
Свързано е със силата, умението да се придвижва или задвижва нещо в себе си (тялото си).
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeПон Май 20 2013, 15:31

Благодаря ви за коментарите-за жената съм съгласна, не виждам изход за сега, а явно и за следващите няколко месеца, може би ще се оттегли у дома, няма да върви работата.
За детето-мисля, че в крайна сметка някаква инфекция се оказа, не е сериозно, но ще го заведат на лекар-да.Не е хиперактивно и аз така си мислех.За здраве и аз не мога да коментирам, за това по принцип не слагам карти за здраве.Мисля, че няма де е нещо сериозноможе би огънят на принцеса жезли и колесницата ще се навържат ка то инфекция в следствие настинка, замърсяване по време на път.
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeПон Май 20 2013, 19:36

Обратна връзка
Ще пътувам ли в периода 20-22 май?
Сила,7М,Рицар Ж

За съжаление бях права-няма да има пътуване.Историята на тези карти според мен е свързана с необходимостта да се използва 7М, което аз не поисках и затова пътуване няма.Въпреки желанието.
Върнете се в началото Go down
pepina
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 7
Join date : 18.05.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeВто Май 21 2013, 08:44

Здравейте! Начинаеща съм в изучаването на картите таро. Бих желала и аз да се включа към форума.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeВто Май 21 2013, 14:36

Реших да попитам Таро кое е онова, което би ми носило най-голяма радост в живота?
7 П- 8 П- 7 Ж най-вероятно работата, до сега такъв въпрос не ми беше хрумвал
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeВто Май 21 2013, 14:49

Здравей Пепина, можеш да разгледаш темите и да пишеш там, където имаш въпроси, искаш да споделиш карти и/или свои тълкувания. Добре дошла! мерси

Персефона, тези твои карти за пътуването много приличат на едни други карти, само средната е различна /Сила, 4ж, РЖ - от темата разгатване на минали събития, на същото момиче, на което сега по-долу ще пиша пак/, ако искаш сравни ситуациите и кажи има ли нещо общо. При РЖ крайна карта е много странно защо не се реализира, след като е имал потенциал, как точно пречи 7м - може би са скрити планове, за които не си знаела в момента на питането или друга информация.


Angel Eyes: "Да позна .. на тази дата сложих край на една болезнена връзка и започнах нов живот ,а най-щастливия човек беше майка ми. След 1година вече бях омъжена и чаках своето бебе ,което вече е на 6 месеца. Но за жалост на тази дата след това трудно решение получих нервен срив и от тогава се боря с един постоянен страх . Ако можете попитайте картите дали имам магия направена от бившият ми приятел. Благодаря сърдечно :*"


Формулирах въпроса ти така: "Какво е най-добре Angel Eyes /В. - твой инициал, нали така/ да направи, за да се освободи от страховете си?"

2 меча, Кралица пентакли, Рицар жезли - мнението ми е, че физически проблеми и физически болки в резултат на страховете ти няма, т.е. не са ти се отразили чак до такава степен, да предупредя - че на въпроси свързани със здраве все още не отговарям, но веднага ми хрумна да ти кажа това, дано да съм права. Блокирала си в мислите си миналото, т.е. това, което се е случило с неуспешната връзка, си го потиснала дълбоко в себе си, не си го преживяла докрай, говорила си малко за него, гледала си да не споделяш, с цел да си запазиш спокойствието, но не знам дали не е по-правилно да си излееш мъката, да си кажеш точно какво те тревожи, какво те е наплашило от преди, кое точно се страхуваш да не се повтори сега. Да си го кажеш наум, на глас, да го напишеш, да споделиш с близък роднина или приятел. Това, че си отказвала да видиш някои неща от предишната си връзка, е било причината да се заблуждаваш дълго време и да даваш шанс на човека, понякога е хубаво човек да си отвори очите и да види истината, колкото и да боли. Сега те виждам като домакиня, която се грижи за дома и семейството, обаче все още ти тежат старите болки. Мисля, че физическото движение, в буквален смисъл - движение навън, сред хората, природата, спорт, танци, ще ти помогне да се отпуснеш. Най-важното е да не задържаш в себе си болката, иначе се натрупва и се отразява на нервите. Това ще е дълъг период, няма да стане отведнъж, месеци най-малкото, докато се научиш да дишаш спокойно и да споделяш с някой близък каквото ти е на душата. Това ми хрумва не мен. мерси

За магия - не съм веща в тези неща, но все пак ще ти тегля карти - в темата таро и магия има една подредба, отивам там...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeВто Май 21 2013, 20:27

Persefona написа:
Обратна връзка
Ще пътувам ли в периода 20-22 май?
Сила,7М,Рицар Ж

Много странно...за пореден път Р.Ж се показва като един вид - "Откажи се от тази идея"..А това към което щяхте да ходите, ще дойде ли към вас? Тоест има ли някакво движение?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeВто Май 21 2013, 20:48

Линда-движение има, ще се изпратят нещата по пощата, но няма да ходим.В случая по-скоро беше решение, което взех, тоест Таро са ми казали, че ще стане ако поискам, просто аз съм взела друго решение.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 19:56

Момичета, днес за дневни карти ми се паднаха една тройка неземна.....пиша ги тук, защото са, как да кажа, важни и значими и се случиха едни неща.... искам да се опитате да ги разтълкувате, а аз после ще кажа какво се случи-
Страшния съд, Луна, Обесен:
Три карти 2 1232893701_yqad0371_image049Три карти 2 1232893699_ocrz1961_image047Три карти 2 1232893693_fbsb4074_image041

Преди малко зададох въпроса - Какво трябваше да разбера днес?
5 чаши Кралица жезли 3 чашиТри карти 2 1232893670_pojr5068_image019Три карти 2 1232893728_qphe7200_image077Три карти 2 1232893668_cfup7036_image017

Не, прекалено съм натоварена емоционално за да направя правилен разбор. Разчитам на вас. мерси
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 20:07

Фрог, много значими карти. Сякаш си разрешила някакъв кармичен въпрос.Нещо от миналото ти се завръща, за да можеш да го изкупиш и изстрадаш.Дава ти се нов шанс, но няма накикви ясни ориентири.Нещо от подсъзнанието ти се е разбудило, нещо от дълбокото, дава ти се шанс да го изстрадаш, да го преболедуваш. Сякаш за един миг нещо е просветнало, истина за стари неща, която си търсила дълго, но със знанието идва болката, а с нея необходимостта от смирение и може би саможертва.
Като гледам втората подредба-днес трябва да разбереш, че болката и радостта са от двете ти страни и са част от едно и също нещо.Не може да имаш само едното или само другото.Трите обърнати чаши с завъртането на кармичното колело на съдбата се превръщат в празник и после всичко се повтаря.Сълза и смях и между тях животът т
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 20:22

Frog написа:
Момичета, днес за дневни карти ми се паднаха една тройка неземна.....пиша ги тук, защото са, как да кажа, важни и значими и се случиха едни неща.... искам да се опитате да ги разтълкувате, а аз после ще кажа какво се случи-
Страшния съд, Луна, Обесен
Преди малко зададох въпроса - Какво трябваше да разбера днес?
5 чаши Кралица жезли 3 чаши:

По първата комбинация:

Събитие, което ти е дало нова гледна точка, отворило ти е очите с Обесеният, едно по-различно виждане върху нещата. Била си стресната и учудена с Луната от събитието предизвикано от Страшният Съд, който е разчистил малко пътя в живота ти, прояснило се е нещо. Като цяло от тази комбинация някаква ситуация в крайна сметка след учудването се е прояснила, дала ти е яснота и едно ново виждане на нещата.

По втората:

Трябвало е да разбереш че това дето те е мъчило, всъщност е могло да му се радваш !

П.П. Иначе си хубава Дама - Жезли ! Smile мерси
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 20:32

Фрог, ще напиша и на мен какво ми хрумна, макар че вече Персефона го е описала много добре - случило се е нещо, което те е разстроило за пореден път, почувствала си се наранена, обидена, отхвърлена и сякаш не може повече да продължиш, разстърсило те много събитието. Не е нещо станало изведнъж, има си корени в миналото и сега просто идват последиците. Картите отразяват емоционалното ти състояние, т.е. как си преживяла нещата, може да не е реално самото събитие нещо трагично, драматично, но ти си го приела много навътре. Позовавай се на инстинктите си и на вътршеното си усещане за нещата, защото много добре си усетила за какво става въпрос, но си потиснала знанието дълбоко вътре в теб, разрови се и ще се осъзнаеш. Като събитие - среща с някого от миналото или научаване на новини за нещо/някого, за когото не можеш да сториш на практика нищо на този етап.
Урокът е да затвориш страницата и да започнеш да усещаш радост от живота, за да не се вторачваш пак в това, което те е разстроило, да се видиш с хора, които ти носят радост, да не оставш сама с емоциите си.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 20:41

Фроги за дневните карти- би трябвало да е бил емоционално напрегнат и изтощителен ден. Може някаква ситуация при която ти си била заблудена преди, в смисъл не си била наясно с истинските събития за нещо да ти се е разкрила и тотално да ти е преобърнала мирогледа и да те е потресло, това което си разбрала.

По вторите карти- какво да разбереш- че никоя мъка не е вечна и че всеки медал има две страни, да не приемаш нещата едностранчиво. Преди да отсъдиш, че нещо е еди как си, да си помислиш "добре, ами ако не е така" ???? така би си спестила много драми
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 21:21

Прегръщам ви всичките!!!! Няма да слагам цитати, защото разбрахте за какво става дума. Ще видите колко сте прави. Всичките!!!
Да, беше ужасно натоварен ден, работен, напрегнат, срещи с много хора. Един от тях / няма нищо между нас, просто човек, с който се виждаме служебно от време на време и на когото , усещам, не съм безразлична/ ме впечатли с визията си - страхотно тяло с бицепс колкото бедрото ми :sm38.gif: Вижда се, че работи върху себе си и това ме впечатли. Но, същественото дойде по-късно, случайно срещнах човека, с когото се разделихме преди вече година и половина. Това се случва за първи път от раздялата насам, въпреки че живеем в един град и сравнително в близки квартали. Говорихме, но когато се разделихме едва се държах на краката си. Горчилката се върна с такава ярост, че се питах защо Господ ми причинява това. Разбрах, че все още не съм подготвена. Не разбирам обаче защо или май не искам да го разбера. Три карти 2 677995
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 21:44

Фрог-ти сама си отговорила -ярост е думата, която използва.За това-все още не си простила, все още си обидена, не си приела болката и не си простила.Дава ти се шанс да го напарвиш, макар че пътят минава през двете лаещи кучета-като между Сцила и Харибда и всеки момент ти се струва, че ще се разбиеш в острите скали.Трябва да бъде извървян-няма друг избор.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 22:26

Права си, Персефона, не съм простила и не мога да простя все още. Представа нямам кога ще стане и не зависи от мен, чувствата ми са такива - силни, разрушаващи и саморазрушаващи. Разумът е като капка вода в суха пепел. Не може да победи, не още.
Цитат :
Дава ти се шанс да го напарвиш, макар, че пътят минава през двете лаещи кучета-като между Сцила и Харибда и всеки момент ти се струва, че ще се разбиеш в острите скали.
Един ден ще стане, но когато сърцето е готово. То ще прости....както винаги е прощавало, но и Тетида ми е нужна
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 22:41

Ами аз си мисля че с тези карти процеса е започнал, просто още не си го осъзнала. Иначе е стартирал. Ще видиш промяната, а може и онзи с хубавия бицепс да помогне .... blush


Жено, жено, осъзнай се, нека ония с големия бицепс ти раздруса лагерите и ще видиш "миналото" през крив макарон.... Този е в мойта категория мъже а от там нищо лошо не съм видяла .... blush
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeСря Май 22 2013, 22:47

Три карти 2 642334 Три карти 2 642334 Три карти 2 642334 Десииии, уникална си! Три карти 2 642334 Три карти 2 156215
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeЧет Май 23 2013, 18:24

lindaLI написа:
Друго

Аз и Л.К ще успеем ли да осъществим бизнес идеята си?


Рицар жезли цепя
3 жезли Кралица жезли Рицар чаши



Тук имам малко обратна връзка. Оказа се, че всичко е леко несериозно (РЧ на последна)- желание, че има - има, но някак си не се осмеляваш да го направиш.

Също комбинацията от ДЖ+РЧ показа и моята приятелка която изпада в крайно емоционални състояния...което ме кара да си задавам въпроса..до колко тя е добър бизнес партньор...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitimeЧет Май 23 2013, 20:53

Линд, ами проблемната комуникация по 3 жезли? Няма карта, която да крепи, да обединява тези две фигури и наистина колкото едната е знаеща, можеща и твърдо стъпила на земята, толкова другата е вятърничава....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 42Иди на страница : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: