Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next
АвторСъобщение
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeВто Авг 06 2013, 20:41

Обсебен от материалното благополучие.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeВто Авг 06 2013, 21:47

Луни аз мисля че нещата при него винаги стават бавно и доста трудно защото като че ли се захваща с много неща наведнъж но ние не довършва когато трябва шлш защото може би се и отказва заради съмнения в себе си.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 00:01

Linda from 10.05.2013 написа:


Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши
8 меча Рицар чаши Крал жезли


Обратна връзка : Поднови я .....след 8 месеца никакъв контакт.мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 00:19

Линд, Три карти 2 - Page 21 1816326522 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 12:12

ползвам в момента колодата на к.димитрова-сила=11

сила об. -кралица пентакли об. - 7 меча

зададох въпрос ,за моментното финансово състояние на една моя близка,прикрива нещо,но си личи според мен че има какво да я тревожи.поведението,нещата които прави- скоро ще я доведът до криза.

сила-залагала е на нещо,жена=майка и. но май и двете не са  в позиция да са разточителни,понеже  се нагърбиха с нещо този месец,за което с анужни доста средства,доста.мисля че точно това -задължение по любов,ще им изиграе лоша шега.
сега ми ива на ум израз,странен,,неразбран,но:''да изтъргашиш нещата...''контрол,намеса,влияние,заговорили са чуствата през парите,после парите ще търсят  сметка ,но на кой...май всеки си има игри,дъщерята-която  иска,майката която дава,сметките кой ще плаща....???
-пак заеми-7м

***
за майката и финансовото и състояния след месеца:
висша жрица об. - 10 жезли об. -7 пентакли об.
интуитивно си знае, че няма да е добре за нея самата това, което прави заради дъщеря си.но не всичко е пари.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 12:47

зуки, не е точно такаусмивка  Могат да спечелят от лотарията или да си намерят любовник, която и да е от двете и да си оправят финансовите проблеми - 7м. Китайският йероглив за криза, означава и нови възмножностиусмивка  
Linda, на някаква изневяра ми намирисва тукТри карти 2 - Page 21 402149 Струва ми се, че си изплакала доста сълзи по въпросния човек, преносно казано... И някой от вас двамата е събрал опит през това време!усмивка 
И все пак, отговорът на въпроса, ще поднови ли този човек комуникацията с теб в близко бъдеще, изглежда е не, според поставените карти. Обадил ти се е след месеци, което при една сърдечна връзка е много време!усмивка
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 13:41

Линди, във връзката ви мисля, че има доста страсти, напрежение, Плутонова ли е?
Извинявам се за въпроса, просто пробвам нещо Три карти 2 - Page 21 826247
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 14:21

Da mnogo...strast naprejenie, no bez nego se chuvstvam kato bolna I sakata...da...plutonite I na dvamata kvadratirat midpoint slunce/ luna na drugia, tova mnogo plutonqsva otnosheniata..imame sushto dvoen aspekt pluton- venera- orbisite sa shiroki no pak dejstvat....a..I imame dvoini aspekti pluton- severen vuzel
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 18:01

taroman написа:
или да си намерят любовник, която и да е от двете
- защо и не се изненадвам ...Три карти 2 - Page 21 481290215 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 18:21

Бих ви помолила,ако някой има възможност за едни карти за вечерта!Много ми е важна тази вечер!!!Благодаря предварително,обещавам ОВТри карти 2 - Page 21 99390
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 18:40

Аз ще ти изтегля.Имаш ли точен въпрос или искаш да ти тегля карти как ще мине вечерта ти?
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 18:52

Ива написа:
Бих ви помолила,ако някой има възможност за едни карти за вечерта!Много ми е важна тази вечер!!!

Ива изтеглих ти 3 жезли+Звездата+Асо пентакли

Явно ти предстои някакво събиране с хора тази вечер,не се притеснявай нещата ще преминат добре.Явно имаш набелязана линия на поведение вече,трябва упорито да я следваш и ще имаш успех,ще постигнеш това,което искаш.Тази вечер ще завършиш нещо,което си започнала преди.
Хубави карти.Днес имаш добър късмет.Ще поставиш началото на нещо ново.

Успех от мен!мерси

п.п. Само се пази от заблуди.
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 19:01

Благодаря ти Антония!Имам среща с мъж.Дано всичко този път е наред,защото напоследък все е кофти има напрежение между нас,и едни недоизказани неща...Заблудата ми беше доста голяма.
Няма накъде повече!!!

ОВ–Срещата беше отложена за утре вечер а сега се видяхме за 5 минути.Каза че трябва да върши една работа...Не се чувствам доволна.Усещам че има лъжа покрай мен...Три карти 2 - Page 21 1329947235Работата е свързана с взимането на пари чакани от доста време!


Последната промяна е направена от ivaivanova79 на Сря Авг 07 2013, 22:31; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 21:18

здравейте момичета,днес изтеглих карти дали ще отида на море това лято
цепя на Жрец-5п,2lм и паж пентакли- много се надявам да ми разрешат отпуска,но като гледам картите ситуация без изход повече клоня на не
другия въпрос е дали ще реализирам идеята си за  туристическа агенция в съдружие с някой до края на годината ,сама не ми се иска-цепя на глупак-за сега нищо ,все още никой няма желание да рискува-9ч,4п и Обесен-заради последната ми се струва че нещата ще се забавят или може да ми се наложи да обмисля пак нещата,иначе доста емоции и желание ще вложа


Последната промяна е направена от linjeri на Чет Авг 08 2013, 04:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 21:30

Момичета и последен въпрос от мен,до края на месеца ще се видим ли на кафе с В.-цепя на 8п,картите са 4п,3п и 5 п-мисля че не, а може днес и да не ми е ден за карти-изпуснах ги дне-може и това да е
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 21:55

Аз лично съм на мнение, че може и трябва да отидеш на кафе, има някакви там разговори, само дали няма да се яви и още някой и това да не ти хареса....не знам. 5П за такъв въпрос може би няма да е толкова негативна - например няма да намерите хубаво място къде да седнете, абе някъде по улиците ще се срещнете или такива.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 21:58

Благодаря ти Фрог,ако стане ще кажа, дано,надявам се да се започне с нещо
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 22:43

Ива, имам за подобен въпрос опит с излизането на Асо Пентакли на последна. Един човек дължеше пари на семейството, лъжеше години. В крайна сметка майка ми го притисна на работното място. Същият ден бил взел двойна заплата, та даде веднага част от парите. След 2 седмици дойде да се доизплати. Цяло чудо си беше!
Бъди настоятелна, вярвай и не го оставяй да се покрие! Успех усмивка

Линди, благодаря за споделеното! Успех мерси
Върнете се в началото Go down
ivaivanova79
Гост
Гост
ivaivanova79


Female Брой мнения : 152
Join date : 17.05.2013

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Авг 07 2013, 22:50

Всъщност парите трябва да взима той и за да не ги изпусне отложи срещата ни!Може би наистина е така,но чакам тази вечер толкова време че съм разочарованаТри карти 2 - Page 21 800909 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 00:50

linjeri, много интересна подредба на картите!усмивка  5п веднъж ти е в началото и веднъж в края. Ако трябва да ти отговоря с две думи, да ще отидеш на море и не, няма да се видите с В. на кафе до края на месеца... Най-много да се чуете по телефона, но той изглежда е егоист - или е много зает, или по всяка вероятност тъче на два станаусмивка 
Ако имаш шефка, питай я нея за отпуската за морето, иначе си свърши работата безупречно, така че да те пуснатТри карти 2 - Page 21 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 04:09

Тароман много ти благодаря,дано да стане за морето.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 07:37

линжери-за моренцето,ще почакаш до края на месец или сезон,2м може би да си под нечие вияние.пажа-надявам се че е известие за отпуска...
но защо тези 5п, съгасна съм с тароман- и имаш и нямаш,за мен ти липсва компания,с която да сте си потвърдили ,уговорили поне намерението да плажувате.
връзката,както и тароман отбеляза е 5п- може би искаш с точно някого да бъдеш? 5 п може да показва липса на достатъчно близост с въпросния човек,за който си мислиш,може би въпроса е недоизказан,по отношение на морето и е ''с кого"
остава вариант- отиваш,не на време,не с подходящите хора(по тръпка,не за нежелани и необичани) Smile
това с фирмата-може би трябва да си сама.хората не вярват докато не видят.
това с кафето-изобщо много пентаки в тегленията ти.
ще гокажа така-защо не си активната,покажи 2,3 чаши Smile ?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 08:17

ИваИванова написа:
Всъщност парите трябва да взима той и за да не ги изпусне отложи срещата ни!Може би наистина е така,но чакам тази вечер толкова време че съм разочарована

Ива, Звездата, често на мен ми излиза като посланието- Вярвай и ще стане..понякога се забавят нещата- но пък се случват! Със Звездата човек често продължава да изживява някакъв песимизъм...но е на път да продължи напред, а и надеждата, че трудния момент е отминал е силна.
Сигурна съм, че среща ще има и че тя ще протече много добре...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 10:06

Ива написа:
Срещата беше отложена за утре вечер а сега се видяхме за 5 минути.

Явнво тази комбинация от Звезда+Асо пентакли е по- бавна,но все пак се надявам да останеш доволна от срещата си с този човек.По тези карти ти просто имаш шанс да изясниш нещата за себе си.Късмет!мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 10:16

Ама..вижте- то дефакто среща е имало- нали така- и за 5 минути срещата си е среща- а асо пентакли на последна показва, че среща ще има- така, че дори буквално за вечерта картите са си излезнали вярно.

Въпроса е, че няма да останете само с тези 5 минути с човека, нататък ви предстои изясняване и всичко, което аз и Тони сме посочили- поне според нас, де...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 10:23

тароман написа:
Linda, на някаква изневяра ми намирисва тук Струва ми се, че си изплакала доста сълзи по въпросния човек, преносно казано... И някой от вас двамата е събрал опит през това време.И все пак, отговорът на въпроса, ще поднови ли този човек комуникацията с теб в близко бъдеще, изглежда е не, според поставените карти. Обадил ти се е след месеци, което при една сърдечна връзка е много време!

И преносно, и пряко- много сълзи изплаках. При нас нещата са така драматични, че не ми се говори- виж, че съм цепила на 8 чаши, първа ми е 8м - прекъсната е връзката- вижда се.. 8м тук си бях 8 месеца...в комбинация с други карти влиянието на тази карта може и да е по- кратко, може и да е по- дълго. Друг път в отношенията ни 8М пак беше излезнала в комбина със 7 пентакли- така,че аз си знаех, че 7,8 месеца 8 меча ще ме държи.

А иначе самата ми комбинация- за мен носи Да отговор- Крал жезли, Кралица жезли на последна винаги осъществяват идеи- поне в моя опит е така.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 13:24

Р ще се обади ли на М до 9 септември 2013?
Император - 10 П - Звезда.
(Картите не са за мен. ) Тя му е звъняла настойчиво около 3-4 пъти, но той така и не е вдигнал.
Отказва да общуват. Преди това отношенията им бяха под влиянието на Кулата. Внезапна промяна. Изведнъж прекъснаха всякакви взаимоотношения. Мисля, че той няма да я потърси. Въпреки това, тя ще продължи да таи надежди. 10 П - не ми се връзва? Как я виждате тази карта?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 21 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: