Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 2

Go down 
+25
linjeri
Anakin
My_name_is _love
Ioana
sugar6
jasminbg
Magi
bibibi
Reni
Redgina
Miss Bloom
Антония
Зуки
taroman
Galanthus
Angel Eyes
dgakova
lindaLI
MAITE
pepina
La la
Moira
Persefona
Луничка
Frog
29 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 23:36

Дано,да е така,сега се сетих да питам след колко време ще създам връзка
цепя на паж меч,картите са дама пентакли,Маг и рицар меч-тези мечове за мен показват разправии ,май няма да е скоро,е аз още не съм го срещнала,но все пак
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeЧет Авг 08 2013, 23:56

linjeri, е ти сега нали отиваш на море, там възможности бол!усмивка  Иначе съгласен с Деси - 10п, улегнал, готов за семейство, но може същевременно 10п, да означава и човек от офиса ти, с когото си споделяте житейските трудности, някой който ти се оплаква че сърцето му е разбито.усмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:00

А бе за време не съм запозната ама с тая Дама Пентакли ...пентаклите са най-бавни, а Дамата е предпоследна в редицата - 13 подред - може да означава 13 месеца ... А тези Мечове ..... да не би с Рицар Меч да стане внезапно ??? А Магът да е влагането на всичко във връзката ????
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:00

Да,така е тароман, не отивам с тази цел,но пък нищо не се знае,иначе от работата имам само 2 -ма колеги ,но нито един не става,поне според мен,единствения колега с който се разбирам прекрасно и работим заедно си е щастливо женен,вероятно не е от работатаусмивка усмивка 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:03

Деси дамата е първа,аз мисля че това съм аз,мага че нещата ще си зависят от мен,в смисъл ако го искам може да стане,но рицаря не знам защо все го свързвам с нещо неприятно, с разправии,разногласия
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:10

Обаче забелязвам много често че се задава въпрос и изобщо не се търси отговора на въпроса а се отговаря какво ли друго не ....
Очаквах и тук да стане така! Ти зададе този въпрос :

Линжери написа:
след колко време ще създам връзка
Отговора какъв трябва да бъде ?

Дама Пентакли това е първата карта - най-бавната - 13 пентакъла - 13 месеца /може би/, може и 13 години ... не се знае
После другите карти може дават допълнителни обяснения, но като питаме за време  и в края е ония разбеснял се рицар с меча дето разсича всичко внезапно, дали все пак като питаме за време Рицаря няма да разсече тъмнината внезапно с меча си ?

Не съм наясно с картите, уча се, дори се смятам за най-назад от всички, но забелязвам че масово не се гледа въпроса и никой, ама абсолютно никой не се вглежда в него, когато е малко по-специфичен.

Отговора на картите е по въпроса ти Линжери.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:15

да знам че е така,но аз за време изобщо не ги разбирам и ги тълкувам по смисъл, и не съм наясно защо дамата е 13 , а рицаря и дамата аз поне не намерих нищо като време и за това го тълкувах,съжалявам че не гледам въпроса и отговора който картите дават и съм писала каквото ми хрумне,няма да се повтори
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:22

Извинявай Линжери, малко се поувлякох, а и тона ми понякога е рязък, но наистина забелязвам напоследък това нещо с въпросите. Извинявай, но не намерих друг начин да се изразя. Просто адреналина ме връхлита и немога да мисля Три карти 2 - Page 23 4007341369  /нещо което психотерапевтката ми забеляза и трябва да работя върху него/.
Избухвам понякога, но не крия никакви лоши мисли, повярвай ми. Извинявай, много ми се иска да кажа че и моето няма да се повтори, но ... ми трябва много време за да стана спокойна...
Прости ми недоволен 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:25

Не,не се притеснявай,аз си признавам че не ги разбирам много и за това питам,но определено явно тук не ми е мястото,щом не съм наясно.


Последната промяна е направена от linjeri на Пет Авг 09 2013, 01:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 00:27

А и ето тук има едни примерни за време на дворцови карти:


http://rubyslipper.ca/2012/03/tarot-and-timing-part-2/

Кралицата Пентакли - от 13 Декември до 9 Януари ...
27 дена .... защо пък в тайм фрейм 27 дена ??? Три карти 2 - Page 23 826247 
Но пак е свързана с 13 ... просто защото е 13 подред
10 Пентакли, Паж П - 11, Рицар П - 12, Кралица П - 13, Крал П - 14
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 07:59

линджери написа:
Не,не се притеснявай,аз си признавам че не ги разбирам много и за това питам,но определено явно тук не ми е мястото,щом не съм наясно.
- не мисли така,ние сме колектив,със свободно изяваващи се  личности...
-всеки знае за себе си -къде е,и определя и сам за себе си къде са другите,до сега не съм видяла някой да се заяжда по тая тема, обяснението-за добро или лошо-нямаме изявен лидер- не знам,то и на самотек не е добре... но да приемем че сме  ''приставка''  и тук ни епрактикума.... Razz 

но у деси има истина-за въпросите. деси ти влизаш в друг етап на гледане,за това така  виждаш нещата....просто не бива да сме  толкова повърхностни,но пък когато човек пита,простичко,нека му даден простичък отговор
дгакова написа:
Обаче забелязвам много често че се задава въпрос и изобщо не се търси отговора на въпроса а се отговаря какво ли друго не ....
Очаквах и тук да стане така! Ти зададе този въпрос :
-естествено това са твои очаквания,а всеки вижда картите на различно ниво.и  все пак,често питаме за едно, но отговора е друг,особедно ако касае ''съжествуване на  нереална ситуация,как би се развила''-въпроса ,както ти казваш,е много важен-
-обикновенно за такива въпроси касаещи бъдеще-картите ни навират нашето минало като отговор,грешен изборна личността.

може да обогатиш темата за време и таро с впечатления .
лично аз нямам много опит с  въпрос и отговор на ''кога'' и ''дали''- обикновено излизат мечове и жезли- да става и след време...ако са  дворцови- това ми е интересно как отговарят на въпрос '' кога'',''дали''?-на 1,2,3 и какво  показва голям аркан на  1,2,3?
ами ако е ''не'' няма да стане- тогава-какво питаме?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 10:20

На мен ми прави впечатление, че картите си отговарят много точно, но трябва да се прави и ретроспекция отвреме-навреме, както Linda е забелязала, че картите са и показали времевия период от 8 месеца, за нещо което е важно за нея. Иначе, за да намалеят питанията и за да си задаваме истински важните въпроси тук, аз не скрих двата подхода, които действат според мен. Първият е, че не трябва да се взима предвид единствено какво означава дадена карта, а какво е отношението на средната карта, към крайните две. Ако средната се отнася към първата с преференции, за съжаление отговорът е неусмивка  Ако се отнася към третата карта така, отговорът по всяка вероятност е "да". Ако са еднаква тежест и трите карти, вероятно е забавяне във времето. Това, съчетано с подхода към картите, който също според мен работи - първата карта "Причина/Съвет", втората "Какво се случва?", третата "Кой/Какво?", може да ви даде нов отговор на доста от въпросите, които сте си задавали. Но да вметна и една забележкаусмивка  Познаването на картите също е много важно. Например, при инцидента с пръстите на човека, който е пострадал, при трета карта 5М, можеше да означава и че пръстите му са си отишли безвъзвратно, но 5П на практика означава, че просто кръвообращението към тях е лошо и трябва да се работи именно в тази посока...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 10:39

аз да споделя своето виждане- дори да попитам в комбинация с 3 карти- напълно и отвсякъде и всякак картите и комбинациите ми стават ясни след около 3 месеца след питането. Проявлението при мен е до тогава.

За това вече питам някакви въпроси - може да ми се насъберат повечко за веднъж...и в следващите месеци се ослушвам какво става. Дори да питам за среща утре или за конкретно събитие- отговор може да има....но цялата комбинация от картите се проявява след време
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 11:08

Може би защото си скромна, хармонична и спазваща принципите си личност, а хубавите работи бавно ставатТри карти 2 - Page 23 402149
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 12:56

Зуки написа:
деси ти влизаш в друг етап на гледане,за това така  виждаш нещата
Аааа не, тц acute 

Досега и аз задълбавах само в отговора на картите и във въображението си. Но вече се опитвам първо да измисля въпроса и да разгледам отговора на картите според него.

Ето например наскоро някой беше задал въпрос "Какво мисли даден човек за някоя от участничките във форума?" И никой, не беше отговорил точно на въпроса какво мисли той за нея. Отговора май беше нещо с Кралица Мечове и другите две не ги помня, съответно той мисли за нея че е рязка в отношенията, агресивно взимане на решения и т.н. Май Рени беше задала въпроса. Но четох, четох мненията и до колкото си спомням всеки разказа случка с Кралицата Мечове, но никой не описа човек или поведение. Разбирате ли ?
Толкова сме се задълбали в отговора на картите, че не виждаме въпроса и забравяме за него! А всъщност Таро най-вече отговарят според въпроса. Колкото и понякога да отговарят друго нещо, все пак в по-голямата част от времето би трябвало да отговарят на въпросите ни, нали?
Дори вече преди да задам въпрос, внимателно го обмислям. А до колкото си спомням във форума доста се държи на правилното задаване на въпросите. И след като държим на това, защо после да не взимаме предвид тази важна част от гадаенето? Разбирате ли ме ? Наистина сме се забили ужасно само в отговорите. А няма как да има дърво без корен , нали ?

Линда написа:
аз да споделя своето виждане- дори да попитам в комбинация с 3 карти- напълно и отвсякъде и всякак картите и комбинациите ми стават ясни след около 3 месеца след питането. Проявлението при мен е до тогава.

За това вече питам някакви въпроси - може да ми се насъберат повечко за веднъж...и в следващите месеци се ослушвам какво става. Дори да питам за среща утре или за конкретно събитие- отговор може да има....но цялата комбинация от картите се проявява след време
Това и друг път май си го казвала Линда, защото имам спомен за него. Но аз пък все още не съм стигнала до там, щото все още уча картите. Може и така да става, интересно е. Все едно като хвърлиш вода , тя се пльосва, ти виждаш това, но след време виждаш и на къде се е разпростряла, т.е. какви са последствията от хвърлянето на водата след време .... нали ?
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 13:28

"Момичета и един последен въпрос от мен-попитах картите какъв ще бъде мъжа с който ще започна връзка-попитах като ориентир за мен"

това е цитат но Лингъри,но аз искам да задам същия въпрос и го задавам.Ето картите, които изтеглих:

Рицар Мечове
Висшата жрица
6 Мечове

МерсиEmbarassed 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 15:44

Здpавейте! усмивка  Пpез октомвpи 2013 ще изтеглят ли допълнително номеpа от лотаpията за зелена каpта за 2014г., споменаха, че има такава възможност - 5Ч+Кpал Ч + Смъpт - едва ли, за съжаление. И един допълнителен, малко безсмислен въпpос в случая - ако се теглят, дали този път ще съм сpед печелившите - маг + сила + кpалица П, цепя на Слънце - пpедполагам показват моята мотивация и нагласа, нищо повече. ще се pадвам на коментаpот ваша стpана
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:05

Момичета имам въпрос и този път ще се опитам максимално да вникна в картите-въпроса е дали ще изберат мен като екскурзовод за екскурзията следващата събота,много искам да отида ,ако не съм аз пак ще отида,но ..
цепя на паж меч,картите са 5ж,Любовници и дама чаши- пажа може да показва съобразителност,предпазливост,5 ж и Любовници че явно ще се чудат кого да изберат или че още не са избрали но ще ще има избор , а дамата чаши показва емоции и вълнения,но като отговор не знам дали точно мен ще изберат,дали дамата не показва че много искам да съм аз,но ще се размина...
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:10

Аз съм ще се опитам да интерпретирам картите ти,дано не сбъркам-по рицар меч -това ще е решителен човек който знае какво иска,който може да играе понякога грубо за да постигне целта,жрицата може да показва теб самата и това че си самотна ,но че това ще се промени колкото до 6м аз го свързвам с някой на път,от далече
Върнете се в началото Go down
Magi
Наблюдател
Наблюдател
Magi


Female Брой мнения : 19
Join date : 31.05.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:15

Момичета имам въпрос и този път ще се опитам максимално да вникна в картите-въпроса е дали ще изберат мен като екскурзовод за екскурзията следващата събота,много искам да отида ,ако не съм аз пак ще отида,но ..
цепя на паж меч,картите са 5ж,Любовници и дама чаши- пажа може да показва съобразителност,предпазливост,5 ж и Любовници че явно ще се чудат кого да изберат или че още не са избрали но ще ще има избор , а дамата чаши показва емоции и вълнения,но като отговор не знам дали точно мен ще изберат,дали дамата не показва че много искам да съм аз,но ще се размина...

Аз мисля, че картите ти показват, че ще има съперничество, конкуренция и избор, от който те е страх. Кралица чаши я свързвам с разочарование, особено в присъствието на 5 жезли.
Дано да греша. Ще дадеш ли обратна връзка?
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:17

да разбира се,ще знам до сряда,до права си,страх ме е че ще се разочаровам но и аз мисля че този път ще съм там като туристка
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:32

И още един въпрос-какво иска и очаква К. от мен? цепя на дама ж-жена на ръководен пост,независима- може би това съм аз
картите са 4ч, 3 п и крал меч- оттегляне,преосмисляне на нещата,3п го свързвам с шанс ,но предимно за работа,за нещо ново, краля че ще се вземе решение,изгодно за него-като че ли очаква да реша проблема аз и то така както той иска,без да се съобразява с другите,дали не се възпротиви срещу наложено от друг решение
Върнете се в началото Go down
Magi
Наблюдател
Наблюдател
Magi


Female Брой мнения : 19
Join date : 31.05.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:49

Очаква помощ отстрани, но в момента е притихнал. Целта му е придвижване напред. Вероятно помощта се очаква от теб.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:52

и аз така си мисля,даже се чудя дали не очаква да му предложа някаква работа или поне шанс за такава заради 3 п,но пък не ме е помолил
Върнете се в началото Go down
Magi
Наблюдател
Наблюдател
Magi


Female Брой мнения : 19
Join date : 31.05.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 21:56

Незнам дали е тенденциозно, но той наистина сега мълчи, оттеглил се е, но целта си остава. Въпросът ти нали беше какво очаква той Smile Може да очаква да се сетиш сама, но мисля, че разчита на теб.
Върнете се в началото Go down
Az_sum
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 75
Join date : 26.07.2013

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 22:04

Линджери,трогната съм миличка,че ми отговори.
Ако се случи подобно нещо,непременно ще дам обратна връзкаусмивка 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitimeПет Авг 09 2013, 22:07

Дано да съм на прав път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 2   Три карти 2 - Page 23 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 2
Върнете се в началото 
Страница 23 от 42Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: