Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeНед Юни 23 2013, 14:46

Здравейте!
Преди години ми подариха карти, които така и нямах време да разуча, но от време на време се обръщам към тях. Те са оракъл за по-духовни измерения на въпросите и ежедневието ни.
В тези два линка можете да се запознаете с тях:
http://www.francenehart.com/sgod.htm
http://www.thedreammasters.org/franhart/oracledeck.php

Би ми било интересно да ги ползвам, опозная и проуча. Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 826247
Ако има някой интересуващ се, с удоволствие ще се пробвам с тях! Smile
Благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeНед Юни 23 2013, 15:56

Мен доста ме заинтригуваха,но не чета английски,дали има превод на български,от чужбина ли ги получи? Доколкото схванах доста са добри и за самоопознаване?
п.п.Може ли да ти зададем въпрос?мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeНед Юни 23 2013, 20:57

Лала, картите са интересни, но не ме грабват. Никога не съм обичала геометрията Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 2805025460.  Успех в разучаването! Хайде да видим един въпрос - Ще одобрят ли проекта на И? Обратна връзка след около месец.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 13:12

Фрог, и на мен са ми странни, но дават интересни отговори, които обаче не са за ежедневни въпроси - поне аз не мога да ги интерпретирам така засега. Като постна по-натам няколко отговора ще видиш защо ;)
Антония, разбира се - затова отворих тема - за да ги пробвам и ползвам Smile
Ще превеждам излезлите карти, така че малко по малко мога и да ги преведа всичките :sm38.gif:
Да, една приятелка ги донесе от щатите, но не й пасваха и ми ги подари, но мисля, че и оттук могат да се намерят. Те са само 64 на брой - не че са малко, но в сравнение с Таро.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 17:33

Луничка зададе въпрос и поствам отговора тук, с нейно разрешение:

Какъв талант има Луничка, който е най-добре да развива?

17 Сутрешна Среща (излезе заедно с 23 Златната Спирала)
61 Мъдър Приятел
46 Меркаба
Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 17-MorningMeeting-400px Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 23-GoldenSpiral-400pxSacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 61-WiseFriend-400-655pxSacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 46-Merkaba-400-663px


Ще напиша всяка отделна карта, какво говори, а после ще ги синтезирам, тъй като са оракул със специфично значение.

17 Сутрешната Среща е още – Общуване
Да осъзнаеш начинът, по който общуваш с другите и със себе си.
Говориш ли от сърце, с уважение и искреност?
Чуваш ли наистина, какво ти говори човека насреща?
Или непрекъснато мислиш поне един ход напред, как да се представиш по най-добрия за теб начин?
Когато общуваш със себе си, обръщаш ли внимание на истинските си чувства и мисли? Или си заседнала в страх, вина и несигурност, проваляйки се в опитите си да познаеш себе си и смисълът на съществуването си?
Загледай се днес в начините на общуване и споделяне.
Открий балансът на даване и взимане, основан на откровеност и уважение.
Това ще те заведе по-близо до познаването на себе си и успешно общуване с другите.

23 Златната Спирала е още – Божествено Съотношение
Не си отделена от Бог, не си сама в необятните време и пространство. Ти си единство и цялост. Свързана си с всяка частица енергия и светлина, с всяка вълна в цялото Сътворение.
Ти си част от жизненият поток на Вселената и едно с Всичко, Което Е.
Научи повече за Златното Сечение и за сериите от числа, наречени Фибоначи.
(1,1,2,3,5,8,13,21,34,55,...) те ще ти предложат достъп до мъдростта на Златното Сечение.

61 Мъдър Приятел е още – Природна Мъдрост
Древните Дървета са пазители на мъдрост, те съхраняват обширни „библиотеки“ от познание, история и земни тайнства. И наистина желаят да ги направят достъпни за всеки, който направи усилие да се настрои на техния език.
Когато приближим майстор учител или почитан старейшина, е обичайно да предложим молитва или да поднесем дар. Старите дървета обичат такова признание и отговарят на твоето внимание и признание на мъдростта им като разширяват енергийните си полета и предлагат закрила. Докато седиш в тяхно присъствие, отвори вътрешната си възприемчивост. Успокой се... Дишай бавно, ритмично и слушай.
Посланията могат да дойдат като шепот или като възклицание.
Възможно е да приемеш думи или да се появи просто знание за нещо.
Дърветата са известни поети и често говорят чрез загадки, така че не очаквайте точни отговори. (Те просто са съвсем друга раса – това от мен).
Сприятели се с дърво, близо до дома ти, някое, което често можеш да посещаваш. Нека опита ти с този мъдър приятел те води в изучаването езика на дърветата. Веднъж научиш ли се така да общуваш, ще откриваш все повече дървета, които да ти говорят, навсякъде, където идеш.

46 Меркаба е още – Звезда Тетрахедрон
Избирайки тази карта, се свързваш с аспекти на твоето същество, които се простират далеч отвъд ежедневния живот и обещават да те свържат с Висшето ти Аз и вселенската мъдрост.
Превръщаш се в търсач на интуитивно знание. Това не е просто някое малко приключение, това може да се превърне в значителна част от житейския ти път.
Почувствай движението при преобразуването на дуалното съзнание в единно, което е любов, състрадание и сърдечна връзка.
Стъпи на външните граници на човешкия потенциал.



Такааа, очевидно темата с общуването е водеща като особено важно е и ти самата да си в хармония със себе си. Освен това ако тръгнеш по този път, най-вероятно ще си в синхрон с висшето си Аз и съответно можеш да очакваш мнооого синхроничности – които аз много обичам Smile
Какъв е обаче талантът? Със сигурност можеш да пробваш общуването с дърветата, но си мисля, че има и друго и то е ти самата да си съветник, пазител, дори организатор на информация, мъдрост, знание. По тези карти съдя, че ти се отдава говоренето, успокояването, дори вдъхновяването на другите (макар и при условие, че ти си в добра кондиция). Това е и на което трябва да наблегнеш – комуникация с други, честност с тях и най-вече със себе си, за да можеш да предаваш правилните послания.
Смятам, че трябва да започнеш да обръщаш повече внимание на себе си, да си в хармония с вътрешните ти потребности и тогава постепенно ще ти се разкрие, в какво да вложиш енергията си. Защото можем да вървим напред по различни пътища – сега не мога да кажа, с какво точно да се захванеш – да работиш като секретарка, в библиотека или като учител и т.н., но започвайки честно да общуваш със себе си и с другите – възможностите ще започнат да изскачат – колкото си по-в хармония със себе си и съответно вибрираш на по-високо ниво, толкова по-лесно става да виждаме и осъзнаваме възможностите, когато ни се предлагат. А те са непрекъснато около нас, в края на краищата Висшето ни Аз непрекъснато ни показва пътя и начините, по които сме решили да се развиваме в този си живот.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 17:45

Здравей, La La
Картите са интересни, до сега не бях срещала такива с геометрични фигури.
Може ли и аз да задам въпрос към тях чрез теб?
Той е следният: В коя сфера бих се реализирала най-успешно?( Или Къде бих имала възможност да разгърна най-много потенциала си?) 
Предварително ти благодаря!мерси
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 20:00

--


Последната промяна е направена от Луничка на Нед Юни 08 2014, 07:39; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 22:33

MAITE
В коя сфера би се реализирала най-успешно? (да разгърне потенциалът си)



42 Ядро, 40 Преминаване, 9 Отзвуци от Единственият
Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 42-Nucleus Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 40-CrossingOverSacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия 9-EchoesOfOne



42 Ядро/ Център – Въпроси относно Същината (Ключови/ основни въпроси)
Изваждането на тази карта показва, че сте в основата на нещата или в центъра на събитията (дебати, обсъждания, спорове).
Това е място на начало и вдъхновение.
Това е позиция на водачество/ ръководство, от която да навлезете в света (или извън него – в пространството) и да спечелиш крилата си.
Това е време за активизиране на идеи и примиряване с или приемане на проблемите.
Има ги онези с неразумните и неприемливи изисквания спрямо твоята енергия и молещи за решение или приемане на позиция от твоя страна, която да не е в твой интерес.
Недей да игнорираш ситуацията заеми активна позиция и знай, че това ще ти помогне да намериш решение.


40 Преминаване – Преход
Преходът/ промяната, която се случва сега в живота ти тясно ще засегне онези около теб и ще планира житейската ти посока. Може да не е в природата ти да молиш за помощ, но в момента това е най-правилното действие. Не е време сам да преминаваш през това.
Можеш да решиш да потърсиш съвет от професионален консултант или учител.
Изборът ти може да е свързване с личните ти водачи и ангели или търсене на ръководство от Висшето ти Аз.
Важното при избора на тази карта е приемането, че има времена, когато всеки от нас има нужда от подкрепа, за да продължи през неизбежните предизвикателства и преходи на този живот.


9 Отзвуци от Единственият – Великото Цяло
Тази карта ни предизвиква да усетим и наблюдаваме взаимоотношенията в живота и да се запитаме дали те съществуват според старата парадигма – по стария начин като сила на доминиране и манипулация или се учим да развиваме споделена визия за бъдещето и силата да създаваме божествено единство.
Идеята в тази карта е балансирането на мъжката и женската енергия в една, която е единна и няма изстъпления в една или друга посока.



От тези карти ми идват доста идеи. Свързани са предимно с ръководене на бизнес или други дела, например съдия, но всички разглеждащи взаимоотношения между хора и особено такива, които са пострадали.
Върти ми се семеен консултант, може дори психиатър, но като цяло не мога да определя точна сфера. За всеки случай ясно се показва, че трябва да имаш водеща роля при сравнително напрегнати условия. Надявам се картите да са ти навяли определени мисли, които да ти помогнат в определяне на правилната посока!
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitimeПон Юни 24 2013, 23:04

Благодаря ти, La La.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия   Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Sacred Geometry Oracle Deck - Оракъл на Свещенната Геометрия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Oracle of vision

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене-
Идете на: