Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Магия

Go down 
+29
Вера
Reni
Blackmoon
linda10
Angel Eyes
jasminbg
Persefona
Moira
Iva78
Антония
dgakova
krisiqhua
twilight
Tanya111
Зуки
лилиум
Frog
Redgina
La la
simonabs
Лизи
Алиса
viatar
Shopkata
Anima
Старо злато
aso pentakli
Elen
Admin
33 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
krisiqhua
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 14
Join date : 25.10.2012

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeПет Ное 02 2012, 10:01

Здравейте,

Аз също направих подредбата с 12те карти, но съм доста объркана от резултата. Дали можете да ми помогнете да го разтълкувам...
1. Смърт-обърната
2. Крал мечове
3. 3ка пентакли
4. 2 чаши
5. асо пентакли
6. кралица пентакли
7. Луната
8. Императрицата
9. Асо мечове- обърната
10. Колелото на съдбата
11. Светът
12. Крал Пентакли

Благодаря предварително..Smile
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06 2012, 15:52

МИсля ,че реално нямаш намеса ,но поради трудният период в който си в момента си склонна да се съмняваш и даже да се сугестираш. Страх те е,но по-скоро трнасформациите които преживяваш , те плашат и ти самата се дърпаш на зад.Новото те плаши защото е непозанто ,но ще видиш че не е за лошо ,а за добро.Мисля че си се вкопчила в нещо от доста времеме и не искаш да го приемш/ пуснеш. Искаш да бъде така както ти го разбираш,но отсреща има човек ,който иска същото. Инвестирала си много във взаимоотношения, но се е намесила съперинца... Това те е няака навело на идеята за външна енергиина намеса.Според мен нямаш. Пожелевам успех мерси
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
krisiqhua
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 25.10.2012

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06 2012, 16:02

Благодаря за разясненията... Наистина се намирам в доста труден период и се надявам всичко скоро да приключи...Намеси се не съперница, а майка му... Желая успех на всички!
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06 2012, 16:50

Mi това е най-сериозната съперница в живота на всеки мъж. МИслех да пиша майка, но реших, че ще е доста смелоSmileАко ЛУната беше на пиозция 2-реално намеса- щех да кажа Да,но там е Той...Това ме обърква.Нека и другите кажат.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
krisiqhua
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 25.10.2012

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06 2012, 17:38

Със сигурност най-сериозната съперница е майката...Имам питане - "Искаш да бъде така както ти го разбираш,но отсреща има човек ,който иска същото. " Т.е. и двамата искаме нещата да стават по нашия начин...Ако правилно съм те разбрала.Мен най ме обърква двойка чаши...
Но иначе си абсолютно права - вложих толкова години и енергия за успеха на тази връзка и очаквах нещата да се развият в някаква нормална посока, да се завърти колелото... До един момент, в който всичко се срина..
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 06 2012, 18:02

Да това имам в предвид- доста силни характери сте и двамата. Ти си жена ,която е ..как да кажа..предпочита да държи нещата в свои ръце и да ги контролира.
Аз след както на контролната позиция не виждма карта ,която да указва магия- не тъкувам следващите в тази насока. а като 15 карти , описващи ситуацията извадени призвонло.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 29 2012, 14:51

Днес ме накараха да погледна за магия в семейство, жената ме накара. Ползвах ето тази подредба:

Подредба от А. Клюев "Диагностика на аурата"

---1-------3--
---2-------4--

1. Магия (ако приътстват ГА - Отшелникът, Смъртта, Кулата Луната или Асове. Влюбените или Асо Чаши често указват на любовна магия,Висшият Жрец - тежки задължения в брака.)
2. Уроки (приътствието на 9М или 10Ж) Ако активирана позиция №1 тогава тази пзиция уточнява от къде идва или кой направил магията.
3. Отношението на околните.
4.Отношението на клиента към себе си.


И ето резултата:

1. ЕОН - Възраждане
2. Вселената - Цялостност
3. Колелото на съдбата - Шанс
4. Дяволът !

Всички карти - добре, ама този Дявол в края нещо ме притесни и я попитах дали тя самата не си прави нещата? Оказа се че има тежка съдба и недоверие към хората вследствие на много, наистина тежки случки в детството й.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeЧет Ное 29 2012, 20:20

dgakova написа:
ама този Дявол в края нещо ме притесни и я попитах дали тя самата не си прави нещата? Оказа се че има тежка съдба и недоверие към хората вследствие на много, наистина тежки случки в детството й.
Това е правилното тълкуване Магия - Page 4 698924 човек сам си прави магията , всъщност от всички карти разбрах само Дявола,но щом е в позицията на питащия значи ясно...прекалено много страхове и зависимости.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 06 2013, 01:52

Здравейте Дами мерси
Помагайте с коментар :sm55.gif Направих подредба Черния гарван за мой приятел-мъж.

1. Причини, които ни карат да подозираме за магично въздействие-5Ч-няма стимул,няма желание,няма живец,все му е тая като че ли...

2. Присъстства ли в действителност въздействие (контролна позиция) -4П-дали е само в главата му... Магия - Page 4 617156

3, 4. Как се изразява въздействието:
3. Какво забелязват околните? -8П-усилие ,което полага човека за да премине нататък,иска да започне ново начало и най-вече -работоолик
4. Какво забелязва питащият? -АсоЧ-забелязва,че върви назад,има съмненения за магия

5.Търси се кой е направил магия? -9П-хм...май това си е кармично изплащане,наказанието на съдбата (вероятно-жена)

6. По какъв начин е било направено? -9Ж-през оградата

7,8. Причините за въздействие:
7. С какво го е заслужил питащия (кармически причини и т. н.)? -4М-с неправенето, непредприемането на нещо или защото е затворен в себе си,или пък защото е бил отбой,оттегли се е.
8. С каква цел е направено въздействие ( отмъщение, да се отнеме любимия човек,поради финансови причини и т.н.)? -7Ж- с цел охрана на територията от вмешателство на 3-то лице

9. Какъв негатив носи въздействието върху питащия ? -5Ж-както казва Шопито-''чио магаре е по-мъжко''-борба и упоритост за надмощие.

10. Има ли смисъл да се развали магията? 8Ж-май трябва бързо да стане,светкавично

11. Какво трябва да се направи за да се развали въздействието? -АсоП-според мен трябва магически ритуал или Киприянови молитви-помощ свисше

12. Резултат-Жрица-не е много сигурно,че ще има резултат
В подредбата преобладават жезли и пентакли-огън и земя...върти ми се нещо ама не мога да го хвана-убягва ми.Давайте идеи.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 06 2013, 05:57

Няма магия, споко! ИМа раздяла наскоро, депресия , вкопчване във няакава фикс идея, гонене на няакви цели ,глупави според мен, но за магия -не виждам.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 18:32

Все пак си напрвих подредбата диагностика на аурата.
1.Има ли магия-2 пентакли-според мен няма,просто се лутам от едно състояние в друго,опитвам се да поситгана баланс.
2.Уроки-Крал чаши-няма
3.Околните-Крал меч-никой не ми цепи басма,мъчат се да ме подчиняват на желанията си,което ме кара да се чувствам зле,не ми дават възможност сама да вземам решения
4.Аз-4 пентакли-зациклила съм на едно място,не се разделям с остарели методи на поведение,което ми пречи.
Ще се радвам и на вашето мнение. Магия - Page 4 826247
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 16 2013, 19:05

Тони, аз си мисля че няма магия тук. Интересно ми е обаче, тоя крал мечове, според мен е някой който се върти около теб и се опитва да ти влияе. Ти самата си се затворила в себе, издигнала си стените, за да те нарани никой. Да ти кажа честно, това не е толкова лошо действие от твоя страна. В крайна сметка, след като се чувстваш застрашена е нужно да се предпазиш. 4 пентакли обаче показва прекалено голяма предпазливост, дотолкова че околните просто не могат да достигнат до теб,
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 01:02

Здравейте, моля да ми помогнете в тълкуването на подредбата с 12 карти - дали има магия определен човек:

1. Причини, които ни карат да подозираме за магично въздействие. - Колесница

2. Присътства ли в действителност въздействие (контролна позиция) - 9 чаши

3, 4. Как се изразява въздействието:
3. Какво забелязват околните? - Луна
4. Какво забелязва питащият? - Висша жрица

5. се търси кой е направил магия? - 7 пентакли

6. По какъв начин е било направено? - Крал чаши

7,8. Причините за въздействие:
7. Скакво го е заслужил питащия (кармически причини и т. н.)? - Императрицата
8. С каква цел е направено въздействие ( отмъщение, да се отнеме любимия - човек,поради финансови причини и т.н.)? - Императорът

9. Какъв негатив носи въздействието върху питащия ? - Паж жезли

10. Има ли смисъл да се развали магията? - Отшелник

11. Какво трябва да се напрви за да се развали въздействието? - Смърт

12. Резултат. - 8 меча


По 9ч - дали има магия - не мога да видя нищо негативно в картата, обаче последните 3 карти ме притесняват и не знам как правилно да ги тълкувам. Иначе човекът изглежда мрачен и унил на околните /луна/, има силна интуиция и долавя, че нещо има скрито и неясно /вж/. Ако приемем, че има магия, то човекът, който я е направил - не мога да определя по пол от 7п, изглежда ми човек, готов да чака търпеливо да си постигне целите. Имп-ца и Имп-ор - приличат ми на мъж и жена съпрузи така един до друг, причина за магията е жена - съпруга и майка, може би и бременност, а цел - контрол и подчинение, власт. Паж ж като влияние - върху активността и жизнеността, има ли смисъл - отшелник - прилича на търсач на истина, ама открива ли я или не, не знам, изобщо не искам да пиша какви мисли ми дойдоха при вида на отшелник, смърт и 8 меча, вие кажете какво мислите?


От подредбата фино тяло се беше паднала карта Влюбените на 4 позиция - магия за любов.

Подредбата с 4 карти /все за един човек питам/ не ми се стори притеснителна, с изключение мнението на околните - критично, надменно, негативно в най-общ смисъл. Картите са Светът, 5 меча, Кулата, Асо жезли.

Първо направих подредбата с 4 карти, после фино тяло и накрая с 12 карти.

Ако имате желание, моля за коментар. Smile
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 09:26

Мойра, не разбирам много от магии-това, което на мен ми говорят тези карти е, че човекът е под влияние на баща или свекър или друг влиятелен мъж, не като магия, а като силно влияние.Бил е критикуван, вероятно доста от него.Подозирам,ч е питаш за жена-луната и жрицата са неразбираеми за мъжкия, слънчев, логически подход на императора.Рационалинят ум често може да се присмее на човек, който притежава и носи енергията на луната и жрицата.Този човек трябва дас е научи да отстоява себе си, да казва " не", да намери своя собствен път и това ще стане, когато се оттърве от опеката и започне да се сблъсква директно и сам с реалността и проблемите.Това разбира се ще е трудно, самотно и вероятно в началото ще се чувства безпомощна, безполезна, не умела, неспособна да се справи.Това ми хрумва.Подоризам че става дума за отношения баща-дъщеря или подобни, възрастен мъж с по-младо момиче.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 09:45

Persefona, много ми харесва начина ти на тълкуване мерси
но по коя карта смяташ ,че питащия е под въздействието на по-възрастен мъж (баща)
по Крал чаши ли?.
Защото на мен ми хрумна че има несподелена любов , поради която питащия изпада в депресивни състояния (Луната ,Висша жрица ,8 меча накрая).
Аз не бих тълкувала подредба за магия ,защото магията си я правим сами ,но ме провокира твоето тълкуване ,защото мислиш по -различен начин... Магия - Page 4 698924
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 09:48

Да,за магия и аз не мисля, че може да става дума.Макар, че любовта е най-голямата магия. Някак това ми хрумна като гледам подредбата и двамата и император и крал чаши ми говорят за по-възрастен мъж, дори не на години,а като поведение, покровителстващ, изискващ подчинение, рационален.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 09:57

Мдаааа ,аз не видях Императора... Embarassed
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 13:28

Момичета, колежката на мъжа ми се чувства зле в тях като се прибере, започва едно главоболие и на нея и на мъжа й. Помоли ме да хвърля карти.
Една подредба от 4 карти дали ще покаже лошо влияние или ми трябва по-голяма?
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 14:04

Redgina, Persefona Магия - Page 4 2919946403 , сега като гледам подредбата пак и като познавам ситуацията, предложенията ви идват съвсем на място. мерси

Да уточня, че от магии не разбирам и изобщо те са много далеч от мисълта ми, не се задълбочавам да се чудя има ли, няма ли магия. Вярвам, че всеки сам си вреди, един вид автомагия, ако може така да се определи. Вярвам още, че има начини да се влияе върху енергията на чужд човек, нито знам как, нито искам да знам, просто търсех обяснение за причините, които са довели до сегашната ситуация.

Питам за жена, около 60 г., бащата е починал преди повече от 30 г., съпругът е по-голям с 8 години. Предполагахме негативно влияние от сестрата на съпруга, но не излиза такова по тези карти, поне аз не мога категорично да направя такъв извод. Жената е в брак от 20 - 25 години, и никога не е била приемана добре в семейството на мъжа.

Крал чаши + Император - дава описание на съпруга, донякъде и на бащата - безотговорен, непостоянен, бохем, с проблеми с алкохола, егоист, иска да се налага и да става неговото, на никого не иска да помага, но мисли, че всеки му е длъжен, не иска да го закачат за нищо, изобщо отрицателните черти на краля и от императора - някакво чувство за собствено достойнство и важност и изисквания да му се угажда, без обаче да дава нещо в замяна. Крал чаши ми се е падал и преди за същия човек - съпруга в една подредба от 3 карти.

Жената има много силен и верен усет за хората и изобщо за нещата от живота, затова такава кобинация излиза - Луна и Висша жрица, картите индикират още и страдаща, чувствителна душа, но и борбена, не се предава.

Те живеят разделени от много години, може би това иска да каже Отшелникът - това положение да си продължи, и ще доведе до 8 меча - освобождаване от зависимостите, от оковите, които човек сам си е поставил, разплитане на въжетата, падане на превръзката от очите - така ми се иска да виждам 8 меча. Smile Не харесвам 8 меча - една от най-негативните карти, показва едно много тъжно състояние - да си затворен, пасивен и нищо да не правиш, за да се оправиш, защото или не можеш, или не искаш, ужасна карта, това за мен е картата - сам на себе си да вредиш. А как да стане това - смърт/промяна? Тази Смърт, карта, който по принцип възприемам много положително, тук до 8 меча първоначално ми се стори ... просто отвратителна комбинация. Усещането ми беше неприятно да ги видях така разположени Отшелник, Смърт, 8 меча. Ако се замисля, Смърт + 8 меча - промяна на досегашното чувство на безнадеждност, свобода на духа, най-вече на духа, на мислите, самочувствието...

9 чаши показва, че в живота на жената има причини, които я карат да е радостна, че не всичко е в най-черни окраски, Колесницата - пита се, точно за да се задвижат процесите на освобождаване, с цел чувство на сигурност, все едно питащият да се усеща, че сам си държи юздите на живота и всичко може да постигне.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 14:10

Здравей, jasminbg, защо не пробваш да наредиш и 3-те подредби, мисля, че е подходящо, за да се изяснят детайлите, които няма да видиш от 4 карти само - тук има с 4 карти, с 12 карти и финото тяло - 7 карти.

За главоболието и на жената, и на мъжа - хора, които са близки, в досег един с друг, най-вече като се обичат, често си влияят, ако единият се чувства зле, и другият усеща, отразява му се. Аз бих казала повече сън и почивка в свободното време, ако е възможно, иначе стресът кара хората да се чувстват физически много зле, не е задължително да има магия. Но нищо не пречиш да провериш. ;)
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeВто Мар 05 2013, 19:37

Направих първата подредба за аурата за колежката на мъжа ми, която подозира магия:
1. Паж жезли
2. 7Жезли
3.Кулата
4,7Пентакли

Не виждам магия тук, честно. По-скоро нерешени проблеми и постоянно "на нож". Само Кулата ме притеснява, но сякаш самата жена сама си създава проблеми в тях.
Дали има смисъл да хвърлям втората подредба за 12 карти?


Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСря Мар 06 2013, 14:43

jasminbg написа:
Направих първата подредба за аурата за колежката на мъжа ми, която подозира магия:
1. Паж жезли
2. 7Жезли
3.Кулата
4,7Пентакли

От двете 7-мици ми се потвърждава предположението за умора, от това идва неразположението, магия няма /в смисъл друг човек да прави разни "магически" гадости - едва ли, има обаче Кула - човекът, за когото питаш, е просто смазан от негативното влияние на околните, а то се изразява в думи, подмятания, отровена атмосфера/ - тааа за 7-миците мисля, че жената много се старае и се бори и това и коства огромни усилия и физическа + психическа енергия. Другите по-опитни в тези подредби да кажат, да не би пък да бъркам тук, но за мене проблемът ще се реши само с почивка от всичкия този стрес, натрупан от много време. Smile


Последната промяна е направена от Moira на Сря Мар 06 2013, 14:49; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : нещо не ми се получи цитирането :()
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 00:17

ти да видиш, хвърлих си на шега подредба за магия:
1Жрецът
2.Слънцето
3.3 жезли
4,Рицар чаши

възрастен човек ми е направил магия? За да остана тук, а не да емигрирам, какро сочи моите желания Рицар чаши?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 00:22

jasminbg написа:
1Жрецът
2.Слънцето
3.3 жезли
4,Рицар чаши

А бе , така като гледам май магията е за разваляне на брака или проблеми в брака, за да те дръпне в бизнеса си и ти да си мислиш че си поела пътят към мечтаната работа, към новото ???
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 00:34

ммм, нямам предложения за бизнес?
Да не би да предстои, знам ли? Попитах за сега.

Проблеми в брака има обичайните дребни, досадни, битови, ама кой, кой възрастен да го е направил?

Как се разваля магия?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 00:43

Защо си мислиш че е възрастен ? Жрецът в тази позиция показва за какво е магията, а не кой я е направил. 2-ра позиция показва кой я е направил, ако евентуално се появи такава карта.
Иначе със сигурност знам две жени, които развалят магии и не взимат пари.
Но наличието на магия се усеща по принцип. Особено ако е Жрецът тук в първа позиция и е магия за тежки проблеми в брака, няма начин да не ги усетиш. Това са си тежки проблеми. Настроението също се променя, абе магията се усеща. Иначе едната жена е в София, а другата в Кресна (Благоевградско).
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 10:25

Жасмин-няма по-страшна магия от собствените ни страхове и самовнушението е страшна сила.Не се зареждай с негативни мисли, така сама са " омагъосваш". Възможно е този възрастен човек изобщо да не подозира, че с мисълта си , дори подсъзнателна е предизвикал нещо такова.Може би някой е искал много силно да останеш, каквото и да е-така се е случило, така е трябвало.Магията най-често си я правим сами.А магия се "разваля" с доброта и молитва и за теб и за тези, които са мислили лоши неща за теб или са правили някакви ритуали, защото за тях е по-негативно. Още повече утре е Прошка-добър ден за прощаване на такива неща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магия - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магия   Магия - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магия
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Магия
» Таро и магия
» Магия с таро
» Таро и Магия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Карма и съдба.Магия.-
Идете на: