Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ангелски карти таро

Go down 
+8
AlexD
La la
Artemiss
magica
Зуки
Reni
Frog
dgakova
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 14:22

на някой разправя ли му се да е автор и основен  източник на знания с  ''ангелски карти'',с нова тема-значения,и практиа,за сега в едно. Но извън тази в която пишем сега.

Баба Вуна, четох началните ти постове,ами впечатляващи са мерси
Галюша-знам че и ти обичаш Ангелите
Магика-наминавай по-честичко

А аз от седмица съм избрала колодата си ,и скоро ще я имам
Ангелски карти таро - Page 6 Arhangeli-gadatelski-karti-dorijn-vyrchu

Баба Вуна-може ли да качиш клип,или снимки от твоите карти+книжка

артемис,твоите кои бяха,май и ти беше споменала че имаш ''агелски съветник"

минирка-а ти кои ползваш
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 15:40

Благодаря Зуки, оракулите са много точни по принцип.

Моите са точно тези, които си постнала - Архангели - гадателски карти.

Взех ги точно за гледане на бъдещето, видях че с тях може, както и за лечение, много са добри в това, казват ти какво трябва да правиш.

Аз немога да се занимавам, защото нямам време за нищо, гледам да работя и да се усъвършенствам, което не е особено успешно напоследък. А и имам много друга странична работа - дете, майка и сума ти други глупости, които ми дърпат от времето.

Нека ако може някой друг да се заеме. Аз още с английските описания на руните даже не съм свършила онази работа.

Ще се опитам да кача клип с моите карти. А книжка - трябва да намеря скенер за да копирам. Иначе ако има и OCR функция, директно може да извади написаното от картинката в PDF фомрат с текст. Ама кога и как ще стане това .... трябва да отделя време и да намеря хора за това нещо. OCR-ването е най-добро за извадка на текст от картинка.

мерси

Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 17:14

Зуки аз имам Ангелска терапия на Дорийн Върчу.

Ангелски карти таро - Page 6 Mbpb0m


Първата колода е моята.

Бих казала, че ги ползвам само за съвети засега. Нещо не мога да се оправя много с тях, но ако имам информация по темата ще качвам в тема отредена само за ангелските карти.

Тук има няколко видеа с картите които ще изпробвам, но нямам много време в момента.




Супер
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 18:07

Аз имам 5 колоди ангелски, поръчала съм си още 3. Изобщо си живея с ангелите. Картите дават много добри напътствия как да постъпваш в дадена ситуация, за да се постигнат най-добрите резултати, де да можех обаче всеки път да се вслушвам в тези съвети...
При всички положения ангелите много ми помагат, не бих си представила да живея без тях
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 19:08

благодаря ви Ангелчета

минирка-последния клип,който си постнала,изкара друг въпрос.

колко от нас си имат олтар?
-аз типичния олтар -нямам.
обаче си имам личен шкаф,където съм събрала книги,кристали,карти,и разни други съкровища...
то и с иконите е добре всеки християнин да си има олтар-икона,свещ,стенно кандило...
същото е и с таро...
та-вие имате ли си място,което си е ваше,но е открито...защото на мен ми се налага все да вадя това онова,ако искам да се почуствам по-окултно
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 19:16

Зуки, за съжаление аз нямам - просто няма такова пространство в къщи което да превърна в олтар. Ако някой има ще се радвам да прочета идея как го е съчетал с интериора си, но и все пак да е на уединено място.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Мар 31 2015, 23:50

Аз защото постоянно се местя в различни стаи на апартамента в зависимост от студа и настроението ми, си местя олтарите Smile

Като цяло местя всичко в апартамента. А пък и специален олат нямам, кое как дойде ...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 08:19

усмивка мерси ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 16:22

Аууууу , само трябва една циганска шамия да сложиш на главата, но трябва да е шарена, иначе не става Smile, една широка рокля, с широки ръкави, която да пристегнеш с тънък колан на талията - и тя цветна, заставаш пред камерата и образа е готов.

Хубаво е Ангелски карти таро - Page 6 262180

А на това със свещичката вътре, отгоре може да му сложиш вода и няколко капки аромат на лимонена трева и нещо сладникаво и по-дълго време се изппарява и по-равномерно. Като намали водата, доливаш докато изгори свещта.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 16:27

Ето моите карти:

Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 16:32

Мерси Бабе .
Кристално кълбо също трябва.
ами заглеждам ги из интернет тия дни ,вьв фьншуи магазините ги има в три размера и на добри цени ... е в чуждите са и по хубави.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 16:37

Тези кристални кълба как се ползват и каква им е ролята?
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 16:50

Незнам как беше това, но май само за отговори да/не се ползваше.
Имаше също един дето гледаше на чаша с вода, ако ти стане тъмна водата значи е не, а ако е светла, занчи да.
Вижте кълбата в ибей де, там е най-евтино ...


Ето кълбо от любимият ми минерал - Лапис Лазули:


http://www.ebay.com/itm/311191900815?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 17:03

Еха Зуки, ти имаш олтар значи! Ангелски карти таро - Page 6 3465299449

Като се замисля наистина една такава обстановка доста повече предразполага и отпуска гледача. Ще взема да се замисля за в бъдеще и аз да си събера антураж за олтар yu

Относно картите, много ме е яд, че английските ангелски карти са такива хубави и лъскави, а българските не.

П.С.// Аууууууу Зуки, сега видях синьото ти шише! Имам го същото от ракия е нали Ангелски карти таро - Page 6 642334 Използвам го, за да си правя синя вода за Хоопонопоно. И ако знаете какъв експеримент направих - сипах чешмяна миризлива и хлорирана вода и след час престой като пих нямаше ни мирис ни вкус на чешмяна вода. Някак си вкуса й беше сладък, мек.
http://hooponopono-chudesa.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BF%D1%8A%D1%82-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0/
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 18:22

да-от шише е.
онзи ден се ровех из нещата по тавана,и ги свалих 2 такива бяха ми давали...
перата стояха и преди в синя ваза-но се разваряха,и бях натъпкала отвора с хартия...

олтара-нямам такъв,всичките тези нещица стоят на различни места из къщата,просто днес ги събрах на тази маса...

Бабе-то освен в кълбо да се вира човек,може и в кристална купа с вода , другото си е атракция.
Не съм срещала обаче някой да ги ползва,една позната си беше купувала кълбо,но май само така и стоеше...

Яда видм сега това -хонопоно
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 18:25

ей,ама те всички доволни от тоя метод ....хора оспамихме темата,а пък си говорим за хубави,интересни нещица-другите може и да не ни обърнат внимание,и само ще загубят
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeСря Апр 01 2015, 21:50

Да Зуки, наистина малко поизместихме темата. Ако искаш предложи в коя тема да се прехвърлим за тези неща. Иначе и на мен ми стана интересно това с топките - въобще не знам как се ползват и за какво? Ако Бабет има инфо да сподели Ангелски карти таро - Page 6 3473555709
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 07 2015, 13:46

Тези дни малко съм се отдала на ангелските карти. Реших да ги поразуча и да погледам видеа.
Да допълня, че картите са Ангелска терапия.

За месец Април теглих карти какъв ще е за мен.
Вегетарианство - Законът за Привличането - Отмени, изчисти, изтрий


Направо ме изненадаха приятно картите. Първо това Вегетарианство вече ми се пада 2-3 път. А аз обожавам мръвки. Дори прекалено ям месо. А третата карта я свързвам с Хоопонопоно - за мен това е нейното значение. Та опитът ми с тълкуването на ангелските карти е: Не спирай да се чистиш с Хоопонопоно, мисли само положителни неща, за да ги привличаш. Мисля, че изчистването на подсъзнанието ще ме подтикне от само себе си да се насоча към пресни и полезни храни, които ще ми донесат по-високи вибрации /Картата на Вегетарианството - за нея пише да слушаме тялото си и да избягваме химикалите и всички пристрастяващи вещества - кофеин, захар и др./.
И минавайки вече около седмица от месеца искам да ви кажа до сега какво съм почувствала. От няколко дена насам ми се ядат зеленчуци и то не насила. Вчера се заслушах в сутрешното предаване по бТВ където една мома говореше за фрешове, здравословно хранене и тн, заслушах се и ме обзе един ентусиазъм за фрешове и салатки.

Само искам да ви питам, с ангелските карти за месечни как ги тълкувате - трите заедно или както беше споменала Бабето за таро, че ги тълкува на периоди. Защото за таро има логика, но тук не успях да ги разделя на периоди - струва ми се, че се тълкуват комплексно. Ангелски карти таро - Page 6 904684
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 07 2015, 13:51

А, другото което пробвах е ДА/НЕ гледане с картите - в youtube гледах и пробвах доста

и с три и с пет карти. Това което установих е, че единствено на първият ми въпрос отговориха правилно, на всички останали - около 5-6 ми отговориха точно обратното. Не мога да разбера защо при мен не работи това и въобще някоя от вас прави ли такова гледане и дали сработва? А си ги почистих картите отново според указанията в книжката.

Иначе другите подредби ще ги пробвам тези дни и ще споделя и за тях.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 07 2015, 14:37

Аз колкото повече се задълбочавам в ангелската енергия, толкова повече установявам, че те НЕ дават отговори, не правят прогнози и не гадаят. Това, което ни дават са напътствия как да постъпим в ситуацията, за която питаме и как да я финализираме, за да получим благоприятен резултат и дали изобщо си струва да хвърляме енергията си натам. Без действие от наша страна няма как да ни се получат нещата, колкото и потенциал да има. Иначе дали комплексно или по отделно ще се тълкуват картите е въпрос на усещане и всеки път това усещане е различно. Аз лично най-точни отговори получавам като ползвам всички колоди, които имам... тегля по една карта, от които колоди на момента реша, нямам някаква техника или подредба, всеки път е различно според усещанията ми, не спазвам някакви указания, просто се доверявам на интуицията си.. една карта в различни ситуации мога да я разтълкувам по различни начини. Smile
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 07 2015, 14:49

Ами като гледам на Дориан и Нелли клиповете , те ги ползват само за съвет,за подкрепа,за повдигане на личната енергия ...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Female Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Апр 07 2015, 15:41

Благодаря ви Galiusha и Зуки!
Наистина и аз колкото и пъти да съм опитвала да получа отговор - нищо. Само съвети и може би затова много не ми допадаха, но за месечни подредби ми харесват, защото дават доста точни съвети.

Поне се успокоих, че нямам проблем с картите Ангелски карти таро - Page 6 2875332484
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeЧет Юни 04 2015, 12:09

Най-накрая картите на които най-много вярвам, попитах за брата на Анакин дали е жив ?

Ясно знаене
Кристално ясни намерения, Мир, Преодоляване на трудностите

Картинките са много ясни, посланията също.
Освен това със виденията които имахме аз и още един човек видяхме че той е много спокоен че е на светло приятно и хубаво ямсто и чувстовто което и двамата изпитахме беше блаженно. Мина ми през ум че може и да е че е преминал в отвъдното но го изключих като идея. Ако е жив и на двамата ни се привидя спокойно място - на мен близо до морето, много светлина, видях джапанки също, но много бяло, много спокойствие, а на моя приятел се привидя особена църква и той видя вода и лодки, а ако е мъртъв просто и двамата сме видели рая.

Незнам вече, каквото и да е и на тези карти и на двамата с моя приятел ни се видя че той е спокоен. ДУшата му е в хармония. Дано да е жив и просто той да е наред , душата му да е спокойна.

Сега прочетох за Архангел Йеремиел че съпровожда душите напуснали нашият свят. Това е изключително ясно послание.

http://duhovno.blogspot.com/2012/09/blog-post_8683.html

Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeПет Юни 26 2015, 14:26

някой има ли тази колода?
искам да помоля за нещо

http://www.amazon.com/The-Romance-Angels-Oracle-Cards/dp/140192476X
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeПет Юни 26 2015, 15:35

Някой май прави даже акция с тези карти, виж в акциите.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeПет Юни 26 2015, 15:43

аз я имам, дава кратки, но много категорични отговори
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitimeВто Юни 30 2015, 02:38

Дали ще предприеме действия кьм мен?

Облекчение, ясно знаене, любим ....

Някаква идея да имате по тези карти?

Според мен той ще знае какво прави, но какво ще прави - нямам идея ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ангелски карти таро - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ангелски карти таро   Ангелски карти таро - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ангелски карти таро
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» ТАРО с 3 карти
»  Карти за Помощ в Таро
» Колоди карти Таро
» Таро тираж с 3 карти
» Преходни и непреходни карти в Таро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Руни,и други методи за гадаене-
Идете на: